Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Ναι από Νοέμβρη είναι συνήθως η high season.
Εγώ πάντως παίδες το αποφάσισα !!! Αύριο παίζω Τζόκερ και αν πιάσω θα μείνω για κάνα μήνα στο The Siam  :dancing: :dancing:
http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=The_Siam&checkin=2012-09-18&checkout=2012-09-19&Rooms=1&adults_1=2] [/url]

Τι πράμα είναι αυτό ρε παιδιά ??????????????
Οι πρώτοι 10 ενδιαφερόμενοι θα έρθουνε μαζί μου !!!!!  ( αν πιάσω αύριο το Τζόκερ έτσι ? μην με βαράτε αν δεν μου κάτσει ! ) :s&m_3: :s&m_3:


 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Ναι από Νοέμβρη είναι συνήθως η high season.
Εγώ πάντως παίδες το αποφάσισα !!! Αύριο παίζω Τζόκερ και αν πιάσω θα μείνω για κάνα μήνα στο The Siam   :dancing: :dancing:
http://hotels.bestbookingprices.com/SearchedHotel.aspx?languageCode=EN&fileName=The_Siam&checkin=2012-09-18&checkout=2012-09-19&Rooms=1&adults_1=2] [/url]

Τι πράμα είναι αυτό ρε παιδιά ??????????????
Οι πρώτοι 10 ενδιαφερόμενοι θα έρθουνε μαζί μου !!!!!  ( αν πιάσω αύριο το Τζόκερ έτσι ? μην με βαράτε αν δεν μου κάτσει ! ) :s&m_3: :s&m_3:

Ναι η high season ξεκινάει απο Νοέμβριο , αν και τιμές των ξενοδοχείων αρχίζουν και "τσιμπάνε" απο Σεπτέμβριο και με αποκορύφωση τον Δεκέμβριο-Ιανουάριο . Η πιο "φτηνή" περίοδος είναι Μάιος-Αύγουστος , που είναι και οι βροχεροί μήνες , βέβαια τον Ιούλιο για μια εβδομάδα που πήγα δεν είδα σταγόνα βροχής αλλά νύχτωνε απο τις 18.00 και η θερμοκρασία ήταν μόνιμα 28-32 β.κ. Ένα ακόμα αρνητικό εκείνης της περιόδου είναι το φαινόμενο της παλίροιας όπου η θάλασσα γίνεται λασπώδης .
Πάντως σε όποιο ξενοδοχείο πας , φρόντισε να είναι "girls friendly" , το 90% είναι , αλλά υπάρχουν και κάποια πιό "οικογενειακά" που σε χρεώνουν για επι πλέον άτομο στο δωμάτιο ...και ο λογαριασμός βγαίνει στο τέλος !!!
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ξενοδοχειο(pattaya) που να είναι κοντά στην Beach road, walking street να είναι guess free και κάτω των 1000 baht? Πέρυσι είχα μείνει στο pattaya bay resort(έμεινα απόλυτα ευχαριστημενος από αυτά που μου παρείχε αλλά είναι λιγάκι μακριά) συνεπως αν κάποιος θα μπορούσε να μου προτείνει κάποιο με αυτά που ζηταω θα το εκτιμούσα. :grin:
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
δες τα μηνηματα σου
Μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ξενοδοχειο(pattaya) που να είναι κοντά στην Beach road, walking street να είναι guess free και κάτω των 1000 baht? Πέρυσι είχα μείνει στο pattaya bay resort(έμεινα απόλυτα ευχαριστημενος από αυτά που μου παρείχε αλλά είναι λιγάκι μακριά) συνεπως αν κάποιος θα μπορούσε να μου προτείνει κάποιο με αυτά που ζηταω θα το εκτιμούσα. :grin:
 

drjeckil

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ξενοδοχειο(pattaya) που να είναι κοντά στην Beach road, walking street να είναι guess free και κάτω των 1000 baht? Πέρυσι είχα μείνει στο pattaya bay resort(έμεινα απόλυτα ευχαριστημενος από αυτά που μου παρείχε αλλά είναι λιγάκι μακριά) συνεπως αν κάποιος θα μπορούσε να μου προτείνει κάποιο με αυτά που ζηταω θα το εκτιμούσα. :grin:
Κ εγω τα ιδια ψαχνω,αλλα τα φθηνα δεν φαινονται και τοσο αξιοπιστα και τα αλλα ειναι σχετικα ακριβα για ται,αν ξερει καποιος κατιας απαντησει
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Τι σου λέει το Apple Inn ? είναι βλέπω το πιο οικονομικό με την καλύτερη όμως βαθμολογία πελατών. Είναι και 600 μέτρα απο την Pattaya Walking Street.
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel.aspx?fileName=Apple_Inn&languageCode=EN&currencyCode=EUR&destination=city:Pattaya&radius=0km&Rooms=1&adults_1=1&returnPath=%2FPlace.aspx%3FlanguageCode%3DEN%26currencyCode%3DEUR%26destination%3Dcity%3APattaya%26radius%3D0km%26Rooms%3D1%26adults_1%3D1%26pageSize%3D25%26pageIndex%3D0%26sort%3DConsumerRating-desc%26showSoldOut%3Dtrue%26view%3Dhc_sr_summary%26scroll%3D1854%26open%3D3%2C2%2C1%2C4%2C7%2C6%26mapstate%3Dcontracted[/url]




Μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ξενοδοχειο(pattaya) που να είναι κοντά στην Beach road, walking street να είναι guess free και κάτω των 1000 baht? Πέρυσι είχα μείνει στο pattaya bay resort(έμεινα απόλυτα ευχαριστημενος από αυτά που μου παρείχε αλλά είναι λιγάκι μακριά) συνεπως αν κάποιος θα μπορούσε να μου προτείνει κάποιο με αυτά που ζηταω θα το εκτιμούσα. :grin:
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Απο 25 σεπτεμβρη θα ειναι κανενας παταγια να πιουμε καμια παλιομπυρα;;
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ξενοδοχειο(pattaya) που να είναι κοντά στην Beach road, walking street να είναι guess free και κάτω των 1000 baht? Πέρυσι είχα μείνει στο pattaya bay resort(έμεινα απόλυτα ευχαριστημενος από αυτά που μου παρείχε αλλά είναι λιγάκι μακριά) συνεπως αν κάποιος θα μπορούσε να μου προτείνει κάποιο με αυτά που ζηταω θα το εκτιμούσα. :grin:

Σ`αυτό έμεινα κι εγώ ...δεν μου φάνηκε μακριά , κάθε άλλο η τοποθεσία ήταν ιδανική γιατί ενώ ήταν κοντά σε όλα είχες απόλυτη ησυχία το βράδυ . Μου φάνηκε όμως τελικά λίγο ακριβό για τις ανάγκες μου . Αν ξαναπάω για 15+ μέρες θα προτιμίσω κάτι στην ίδια περιοχή χωρίς πρωινό (αγοράζεις τα απολύτως απαραίτητα απο 7-11 και είσαι οκ) , ένα που μ`αρεσε και είναι πάμφθηνο (περίπου 500 baht) είναι το 18 coins inn , ακριβώς πίσω απο Bay Resort μόλις βγεις στη μπουακάο .
Ένας γνωστός μου που πάει τακτικά μένει στο Marina Inn (περίπου 700 baht) , σχεδόν πάνω στη Walking Street , με πισίνα κλπ , αλλά full απο αδερφές γιατί είναι στο σοι των γκέι , αν δεν σ`ενοχλεί αυτό δεν περπατάς σχεδόν καθόλου !
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τι σου λέει το Apple Inn ? είναι βλέπω το πιο οικονομικό με την καλύτερη όμως βαθμολογία πελατών. Είναι και 600 μέτρα απο την Pattaya Walking Street.
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel.aspx?fileName=Apple_Inn&languageCode=EN&currencyCode=EUR&destination=city:Pattaya&radius=0km&Rooms=1&adults_1=1&returnPath=%2FPlace.aspx%3FlanguageCode%3DEN%26currencyCode%3DEUR%26destination%3Dcity%3APattaya%26radius%3D0km%26Rooms%3D1%26adults_1%3D1%26pageSize%3D25%26pageIndex%3D0%26sort%3DConsumerRating-desc%26showSoldOut%3Dtrue%26view%3Dhc_sr_summary%26scroll%3D1854%26open%3D3%2C2%2C1%2C4%2C7%2C6%26mapstate%3Dcontracted[/url]

Οι αποστάσεις που γράφουνε είναι ότι να `ναι ! Το Apple Inn είναι πιο μακριά απο WS απ`ότι το Pattaya Bay Resort για το οποίο άλλο site το λέει 1500μ. κι άλλο 800μ. Έχω μείνει σε πολλά ξενοδοχεία κυρίως Ευρώπη και το `χω διαπιστώσει πολλές φορές !
 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
Μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ξενοδοχειο(pattaya) που να είναι κοντά στην Beach road, walking street να είναι guess free και κάτω των 1000 baht? Πέρυσι είχα μείνει στο pattaya bay resort(έμεινα απόλυτα ευχαριστημενος από αυτά που μου παρείχε αλλά είναι λιγάκι μακριά) συνεπως αν κάποιος θα μπορούσε να μου προτείνει κάποιο με αυτά που ζηταω θα το εκτιμούσα. :grin:
walking street hotel  εμενα εγω με 400 μπατ την μερα . ειχε και safe για τα λεφτα σου και τηλεωραση και απεναντι απο το ινσιομνια.. τι αλλο θελεις?? το μονο - οτι ειτανε γεματο τραβελους για σορτ τιμε.....
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ρε πατε καλα; Προτείνετε για δύο τρία ευρώ ξενοδοχεία που πηδιούνται οι πουτάνες και μετά πάτε και ποτίζετε ταν άμπακα τα γκομενάκια στα μπαρ και πληρώνετε διχίλιαρα για sort time.Αν δεν έχεις εμπειρία από το μέρος που πας πληρώνεις κάτι παραπάνω στη διαμονή και κόβεις από κάπου αλλού. Τόσο απλά.
Με αυτά που λέτε και εγώ προτείνω για όποιον έρχεται στην Αθήνα το ξενοδοχείο 'Βασιλικον" στην Σωκράτους αλλά δεν ξέρω αν έχει safety box ..... :jerking: 
 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
Ρε πατε καλα; Προτείνετε για δύο τρία ευρώ ξενοδοχεία που πηδιούνται οι πουτάνες και μετά πάτε και ποτίζετε ταν άμπακα τα γκομενάκια στα μπαρ και πληρώνετε διχίλιαρα για sort time.Αν δεν έχεις εμπειρία από το μέρος που πας πληρώνεις κάτι παραπάνω στη διαμονή και κόβεις από κάπου αλλού. Τόσο απλά.
Με αυτά που λέτε και εγώ προτείνω για όποιον έρχεται στην Αθήνα το ξενοδοχείο 'Βασιλικον" στην Σωκράτους αλλά δεν ξέρω αν έχει safety box ..... :jerking: 
ευχαριστουμε δια την πληροφορια!!! οποτε ανεβουμε αθηνα θα το προτιμησουμε !!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

drjeckil

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε πατε καλα; Προτείνετε για δύο τρία ευρώ ξενοδοχεία που πηδιούνται οι πουτάνες και μετά πάτε και ποτίζετε ταν άμπακα τα γκομενάκια στα μπαρ και πληρώνετε διχίλιαρα για sort time.Αν δεν έχεις εμπειρία από το μέρος που πας πληρώνεις κάτι παραπάνω στη διαμονή και κόβεις από κάπου αλλού. Τόσο απλά.
Με αυτά που λέτε και εγώ προτείνω για όποιον έρχεται στην Αθήνα το ξενοδοχείο 'Βασιλικον" στην Σωκράτους αλλά δεν ξέρω αν έχει safety box ..... :jerking: 
Ακριβως ετσι ειναι...κ εγω αυτα τα ξενοδοχεια θελω να αποφυγω,για προτεινε εσυ με την εμπειρεια σου κανα καλο και φθηνο ξνοδοχειο στην παταγια
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16

Πολύ καλές κριτικές , πρωινό ,πισίνα ...soi 1 & 2 όμως είναι σχετικά μακριά απο την περιοχή δράσης (20-30 min περπάτημα)  ...τιμή 29 ευρώ

&

Καλές κριτικές , πρωινό , πισίνα , soi 7 σαφώς πιο κοντά σε σημεία ενδιαφέροντος ...τιμή 29 ευρώ


Υπάρχουν 100άδες επιλογές , βάλε φίλτρα (π.χ απόσταση απο WS , πισίνα) sortάρισε τα σύμφωνα με τιμή και διάλεξε αυτό που σου κάνει , υπ`οψιν όσο πιο κεντρικός-δημοφιλής είναι ο δρόμος τόσο πιο πολύ θόρυβο θα έχεις το βράδυ ...απέφυγε ξενοδοχεία γαμιστρόνες (όπως λέει και ο φίλος lyst) κυρίως γιατί δεν υπάρχει κανένας σχεδόν έλεγχος (αυτό ισχύει παγκοσμίως και όχι μόνο πατάγια) Φυσικά μπορείς να βρεις ξενοδοχειάκια πολύ χαμηλού κόστους που να σου κάνουν μιά χαρά !
Το καλύτερο είναι μας πούνε οι συνάδερφοι που έχουν πάει πολλές φορές για τις επιλογές τους ...
Η δική μου επιλογή ήταν το Pattaya Bay Resort . το πλήρωσα 1000 baht/night , πεντακάθαρο , 10`-15` περπάτημα απο WS , πρωινό (όχι τίποτα το φοβερό) , πολύ ήσυχος δρόμος , καλή εξυπηρέτηση (τυπικά πράγματα) , πισίνα (μεγάλη μπανιέρα στη ταράτσα) , πολύ καλό φαγητό , μέτρια ηχομόνωση (έχω δει και πολύ χειρότερη), καινούρια επίπλωση , κανένα πρόβλημα με επισκέπτριες , όταν μάλιστα φεύγουν η ρεσεψιον σου ζητάει να κάνεις τσεκ το δωμάτιο για τυχόν κλοπές για να δώσει την id card , τέλος δώρο 2 μπουκάλια νερό την ημέρα ! Έμεινα 7 νύχτες , για πιο πολλές θα έψαχνα κάτι πιο οικονομικό .
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ελα εχω κι εγω ενα καλο...τριτο παγκακι μπιτς ροουντ απο γουοκινγκ δεξια...μονο που εχεις και και συγκατοικους κατι καλοθρεμενους αρουραιους...ΑΛΛΑ 0 μπατ!! :tooth: :tooth:
για τους απλες του φορουμ :helpplea:
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Μια που πιασαμε κουβεντα για το Pattaya Bay Resort να σας πω κι εγω την εμπειρια μου για να εχετε τον νου σας.

Εκατσα εκει 22 μερες τον Μαιο και οταν εκανα την κρατηση μου ζητησαν να βαλω τα στοιχεια της πιστωτικης μου σε μια σελιδα δικια τους. Η σελιδα δεν ηταν secure και τους το ειπα, αλλα αυτοι εκει τον χαβα τους (αν και ειχα μεινει περσι εκει για 10 μερες και δεν μου ειχε ζητηθει κατι τετοιο) Τελος παντων, τα βαζω τα στοιχεια μου και οκ η κρατηση. Να σημειωσω εδω οτι η καρτα ειχε ανανεωθει απο την Εθνικη τον Μαρτιο και δεν την ειχα χρησιμοποιησει αλλου, οποτε τον τριψηφιο απο πισω τον ειχε μονο το ξενοδοχειο. Οταν πηγα εκει την τσεκαρουν για να δεσμευσουν τα χρηματα και η χρεωση θα γινοταν με το checkout. Fast forward ενα μηνα μετα (εμεινα και ΒΚΚ μια βδομαδα) δινω την ιδια καρτα στο Nana Hotel και τρωω πορτα. Η συγκεκριμενη εχει οριο μονο 900€ για να μην εχουμε παρατραγουδα και σιγουρα θα χωραγε την χρεωση του Nana, αλλα τπτ.

Το αποτελεσμα? Γυρναω Ελλαδα και βλεπω 200+ ευρω σε χρεωσεις απο Πολωνια (!) και Ισπανια (!) οι οποιες σταματησαν μονο και μονο επειδη η καρτα εφτασε στο οριο της! Ειχε και 2-3 αποτυχημενες χρεωσεις ακομη (για Rapidshare και λοιπες αηδιες) μεχρι να βαρεθουν να προσπαθουν και να πανε να... κλεψουν τον επομενο. Τις χρεωσεις αυτες τις ακυρωσα με την πολυ καλη συνεργασια της Εθνικης, αλλα εχω χασει πλεον την εμπιστοσυνη μου στο PBR. Ηταν το μη ασφαλες site τους? Ηταν καποια απο τις κοπελες στην ρεσεψιον? Οι χρεωσεις παντως εγιναν οσο εμενα εκει, και οπως ειπα μονο εκει την ειχα χρησιμοποιησει μετα την ανανεωση της τον Μαρτιο, οποτε...

Αυτα απο μενα, απλως να εχετε τον νου σας και να τσεκαρετε τον αναλυτικο σας οταν γυρνατε απο το εξωτερικο. Σημειωση οτι ψωνιζω απο εναν σκασμο βλαμμενες σελιδες (με χρεωστικη ομως) απο Καναδα μεχρι Χονγκ Κονγκ και ποτε δεν εχω ξαναπεσει θυμα ηλεκτρονικης απατης.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Μια που πιασαμε κουβεντα για το Pattaya Bay Resort να σας πω κι εγω την εμπειρια μου για να εχετε τον νου σας.

Εκατσα εκει 22 μερες τον Μαιο και οταν εκανα την κρατηση μου ζητησαν να βαλω τα στοιχεια της πιστωτικης μου σε μια σελιδα δικια τους. Η σελιδα δεν ηταν secure και τους το ειπα, αλλα αυτοι εκει τον χαβα τους (αν και ειχα μεινει περσι εκει για 10 μερες και δεν μου ειχε ζητηθει κατι τετοιο) Τελος παντων, τα βαζω τα στοιχεια μου και οκ η κρατηση. Να σημειωσω εδω οτι η καρτα ειχε ανανεωθει απο την Εθνικη τον Μαρτιο και δεν την ειχα χρησιμοποιησει αλλου, οποτε τον τριψηφιο απο πισω τον ειχε μονο το ξενοδοχειο. Οταν πηγα εκει την τσεκαρουν για να δεσμευσουν τα χρηματα και η χρεωση θα γινοταν με το checkout. Fast forward ενα μηνα μετα (εμεινα και ΒΚΚ μια βδομαδα) δινω την ιδια καρτα στο Nana Hotel και τρωω πορτα. Η συγκεκριμενη εχει οριο μονο 900€ για να μην εχουμε παρατραγουδα και σιγουρα θα χωραγε την χρεωση του Nana, αλλα τπτ.

Το αποτελεσμα? Γυρναω Ελλαδα και βλεπω 200+ ευρω σε χρεωσεις απο Πολωνια (!) και Ισπανια (!) οι οποιες σταματησαν μονο και μονο επειδη η καρτα εφτασε στο οριο της! Ειχε και 2-3 αποτυχημενες χρεωσεις ακομη (για Rapidshare και λοιπες αηδιες) μεχρι να βαρεθουν να προσπαθουν και να πανε να... κλεψουν τον επομενο. Τις χρεωσεις αυτες τις ακυρωσα με την πολυ καλη συνεργασια της Εθνικης, αλλα εχω χασει πλεον την εμπιστοσυνη μου στο PBR. Ηταν το μη ασφαλες site τους? Ηταν καποια απο τις κοπελες στην ρεσεψιον? Οι χρεωσεις παντως εγιναν οσο εμενα εκει, και οπως ειπα μονο εκει την ειχα χρησιμοποιησει μετα την ανανεωση της τον Μαρτιο, οποτε...

Αυτα απο μενα, απλως να εχετε τον νου σας και να τσεκαρετε τον αναλυτικο σας οταν γυρνατε απο το εξωτερικο. Σημειωση οτι ψωνιζω απο εναν σκασμο βλαμμενες σελιδες (με χρεωστικη ομως) απο Καναδα μεχρι Χονγκ Κονγκ και ποτε δεν εχω ξαναπεσει θυμα ηλεκτρονικης απατης.

Συνήθως σελίδες όπως booking.com , agoda.com κλπ έχουν μεγαλύτερη ασφάλεια στις συναλλάγές απο τα sites των ξενοδοχείων γιατί ακριβώς σ`αυτή τη διαδικασία αποσκοπούν . Εγω πάντως προτιμώ να χρησιμοποιώ τη κάρτα μου μόνο για τη κράτηση ως εγγύηση και μετά πληρώνω στο hotel μετρητά ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom