Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Η μουσαφίρισσα από το βορρά
Το σκάφος της Thai προσγειώθηκε απόγευμα Σαββάτου στο αεροδρόμιο της πρωτεύουσας.Μέσα του είχε το κορίτσι από το Ουντόν Τανί.Μου ήρθε αλλαγμένη, είχα να τη δω μήνες δώδεκα, μαύρισαν τα μάτια μου, σαν τα μαλλιά της που τα επανέφερε επιτέλους στο κανονικό τους χρώμα.Μαγουλάκια και πιασίματα φέτος είχαμε έξτρα.Της πήγαιναν, δε λέω, παραήταν αδύνατη για το ύψος της.
Μαζί αλωνίσαμε πέρυσι  Chiang Mai,Chiang Rai  και περίχωρα, κάναμε απίστευτες εκδρομές σε βουνά και λαγκάδια, βόλτες με ελέφαντες στα τροπικά δάση και ράφτινγκ στα γραφικά ποτάμια.

Elefant-1.jpg
Temple-1.jpg


Θυμάμαι σε ένα ναό πάνω από τα σύννεφα ένας καλόγερος μου τα έψαλλε όταν με πήγε εκείνη και αργότερα έξω σε ένα μαγαζί μία γριά μου έκανε μάγια.
Από τότε δε μπορώ να τη ξεχάσω.
Πήρα ταξί και πήγα στο Σουβαρναμπούμ να την καλοδεχτώ.Ο ουρανός μου έκανε το χατίρι, μάζεψε σύννεφα και μετά έριξε τροπική βροχή χαράς.
Στη διαδρομή σκεπτόμουν αν έπραττα σωστά.Μπορούσα να της πω ότι είμαι Ελλάδα και να συνέχιζα τις οδομαχίες κάτω στο Νανά.Από τότε όμως που της μίλησα, ένα πράγμα ήθελα πολύ.Να την δω άλλη μια φορά κι ας είναι η τελευταία.

Την περίμενα στη πύλη 6.Οταν με είδε έτρεξε και χώθηκε στην αγκαλιά μου κρύβοντας το βρεμένο της πρόσωπο. Μετά από πολύ ώρα την έβαλα σε ταξί και κατεβήκαμε στη Σούκουμβιτ.
Είχα μετακομίσει  στο Landmark για να περάσω  τις τελευταίες  μέρες παρέα με το κορίτσι της καρδιάς μου.
Honey moon!
Τιμή δωματίου διπλάσια από το Νανά χοτέλ αλλά υπηρεσίες, χώροι, θέα, εκατοντάκις καλύτερες!
Εξάλλου ήθελα να αποφύγω όλο αυτό το συναπάντημα που μαζεύεται κάτω από το Νανά, μωρέ πλάκα έχει αλλά ώρες ώρες είναι ενοχλητικό πόσο μάλλον όταν έχεις μαζί σου αγαπούλα.
Το κορίτσι ήταν λιγομίλητο και μετρημένο.Τότε στο Ουντόν έκανε αρκετές τρέλες με τις φιλενάδες της.
Είχα κανονίσει ήσυχο πρόγραμμα για απόψε λόγω κούρασης.Ανεβήκαμε στον τελευταίο όροφο του ξενοδοχείου όπου έχει σούπερ ρεστοράν και μπαρ με απίστευτη θέα.Χτύπησα μοχίτο και εκείνη κοκτέηλ.
Μου έλειπε όμως η σίσα και μετά το ποτό την έβαλα στο γυάλινο εξωτερικό ασανσέρ και την πήγα για ξενάγηση της αραβικής μου γειτονιάς.
Δε λέω, της άρεσε και εφόσον βρήκε τομ γιαμ κουνγκ στρογγυλοκάθισε και την έκανε ταράτσα.
Εγώ λόγω χαράς και βραδινών υποχρεώσεων χτύπησα μιξ γκριλ, αραβική πίττα και χόμους νιαμ νιαμ.
Οι παγωμένες μπύρες και ο αρωματικός καπνός μα πιο πολύ η όμορφη της φατσούλα μου ανέβασαν τη διάθεση.
Οι μέρες που τέλειωναν σε λίγο, ποσώς με ενδιέφερε.Τι φινάλε ω Βούδα μου επεφύλασσες!
Να γιατί και εγώ προσέχω τα κορίτσια σου μα πιο πολύ αυτά που με κάνουν ευτυχισμένο.Για αυτήν είχα έτοιμη δωματιάρα σπέσιαλ στον εικοστό τέταρτο όροφο του Λάντμαρκ!
Τράβηξα τις κουρτίνες στην άκρη και έξω απλώθηκε η νυχτερινή Μπανγκόκ.Τα φώτα της πόλης ήταν αρκετά για να δώσουν στο δωμάτιο την απαραίτητη ερωτική jazz ατμόσφαιρα.
Μου ήρθε κρυμμένη μέσα στο μπουρνούζι που διαθέτει το μπάνιο.Η ζώνη ελαφρά δεμένη δε μπόρεσε να κρύψει το καταπληκτικό της σώμα. Η μελαψή μάγισσα μετά από πολύμηνη παραμονή στο Ουντόν δε ξέχασε τι μου είχε υποσχεθεί από τότε.Μασαζάκι με τα χεράκια της και όχι μόνο...
Η αποψινή βραδιά μα και οι επόμενες ήταν νύχτες μαγικές, νύχτες που πρέπει να ζήσει κάθε λάτρης αυτής της χώρας και ειδικά αυτών των κοριτσιών που ξέρουν πότε να δίνουν όλο τους τον εαυτό σε ποιόν.
Οι κουρτίνες έκλεισαν για τα αδιάκριτα μάτια των ζιζανίων αλλά και τις ορεξάτες ακτίνες του πρωινού ήλιου.
Το κορίτσι κοιμήθηκε σα μωρό.Επιτέλους είχα δίπλα μου αυτή που ονειρευόμουν μήνες!

Landmark.jpg
Vew.jpg



 

Συνημμένα

  • Hi!.JPG
    Hi!.JPG
    108,7 KB · Εμφανίσεις: 57

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Last days
Το μεσημεράκι μετά από τους καφέδες και τα σομ ταμ, πήραμε ταξί για το Platinum.Της είχα τάξει ψώνια, ήθελα και εγώ να πάρω κάτι δωράκια.Είχε φοβηθεί το μάτι μου παλιά όταν πηγαίναμε στα εμπορικά.
Η μεγάλη έκπληξη ήταν ότι δε ξόδεψε ούτε ένα χιλιάρικο.Ολο μου έλεγε “next time”. Τελικά πήρε ένα φουστανάκι και ένα σορτσάκι, εγώ μερικά μπλουζάκια και κάτι αναμνηστικά.Η κούραση αλλά και η ζέστη με έκαναν να πεθυμίσω τη δροσιά και το παγωμένο τσάι του καφενείου μου.Σε λίγα λεπτά και μετά από τρελή κούρσα με τουκ-τουκ ήμασταν εκεί.

Η βραδινή έξοδος μετά το φαγητό είχε clubing στην Ινσόμνια της γειτονιάς.Η κυρία ήταν από τις πιο όμορφες του μαγαζιού και φυσικά την καμάρωνα.Επειδή όμως δεν είχαμε παρέα αλλά και η ντίσκο δεν είχε πολύ κόσμο φύγαμε για άλλο στέκι με ζωντανή μουσική. Εκεί ήταν πιο ζεστά και η μικρή το διασκέδασε περισσότερο.
Η  Climax δεν της άρεσε καθόλου, ήταν σκοτεινό και παρακμιακό club.Αντιθέτως της άρεσε το άραγμα στα αραβοσισάδικα και η φιλικότητα του προσωπικού μαζί μας.
Η μέρες περνάνε γρήγορα και οι νύχτες ακόμη πιο γοργά.Αχ αυτές οι νύχτες στο Λάντμαρκ.Ιεροτελεστία!
Από τη στιγμή που θα μπεις στο λόμπυ, στους τρομερούς ανελκυστήρες τους διαδρόμους-σαλόνια μέχρι το υπέροχο δωμάτιο.Τη τελευταία μέρα μείναμε στο ξενοδοχείο.Στη πισίνα παίξαμε με τρία παιδάκια από το Ντουμπάι είχαν πολύ πλάκα και κάναμε βουτιές μαζί.
Η μικρή ήταν χαρούμενη και διαφορετική από τις άλλες φορές.Η σκέψη μόνο που θα την άφηνα ξανά, μου τσιμπούσε τη καρδιά.Πως θα την έστελνα πάλι πίσω μόνη.Ήδη μου δάκρυσε δυό φορές.
Δε βαριέσαι σκέπτομαι, πότε θα τη ξαναδώ;Θα τη συνοδέψω μέχρι το Ουντόν και θα μείνω μια-δυό νύχτες.
Αν κάτι στραβώσει το δρόμο τον ξέρω.Παλιά μου τέχνη κόσκινο!

Τελικά άξιζε η τελευταία πράξη αυτού του έργου.Το κορίτσι από το βορρά με αποζημίωσε με μεγάλη χαρά.
Δυστυχώς οι δρόμοι μας θα έπρεπε πάλι να χωρίσουν.Ευτυχώς δεν τίθεται θέμα γάμου από καμία πλευρά και ούτε πρόκειται.Θέμα βίζας για να έρθει Ελλάδα δε με καίει γιατί έχω μάθει πολύ καλά πια αυτά τα κορίτσια.Εδώ δε θα είναι χαρούμενη μακριά από τη χώρα της, τα φαγητά της, τις φίλες και τους συγγενείς της.Παλιά ήθελα, τώρα όχι. Όσο φανταστικά περνάμε με τούτα τα κορίτσια, άλλο τόσο πιστεύω ότι υπάρχει τεράστιο χάσμα στη σχέση μας με αυτά.

Όπως και να έχει το ταξίδι σε τούτη τη χώρα είναι τεράστια εμπειρία και οι επαφές με τις κοπέλες, ολιγόωρες ή πολυήμερες είναι κάτι που δε ξεχνιέται εύκολα.
Κάτι που κρατάμε ζωντανό στο μυαλό και τη καρδιά μας μέχρι το επόμενο ταξίδι σε αυτή τη μαγική  χώρα.

                                                             
                                                                 ΤΕΛΟΣ  

Pool.jpg
Seeyou.jpg



 

Συνημμένα

  • ILThai.JPG
    ILThai.JPG
    117,6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Thai for ever.JPG
    Thai for ever.JPG
    86,6 KB · Εμφανίσεις: 41
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
:rockon:Λόρδε έχεις απόλυτο δίκιο. Έχω επισκευτεί μόνο την περιοχή του Udon Thani από βόρεια Ταυλάνδη και είναι τελείως διαφορετικά τα πράγματα συγκριτικά με Μπανγκόκ και Παττάγια.
βκκ και πατταγια πηγαιναμε ως τουριστες, τσιανγκ μαι θα παμε ως μονιμοι.
εσυ flynow τι γινεται εκει που εισαι? μη μου πεις οτι δε σε αφηνει η κυρα...
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Το ειχα και εγω και ο Φον και αλλοι γραψει παληα.
Η Βορεια Ταυλανδη και ειδικα το CHIANG MAI απλα ειναι πανεμορφη.
Βρισκεις τα παντα κοριτσια, αλλου ειδους κοριτσια, φαγητο και διαμονη και καταπληκτικες εκδρομες.
Οχι στις ποσοτητες που βρισκεις στη Πατταγια ή στη Μπανκοκ αλλα να εισαι σιγουρος οτι ΠΟΤΕ δεν θα μεινεις μονος σου.
Για μενα οποιος δεν εχει παει Βορρα δεν εχει δει τη Ταυλανδη.

Aπο εσας το ειχα διαβασει αλλα μετα απο αυτα που ειδα και συζητησεις με ξενους αποτελει τον επομενο ασιατικιο προορισμο
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Παγκταο ειλικρινα με το καλο να ξαναπας οπως και ολοι παιδες καλα να στε να ταξιδευετε και να  :knockinb: ζωγραφιζετε
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αληθεια βρε παγκταο, δεν πεθυμησες μια κωλαρα ετσι λιγο ξεχειλωμενη, οχι πολυ ομως, ισα ισα να την λες κωλαρα, να χουφτωνεις γερα στο πισοκωλητο και να κυματιζει σε καθε χτυπημα,
αληθεια, δεν πεθυμησες ενα χαλαρο ντοπιο νιμου που να κανει πλατσα πλουτσα?
και δεν πεθυμησες δυο κρεμσμενα βυζια με θλιμενες ρωγες που στο ιεραποστολικο κινουνται ατακτα και σε αποσυντονιζουν?
ελα, λεγε, δεν πεθυμησες κακοβαμενες  ξανθες ανταυγιες με μαυρη ριζα?
σωσιβιο (δυο) στη μεση? τριχες στα ποδια και ιχνη χαλαουας στις μασχαλες δεν σου εχουν λειψει?

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
Και το χειροτερο απο ολα: Να ακους την γκρινια τους πρωι-βραδυ. :headbang:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
Ναι, αλλα δεν καταλαβαινεις τι λενε :2funny:
 

stiv3oo

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
παίδες μου έγραψε μια τυπισα .... sa wad dee ka .....!!!!!!!! ξέρει κανείς τι σημαίνει !!!!! :idiot:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Βρε κωλογερε, ποιος ο λογος να γκρινιαζουν ταιλανδικα, σε μας, χαζες δεν  ειναι, αγγλικα βεβαια,
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Θα πουλήσω το αμάξι μου για να πάω να φέρω την Σου δεν το αντέχω. Εγώ εδώ εκείνη εκεί τι να κάνω που αγάπησα. Αν και ένας φίλος από εδώ μέσα μου είπε ότι οι Ταϊλάνδεζες δεν είναι για να της αγαπάς.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα πουλήσω το αμάξι μου για να πάω να φέρω την Σου δεν το αντέχω. Εγώ εδώ εκείνη εκεί τι να κάνω που αγάπησα. Αν και ένας φίλος από εδώ μέσα μου είπε ότι οι Ταϊλάνδεζες δεν είναι για να της αγαπάς.
οχι ρε!οχι την Λαμποργκινι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom