Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Μεγαλε άλλο κράτηση εισιτηρίου και άλλο πληρωνω 35000 μπατ εισιτηριο και ρισκάρω να παρει η ταϊλανδεζα βίζα. Εφαγες και καλά τις διαδικασίες με το κουτάλι.
Γιατι την πεφτετε στον τύπο δεν έχω καταλάβει. Δηλαδή εάν έγραφε ότι κάθε μέρα παίρνει 1-2 γυναίκες από γκογκό και ρίχνει τουλάχιστον 2 μαραθωνίους σέξ την ημέρα, θα ηταν πιστευτός και τώρα είναι ψευτάκος;
Εξάλλου εδω ειναι καλοδεχούμενα τα πάντα και αυτο το φόρουμ δεν ειναι wikipedia μία ηλεκτρονικη εγκυκλοπαίδεια, είναι κάτι για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας. Και όλα ψεμματα να ειναι ή και όλα αλήθεια ποιον χαλάει δεν έχω καταλάβει; Προφανώς αυτούς που μονο αλήθειες γραφουν εδω, υποθέτω.



+1000 πηξαμε στους  :knockinb:δες καμαγκρα προχωρα μονο ο χαβαλες μας εμεινε σε αυτη τη χωρα
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για τα πμ που μου στέλνετε και για της συμβουλές σας. Πολλοί έχετε δίκιο αλά βλέπετε αγάπησα και περνάω μια άσχημη φάση στην ζωή μου. Ξεκίνησα από την Αθήνα για να πάω στην Pattaya να περάσω καλά όπως και πέρασα πολύ καλά και πολύ οικονομικά. Αλλά όταν κατάστρωνα το σχέδιο για να περάσει καλά το σώμα μου δεν υπολόγισα την καρδιά μου. Και τώρα είναι αντιμέτωπη η καρδιά μου με το σώμα μου και γίνετε η μάχη του αιώνα. Πραγματικά δεν ξέρω τη να κάνω είμαι σε απόγνωση. Είπα στην Σου απέξω, απέξω ότι δεν μπορώ να την πάρω στην Ελλάδα και μου είπε ότι αν φύγω χωρείς αυτήν θα κόψει της φλέβες της. Τα πράγματα είναι δύσκολα. Δεν μπορεί να μήνη  ενώ εγώ θα φύγω τη θα πει στην οικογένεια της που όλοι ξέρουν για την Βίζα. Πως έμπλεξα έτσι δεν το έχω καταλάβει ακόμα. Μου γράφεται πολλοί και με ρωτάτε το πως έβγαλα την βίζα τόσο εύκολα. Για να μην γράφω στον καθένα χωριστά μόλις έρθω Ελλάδα το Σάββατο θα σας γράψω τον τρόπο για να βγάλετε βίζα πανεύκολα. Αλλά πιστεύω να μην πάρω και άλλους στον λαιμό μου και την πατήσουν σαν εμένα. Βίζα YES λεφτά NO.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εγω δε ξερω ρε παιδια,αλλα η ιστορια του Καμαγκρα με εχει συγκινησει.
Προτεινω να βοηθησουμε ολοι...Να ανοιξουμε ενα λογαριασμο,να μαζεψουμε μερικα λεφτα εστω για το εισιτηριο της Σου και να του τα στειλουμε με Western Union...
Τι λετε? :think:
 

0GIANNISNIK

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Τι το θες το αυτοκινητο απο το PATTAYA BAY  ρε φιλε....μολις βγεις απο το αεροδρομιο οι ταξιτζηδες κανουνε ουρα, παρε εναν απο αυτους...ασε που θα σου βγει και πιο φτηνα!! :dancing:

Ακομα καλητερα  παρε το λεφοριο  για Pattaya   ητο  Belltravel που σε αφηνει στο ξενοδοχειο εχεις  κανει κρατιση

                   
 

Επισκέπτης
Εγω δε ξερω ρε παιδια,αλλα η ιστορια του Καμαγκρα με εχει συγκινησει.
Προτεινω να βοηθησουμε ολοι...Να ανοιξουμε ενα λογαριασμο,να μαζεψουμε μερικα λεφτα εστω για το εισιτηριο της Σου και να του τα στειλουμε με Western Union...
Τι λετε? :think:
Ολη η ουσια ειναι ο τροπος αποκτησης της Βιζας της Σου!!!!(αν εγινε ποτε)....ξυπνατε επιτελους!!!!!
Αν τοχει πετυχει αυτο,και το αποδειξει βεβαια,ειναι μεγα λαμογιο...οπως ο ιδιος εχει πει για τον εαυτον του....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τι το θες το αυτοκινητο απο το PATTAYA BAY  ρε φιλε....μολις βγεις απο το αεροδρομιο οι ταξιτζηδες κανουνε ουρα, παρε εναν απο αυτους...ασε που θα σου βγει και πιο φτηνα!! :dancing:
Άλλο ταξι και άλλο η λιμουζινα του Pattaya bay resort...
Με 10 ψωροευρω παραπάνω,απλώνεις τις ποδαρες σου στη κατασπρη πεντακαθαρη λιμουζιναρα με τα δερμάτινα καθίσματα και πάς στη Πατταγια σα VIP... ;)
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
2
Like
798
Πόντοι
96
Ψωροeuro? πιάνουν ψωρα τα euro?
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Οπως ειπε και ο pipinomaniac, ειναι αλλη φαση. Ανετα, τηλεοραση μεσα, δεν ανησυχεις για τιποτα. Δεν ειναι λιγο μαλακια να κανεις 8500 χλμ. ταξιδι και να τσιγκουνευτεις τα 400 μπατοπουλα?

Ειχα παρει ταξι (ο Θεος να το κανει ταξι δηλ.) με αλλους δυο συναγωνιστες απο Παταγια προς αεροδρομιο. Εννιακοσια μπατ δωσαμε συνολο αλλα ηταν τρελη  :jerking: Ηταν και ψιλοπαρανομος και κοιταγε που να παρκαρει μην τον κανουν τσακωτο  :2funny:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Άλλο ταξι και άλλο η λιμουζινα του Pattaya bay resort...
Με 10 ψωροευρω παραπάνω,απλώνεις τις ποδαρες σου στη κατασπρη πεντακαθαρη λιμουζιναρα με τα δερμάτινα καθίσματα και πάς στη Πατταγια σα VIP... ;)

Και με 2000 μπατ επιπλέον σου έχουν και μια και σου παίρνει πίπα ώσπου να φτάσεις.
 
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δε ξερω ρε παιδια,αλλα η ιστορια του Καμαγκρα με εχει συγκινησει.
Προτεινω να βοηθησουμε ολοι...Να ανοιξουμε ενα λογαριασμο,να μαζεψουμε μερικα λεφτα εστω για το εισιτηριο της Σου και να του τα στειλουμε με Western Union...
Τι λετε? :think:
. Αν τελικά αυτό το λαμόγιο ο misterkamagra καταφέρει να ξεκολλήσει τοεισητήριο της επιστροφής του απο τους χαζοχαρούμενους του thread, θα τα έχω δει ΌΛΑ !
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1

. Αν τελικά αυτό το λαμόγιο ο misterkamagra καταφέρει να ξεκολλήσει τοεισητήριο της επιστροφής του απο τους χαζοχαρούμενους του thread, θα τα έχω δει ΌΛΑ !
[/quote]
γιατι να μην τον βοηθησοθμε, δεν το καταλαβαινω......
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Εγω προτεινω να γινει ερανος απο την Αρχιεπισκοπη!!!
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου ρε αρχοντα pag, καλο ταξειδι και να προσεχεις.

:rockon:

keep walking :fuck1:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ναι ναι λεφτα ΥΠΑΡΧΟΥΝ ,δωστε καλε για τον καμαγκρα και τη σου μου του 1-2-3 χιλιαρικακια ευρουλια και θα εχετε να περνετε...γιατι δεν τον εμπιστευεστε?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Άλλο ταξι και άλλο η λιμουζινα του Pattaya bay resort...
Με 10 ψωροευρω παραπάνω,απλώνεις τις ποδαρες σου στη κατασπρη πεντακαθαρη λιμουζιναρα με τα δερμάτινα καθίσματα και πάς στη Πατταγια σα VIP... ;)
Τα χα'ι'λικια και τα δερματινα καθησματα πληρωνονται.....up to you φιλε μου,εμενα παντος το ταξακι με εφτιαξε και ας μην ειχα ενα μετρο να απλωσω τις ποδαρες μου!!!
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
ναι ναι λεφτα ΥΠΑΡΧΟΥΝ ,δωστε καλε για τον καμαγκρα και τη σου μου του 1-2-3 χιλιαρικακια ευρουλια και θα εχετε να περνετε...γιατι δεν τον εμπιστευεστε?

Θα τα πάρουν πίσω η σε λεφτά η σε καμαγκρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom