Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Προσεχετε τι λετε. :s&m_1:
 

Συνημμένα

  • warning.jpg
    warning.jpg
    54 KB · Εμφανίσεις: 52

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ΚΛΑΙΩ!!! ο καμαγκρα ειναι εδω ενωμενο δυνατο!! (ασχετο ε?)
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
   αχα χα χα  ρε  φίλε πρώτα της έβγαλες τη βίζα, και μετα τα εισητήρια χα χα χα,   μαθε να λες σωστά ψέματα είμαστε και άτομα που εχουν φάει με το κουτάλι τις διαδικασίες βιζας
Μεγαλε άλλο κράτηση εισιτηρίου και άλλο πληρωνω 35000 μπατ εισιτηριο και ρισκάρω να παρει η ταϊλανδεζα βίζα. Εφαγες και καλά τις διαδικασίες με το κουτάλι.
Γιατι την πεφτετε στον τύπο δεν έχω καταλάβει. Δηλαδή εάν έγραφε ότι κάθε μέρα παίρνει 1-2 γυναίκες από γκογκό και ρίχνει τουλάχιστον 2 μαραθωνίους σέξ την ημέρα, θα ηταν πιστευτός και τώρα είναι ψευτάκος;
Εξάλλου εδω ειναι καλοδεχούμενα τα πάντα και αυτο το φόρουμ δεν ειναι wikipedia μία ηλεκτρονικη εγκυκλοπαίδεια, είναι κάτι για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας. Και όλα ψεμματα να ειναι ή και όλα αλήθεια ποιον χαλάει δεν έχω καταλάβει; Προφανώς αυτούς που μονο αλήθειες γραφουν εδω, υποθέτω.
 

stafos30

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
77
Like
6
Πόντοι
0
Kamagra προσωπικα ειμαι πολυ χαρουμενος που μαθαινω νεα σου και ακομα περισσοτερο που εισαι ερωτευμενος. :rockon: Πανω κατω ποσα λεφτα σου λέιπουνε μηπως και κανουμε κανα ερανο στο forum να βοηθησουμε λιγο τη κατασταση βρε αδερφε.
 

karampinas55

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Kamagra προσωπικα ειμαι πολυ χαρουμενος που μαθαινω νεα σου και ακομα περισσοτερο που εισαι ερωτευμενος. :rockon: Πανω κατω ποσα λεφτα σου λέιπουνε μηπως και κανουμε κανα ερανο στο forum να βοηθησουμε λιγο τη κατασταση βρε αδερφε.
Συμφωνω.Περισσευουν κατι ψιλα.Πες  που να στα στειλω mister.Μου ραγιζει η καρδια που κλαιει η Σου και δεν μπορεις να κανεις κατι....Η καμερα δεν πιανει τιποτα?
 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
Σας Παρακαλώ μην μου κάνετε Ρεπορτ και με μπλοκάρουν. Μου λείπετε και θέλω να σας γράψω την περιπέτεια μου. Τόσο καιρό που φοβόμουν να σας γράψω δεν ξέρετε πως αισθανόμουν και πόσο μου λείπετε που είσαστε οι μέντορες μου.
ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΜΑΓΡΑ ΤΟΚΑΨΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ....
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
10 μερες ακομα για τον παραδεισο ..η κολωegyptair moy παιξε μικροπουστια και αλλαξε ωρες στην πτηση ..με αποτελεσμα να ακολουθησει ντομινο αλλαγων ..δεν αρχισαμε καλα ... ....μια που το εφερε η κουβεντα ...με αφορμη την ιστορια του φιλου (δεν με νιαζει αν ειναι αληθινη η ψευτικη) τι γινεται σε περιπτωση που οντως καποιος ερωτευτει μια κοπελα και θελει να την φερει στην ευρωπη ? οντως χρειαζεται να παει να της βγαλει βιζα ? και ποσο καιρο παιρνει αυτο >>  δεν μιλαμε για περιπρωση χορηγειας ...μιλαμε να την παρει και να φυγει ...

πριν αρχισουν τα ειρωνικα σχολια να πω οτι ειμαι γνησιος 100% Βουτιρομυγας (butterfly ) και σκοπευω να παραμεινω ..απλα ρωταω πληροφοριακα

ετοιμαστειτε για τρελα ρεπορτ καθως λογω φοβου για επιστροφη στη δραχμη οποτε ισως αυτο ειναι το τελευταιο ταξιδι θα τα δωσω ολα σε 18 μερες ...πλεον δεν εχω και το ψαρωμα της πρωτης φορας οποτε θα βγουν ελπιζω καλα γουστα ...
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα πήγαμε Bangkok και πήραμε την Βίζα. Να δείτε τι χαρά που έκανε όταν είδε 1 μήνα βίζα στο διαβατήριο. Όλο έλεγε Tilak - Tilak - Tilak mi love you- mi love you. Αισθάνθηκα χαρούμενος που της έβγαλα Βίζα τόσο εύκολα και στο προξενείο με φιλοξένησαν μέσα στο Pres room. Έφαγα γύρο στις 3 ώρες όχι για την Βίζα αλλά είχα υποσχεθεί και κάποιες συνέντευξης. Τη να κάνω έπρεπε να τηρήσω τον λόγο μου. Άσχετο το αν δεν θα δη κανείς τίποτα αυτοί δεν το γνωρίζουν. Μετά σαν κουβαρντάς την πήγα και φάγαμε στο Ελληνικό σουβλατζίδικο στην Silom. Τώρα το φάγαμε τι το λέω εγώ έφαγα αυτή δεν της άρεσε αλά η χαρά την είχε γεμίσει. Φυσικά γυρίσαμε με το λεωφορείο στην Pattaya και πήγαμε στο δωμάτιο. Μου έκανε το καλύτερο πήδημα της ζωής μου. Όταν έχεις μια Ταϊλανδι χαρούμενη με το μόνο που σε πληρώνει είναι με ένα καλό πήδημα. Παιδιά μου έχουν μήνη μόνο 250 ευρό και 100 μπατ.
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω.Περισσευουν κατι ψιλα.Πες  που να στα στειλω mister.Μου ραγιζει η καρδια που κλαιει η Σου και δεν μπορεις να κανεις κατι....Η καμερα δεν πιανει τιποτα?

Αχ ρε φίλε karampinas55 μια παλιό μηχανή έχω Nikon D7000 - Digital Camera με ένα παλιό φακό που τον βάζω και τον βγάζω Nikon Zoom-Nikkor JAA771DA - Φωτογραφικός φακός - Zoom - 80 mm - 400 mm - f/4.5-5.6 D ED VR AF - Nikon F τι να πιάνει σαβούρα είναι.
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Kamagra προσωπικα ειμαι πολυ χαρουμενος που μαθαινω νεα σου και ακομα περισσοτερο που εισαι ερωτευμενος. :rockon: Πανω κατω ποσα λεφτα σου λέιπουνε μηπως και κανουμε κανα ερανο στο forum να βοηθησουμε λιγο τη κατασταση βρε αδερφε.

Μακάρι φίλε stafos να το έλεγες από την καρδιά σου και να γινόντανε κανένας έρανος για το εισιτήριο γιατι την έχω βάψει άσχημα την παρασκευή που θα φύγω. Και το γαμώτο είναι ότι Βίζα της έβγαλα και δεν μπορώ να την φέρω στην Ελλάδα λόγω χρημάτων. Αυτό και αν δεν είναι ατυχία. Θα πούλαγα την καμερουλα αλά θα πιάσει σκατουλες εδώ στη Ταϊλάνδη
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Αυτή είναι Ζωή.
 

Συνημμένα

  • 539013_319026221483976_272206582832607_808239_01302546670_n.jpg
    539013_319026221483976_272206582832607_808239_01302546670_n.jpg
    120,1 KB · Εμφανίσεις: 37

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
10 μερες ακομα για τον παραδεισο ..η κολωegyptair moy παιξε μικροπουστια και αλλαξε ωρες στην πτηση ..με αποτελεσμα να ακολουθησει ντομινο αλλαγων ..δεν αρχισαμε καλα ... ....μια που το εφερε η κουβεντα ...με αφορμη την ιστορια του φιλου (δεν με νιαζει αν ειναι αληθινη η ψευτικη) τι γινεται σε περιπτωση που οντως καποιος ερωτευτει μια κοπελα και θελει να την φερει στην ευρωπη ? οντως χρειαζεται να παει να της βγαλει βιζα ? και ποσο καιρο παιρνει αυτο >>  δεν μιλαμε για περιπρωση χορηγειας ...μιλαμε να την παρει και να φυγει ...

πριν αρχισουν τα ειρωνικα σχολια να πω οτι ειμαι γνησιος 100% Βουτιρομυγας (butterfly ) και σκοπευω να παραμεινω ..απλα ρωταω πληροφοριακα

ετοιμαστειτε για τρελα ρεπορτ καθως λογω φοβου για επιστροφη στη δραχμη οποτε ισως αυτο ειναι το τελευταιο ταξιδι θα τα δωσω ολα σε 18 μερες ...πλεον δεν εχω και το ψαρωμα της πρωτης φορας οποτε θα βγουν ελπιζω καλα γουστα ...

Ωχ, κι εγω με Γυφταιρ εκλεισα σημερα για Μαιο. Τι πουστια κανανε ακριβως?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Και μενα η Γυφταιρ μου ειχε αναβαλει δυο φορες το ταξιδι πριν απο δυο μηνες περιπου. Στην δευτερη αναβολη ομως εκανα φασαρια
και τους ειπα οτι δηθεν ημουν απο επαρχια και επρεπε να μου πληρωσουν ξενοδοχειο εδω, ειδαλως να με στελνανε στο Καιρο να περι-
μενω εκει για μιαμιση μερα. Ετσι λοιπον με στειλανε στο Καιρο οπου εχουν δικο τους ξενοδοχειο πενταστερο και πηγα και στις
Πυραμιδες. Γενικα η πολιτικη τους το τελευταιο καιρο ειναι να περιμενουν να γεμισουν πρωτα τα αεροπλανα και μετα να γινονται
οι πτησεις.
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε kamagra μηπος η sou ειναι ladyboy ????? τοτε σου πληρωνω εγω το ησιτιριο αλλα θα μου την δηνης για 5 με 6 sort time την βδομαδα !!!!!    :fuck2:  :fuck2:  :fuck2: :fuck2:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε kamagra μηπος η sou ειναι ladyboy ????? τοτε σου πληρωνω εγω το ησιτιριο αλλα θα μου την δηνης για 5 με 6 sort time την βδομαδα !!!!!    :fuck2:  :fuck2:  :fuck2: :fuck2:

Φίλε συγνώμη αλλά η Σου δεν είναι ladyboy. Κρίμα έμεινες με την που.... στο χέρι. Και για να εξηγούμαστε δεν είμαι μαστροπός ούτε νταβατζής απλά είμαι ένας ερωτευμένος άφραγκος. Πιστεύω να με κατάλαβες ποιο αναλυτικά δεν μπορώ να σου γράψω.
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Και μενα η Γυφταιρ μου ειχε αναβαλει δυο φορες το ταξιδι πριν απο δυο μηνες περιπου. Στην δευτερη αναβολη ομως εκανα φασαρια
και τους ειπα οτι δηθεν ημουν απο επαρχια και επρεπε να μου πληρωσουν ξενοδοχειο εδω, ειδαλως να με στελνανε στο Καιρο να περι-
μενω εκει για μιαμιση μερα. Ετσι λοιπον με στειλανε στο Καιρο οπου εχουν δικο τους ξενοδοχειο πενταστερο και πηγα και στις
Πυραμιδες. Γενικα η πολιτικη τους το τελευταιο καιρο ειναι να περιμενουν να γεμισουν πρωτα τα αεροπλανα και μετα να γινονται
οι πτησεις.

Λογικη λεωφορειου δηλαδη ε? Οταν γεμισει φευγουμε. Ελεος. Οταν εκανα την κρατηση ειχε το εικονιδιακι οτι ηταν η τελευταια θεση στην πτηση της αναχωρησης (οσον αφορα την οικονομικη κατηγορια παντα) Ειδωμεν...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Παντως εγω αποζημειωθηκα γιατι καθησα μιαμισι μερα σε πενταστερο ξενοδοχειο Le Passage Hotel και ειδα και τις πυραμιδες.
Ασε που ειχε και πολυ καλο μπουφε πρωι-μεσημερι-βραδυ.
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Ελπιζω να μην μου κανουν καμια μαλακια.

Παντως γενικα με εκνευριζουν ορισμενα πραγματα. Την προηγουμενη βδομαδα ηθελα να αγορασω ενα εξαρτημα απο Κινα, απο σελιδα που μου προτειναν αλλοι Ελληνες και ηταν τα μεταφορικα 3-4€ για συστημενο. Το παραγγελνω και μου στελνουν μηνυμα οι σχιστοματηδες οτι και καλα για παραγγελιες πανω απο 50$ μονο με κουριερ στελνουν και θα μου πηγαιναν τα μεταφορικα πανω απο 15€ (μου κανανε και εκπτωση 20% γιατι ειναι καλοι ανθρωποι) Φυσικα στους εστειλα στον διαολο, η οτι αντιστοιχο εχουν αυτοι τελος παντων.

Κανω χθες κρατηση στο Pataya Bay Resort, οπως ειχα κανει και περσι, γραφω και returning guest και κλεινω και μεταφορα απο το αεροδρομιο. Μου στελνουν μηνυμα οτι και καλα για την μεταφορα θελουν και τα στοιχεια της πιστωτικης μου και να τα βαλω στην secure σελιδα τους. Secure κουραφεξαλα βεβαια, δεν ειναι https. Τους τα ειπα και αυτωνων ενα χερακι και περιμενω απαντηση. Εννοειται δεν βαζω τα στοιχεια της πιστωτικης μου εκει.

Τι παιζει, βλεπουν τα χαλια μας στο οικονομικο και θελουν ολοι να μας πιασουν τον κωλο?  :s&m_1:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Τι το θες το αυτοκινητο απο το PATTAYA BAY  ρε φιλε....μολις βγεις απο το αεροδρομιο οι ταξιτζηδες κανουνε ουρα, παρε εναν απο αυτους...ασε που θα σου βγει και πιο φτηνα!! :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom