Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Λοιπον
.
Επειδη 6 χρονια Αφρικη μου εβγαλαν σε υπερθετικο βαθμο το στερητικο συνδρομο της Ασιας
Θα αφησεις το σερενγκετι ρε λορδε, μην το κανεις, θα παρεξηγηθουν τα γκνου :2funny: :2funny:
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Αν την βρίσκεις με πιθήκισα μπορείς να πας στο Αττικό Πάρκο που έχει μπόλικα.


χωρις να μου πευτει και λογος ιδιετερος τοσο καλο γαμησι κανουνε τα πηθικια στην ασια?? μηλαω για ταυλανδη-φιλιπινες και εχεται φαει ολοι τοσο χοντρο κολημα? γιατι ας πουμε και βουλγαρια με ποιο φτηνα μπορεις να χιλιογαμησεις οσες πουτανες θες και ειναι και διπλα...
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Ποτε δεν καταλαβα αυτα τα τσακαλια που πηδανε τα παντα εδω και τζαμπα γιατι μπαινουν στον κοπο να ποσταρουν στο bourdela.com... Πραγματικο μυστηριο.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
:grin: :grin: :grin: :grin:  ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ  ΓΙΑ ΔΩΡΟ  ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ  :grin: :grin: :grin: :grin:
Ο κολλητός  κατεβαίνει στο χωριό για διακοπές και φυσικά θα δει και ένα από τα αγαπημένα κορίτσια μου
στις εξορμήσεις που θα κάνει στις disco. Καθώς  το κορίτσι με έχει αναβαθμίσει επισήμως σε  “boyfriend” 
για δεύτερη φορά την τελευταία διετία ,και για να λέμε την μαύρη αλήθεια  δεν έχει καμία  απαίτηση από μένα
παρα μόνο  να την παίρνω κανα τηλέφωνο ,να της στέλνω κανένα μήνυμα και να την σκέφτομαι, αποφάσισα να
της κάνω ένα δώρο καρδιάς.
Η ιδέα:  Παίρνουμε μια καλοκαιρινή παλιόμπλουζα που έχουμε βαρεθεί να φοράμε κατά προτίμηση t-shirt
αγορασμένο πριν χρόνια με 120 μπατάκια στις υπαίθριες αγορές της Ταϊλάνδης. Τσεκάρουμε ότι είναι  καλά
πλυμμένη και χωρίς λεκέδες ενώ  δεν έχει καμιά τρύπα για να μην μας περάσει το αίσθημα για γύφτους.
Παιρνουμε ανεξίτηλο μαρκαδόρο και γράφουμε πάνω στην μπλούζα δύο τρεις λέξεις ότι μας βρίσκεται σε love you
, miss you κτλ. Φτιάχνουμε μπιλιετάκι το οποίο λέει “ This is my favorite t-shirt. I send it to you
to wear it when you go to sleep, for good luck and take care you” Καρφιτσώνουμε το μπιλιετάκι στην μπλούζα
για να διαβαστεί  στα  σίγουρα και πακετάρουμε σε ωραία συσκευασία. Τέλος ενημέρωνουμε το κορίτσι ότι της
στέλνουμε “gift from my heart”.
Το αποτέλεσμα: Αν το κορίτσι μας αγαπάει πραγματικά θα ενθουσιαστεί από αυτό το πολύ προσωπικό δώρο
και θα μας σκέφτεται όποτε την φοράει για να πάει για ύπνο.Αν το μέγεθος μάλιστα είναι από XL και πάνω είναι
και πολύ βολικό και άνετο  γιατί μπορεί να φορεθεί και ως φούστα-μπλούζα, ενώ θα την δουν και όλες οι
“sisters” και θα κερδίσει σε “face”. Εννοείται ότι της  απαγορεύουμε  αυστηρά να την φοράει όταν δουλεύει
σε long time.
Αν το κορίτσι μας δεν είναι τόσο συναισθηματικό και την ενδιαφέρουν περισσότερο τα υλικά αγαθά το δωράκι
μας θα καταλήξει (αφου φάμε τα μπινελίκια μας για cheap Charlie, big buffalo κτλ) σε σφουγγαρόπανο οπότε
θα έχει χρηστική αξία. Την ίδια αξία δηλαδή που έχουν και όλα τα πανάκριβα δώρα  που κάνει ο κάθε μαλάκας
χορηγός ......
Tip: Αγγαρεύουμε τον κολλητό πριν την παράδοση να ανοιξεί την συσκευασία και να ψεκάσει με κολώνια ή
αποσμητικό για καλύτερο αποτέλεσμα. Επίσης τον απειλούμε ότι θα τον πηδήξουμε αν κατά την παράδοση χασκογελάει
σαν μαλάκας.
Το αποτέλεσμα για το  συγκεκριμένο δωράκι  το οποίο αναμένω αγωνιωδώς και εγώ θα σας το πω τις επόμενες μέρες
αφού θα παραδοθεί.
χαχαχαχαχαχαχαχα! δεν παιζεσαι ρε φιλε! big bufalo η greek bufalo η greek gyftulas... πονταρω στο β σεναριο , σορρυ για τους σιγουρους τιλακοδορους...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ναι εχω παει ασια αλλα οχι ταυλανδη ουτε φιλιπινες.. και δεν ειχα παει για σεξοτουρισμο. τις ασιατισες τις κρυνω με βαση αυτα που βλεπω εδω! πυθηκια τις ονομαζω λογο τον διαφορετικων χαρακτηιστικων το χαμηλο αναστημα και γενικα την ομοιωτητα τους σε αυτη την κατηγορια ζωων! κατε εμενα παντα! ο αλλως μπορει να την καταβρισκει... απλα νομιζω οτι να γαμισεις μια φιλιπινεζα, ασιατισα στην ελλαδα ειναι κατι παραπανο απο πανευκολο και χωρις φυσικα να πληρωσεις.. νομιζω οτι ολοι οι ασιατοφιλοι μπορουνε να κανουνε το γουστο τους και εδω στην ελλαδα χωρις απαρετητα να ξενιτευονται και να τα σκανε σε ταξιδια..
ωραια μεγαλε...τοτε δεν σε πειραζει που οι περισσοτεροι ξενοι παρομοιαζουν τους ελληναραδες σαν τουρκομογγολους καυκασογυφτους , ασχετα με το σε τι φερνεις εσυ...αυτα για τον χαρακτηρισμο πιθηκια οχι και τοσο αδικο αλλα προσβλητικο
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Ρε εδώ στις Φιλιππίνες όλοι σε λένε Αμερικανό !!!! Αυτο δεν είναι μέγα προσβολή ???



ωραια μεγαλε...τοτε δεν σε πειραζει που οι περισσοτεροι ξενοι παρομοιαζουν τους ελληναραδες σαν τουρκομογγολους καυκασογυφτους , ασχετα με το σε τι φερνεις εσυ...αυτα για τον χαρακτηρισμο πιθηκια οχι και τοσο αδικο αλλα προσβλητικο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ok χαλια να σε περναν για αμερικανο αλλα ξερναω να με περνανε για αραβοτουρκομογγολο..
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Εχει παει κανεις Sazanka στη Μπανγκοκ στη Σουκχουμβιτ σοι 55 για κορεατικο μασσαζ; (Φον Μακουλη, Πιπινο, και λοιποι
ειδημονες τα φωτα σας).
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Παιδιά δεν έχω πάει ποτέ Pattaya μιας και είμαι του Φιλιππινέζικου club αλλα έβλεπα κατι δωμάτια και τρελάθηκα !
Είναι δυνατόν να έχουν μόνο 7€/διανυκτέρευση ???
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Khao_Sok_Smiley_Bungalow&checkin=2012-10-10&checkout=2012-10-11&Rooms=1&adults_1=2[/url]

και δεν είναι το μόνο με 7€ το δίκλινο !!!


 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Εχει παει κανεις Sazanka στη Μπανγκοκ στη Σουκχουμβιτ σοι 55 για κορεατικο μασσαζ; (Φον Μακουλη, Πιπινο, και λοιποι
ειδημονες τα φωτα σας).
Έχω πάει Sazanka αλλά όχι σ' αυτό που γράφεις, στο παλιό τους που ήταν Washington Square αρκετές φορές.
Είναι λίγο διαφορετικό από τα υπόλοιπα γιατί περιλαμβάνει και τρίψιμο στο σώμα με άλατα, που σου αφήνει μωρουδίστικο δέρμα  :grin: και πλύσιμο - ξέπλυμα με ξύλινες "κατσαρόλες" που έχουν πολύ πλάκα γιατί έχουν μια τελείως διαφορετική αίσθηση από αυτή που έχεις συνηθίσει.
Διαλέγεις τη γκόμενα από φωτογραφίες και το happy end είναι handjob.
Πηγαίνεις περισσότερο για το κομμάτι του μασάζ και λιγότερο για το sex. Για να φανταστείς έχω πάει και με Ελληνίδα φίλη εκεί.
Παιδιά δεν έχω πάει ποτέ Pattaya μιας και είμαι του Φιλιππινέζικου club αλλα έβλεπα κατι δωμάτια και τρελάθηκα !
Είναι δυνατόν να έχουν μόνο 7€/διανυκτέρευση ???
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Khao_Sok_Smiley_Bungalow&checkin=2012-10-10&checkout=2012-10-11&Rooms=1&adults_1=2[/url]

και δεν είναι το μόνο με 7€ το δίκλινο !!!
Αυτό που έχεις βάλει σαν link είναι στην μέση του πουθενά οπότε τα 7€ είναι λογικά. Η γνωστή Πατάγια είναι πολύ μακριά από εκεί! :grin:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Παιδιά δεν έχω πάει ποτέ Pattaya μιας και είμαι του Φιλιππινέζικου club αλλα έβλεπα κατι δωμάτια και τρελάθηκα !
Είναι δυνατόν να έχουν μόνο 7€/διανυκτέρευση ???
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Khao_Sok_Smiley_Bungalow&checkin=2012-10-10&checkout=2012-10-11&Rooms=1&adults_1=2[/url]

και δεν είναι το μόνο με 7€ το δίκλινο !!!

Αν ενδιαφέρεσαι για πολύ οικονομικό δωμάτιο δες το 18 coins hotel στα 11 euro/νύχτα , η ίδια επιχείρηση έχει bar/restaurant με πολύ καλό φαγητό , το μόνο κακό είναι ότι είναι σε αρκετά θορυβώδης περιοχή , δεν έμεινα εκεί αλλά έκατσα για φαγητό και απο περιέργια ζήτησα να δω και τα δωμάτια που ήταν το ίδιο καλά μ`αυτό που έμεινα (38 euro/νύχτα) , χωρίς πισίνα και πρωινό όμως ...
Αν πάω για πολλές μέρες κάποια άλλη φορά ίσως το προτιμήσω ...
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Αν ενδιαφέρεσαι για πολύ οικονομικό δωμάτιο δες το 18 coins hotel στα 11 euro/νύχτα , η ίδια επιχείρηση έχει bar/restaurant με πολύ καλό φαγητό , το μόνο κακό είναι ότι είναι σε αρκετά θορυβώδης περιοχή , δεν έμεινα εκεί αλλά έκατσα για φαγητό και απο περιέργια ζήτησα να δω και τα δωμάτια που ήταν το ίδιο καλά μ`αυτό που έμεινα (38 euro/νύχτα) , χωρίς πισίνα και πρωινό όμως ...
Αν πάω για πολλές μέρες κάποια άλλη φορά ίσως το προτιμήσω ...

10-11 euro έχει Low season , τώρα που ξεκινάει η high πάει στα 16-17 euro .
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Οκτώβριος-Μάρτιος είναι η ακριβή περίοδος , μέχρι και τα barfine όσο πλησιάζουμε στο τέλος της χρονιάς αυξάνονται , άκουσα ότι τα Χριστούγεννα φτάνουν τα 1000 baht . Εγώ πήγα Ιούλιο , μία κοπέλα μου είπε πως δεν έχει καθόλου κόσμο γι αυτό είναι χαμηλές οι τιμές , εμένα πάντως μου φάνηκε ότι γινόταν χαμός απο κόσμο !!! Σκέψου δηλαδή τί γίνεται στη high season .
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Οκτώβριος-Μάρτιος είναι η ακριβή περίοδος , μέχρι και τα barfine όσο πλησιάζουμε στο τέλος της χρονιάς αυξάνονται , άκουσα ότι τα Χριστούγεννα φτάνουν τα 1000 baht . Εγώ πήγα Ιούλιο , μία κοπέλα μου είπε πως δεν έχει καθόλου κόσμο γι αυτό είναι χαμηλές οι τιμές , εμένα πάντως μου φάνηκε ότι γινόταν χαμός απο κόσμο !!! Σκέψου δηλαδή τί γίνεται στη high season .

Νομιζω η high season ειναι από αρχές Νοεμ αν κανω καποιο λαθος διορθωστε με

25 και σημερα  ^_~
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Έχω πάει Sazanka αλλά όχι σ' αυτό που γράφεις, στο παλιό τους που ήταν Washington Square αρκετές φορές.
Είναι λίγο διαφορετικό από τα υπόλοιπα γιατί περιλαμβάνει και τρίψιμο στο σώμα με άλατα, που σου αφήνει μωρουδίστικο δέρμα  :grin: και πλύσιμο - ξέπλυμα με ξύλινες "κατσαρόλες" που έχουν πολύ πλάκα γιατί έχουν μια τελείως διαφορετική αίσθηση από αυτή που έχεις συνηθίσει.
Διαλέγεις τη γκόμενα από φωτογραφίες και το happy end είναι handjob.
Πηγαίνεις περισσότερο για το κομμάτι του μασάζ και λιγότερο για το sex. Για να φανταστείς έχω πάει και με Ελληνίδα φίλη εκεί. :thumbsup:
Εισαι αρχοντας :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom