Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
για να φερεις ταυλανδη στην ελλαδα θελει βιζα (για λιγο καιρο μιλαμε παντα ) ???
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Κανενα διδιμο καλο?

Γνισιο ελιν
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά έχει μείνει κανείς στο ξενοδοχείο "dream hotel" pattaya μεριά... αν έχει μείνεις κάποιος θα μπορούσε να με πεί αν ειναι guest friendly ? γιατι στο website τους δεν το βρήκα.

Επίσης κοιτάω και γι αυτό το hotel :
galaxy suites hotel
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Μόλις διάβαζα ένα αφιέρωμα για ξενοδοχεία και έπεσα στα Top 10 ξενοδοχεία στην Μπανγκόκ για το 2012 !!!

1. Okura Prestige Bangkok Hotel
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Okura_Prestige_Bangkok_Hotel.htm?UseStored=true[/url]

2. Baiyoke Sky Hotel
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Baiyoke_Sky_Hotel&checkin=2012-11-04&checkout=2012-11-05&Rooms=1&adults_1=2[/url]

3. lebua at State Tower
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=lebua_at_State_Tower&checkin=2012-11-04&checkout=2012-11-05&Rooms=1&adults_1=2[/url]

4. Novotel Bangkok Siam
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Novotel_Bangkok_on_Siam_Square&checkin=2012-11-04&checkout=2012-11-05&Rooms=1&adults_1=2[/url]

5. Le Meridien Bangkok
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Le_Meridien_Bangkok&checkin=2012-11-04&checkout=2012-11-05&Rooms=1&adults_1=2[/url]

Πρέπει να πω ότι οι τιμές δεν είναι καθόλου απαγορευτικές για την τελειότητα που προσφέρουν...
Αν τα εχεις γιατι οχι,καλες τιμες...Παντως lebua,scirroco sky bar αξιζει ποτακι ασυζητητη,το πιο φθηνο ποτο εχει 10 ευρω βοτκα πορτοκαλι...Απιστευτη θεα
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Το Dream είναι στην αραβική περιοχή αν δεν έχεις θεματάκια με το θόρυβο που κάνουν όλο το 24ωρο ...  Φαίνεται καλό, στην περιοχή που είναι αν ΔΕΝ είναι guest friendly θα έχει κλείσει σίγουρα μέχρι να φτάσεις ... Το Galaxy έχει πολλά Αgogo τριγύρω οπότε ξανά θόρυβος άλλου τύπου, αν θες να μείνεις οπωσδήποτε στην WS εδώ είσαι καλύτερα ... Είναι σίγουρο ότι έχουν διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που θέλεις ;
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Τα μεγαλα πνευματα συναντιουνται!!! Τελικα η παρεα φιλος για κατω ειανι 3-4 ατομα!!! Ο αλλος δεν αντεξε....θα ερθει!!!
Ποιος στην χαρησ ου τωρα...με ποσο κλεισανε αεροπορικα οι αλλοι?
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Τζάμπα πράγμα.... μεγάλη ευκαιρία χτύπησαν τα παλικάρια!!! :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: κοιτα δυο βδομαδες πριν το ταξιδι ειναι πολυ καλη τιμη αν σκεφτεις οτι τα βρηκαν στην 775 και μεσου γραφειου τα πηραν 700!!! Οταν τα βγαζεις τελυταια στιγμη αυτα παθαινεις!!!
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
... Το Dream είναι στην αραβική περιοχή αν δεν έχεις θεματάκια με το θόρυβο που κάνουν όλο το 24ωρο ...  Φαίνεται καλό, στην περιοχή που είναι αν ΔΕΝ είναι guest friendly θα έχει κλείσει σίγουρα μέχρι να φτάσεις ... Το Galaxy έχει πολλά Αgogo τριγύρω οπότε ξανά θόρυβος άλλου τύπου, αν θες να μείνεις οπωσδήποτε στην WS εδώ είσαι καλύτερα ... Είναι σίγουρο ότι έχουν διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που θέλεις ;

... Το Dream είναι στην αραβική περιοχή αν δεν έχεις θεματάκια με το θόρυβο που κάνουν όλο το 24ωρο ...  Φαίνεται καλό, στην περιοχή που είναι αν ΔΕΝ είναι guest friendly θα έχει κλείσει σίγουρα μέχρι να φτάσεις ... Το Galaxy έχει πολλά Αgogo τριγύρω οπότε ξανά θόρυβος άλλου τύπου, αν θες να μείνεις οπωσδήποτε στην WS εδώ είσαι καλύτερα ... Είναι σίγουρο ότι έχουν διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που θέλεις ;

Τους εχω στείλει email για να δω διαθεσιμοτηα επίσης πέραν αυτού έχω στειλει και email στο ξενοδοχειο marina inn έχει μείνει κανείς να μου πεί εντυπωσεις? διαβασα κάποια reviews στο tripadvisor και φαινεται καλό. αλλά θα ήθελα και μια γνωμη απο κανεναν δικο μας :cheesy:

700 με quatar? απαπαπα καλη τιμη αν πείς οτι τωρα τα εχουν γυρω στα 800 ^^

καλο θα ηταν μου προτείνεαι και εσείς κανένα μην καθομαι κα ψαχνω!!

θελω να έχει αυτα

Πισινα (οχι απαραιτητο)
να ειναι λιγο ησυχα
καθαρα δωματια και καλό προσωπικο σε θεμα καθαριοτητας των δωματιων κλπ
να ειναι γυρω στα 700 με 900 baht
να μην ειναι και πολύ κοντα στην walking street να περπατησω και λιγο δεν κανει κακο ^^
να ειναι φυσικα joiners free!

:cheesy: 4 και σημερα!!! λεμεεεεεεεεεεεεεεεε!
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τους εχω στείλει email για να δω διαθεσιμοτηα επίσης πέραν αυτού έχω στειλει και email στο ξενοδοχειο marina inn έχει μείνει κανείς να μου πεί εντυπωσεις? διαβασα κάποια reviews στο tripadvisor και φαινεται καλό. αλλά θα ήθελα και μια γνωμη απο κανεναν δικο μας :cheesy:

700 με quatar? απαπαπα καλη τιμη αν πείς οτι τωρα τα εχουν γυρω στα 800 ^^

καλο θα ηταν μου προτείνεαι και εσείς κανένα μην καθομαι κα ψαχνω!!

θελω να έχει αυτα

Πισινα (οχι απαραιτητο)
να ειναι λιγο ησυχα
καθαρα δωματια και καλό προσωπικο σε θεμα καθαριοτητας των δωματιων κλπ
να ειναι γυρω στα 700 με 900 baht
να μην ειναι και πολύ κοντα στην walking street να περπατησω και λιγο δεν κανει κακο ^^
να ειναι φυσικα joiners free!

:cheesy: 4 και σημερα!!! λεμεεεεεεεεεεεεεεεε!

Εγώ έμεινα στο Pattaya Bay Resort (Περίπου Soi 13 & 2nd road στο εμπορικό κέντρο Avenue ) πλήρωσα 999 baht τον Ιούλιο , πολύ ευχαριστημένος ! Ένας γνωστός μου έμεινε στο  sunshine hotel & residences pattaya (2 πισίνες + πρωινό) soi 8 & Beach Road , επίσης πολύ ευχαριστημένος , απλώς αυτός δεν είναι fun της WS και τη βγάζει πιο πολύ στα bars , τιμή παίζει 29 ευρώ τώρα ...και 24 ευρώ low season ...!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
520 egypt ...σε 10 μερες θα ειμαι παταγια οποιος θα ειναι εκει ας στειλει μυνημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom