Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Τελικά δεν κέρδισα ούτε λεπτό !!!!!!    :new_shocked: :new_shocked: :bottom: :bottom:


Ναι από Νοέμβρη είναι συνήθως η high season.
Εγώ πάντως παίδες το αποφάσισα !!! Αύριο παίζω Τζόκερ και αν πιάσω θα μείνω για κάνα μήνα στο The Siam   :dancing: :dancing:
http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=The_Siam&checkin=2012-09-18&checkout=2012-09-19&Rooms=1&adults_1=2] [/url]

Τι πράμα είναι αυτό ρε παιδιά ??????????????
Οι πρώτοι 10 ενδιαφερόμενοι θα έρθουνε μαζί μου !!!!!  ( αν πιάσω αύριο το Τζόκερ έτσι ? μην με βαράτε αν δεν μου κάτσει ! ) :s&m_3: :s&m_3:
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Συνήθως σελίδες όπως booking.com , agoda.com κλπ έχουν μεγαλύτερη ασφάλεια στις συναλλάγές απο τα sites των ξενοδοχείων γιατί ακριβώς σ`αυτή τη διαδικασία αποσκοπούν . Εγω πάντως προτιμώ να χρησιμοποιώ τη κάρτα μου μόνο για τη κράτηση ως εγγύηση και μετά πληρώνω στο hotel μετρητά ...

Δικιο εχεις απλως για καθε 6 διανυκτερευσεις ειχαν +1 δωρο αν εκλεινες απευθειας, γι αυτο το εκανα. Το παθημα, μαθημα πλεον...
 

Επισκέπτης
Ξενεδοχεια Pattaya, ισχυει ενας και μοναδικος κανονας: Οτι πληρωνεις παιρνεις........
 

drjeckil

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγω που θα παω με εναν κολλητό μου πρεπει να κλεισουμε δυο δωματια η με ενα δικλινο ειμαστε οκ?
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Εγω Παιδια Για ιανουαριο και φεβρουαριο μαζι τωρα που θα παω Full season εκλεισα Στο Bonkai resort,pattaya 1 χιλιομετρο απο walking street απο τι λεει το σαιτ και με ειπαν και φιλοι μου που εμεναν εκει,αλλα με τα ποδια ειναι παλι μακρια λενε,με ταξιτζι μηχανακι περνει 50-70 μπατ...
το εκλεισα με 950 μπατ εχει και πρωινο,σε περνουν και απο αεροδρομιο με 1100 μπατ και προσφερει αρκετα...
Την Κρατηση θα την κανω αυριο με εμβασμα στην τραπεζα αλλα ειναι τουλαχιστον ασφαλης ο τροπος αυτος,τα εξοδα αποστολης ειναι 15-20 ευρω περιπου ,θα το κοιταξω αυριο...Αν κατσεις πανω απο 2 βδομαδες η τιμη πεφτει και αλλο..το resort αυτο διαθετει 40 δωματια και πολυ ωραια σουιτα απο 1700 εως 1900 μπατ..
Σε ενα αλλο που εμενα ,λιγο μακρια περσυ παλι ιανουαριο ηταν το Suppamitr villa hotel,pattaya παρα πολυ ομορφο και αυτο,ζεστο με ξυλινους τοιχους το αγαπησα αλλα λιγο μακρια  ηταν soi bongkot south pattaya,αυτο ηταν στα 700 με 800 μπατ πισινα και εκανες οτι γουσταρες ,λες και ηταν δικο σου...
Σε αλλο παλι που εχω μεινει για 2 μερες ευτυχως και αλλαξα οπως οπως με 300 μπατ ηταν το Thai palace hotel παναγια μου βοηθα με,διπλα σε νοσοκομειο της pattayas ηταν αλλα χειροτερο και απο αυτο που εμενε ο ντι καπριο..τα λεφτα τα εκρυβα μεσα στο aircontision..
Ακομα ενα καλο στην παραλια διπλα σχεδον στην walking που πηγα και ειδα με τα ματια μου και εμεναν κατι φιλοι ειναι το Baan Sila Pattaya με 1200 με 1400 μπατ περιπου αλλα γλυτωνεις ταξι και μεταφορες...εχει δικο του μασατζιδικο στην γωνια με το που μπαινεις στο hotel...
Αυτα απο μενα...πιστευω παντως στην ταυλανδη πρεπει να διαθετεις 1000 μπατ σε ξενοδοχειο να εισαι και λιγο αξιοπρεπεστατα ρε παιδι μου..δικη μου αποψη,εκτος αν πας για παρα πολυ καιρο και ψαχτεις καλυτερα και σε κανουν καλυτερες τιμες..
120 και σημεραααααα

 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Εγω Παιδια Για ιανουαριο και φεβρουαριο μαζι τωρα που θα παω Full season εκλεισα Στο Bonkai resort,pattaya 1 χιλιομετρο απο walking street απο τι λεει το σαιτ και με ειπαν και φιλοι μου που εμεναν εκει,αλλα με τα ποδια ειναι παλι μακρια λενε,με ταξιτζι μηχανακι περνει 50-70 μπατ...
το εκλεισα με 950 μπατ εχει και πρωινο,σε περνουν και απο αεροδρομιο με 1100 μπατ και προσφερει αρκετα...
Την Κρατηση θα την κανω αυριο με εμβασμα στην τραπεζα αλλα ειναι τουλαχιστον ασφαλης ο τροπος αυτος,τα εξοδα αποστολης ειναι 15-20 ευρω περιπου ,θα το κοιταξω αυριο...Αν κατσεις πανω απο 2 βδομαδες η τιμη πεφτει και αλλο..το resort αυτο διαθετει 40 δωματια και πολυ ωραια σουιτα απο 1700 εως 1900 μπατ..
Σε ενα αλλο που εμενα ,λιγο μακρια περσυ παλι ιανουαριο ηταν το Suppamitr villa hotel,pattaya παρα πολυ ομορφο και αυτο,ζεστο με ξυλινους τοιχους το αγαπησα αλλα λιγο μακρια  ηταν soi bongkot south pattaya,αυτο ηταν στα 700 με 800 μπατ πισινα και εκανες οτι γουσταρες ,λες και ηταν δικο σου...
Σε αλλο παλι που εχω μεινει για 2 μερες ευτυχως και αλλαξα οπως οπως με 300 μπατ ηταν το Thai palace hotel παναγια μου βοηθα με,διπλα σε νοσοκομειο της pattayas ηταν αλλα χειροτερο και απο αυτο που εμενε ο ντι καπριο..τα λεφτα τα εκρυβα μεσα στο aircontision..
Ακομα ενα καλο στην παραλια διπλα σχεδον στην walking που πηγα και ειδα με τα ματια μου και εμεναν κατι φιλοι ειναι το Baan Sila Pattaya με 1200 με 1400 μπατ περιπου αλλα γλυτωνεις ταξι και μεταφορες...εχει δικο του μασατζιδικο στην γωνια με το που μπαινεις στο hotel...
Αυτα απο μενα...πιστευω παντως στην ταυλανδη πρεπει να διαθετεις 1000 μπατ σε ξενοδοχειο να εισαι και λιγο αξιοπρεπεστατα ρε παιδι μου..δικη μου αποψη,εκτος αν πας για παρα πολυ καιρο και ψαχτεις καλυτερα και σε κανουν καλυτερες τιμες..
120 και σημεραααααα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ρε γιατι δεν πατε με ενα σλιπινγ-μπαγκ στην παραλια??  α ρε κατι ξυπολητοι πριγκηπες που πανε διακοπες ταυλανδη...πως θα γαμησετε ρε σε τετοιες τρυπες? φανταζομαι τι γυριστες θα κανουν οι ladys οταν ακουσουν τα ονοματα των ''hotel''
ηταν και ενας περιεργος που εγραφε καμποσες σελιδες πισω πως να περασει καποιος ενα μηνα στην πατταγια με 200-300 ευρω..εκανε τον σκηνοθετη ελεγε ο καμμενος..που ειναι τωρα να συμβουλεψει...ξερω εγω?? να κανουμε τον σουπερμαν?
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Εμένα πάντως όμορφο μου φαίνεται στις φωτογραφίες που βλέπω...
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Bonkai_Resort_Pattaya.htm?UseStored=true[/url]

Πάντως αν θες και την δικιά μου γνώμη, εγώ όπου και να πάω κλείνω πάντα για 2-3 νύχτες το πολύ !!!! Το κάνω μόνο για να μην πάω και ψάχνω σαν βλάκας Ξενοδοχείο κρατώντας βαλίτσες κλπ.
Αν μου αρέσει πολύ απλά ζητάω να μείνω παραπάνω μέρες, αν όχι δεν έχω χάσει και τίποτα μιας και την 2ρη μέρα κάνω μια "Ξενοδοχειο - τσάρκα".
Πέρσι πχ. είχα πάει Φιλιππίνες για 3 εβδομάδες.
Στην Μανίλα έκανα κράτηση στο :
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Berjaya_Manila_Hotel_Philippines&checkin=2012-11-10&checkout=2012-11-11&Rooms=1&adults_1=1[/url]
και έμεινα 100% ευχαριστημένος.Σχετικά φθηνό για Μακάτι αλλα δεν έχανε σε τίποτα ! Άψογο σε όλα !
Στο Subic όμως την πάτησα μιας και το Hotel  μπορεί να φαίνεται καλό όπως βλέπεις στις φωτογραφείς,
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Subic_Grand_Seas&checkin=2012-11-10&checkout=2012-11-11&Rooms=1&adults_1=1[/url]
αλλα τελικά ήταν μούφα σε όλους τους τομείς !!!
Πολύ κακό Service, Aircon προβληματικό που το ανέφερα κάθε μέρα και κανείς δεν εμφανιζότανε να κάνει κάτι, και από Housekeeping ? ΣΑΝ ΕΝΟΙΚΙΑΖΏΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ !!!! :fuck1: :fuck1:
Αλλά δεν τρελάθηκα μιας και την 2ρη μέρα έψαξα για κάτι καλύτερο και βολεύτηκα μετά μια χαρά !
Τέλος πάντων αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη, κλείνεις κάπου για 2-3 μέρες και μετά ψάχνεις εκεί και θα βρεις 100% κάτι που σου ταιριάζει.






Εγω Παιδια Για ιανουαριο και φεβρουαριο μαζι τωρα που θα παω Full season εκλεισα Στο Bonkai resort,pattaya 1 χιλιομετρο απο walking street απο τι λεει το σαιτ και με ειπαν και φιλοι μου που εμεναν εκει,αλλα με τα ποδια ειναι παλι μακρια λενε,με ταξιτζι μηχανακι περνει 50-70 μπατ...
το εκλεισα με 950 μπατ εχει και πρωινο,σε περνουν και απο αεροδρομιο με 1100 μπατ και προσφερει αρκετα...
Την Κρατηση θα την κανω αυριο με εμβασμα στην τραπεζα αλλα ειναι τουλαχιστον ασφαλης ο τροπος αυτος,τα εξοδα αποστολης ειναι 15-20 ευρω περιπου ,θα το κοιταξω αυριο...Αν κατσεις πανω απο 2 βδομαδες η τιμη πεφτει και αλλο..το resort αυτο διαθετει 40 δωματια και πολυ ωραια σουιτα απο 1700 εως 1900 μπατ..
Σε ενα αλλο που εμενα ,λιγο μακρια περσυ παλι ιανουαριο ηταν το Suppamitr villa hotel,pattaya παρα πολυ ομορφο και αυτο,ζεστο με ξυλινους τοιχους το αγαπησα αλλα λιγο μακρια  ηταν soi bongkot south pattaya,αυτο ηταν στα 700 με 800 μπατ πισινα και εκανες οτι γουσταρες ,λες και ηταν δικο σου...
Σε αλλο παλι που εχω μεινει για 2 μερες ευτυχως και αλλαξα οπως οπως με 300 μπατ ηταν το Thai palace hotel παναγια μου βοηθα με,διπλα σε νοσοκομειο της pattayas ηταν αλλα χειροτερο και απο αυτο που εμενε ο ντι καπριο..τα λεφτα τα εκρυβα μεσα στο aircontision..
Ακομα ενα καλο στην παραλια διπλα σχεδον στην walking που πηγα και ειδα με τα ματια μου και εμεναν κατι φιλοι ειναι το Baan Sila Pattaya με 1200 με 1400 μπατ περιπου αλλα γλυτωνεις ταξι και μεταφορες...εχει δικο του μασατζιδικο στην γωνια με το που μπαινεις στο hotel...
Αυτα απο μενα...πιστευω παντως στην ταυλανδη πρεπει να διαθετεις 1000 μπατ σε ξενοδοχειο να εισαι και λιγο αξιοπρεπεστατα ρε παιδι μου..δικη μου αποψη,εκτος αν πας για παρα πολυ καιρο και ψαχτεις καλυτερα και σε κανουν καλυτερες τιμες..
120 και σημεραααααα
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Εμένα πάντως όμορφο μου φαίνεται στις φωτογραφίες που βλέπω...
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel/Bonkai_Resort_Pattaya.htm?UseStored=true[/url]

Πάντως αν θες και την δικιά μου γνώμη, εγώ όπου και να πάω κλείνω πάντα για 2-3 νύχτες το πολύ !!!! Το κάνω μόνο για να μην πάω και ψάχνω σαν βλάκας Ξενοδοχείο κρατώντας βαλίτσες κλπ.
Αν μου αρέσει πολύ απλά ζητάω να μείνω παραπάνω μέρες, αν όχι δεν έχω χάσει και τίποτα μιας και την 2ρη μέρα κάνω μια "Ξενοδοχειο - τσάρκα".
Πέρσι πχ. είχα πάει Φιλιππίνες για 3 εβδομάδες.
Στην Μανίλα έκανα κράτηση στο :
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Berjaya_Manila_Hotel_Philippines&checkin=2012-11-10&checkout=2012-11-11&Rooms=1&adults_1=1[/url]
και έμεινα 100% ευχαριστημένος.Σχετικά φθηνό για Μακάτι αλλα δεν έχανε σε τίποτα ! Άψογο σε όλα !
Στο Subic όμως την πάτησα μιας και το Hotel  μπορεί να φαίνεται καλό όπως βλέπεις στις φωτογραφείς,
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=Subic_Grand_Seas&checkin=2012-11-10&checkout=2012-11-11&Rooms=1&adults_1=1[/url]
αλλα τελικά ήταν μούφα σε όλους τους τομείς !!!
Πολύ κακό Service, Aircon προβληματικό που το ανέφερα κάθε μέρα και κανείς δεν εμφανιζότανε να κάνει κάτι, και από Housekeeping ? ΣΑΝ ΕΝΟΙΚΙΑΖΏΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ !!!! :fuck1: :fuck1:
Αλλά δεν τρελάθηκα μιας και την 2ρη μέρα έψαξα για κάτι καλύτερο και βολεύτηκα μετά μια χαρά !
Τέλος πάντων αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη, κλείνεις κάπου για 2-3 μέρες και μετά ψάχνεις εκεί και θα βρεις 100% κάτι που σου ταιριάζει.

Συμφωνώ , οι photos που σέλνουν τα hotel σε booking sites δεν είναι 100% αξιόπιστες !

 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Εγω Παιδια Για ιανουαριο και φεβρουαριο μαζι τωρα που θα παω Full season εκλεισα Στο Bonkai resort,pattaya 1 χιλιομετρο απο walking street απο τι λεει το σαιτ και με ειπαν και φιλοι μου που εμεναν εκει,αλλα με τα ποδια ειναι παλι μακρια λενε,με ταξιτζι μηχανακι περνει 50-70 μπατ...
το εκλεισα με 950 μπατ εχει και πρωινο,σε περνουν και απο αεροδρομιο με 1100 μπατ και προσφερει αρκετα...
Την Κρατηση θα την κανω αυριο με εμβασμα στην τραπεζα αλλα ειναι τουλαχιστον ασφαλης ο τροπος αυτος,τα εξοδα αποστολης ειναι 15-20 ευρω περιπου ,θα το κοιταξω αυριο...Αν κατσεις πανω απο 2 βδομαδες η τιμη πεφτει και αλλο..το resort αυτο διαθετει 40 δωματια και πολυ ωραια σουιτα απο 1700 εως 1900 μπατ..
Σε ενα αλλο που εμενα ,λιγο μακρια περσυ παλι ιανουαριο ηταν το Suppamitr villa hotel,pattaya παρα πολυ ομορφο και αυτο,ζεστο με ξυλινους τοιχους το αγαπησα αλλα λιγο μακρια  ηταν soi bongkot south pattaya,αυτο ηταν στα 700 με 800 μπατ πισινα και εκανες οτι γουσταρες ,λες και ηταν δικο σου...
Σε αλλο παλι που εχω μεινει για 2 μερες ευτυχως και αλλαξα οπως οπως με 300 μπατ ηταν το Thai palace hotel παναγια μου βοηθα με,διπλα σε νοσοκομειο της pattayas ηταν αλλα χειροτερο και απο αυτο που εμενε ο ντι καπριο..τα λεφτα τα εκρυβα μεσα στο aircontision..
Ακομα ενα καλο στην παραλια διπλα σχεδον στην walking που πηγα και ειδα με τα ματια μου και εμεναν κατι φιλοι ειναι το Baan Sila Pattaya με 1200 με 1400 μπατ περιπου αλλα γλυτωνεις ταξι και μεταφορες...εχει δικο του μασατζιδικο στην γωνια με το που μπαινεις στο hotel...
Αυτα απο μενα...πιστευω παντως στην ταυλανδη πρεπει να διαθετεις 1000 μπατ σε ξενοδοχειο να εισαι και λιγο αξιοπρεπεστατα ρε παιδι μου..δικη μου αποψη,εκτος αν πας για παρα πολυ καιρο και ψαχτεις καλυτερα και σε κανουν καλυτερες τιμες..
120 και σημεραααααα

Το Suppamitr villa hotel μου το βγάζει απο 400 baht ! και 3km μακριά απο το κέντρο ....
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Οι φωτογραφίες είναι συνήθως πραγματικές.
Απλά τις βγάζουνε βεβαίως κάτω από ιδανικές συνθήκες.
Και δυστυχώς το Service δεν φαίνεται σε καμία φωτογραφία...



Συμφωνώ , οι photos που σέλνουν τα hotel σε booking sites δεν είναι 100% αξιόπιστες !
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Για χοτελ κτλ ρωτηστε τον φον, ειναι ειδημων.


Φον , που εισαι, ολο το καλοκαιρι σε παιρνω τηλ. Αλλα δεν ...
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Ωραιο ειναι και το royalpalace hotel () εκει μενω τα τελευταια ταξιδια, ειανι αρκετα οικονομικο γι αυτα που προσφερει, αρκει να βγαλεις καρτα μελους :rockon:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Το Suppamitr villa hotel μου το βγάζει απο 400 baht ! και 3km μακριά απο το κέντρο ....
Ναι φιλε μου το suppamitr villa hotel οντος ειναι τοσο μακρια,αν δεν εχει κινηση το βραδυ φτανεις γρηγορα,αλλα με ταχι μηχανακι που κατεβενα εκανε 6-7 λεπτα(μηχανακια ταχι εχει και εξω απο το hotel συνηθως) ως παραλια αλλα με πολυ κινηση και μηνα ιανουαριο,μας  επερνε 50-70 μπατ,αλλα με αγροτικο ταχι γυρω στα 100 με 150 αναλογος το παζαρι,το ξενοδοχειο ειναι ακομη καλυτερο απο τις φωτο που θα ειδες,αν και δεν ξερω τη σαιτ εψαξες...οι τιμες μπορει να ειναι 400-500 μπατ αλλλα γιατι σεζον το ειδες?το δωματιο το καθαριζουν καθε μερα και ειναι πολυ ευγενικοι εκει,και οπως ειπα εισαι σαν το σπιτι σου..ανετα ξαναεμενα εκει,αν νοικιασεις μηχανακι και δεν εχεις προβλημα να φορας κρανος ακομη καλυτερα,,εγω νοικιασα για 4 μερες 500 μπατ,αλλα με την δινει το κρανος χαλαει το μαλλι,ασε που παντα με γραφουν οταν παω thai...αν εχεις μηχανακι πρεπει να κρατας σημαδι για να βρεις την επιστροφη  μετα...την πρωτη μερα εκανα 1 ωρα  να βεω το hotel
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ωραιο ειναι και το royalpalace hotel () εκει μενω τα τελευταια ταξιδια, ειανι αρκετα οικονομικο γι αυτα που προσφερει, αρκει να βγαλεις καρτα μελους :rockon:
Εσενα παλικαρι μου φετος θα σε σωσουν τα TUNE.HOTELS,  τα ειπαμε αυτα μην το κουραζουμε :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6

Οι φωτογραφίες είναι συνήθως πραγματικές.
Απλά τις βγάζουνε βεβαίως κάτω από ιδανικές συνθήκες.
Και δυστυχώς το Service δεν φαίνεται σε καμία φωτογραφία...



[/quote]Μια προσεκτική ματια στα σχολια των προηγουμένων πελατών που περάσαν απο το εν λογο ξενοδοχειο , σου δεινει μια πολυ κατατοπιστική εικόνα ακόμα και του service!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom