Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ενας μπαμπινιωτης και γρηγορα..
η ταιλανδη γραφεται με "υ" ταυλανδη  η με γιωτα, γιατι παντου το βλεπω με υ και τρελλαινομαι και βαζουν και διαλυτικα, πανε διαλυτικα στο υ, help
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
πες την με τη παλια ονομασια σιαμ ουτε διαλιτικα ουτε τονοι
τελικα βρε φ16 εσυ που κρατας αρχεια εχει μεινει καμμια αγαμητη κατω ??
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Κι όμως οι παλιότεροι θυμούνται ότι η Ταϊλάνδη γραφόταν Ταϋλάνδη...!!!
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
Αρκετα λυπημενος που δεν μπορω πλεον να παω ξανα σε αυτο το μαγευτικο μερος λογο της ολης καταστασης...!!
Αλλα αρκετα ευτυχισμένος που καταφερα και πηγα έστω και μια φορα αλλα ακομα πιο ευτυχισμένος που καποιοι απο εσας μπορειτε και πηγαίνετε ακομα και μπορουμε μεσα απο τις αφηγήσεις σας να ταξιδεξουμε μαζι σας...!!
Συνεχιστε ετσι παιδια...  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
παγκ που τα βρισκεις τοσο καλοντυμενα μη μου πεις οτι τα ντυνεις εσυ?  γαλαζιο βρακακι ρε αθεοφοβε?
περιτρανε εγω δεν χρειαζομαι μεταφρασεις.. τα πιανω απο την αρχη,
το καρουζελ πολυυυυυ  πετυχημενο, εισαι πατταγιανος μεχρι μεδουλι ε?

Γατος εισαι τελικα :rockon:

Καλα ναμαστε και θα ενημερωνομε οσο μπορουμε :sunglasses:
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Βλεπω οτι ξεμεινατε απο νερατζια πανω. :think:

Αντε λεω να στειλλω κανενα κοντεινερ με ντουριαν απο Πατταγια, που πονανε πιο πολυ. :s&m_2:

Το φρουτο οποιος δεν το ξερει, ευδοκιμει εις Ταιλανδην με κυρια χαρακτηριστικα την
ακανθωδη μορφη του, την απαισια μυρωδια του που κατα αλλους ειναι και αφροδισιακη
και το υπερβολικο βαρος του φλοιου του, απο 1-4 κιλα παει το ενα.

Να δεις τι ωραια παρελαση θα γινει.
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Χα χα μεγάλε Λουσιάνο ευχαριστώ για την εκτίμηση και στην ανταποδίδω.Να ξέρεις ότι δεν παρεξηγώ (αν και μπορούσες να μου στείλεις pm αντί για δημόσιο σχόλιο σαβουρογάμη χα χα) αλλά θα σου εξηγήσω τι έγινε.

Ρε Pagtao μην τσιμπας και κοβεις τα προσωπα στα κοριτσια...πλακα  κανω!!!!Ολοι εχουμε Παρει και Σαβουρες και Μιλφακια και που και που και κανα Τραβελακι.......γιατι original μπουρδελιαρης δεν νοειται να μην δοκιμαζει τα παντα!!!!
Και σιγουρα αυτα που γραφεις και ποσταρεις γραφουν ιστορια εδω μεσα και οπωσδηποτε εγω ,αλλα και αλλοι απο αυτο το φορουμ δεν εχουμε το κουραγιο,την διαθεση αλλα και το κεφι να παραθετουμε τα γεγονοτα που διαγουμε στα διαφορα σεξοταξιδια μας ανα την γη!!!!!
Εγω προσωπικα μπορει να ασκω κριτικη σε πολλα που γραφονται εδω, αλλα και στα φορουμ της Λατινικης Αμερικης και ειδικα Βραζιλιας,και να γινομαι και κακος με μερικους με τις παπαριες που γραφουν-ειτε απο επιδειξη ,ειτε απο ασχετοσυνη,ειτε απο αφελεια-αλλα ολοι κανουμε τις μαλακιες  μας και πρωτος εγω....
Και ενα προσωπικο γενικο συμπερασμα για την Ταυλανδη,το οποιο βεβαια παιρνει πολυ συζητηση αλλα εγω το παραθετω και ο καθενας ας το κρινει αναλογα με τις εμπειριες του!!!2,5 χρονια δουλειας στο Phuket παρα πολλες σεξοεπισκεψεις πριν και μετα...δεν ειχα καν τη διαθεση να μαθω εστω και λιγες λεξεις Ταιλανδεζικα!!οπως επισης δεν εκανα κανενα φιλο ταυλανδο!!Τυχαιο....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Οι συμπαίχτες ευχήθηκαν καλή διασκέδαση και εγώ κατέβηκα τις σκάλες του ουρανού κρατώντας το τρόπαιο.
Εδω νομιζω οτι οι ρολοι μπερδευονται. Δεν ξερεις ποιος ειναι ο κυνηγος και ποιος το θηραμα (οχι
οτι εχει καμμια σημασια).Ποιος ο νικητης και ποιος το τροπαιο :rolleyes:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ανεφερα και πιο πανω:δεν ξερω ουτε δυο λεξεις Ταυλανδεζικα!!!!!
Το "Mai pen rai" ειναι απο τις πιο γνωστες Ταυλανδεζικες εκφρασεις και σημαινει "Δε πειραζει" η για την ακριβεια συνηθως χρησιμοποιειται για να εκφρασει το "Ενταξει μωρε..δεν εγινε και τιποτα"...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
η ταιλανδη γραφεται με "υ" ταυλανδη  η με γιωτα  :think:
Οπως και να γράφεται η Thailand είναι καύλα ή αν προτιμάς κάβλα  :rockon:

Ανεφερα και πιο πανω:δεν ξερω ουτε δυο λεξεις Ταυλανδεζικα
Αστα αυτά ξέρεις δυό σίγουρα:
Farang    :piss:
Teerak
 :smitten:

Δεν μου βγαίνει και το πρόγραμμα να σε συναντήσω ρε φίλε έχω δόσει υπόσχεση σε φίλη για να κάνουμε γενέθλια στις 27
καλά βλέπουμε μέχρι τότε keep me inform που θα είσαι.Όσο για το φίλτρο στα πρόσωπα μερικών κοριτσιών δεν αφορά το σχόλιο σου αλλά είναι παλαιότερη τακτική μου σε μερικές κοπέλες που δεν θα ήθελα να δημοσιευτούν.
Πάντως σε αρκετές λέω ότι θα τις ποστάρω σε ελληνικό φόρουμ που αποτελείται από έλληνες που αγαπάνε τη χώρα αλλά και το σεξ με τα κορίτσια της.
Επίσης θεωρώ τα κείμενα άχρωμα όσο και καλά να είναι αν δεν έχουν ένα δυό φωτό έστω και τροποποιημένες.

Το φρουτο οποιος δεν το ξερει, ευδοκιμει εις Ταιλανδην με κυρια χαρακτηριστικα την
ακανθωδη μορφη του
Τρανέ μανάβικο στη Pattaya Thai έχεις :think:
Η από τα πολλά φρούτα που συναντάς στο χωριό τα έμαθες όλα αυτά; :2funny:



Δεν ξερεις ποιος ειναι ο κυνηγος και ποιος το θηραμα
Ετσι ακριβώς είναι.Για παράδειγμα το γυναικάτσι μου προψές είπε με ντα να σε γαμίσω επαέ  :lheel:
Ηκατσε που πάνω μου τσε ήσκουζε "I fuck you I fuck you"....
...αλλά όντε είπα τση, γαμείς με-πλερώσεις με ήλλαξε τσι ρόλους  :2funny:


Για να σοβαρευτούμε λίγο γιατί σα να την ψιλοπάτησα με μία μάγισσα :smitten:


 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Tης σειρήνας τα τραγούδια
Δάσκαλε που δίδασκες και νόμο δεν εκράτεις είμαι καμιά φορά και πώς να μην είμαι όταν η χθεσινή νεράιδα έκανε τα μάγια της και με έκλεισε για δεύτερη νύχτα.Σιγά που θα με πείραζε κιόλας.Με συμφωνητικά έως αργά το απόγευμα γιατί να αρνηθώ. Ούτε που τη χόρτασα ούτε τη βαρέθηκα ακόμη, αρκεί να μη περάσει το τριήμερο γιατί μετά θεωρείται σχέση.

Πάντως η μπουρδελότσαρκα έγινε κανονικά με τους συντρόφους.Τι καλύτερο από το να μπαινοβγαίνεις στα  δροσερά Gogos και τα Soi με τα Beer bars.Αρκεί να αντέχεις τα κοριτσοκαλέσματα!Σκέπτομαι κάποιον που έρχεται για πρώτη φορά τη εμπειρία και σοκ θα ένοιωθε.
Στο Μπάκαρα είμαστε καθημερινοί θαμώνες.Εδώ πάντως είναι first hit-first service! Όποιος προλάβει.Ώσπου να σχολιάσεις ένα μωρό ώσπου να το σκεφτείς το πήραν τα Ιαπωνικά καμικάζι.Αθεόφοβοι.Ετσι και εμείς χαζεύοντας χάσαμε δυό τρία αστέρια.Πάντως κατέβασα ένα κορμάκι που ακόμη ήταν ελεύθερο, ίσως γιατί ήταν είκοσι επτά ετών και μαμά αλλά έμοιαζε με δεκαεπτά.
Τα zero δεν χτυπάνε τέτοιους στόχους.Στήθος μεγάλο φυσικό, σωματάκι τέλειο και φατσούλα διαφορετική κάτι μεταξύ Ινδής και Κινέζας άλλο πράμα.Το βλαμμένο όμως επέμενε sort time εδώ και τώρα, και με καμιά περίπτωση longer.Είναι μερικές που δεν αντέχουν να κοιμούνται με φαράνγκ αλλά και επειδή έχουν γκόμενο που τις περιμένει.Το πιο βασικό όμως είναι ότι θέλουν να κάνουν όσο περισσότερα σορτ για ευνόητους λόγους.
Επειδή όμως ο φίλος φόρτωσε, έκανα μία τελευταία προσπάθεια να κάνουμε τετράδα και φώναξα ένα άλλο κορίτσι.
Κάθησε για λίγο δίπλα μου χωρίς ποτό μέχρι που φωτίστηκε το κινητό και στην οθόνη σχηματίστηκε το όνομα εκείνης.Φτου και την είχα ξεχάσει μέσα στη κοριτσοθύελλα.Ζητάω συγνώμη από το γκογκοκόριτσο, “mai pen lai” μου λέει με χαμόγελο και πιάνουμε τον πεζόδρομο με κατεύθυνση το I-bar.
Στη γαλαρία έχει μεγάλη βεράντα, ήσυχα τραπεζάκια και μαγευτική θέα. Οι σίσες δουλεύουν ασταμάτητα.
Τα κορίτσια εδώ είναι τσαχπίνικα και πονηρά. Η δικιά μου καθόταν παραλία μεριά με άλλες δυό ημίτρανες.
Πάνω στο τραπέζι μπουκάλι ουίσκι και τα σχετικά.Αν και μας πρόσφεραν ποτό εμείς πήραμε τα δικά μας.Η Oi απόψε ήταν πιο όμορφη, φορούσε τακούνι και κολλητό γκρίζο φόρεμα.Το μαλλί της φτιαγμένο σε Saloon και μύριζε θεϊκά.Μια και ο κόσμος είναι μικρός μπροστά στην απεραντοσύνη του, ακριβώς δίπλα μας κάθισαν μετά από λίγο οι δυό προχθεσινές φίλες (the “old ladies”)  που φορτώσαμε.Ηταν παρέα με δύο νεαρούς και ωραίους Ευρωπαίους και στη ζούλα μας σκάσαν πονηρό γελάκι.Δεν μας ξέρουν δεν τις ξέρουμε, αυτός είναι ο νόμος της Πατάγιας.
Καθίσαμε δύο ώρες και μετά ανεβήκαμε στην Ινσόμνια όπου γινόταν τρικούβερτο γλέντι.Τέρμα μπροστά τραγουδούσε μία Ταϊλανδέζα μάλλον διάσημη είχαν μαζευτεί όλα τα πιπίνια αλλά και οι τρανές κοντά της και χτυπιόντουσαν.Ευτυχώς τέλειωσε σύντομα και η ντίσκο ξεκίνησε τα κανονικά hits.
Μετά από δυό μπύρες η ομάδα χώρισε, η πρώτη δυάδα πήγε για “δουλειά” και η δεύτερη στον Λιβανοτεκέ.
Η νεαρή πεινούσε και εγώ ήθελα τη δόση μου αλλά και ένα brake-χαλάρωμα πριν την τελικά αναμέτρηση.
Σε τούτο το μαγαζί αλλά και στα δίπλα μπορείς να πάρεις από έξω φαγητό και να το απλώσεις στο τραπεζάκι σου αρκεί να πάρεις ποτό φυσικά, φτηνό είναι.
Η συνέχεια στο δωμάτιο και αφού είχε βγει ο ήλιος ήταν ακόμη μια φορά παραμυθένια.Άξιζε την επαναπρόσληψη της και μάλλον θα απολυθεί μετά την πάροδο του τριημέρου.
 

Συνημμένα

  • I-bar.jpg
    I-bar.jpg
    121,4 KB · Εμφανίσεις: 14

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Για να σοβαρευτούμε λίγο γιατί σα να την ψιλοπάτησα με μία μάγισσα :smitten:
[/quote]

el corazon tiene mas cuartos que un hotel de putas.
Ειπε καποτε ενας μεγαλος λατινος πουτανιαρης.

Αρχοντα δεν σε κερδισε η ομορφια της μονο αλλα και οι τροποι της. :rockon:
Επιτρεπεις να κερναμε κανενα ποτακι που και που :2funny:
αααααααααααχαχαχαχαχαχαχα.
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοποποποποποπο, τι ρεντα ρε αρχοντα χθες στην Ισομνια :rockon:

Τι πιτσουνοθυελλα ρε αδερφε!

Και μου πιανανε και ολες οι κοντρες, ασε που απο της μια η ωρα δεν επεφτε καρφιτσα μεσα.
Οποια κυλοτα επιασα, βρεμμενη ητανε απο την ενταση :fuck1:.
Ητανε και ο dj χτες καβλωμενος και αυτος και καταλαβαινεις τι εγινε, βουηζουνε τα αυτια μου ακομα ρε φιλε :headbang:
Ενπαση περιπτωση για να μην φλυαρουμε και πολυ, το μουνι χθες ητανε στις δοξες του,
ενα μονο σου λεω, εδω ζευγαρωσανε και αιγυπτιοι που πιο ασχημοι ανδρες δεν υπαρχουν :headbang:
Αντε να δουμε σημερα θαχουμε ρεντα, για θα φαμε κοκκινη καρτα.
αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχα :rockon:
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
test
 

Συνημμένα

  • no comments.jpg
    no comments.jpg
    139 KB · Εμφανίσεις: 33

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom