Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ε όχι δα καλοκαίρι στο Ελλάντα παλεύεται μια χαρά,
λίγο κρασί λίγο θάλασσα και το  :s&m_2: μου



Sorry για τις φωτό έκανα  :jerking: με το tinypic  :huh:

Δε θα ξαναγίνει  :rockon:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά. Έχω έρθει από την Κυριακή στην Ελλάδα αλλά είμαι σε μαύρα χάλια. Παίρνω την κοπέλα στην Pattaya και κλέη. Θέλω να ευχαριστήσω 5 φίλους από εδώ μέσα με τα προσωπικά μηνύματα τους και που προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν με το εισιτήριο. Το εισιτήριο δεν είναι μόνο το πρόβλημα αλλά και για την διαμονή της εδώ και μετά από ένα μήνα θέλω άλλα 500 ευρό για να πάρω παράτα της Βίζας. Δεν έχω τα απετουμενα λεφτά και δεν μπορώ να την φέρω εδώ. Δεν είμαι σαν μερικούς που έχουν τον μισθό των 800 ευρό σαν εμένα και κάνουν οικονομία ένα χρόνο πάνε στην Pattaya κάνουν τους πλούσιους μετά φέρνουν μια κοπέλα εδώ και την κλίνουν στο σπίτι. Έκτος που νομίζουν αυτά τα χαϊβάνια ότι εφόσον την έφεραν εδώ την εξουσιάζουν. Εγώ δεν είμαι σαν αυτούς εφόσον δεν έχω δεν την έφερα. Στο επόμενο ποστ θα σας περιγράψω το πως πήρα την Βίζα.για ένα μήνα. Όλοι με κατηγορήσατε και με κοροϊδεύατε το πως μπορούσα να πάω στην Pattaya με 800 ευρό και να πηδήξω και να περάσω καλά. Ένα σας λέω πήγα γύρισα πήδηξα πέρασα καλά και ξύλο δεν έφαγα. Τώρα που γύρισα θέλω να σας πω την αμαρτία μου όταν αποφάσισα να πάω στην Ταϊλάνδη είχα και έχω για μέντορα τον καλύτερο που ξέρη την Ταϊλάνδη μέσα έξω και είχα επικοινωνία  και από εκεί κάθε μέρα και μου έλεγε τι να κάνω και πώς να κινηθώ. Και η ταυτότητα ήτανε δική του ηδέα. και όσο για την βίζα αυτός μου είπε τι να κάνω και την έβγαλα. Με την πλάτη του φίλου και μέντορα έφυγα με 815 ευρό και γύρισα με 150 ευρό.
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Και όσοι πάτε στην Pattaya μην ξεχάσετε να αγοράσετε αυτό το βιβλίο από το 7/11.
 

Συνημμένα

  • 532419_268033593285640_100002370039468_603573_1377469599_n.jpg
    532419_268033593285640_100002370039468_603573_1377469599_n.jpg
    32 KB · Εμφανίσεις: 26
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
για φαντασου, ηταν τοσο ευκολο να παρει βιζα μια ταιλανδεζα, και καποιοι πηγαν και παντρευτηκαν.
και τωρα αυτη κλεη.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Οι προηγούμενες φωτό που έληξαν στο tinypic  :huh:
 

Συνημμένα

  • Gip.jpg
    Gip.jpg
    127,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Be.jpg
    Be.jpg
    143,7 KB · Εμφανίσεις: 20

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Το τέλος του ουράνιου τόξου
Αύριο κατεβαίνει το ξωτικό από το Βορρά. Επιτέλους θα δοθεί ένα τέλος στα μπαρφάιν και τα σορτ τάιμ.
Θα κλείσω το τριήμερο στην αγκαλιά της βοσκοπούλας.Μέχρι τότες όμως έχω μία ολόκληρη νύχτα για τσιλημπούρδημα.
Οι ώρες περνάνε εδώ και τίποτα να μη κάνεις.Βλέπω μεγάλη διαφορά στα παιδιά από τη Μυανμάρ σε σχέση με τους Ταϊλανδούς.Μου φαίνονται αγνοί και φιλόξενοι.Τους συναντάς κυρίως στα ανατολικά εστιατόρια και είναι σαΐνια στη παρασκευή σίσας.Εχω ήδη κάνει αρκετούς φίλους.Ταϊλανδό κανένα!
Απόψε είδα την πιο όμορφη Ταζικιστάνισα ή κάτι τέτοιο, που καθόταν στο Λιβανέζικο τεκέ.Τη κοιτούσα τη ξανακοιτούσα αλλά εκείνη τίποτα.Μετά από λίγο ήρθε ένας τύπος και κάθισε δίπλα της.
Την ήξερε και τον περίμενε.
Ο σερβιτόρος μου που με είδε να έχω σαλτάρει με πλησιάζει και μου λέει: You like lady? Ι die του λέω but she have customer now..No problem λέει εκείνος she come back later, καλά κρασιά του λέω και μετά από λίγο φεύγω.

Κατά τις έντεκα πατάω τις κυλιόμενες του ναού και με βήμα ταχύ αγνοώντας τα ενοχλητικά κατόις μπαίνω στο γνωστό και μη εξαιρετέο R4.
Προχθές που δοκίμασα γινόταν της τρελής από Γιπούνια.Απόψε όμως ήταν χαλαρά και έκανα το πιο γρήγορο φόρτωμα της ζωής μου.Προτού έρθει η μπύρα κατέβασα αμέσως εκείνη που το ένστικτο με οδήγησε.Νόστιμη, ομιλητική, μικρή και σέξι.Δεν ήθελα πολλά ξενύχτια και ψαξίματα γιατί αύριο έχω μετακόμιση.
Τη ψήνω για τρίωρο με τιμή σορτ συν τιπ αδιευκρίνιστου τιμής και εκείνη δέχτηκε αλλά με όρο ένα μπούμ μπουμ χα χα, έτσι κι έτσι έπρεπε να κρατήσω δυνάμεις για το αυριανό κορίτσι.
Η αποψινή κοπέλα  ήταν η Ούη από το Κολάν, ετών εικοσιτριών.Είχε πολύ πλάκα αλλά και εγώ είχα όρεξη και ρέντα.
Την τρέλανα στα αστεία και τα μαγικά τρικ.
Ποτό δεν έπινε αλλά δέχτηκε να πάμε για μια μπύρα στα γνωστά στέκια.Πολύ καλή παρέα και φιλική.
Στο δωμάτιο μετά από μεγάλη προσπάθεια να σταματήσουν τα αστεία επιτέλους ξάπλωσε στη κρεβατάρα και μου χάρισε τις υπηρεσίες της.
Κοντεύω να ξεχάσω ποια έκανε τι.Το κορίτσι στη Πατάγια δεν ξέρω τι κάνει, νομίζει ότι είμαι Ελλάδα τώρα, όχι ότι θα την ένοιαζε δηλαδή αλλά για να κρατήσουμε το σενάριο ζωντανό.
Η αποψινή ήταν αρκετά καλή με κόλπα και βαριές ανάσες.Της έδειξα τι μου αρέσει και εκείνη το εφάρμοσε πιστά.
Ανατομικά ήταν σαν Ταϊλανδέζα, όπως τη θέλουμε.Στενή και σούπερ!
Κατά τις μιάμιση είχαμε τελειώσει αλλά δεν βιάστηκε. Έμεινε μαζί μου λίγο ακόμη, χαλάρωσα, χαχανίσαμε και μετά πήρε ταξί και πήγε στου Βούδα το καλό και την ευχή της Παναγίας.
Αυτή ήταν και η τελευταία ιερόδουλη μου για φέτος.Καλά να είστε κορίτσια πάντα φρέσκες και σέξι.

Από αύριο αρχίζουν τα βάσανα και οι ψίθυροι καρδιάς.

 

Συνημμένα

  • W1.JPG
    W1.JPG
    85,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • W2.JPG
    W2.JPG
    79 KB · Εμφανίσεις: 58

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ασε που είναι άσσος στο "Πάμε στοίχημα"
Κέρκυρα - Α.Ε.Κ.  τη ρωτάω;

Να με λέει... :headbang:
 

Συνημμένα

  • W4.JPG
    W4.JPG
    56,7 KB · Εμφανίσεις: 24

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
[quote ]
Δεν είμαι σαν μερικούς που έχουν τον μισθό των 800 ευρό σαν εμένα και κάνουν οικονομία ένα χρόνο πάνε στην Pattaya κάνουν τους πλούσιους μετά φέρνουν μια κοπέλα εδώ και την κλίνουν στο σπίτι.
[/quote]
πλουτοκρατια.....

ποιος ειναι ο μεντορας σου? Να πεσουν οι μασκες.........
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Re priksogamagra trava k sthn albania pseftotrip !!!! Oust !!!!!!
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Παρτε και ενα βιντεακι απο το καινουργιο Α380 Airbuss της Thai ....  To αεροπλανο που οσοι ειχαν την τυχη να μπουν μεσα ... ( μεταξυ των οποιων και ο φίλτατος Pagtao) λενε οτι ειναι σαν να εισαι μεσα σε καραβι ... Δεν καταλαβαινεις οτι εισαι σε αεροπλανο ....

Ξεκινησε να το χρησιμοποιει πρώτη η Emirates, και στην συνεχεια η Quatar .... τωρα ΚΑΙ η Thai  ;)    (κριμα που μας την ΠΗΡΑΝ απο την Ελλαδα οι Βρυξελλες, γιατι θεωρουμαστε πλεον υποβαθμισμενο κρατος .....  :s&m_3: :s&m_3:  )



Απο δω και περα θεωρουμαστε ΠΛΕΟΝ Farang 2ας ( για να ΜΗΝ πω και 3ης)  κατηγοριας ..... :rockon:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
για φαντασου, ηταν τοσο ευκολο να παρει βιζα μια ταιλανδεζα, και καποιοι πηγαν και παντρευτηκαν.
και τωρα αυτη κλεη.

Φίλε KOSTASF16 είναι τον ποιον ξέρεις. Ο μέντορας μου είναι ο καλύτερος για την Ταϊλάνδη. Αυτός μου έλυσε όλα τα προβλήματα. Εκτός της καρδιάς μου.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
wb misterkamagra!!

σου εύχομαι να ξαναπας σύντομα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Συγνωμη ΚΥΡΙΕ εννοειτε κατι;  :grin: :grin: :grin:
Την κυριακη που μας περασε πεταχτηκα λιγο στη Μανιλα και σε θυμηθηκα, δεν μπορω να πω, με λιγη προσπαθεια ειχε κατι αξιομαχα κοματια.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
lorde ΚΑΙ λοιπες δημοκρατικες δυναμεις (ΑΝΤΑΝΤ ενα πραγμα) δωστε φωτα για chiang mai.3 -4 wres vgika eksw απο ΒΚΚ και επαθα πλακα
Το ειχα και εγω και ο Φον και αλλοι γραψει παληα.
Η Βορεια Ταυλανδη και ειδικα το CHIANG MAI απλα ειναι πανεμορφη.
Βρισκεις τα παντα κοριτσια, αλλου ειδους κοριτσια, φαγητο και διαμονη και καταπληκτικες εκδρομες.
Οχι στις ποσοτητες που βρισκεις στη Πατταγια ή στη Μπανκοκ αλλα να εισαι σιγουρος οτι ΠΟΤΕ δεν θα μεινεις μονος σου.
Για μενα οποιος δεν εχει παει Βορρα δεν εχει δει τη Ταυλανδη.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Για μενα οποιος δεν εχει παει Βορρα δεν εχει δει τη Ταυλανδη.
:rockon:Λόρδε έχεις απόλυτο δίκιο. Έχω επισκευτεί μόνο την περιοχή του Udon Thani από βόρεια Ταυλάνδη και είναι τελείως διαφορετικά τα πράγματα συγκριτικά με Μπανγκόκ και Παττάγια. Εύχομαι σε όλους να κάνουν ένα τουλάχιστον ποιοτικό ταξιδάκι στο Βορρά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom