Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Αν και αφορά τις Φιλιππίνες, το κάνω copy από το Φιλιππίνες thread γιατί σίγουρα μας αφορά όλους.

Φίλες και φίλοι ταξιδιώτες και τρελαμένοι με την Νότιο Ανατολική Ασία.
Θέλω να σας ενημερώσω ότι ένας καλός μου φίλος, συγκεκριμένα ο Μάνος από την Κρήτη, έκανε το όνειρο του πραγματικότητα...
Μέτα από πολύ δουλεία, ψάξιμο, και βεβαίως μεγάλο ρίσκο άνοιξε, ξεκίνησε και λειτουργεί πλέον κανονικά το πρώτο Ελληνικό Ξενοδοχείο στο Tagaytay στις Φιλιππίνες!
Απολαύστε το! :

[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Hellenic_Hotel.htm?UseStored=true[/url]

Παρακαλώ να μου πείτε την γνώμη σας για το πως το βλέπετε και βεβαίως για τις τιμές.
Μιλάω 2-3 φορές την εβδομάδα μαζί του και θέλει να ακούσει και ελληνικές κριτικές.
Εννοείται ότι όποιος πάει από το Φόρουμ θα έχει χαμηλότερες τιμές.

Τι λέτε ; Να την κάνουμε και εμείς μήπως σταθούμε και εμείς τυχεροί ; :priest:
Στο κάτω κάτω κάτι τέτοιο δεν θέλουμε οι περισσότεροι εδώ ;

Εγώ προσωπικά το βλέπω και προβληματίζομαι... :think:

[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Hellenic_Hotel.htm?UseStored=true[/url]

 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
:pipa3:
Αν και αφορά τις Φιλιππίνες, το κάνω copy από το Φιλιππίνες thread γιατί σίγουρα μας αφορά όλους.

Φίλες και φίλοι ταξιδιώτες και τρελαμένοι με την Νότιο Ανατολική Ασία.
Θέλω να σας ενημερώσω ότι ένας καλός μου φίλος, συγκεκριμένα ο Μάνος από την Κρήτη, έκανε το όνειρο του πραγματικότητα...
Μέτα από πολύ δουλεία, ψάξιμο, και βεβαίως μεγάλο ρίσκο άνοιξε, ξεκίνησε και λειτουργεί πλέον κανονικά το πρώτο Ελληνικό Ξενοδοχείο στο Tagaytay στις Φιλιππίνες!
Απολαύστε το! :

[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Hellenic_Hotel.htm?UseStored=true[/url]

Παρακαλώ να μου πείτε την γνώμη σας για το πως το βλέπετε και βεβαίως για τις τιμές.
Μιλάω 2-3 φορές την εβδομάδα μαζί του και θέλει να ακούσει και ελληνικές κριτικές.
Εννοείται ότι όποιος πάει από το Φόρουμ θα έχει χαμηλότερες τιμές.

Τι λέτε ; Να την κάνουμε και εμείς μήπως σταθούμε και εμείς τυχεροί ; :priest:
Στο κάτω κάτω κάτι τέτοιο δεν θέλουμε οι περισσότεροι εδώ ;

Εγώ προσωπικά το βλέπω και προβληματίζομαι... :think:

[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Hellenic_Hotel.htm?UseStored=true[/url]
ποσο του κοστησε ολη η επενδυση??????????????????????
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
Που θα βρω sea food στην pattaya με ποικιλια και καλες τιμες?
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
:pipa3:ποσο του κοστησε ολη η επενδυση??????????????????????

Κοίτα, ο Μάνος είχε ανοίξει Ελληνική ταβέρνα εκεί κοντά και πέρσι έκανε το μεγάλο βήμα.
Δεν άνοιξε μόνο Ξενοδοχείο αλλά μετέφερε και την ταβέρνα εκεί που είναι μεγαλύτερος ο χώρος...είναι μια παλιά βίλα και τις έκανε ανακαίνιση για να τα ανοίξει όλα στο ίδιο μέρος....

[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Hellenic_Hotel.htm?UseStored=true[/url]

Αυτό που βλέπεις δηλαδή, είναι το σπίτι του, το Ξενοδοχείο, η ταβέρνα και πρόσφατα άνοιξε και ένα Bar εκεί κοντά.
Πόσο του πήγε το όλο σχέδιο δεν ξέρω αλλά σίγουρα δεν τα έδωσε cash.Τα βρήκανε με τον παλιό ιδιοκτήτη και τα δίνει σε δώσεις.
Τώρα τον έχω χάσει λίγο γιατί ανοίγει άλλο ένα εστιατόριο στην Μανίλα μαζί με κάποιον άλλον Ελληνα ...

 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
Που θα βρω sea food στην pattaya με ποικιλια και καλες τιμες?
Κings Sea Food στη Walking . Καλό φαγητό, άψογο σέρβις αλλά στις τιμές τσιμπημένο εως πανάκριβο.
Τώρα , αν δεν βαριέσαι , στο Jomtien έχει πολλές "ταβέρνες" με θαλασσινά , με εξαιρετικό φαγητό και πραγματικά καλές τιμές , κατά μήκος της μεγάλης παραλίας.
Επίσης , μπορείς να βρεις πολύ φτηνά ψάρια και καβούρια στα κάρβουνα σε 1-2 ταβέρνες στο Buakaow , ενώ επίσης μπορείς να δοκιμάσεις μια μέση κατάσταση όσον αφορά σχέση τιμής-ποιότητας στην αγορά πίσω απ'το soi diamond στην Walking Street.
Eλπίζω να βοήθησα .
 

Shadow01

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2012
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Βάζω πριν κάποιο καιρό χρήματα στον "κουμπαρά" της Ταϋλάνδης...
Χτυπάει το τηλ... Κύριε Shadow01 θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε για το ραντεβού που έχετε κλείσει, για το service του οχήματος σας... Φτου! το είχα ξεχάσει.. :S
Ξαναβάζω χρήματα στον "κουμπαρά"...
Βγαίνω από την οικία μου.. τι φάκελος είναι αυτός; Α, η ΔΕΗ. Η ΔΕΗ με τη δόση από το χαράτσι...  :zfuck:
Ξανά - μανά βάζω χρήματα...
Ντριν - ντριν το τηλ... κύριε Shadow01, το νέο ασφαλιστήριο 6μήνου , για το όχημά σας, είναι έτοιμο...  :hammer:
.... επιτέλους, τα κλείσαμε όλα αυτά . Άντε πια, να βάλουμε τίποτα στην άκρη για την ψυχική μας τέρψην στο .."εξωχικό" μας στην Thai.. Μα, για κάτσε λίγο... 25 του μηνός. 25?? Έως 30/09 το μωρό μου, η Εφορία, θέλει τα επόμενα 300 Ευρώ...
ΜΩΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ !! Τι μήνας είναι αυτός !!!    :offtopic:
  Καλημέρα μας κύριοι!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Τις πιο δύσκολες εποχές περνάνε πλέον οι κουμπαράδες.....και οι πιστωτικές θα πρόσθετα!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Βάζω πριν κάποιο καιρό χρήματα στον "κουμπαρά" της Ταϋλάνδης...
Χτυπάει το τηλ... Κύριε Shadow01 θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε για το ραντεβού που έχετε κλείσει, για το service του οχήματος σας... Φτου! το είχα ξεχάσει.. :S
Ξαναβάζω χρήματα στον "κουμπαρά"...
Βγαίνω από την οικία μου.. τι φάκελος είναι αυτός; Α, η ΔΕΗ. Η ΔΕΗ με τη δόση από το χαράτσι...  :zfuck:
Ξανά - μανά βάζω χρήματα...
Ντριν - ντριν το τηλ... κύριε Shadow01, το νέο ασφαλιστήριο 6μήνου , για το όχημά σας, είναι έτοιμο...  :hammer:
.... επιτέλους, τα κλείσαμε όλα αυτά . Άντε πια, να βάλουμε τίποτα στην άκρη για την ψυχική μας τέρψην στο .."εξωχικό" μας στην Thai.. Μα, για κάτσε λίγο... 25 του μηνός. 25?? Έως 30/09 το μωρό μου, η Εφορία, θέλει τα επόμενα 300 Ευρώ...
ΜΩΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ !! Τι μήνας είναι αυτός !!!    :offtopic:
 Καλημέρα μας κύριοι!

Γιατι ο αλλος θα ειναι καλλυτερος; :2funny: :2funny: :2funny:
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
Φυσικα. :dancing: :Αυριο ειναι η δικια μου.Θα παμε για <<μπυρες>> το σαββατο στο sensations
 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
happy news for all thai ladies married with greek mens.... no more visa nedded for thai ladys for turkey.. up to 30 days stay without visa!!!!!!!!!!!.. we plan 28 oct, 3 days in marmaris, many greek -thai couples from rhodos i hope!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom