Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ο tonis sfinos ειναι μορφη και μεγαλος καρδιοκατακτητης γυναικων.ατυχες το παραδειγμα σου.
Μωρε ποιος "Tonis Sfinos" και κουραφεξαλα...Δηθεν Αντωνης Σφινοπουλος απο τα Καλάβρυτα..
Θανος Κιουσης λεγεται και ηταν στο συγκροτημα Salata...
Το "Tonis Sfinos" ειναι "καλλιτεχνικο" και καλα...Εφτιαξε καινουριο συγκροτημα,τους Playmates,eβαλε και τη περουκα (δεν ειναι δικο του το μαλλι) και παει να δημιουργησει ενα ψευτικο image...
Αν θελετε να δειτε πως ειναι στη πραγματικοτητα,παρατηρηστε τη διαφημιση της Vodafone στο λεωφορειο,που λεει για το "Κικιρικου" στα Αγγλικα..ΑΥΤΟΣ που παιζει ειναι!!
Δειτε και στο youtube παλια βιντεακια με το συγκροτημα Salata και θα καταλαβετε...Δε φοραει εκει τη περουκα και τα γιαλια,αλλα αν παρατηρειστε τη κινηση και τις γωνιες του προσωπου,θα διαπιστωσετε οτι ειναι το ιδιο ατομο...
Ακου "Tonis Sfinos"!!! :grin:

Υ.Γ...Μα τι ρουφιανος που ειμαι ε? :2funny:
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Aφασια ειναι ομως πιπινομανιακ.Απο αυτα που ειδα εσενα μονο για ΒΚΚ σε βλεπω πλεον.Παθαινεις ζημια ακομα και στο skytrain ekei pou να μπεις και σε Σιαμ παραγκον. :tits2:
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
+ οτι εχει πεταξει και την ατακα που λες με το μηχανακι σου σε Ται πιπινακι.Σελωσου :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Η πρωτευουσα ειναι ο απολυτος "πιπινοπροορισμος"...Αλλα και στη Παταγια εχει σε μερικα αγκο γκο "λουκουμακια"...

Εντωμεταξυ,εχω παει 6 φορες στον sfino...5 στο Kookoo στο Γκαζι και μια στη Θηβα...Ο τυπος ειναι καλλιτεχναρα (παροτι απατεωνας)...Μακραν η κορυφαια προταση διασκεδασης αυτη τη στιγμη στην Αθηνα...Τη πρωτη φορα που πηγα,δε μπορουσα να ανασανω απο το πολυ γελιο και τα ματια μου ειχαν πρηστει απο το κλαμμα...Γελιο μεχρι δακριων...Ειναι πραγματικα απιστευτος...Ακομα και τωρα που ξερω σχεδον ολο το προγραμμα απεξω,παλι "κλασμενος" απο το γελιο φευγω!!
Δυστυχως ομως το KooKoo ειναι πια πολυ μικρος χωρος για να στεγασει τον Τονι...Το περασμενο Σαββατο που πηγα τελευταια φορα,ενω αρχιζε το προγραμμα στις 12:30,απο τις 10:30 ηταν το μαγαζι πιτα..Μιλαμε για ουρες 100 και πλεον ατομων απ εξω για να βγαλουν εισιτηριο...
Χωρις τραπεζι (που συνεπαγεται μπουκαλι),δεν αξιζει να πας...Και για να κλεισεις τραπεζι,νομιζω οτι εχει αναμονη τουλαχιστον 3 εβδομαδες πια...

Υ.Γ:Εισαι μαγκας ρει?? :2funny:
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Οχι ακριβώς φίλτατε, να τι είχα πει:

[size=9pt]Ίσως να κλείσει και ο κύκλος Ταϊλάνδη sex trip για μένα (σαν τις παλιές περιγραφές)
Νέοι προορισμοί-πρόκληση φαίνονται στον ορίζοντα σε γειτονικές χώρες και ακόμη πιο πέρα.
Αλλά μέχρι τότες αν και όποτε...Good luck που λένε και οι δικές μας.
Η Ταϊλάνδη θα είναι ένα πέρασμα για προσκύνημα πια, τόπος ιερός, γεμάτος εναλλαγές,
τόπος που πυρπολεί τις αισθήσεις και σκορπάει τα συναισθήματα στους τροπικούς ουρανούς αυτής της χώρας.
[/size]

Εγώ λέω για Βιετνάμ, παίζει πολύ μωρό εκεί: www.asiabethere.com/f/g/vietnam/na_trang/nyxterini_diaskedasi_kentra_psixagogias.html]http://www.asiabethere.com/f/g/vietnam/na_trang/nyxterini_diaskedasi_kentra_psixagogias.html[/url]
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Μωρε ποιος "Tonis Sfinos" και κουραφεξαλα...Δηθεν Αντωνης Σφινοπουλος απο τα Καλάβρυτα..
Θανος Κιουσης λεγεται και ηταν στο συγκροτημα Salata...
Το "Tonis Sfinos" ειναι "καλλιτεχνικο" και καλα...Εφτιαξε καινουριο συγκροτημα,τους Playmates,eβαλε και τη περουκα (δεν ειναι δικο του το μαλλι) και παει να δημιουργησει ενα ψευτικο image...
Αν θελετε να δειτε πως ειναι στη πραγματικοτητα,παρατηρηστε τη διαφημιση της Vodafone στο λεωφορειο,που λεει για το "Κικιρικου" στα Αγγλικα..ΑΥΤΟΣ που παιζει ειναι!!
Δειτε και στο youtube παλια βιντεακια με το συγκροτημα Salata και θα καταλαβετε...Δε φοραει εκει τη περουκα και τα γιαλια,αλλα αν παρατηρειστε τη κινηση και τις γωνιες του προσωπου,θα διαπιστωσετε οτι ειναι το ιδιο ατομο...
Ακου "Tonis Sfinos"!!! :grin:

Υ.Γ...Μα τι ρουφιανος που ειμαι ε? :2funny:
καλα τωρα γιατι γκρεμιζεις ενα μυθο....γιατι ρε κακουργε χαλας την εικονα ενος αστερα που ο αντωνακης ,ο θανασσακης , και ο καμαγκρακος ειχαν σαν ινδαλμα και πηραν τα φωτα για να ξεκινησουν την ερωτικη καρριερα τους δινοντας απλοχερα αυτο που αναζητουσαν τα διψασμενα πληθη γυναικων και οχι μονο ανα την ν/α ασσια
αντε και αρχισα να γραφω και πιο ποιητικα μην κλεψω και τη δοξα των καλιτεχνων εδω μεσα.. :sunglasses:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Με εχει πιασει αποψε ορεξη για προβληματισμο... :P

Υπαρχει και μια αλλη διασταση του παγκοσμιου διασυρμου που εχει επιφερει η οικονομικη κριση στη χωρα μας και επιρρεαζει σε πολυ μεγαλο βαθμο "τα εργα και ημερες" του Ελληνα σεξοτουριστα στη Ταυλανδη...(Περαν βεβαια του γεγονοτος πως μερα μερα με τη μερα,ο προορισμος αυτος γινεται απαγορευτικος σε ολο και περισσοτερους λογω κοστους).
Πριν μερικα χρονια,οταν πρωτοπηγα στη Ταυλανδη,δε ντρεπομουνα να πω στα Ταυλανδεζακια οτι ειμαι Ελληνας...
Η Ελλαδα ανηκε στην Ευρωπη και αυτο και μονο εφτανε για να θεωρηθει σαν ανεπτυγμενη χωρα...Ισως βεβαια το "Greek" να μην ακουγοταν σαν "American",αλλα οπως και να το κανουμε ειχε ενα Α "ειδικο βαρος"...
Ειδικα μετα το 2004 με τους Ολυμπιακους και το Euro που ειχαμε παρει,ειχαμε γινει καπως πιο γνωστοι σαν χωρα..
Τους εκανες λοιπον τα γλυκα ματια,"πουλαγες" και το "ειμαι Ελληνας" (Ευρωπαιος για την ακριβεια) και αισθανοντουσαν αυτοματως ενα δεος...Και εβλεπες στα ματια τους τη "διαθεση" να παιξουν το παιχνιδακι του να σε καψουρεψουν...Και αυτο γινοταν ακομα πιο ευκολο οταν δεν ησουνα "χαλιας" και σε μια "αποδεκτη ηλικια" μεχρι ξερω γω 35-40 χρονων,με λιγα λογια "κελεπουρι" για γαμο...
Κι εσυ βεβαια μπορουσες να εκμεταλευτεις αυτη τη διαμορφωμενη κατασταση και να χτυπησεις πιπινια και τζαμπα μαλιστα...Καθοτι οπως ειναι γνωστον,ορισμενα γκομενακια σου δινοντουσαν χωρις χρημα,βαση σχεδιου "Τον καψουρευω-Με παντρευεται-Με γλυτωνει απο τη φτωχεια"...
Και δε σας κρυβω οτι εγω το γουσταρα αυτο το παιχνιδακι...ΟΧΙ για να γαμησω τζαμπα,αλλα για να βιωνω πιο GFE "καταστασεις" (και καλα  :P)...
Αυτο βεβαια δε σημαινε πως ο "πληρωμενος ερωτας" εμπαινε σε δευτερη μοιρα...Ισα ισα που ειχα λιωσει σολες πανω-κατω τη Μπανγκλα προς αναζητηση μωρου "pipinomaniac approved"...Ειδικα ομως μετα το τριτο ταξιδι,το καμακι αρχισε να μπαινει ολο και πιο πολυ στην ημερησια διαταξη,μιας και το εβλεπα και σαν προκληση...
Αν βεβαια δε καθοτανε καμμια,βουρ το βραδυ για τα κρεοπωλεια προς αναζητησην "γυναικειου κρεατος"...
Διαλεξτε-Φορτωστε-Σπρωξτε-Τελειωστε-Πληρωστε...

Και ερχομαστε λοιπον στο σημερα...
Με τι μουτρα να τους πεις "I am from Greece"??..Θα γουρλωνουν τα ματια και με εκπληξη θα αναφωνουν "Γκλιιιιιιις"??? :new_shocked: :2funny:
Οσο και να σας φαινεται παραξενο,τα ΜΜΕ της Ταυλανδης εχουν δημιουργησει την εντυπωση οτι η Ελλαδα ειναι σε χειροτερη κατασταση και απο αυτους...Μια χωρα φτωχη,με τεραστια ανεργια,μια χωρα επικινδυνη με εγκληματικοτητα κλπ κλπ...
Παει λοιπον  κι αυτο το "χαρτι"..Καηκε..Το "ειμαι Ελληνας",απο πλεονεκτημα εγινε μειονεκτημα...
Η περηφανεια μετατραπηκε σε ντροπη...Η μηπως οχι? :think:
Εγω παντως φετος θα τους λεω "Germany"!!-"Germany"!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Μωρε ποιος "Tonis Sfinos" και κουραφεξαλα...Δηθεν Αντωνης Σφινοπουλος απο τα Καλάβρυτα..
Θανος Κιουσης λεγεται και ηταν στο συγκροτημα Salata...
Το "Tonis Sfinos" ειναι "καλλιτεχνικο" και καλα...Εφτιαξε καινουριο συγκροτημα,τους Playmates,eβαλε και τη περουκα (δεν ειναι δικο του το μαλλι) και παει να δημιουργησει ενα ψευτικο image...
Αν θελετε να δειτε πως ειναι στη πραγματικοτητα,παρατηρηστε τη διαφημιση της Vodafone στο λεωφορειο,που λεει για το "Κικιρικου" στα Αγγλικα..ΑΥΤΟΣ που παιζει ειναι!!
Δειτε και στο youtube παλια βιντεακια με το συγκροτημα Salata και θα καταλαβετε...Δε φοραει εκει τη περουκα και τα γιαλια,αλλα αν παρατηρειστε τη κινηση και τις γωνιες του προσωπου,θα διαπιστωσετε οτι ειναι το ιδιο ατομο...
Ακου "Tonis Sfinos"!!! :grin:

Υ.Γ...Μα τι ρουφιανος που ειμαι ε? :2funny:
το ηξερα για την διαφημιση αλλα και παλι ο τυπος ειναι για πολλα ρισπεκτ.μονο και μονο που παιζει μπαλα με τοσα τσικακια ειναι μαγκας.παντως εισαι λιγο...για αυτο ο καμαγκρας σε εχει παρει απο την αρχη με στραβο ματι... :2funny: :2funny:
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Το γκλις οχι μονο δεν πουλαει αλλα μπορει να φας και κλοτσιες. (εφαγαν κατι παιδια στο ρωσιδαδικο στο Πουκετ)  :uglystupid: .Στη ΒΚΚ οσοι μας ξερουν μας θυμουνται απο το 2004 ειδκα απο μπαλα.Παντως στα κοριτσακια των οδων δεν νομιζω να παιζει και μεγαλο ρολο.Αφου εισαι φαλαγκ και πηγες ολα οκ.Μονο μια μου ειπε μαλακα :fuck2:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
πιπινο έχεις απόλυτο δίκαιο...αλλά δεν γνωρίζουν ότι ο Έλληνας δημόσιος υπάλληλος Ι.Κ.Α, ΕΦΟΡΙΑ,ΣΤΡΑΤΟΣ,ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ,ΔΗΜΟΙ,ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ και τα λοιπά παίζει με τα εκατομμύρια, ενώ ο Γερμανός?

φυσικά και κάνω πλάκα και δεν είμαι δημόσιος υπάλληλος 
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
πιπινο έχεις απόλυτο δίκαιο...αλλά δεν γνωρίζουν ότι ο Έλληνας δημόσιος υπάλληλος Ι.Κ.Α, ΕΦΟΡΙΑ,ΣΤΡΑΤΟΣ,ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ,ΔΗΜΟΙ,ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ και τα λοιπά παίζει με τα εκατομμύρια, ενώ ο Γερμανός?

φυσικά και κάνω πλάκα και δεν είμαι δημόσιος υπάλληλος 
γιατι ψεματα λες?
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1

Και ερχομαστε λοιπον στο σημερα...
Με τι μουτρα να τους πεις "I am from Greece"??..Θα γουρλωνουν τα ματια και με εκπληξη θα αναφωνουν "Γκλιιιιιιις"??? :new_shocked: :2funny:
Οσο και να σας φαινεται παραξενο,τα ΜΜΕ της Ταυλανδης εχουν δημιουργησει την εντυπωση οτι η Ελλαδα ειναι σε χειροτερη κατασταση και απο αυτους...Μια χωρα φτωχη,με τεραστια ανεργια,μια χωρα επικινδυνη με εγκληματικοτητα κλπ κλπ...
Παει λοιπον  κι αυτο το "χαρτι"..Καηκε..Το "ειμαι Ελληνας",απο πλεονεκτημα εγινε μειονεκτημα...
Η περηφανεια μετατραπηκε σε ντροπη...Η μηπως οχι? :think:
Εγω παντως φετος θα τους λεω "Germany"!!-"Germany"!!! :2funny: :2funny: :2funny:


πιπη πιστευω να αστειευεσαι....ειναι δυνατον να νοιωσουμε ντροπη για την καταγωγη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οι περισσοτεροι που δεν εχουν παει στη Ταιλανδη το μονο που γνωριζουν απο τη χωρα ειναι οτι ανθει ο σεξοτουρισμος και η παιδοφιλια(ασχετο αν εχει παψει να ισχυει το δευτερο),οι ταιλανδοι τι πρεπει να κανουν δηλαδη?
παντως η καταγωγη μας ενδιαφερει τις κοπελες οσο τις ενδιαφερει τι μαρκα μπυρα πινουμε





|
|
te]
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε τι παρτυ ηταν αυτο χθες  :rockon:
Κερναμε ενα ποτο και μας κερνανε δυο σφινακια :dancing:
Αρα κατι παιζει εδω στη Πατταγια...ασε που εκτος των αλλων θα κανουμε και οικονομια ετσι.
Να γιατι...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
29508126145607821151797.jpg
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τα περι υπερηφάνειας η ντροπής στο προηγούμενο μήνυμα μου ήταν ένα ειρωνικό σχόλιο.
Σαφώς και είμαστε υπερήφανοι ως Ελληνες..
Απο την άλλη όμως πρέπει να συνειδητοποιησετε πως υπάρχουν και κάποια "ποιοτικα" χαρακτηριστικα που επιρρεαζουν τη συμπεριφορά απέναντι μας, αρκετών Ταυλανδεζων..
Θα σας το αποδείξω με ένα απλο παράδειγμα...
Έχουμε δυο τύπους,οι οποίο είναι ίδιοι εμφανησιακα σα διδύμοι..Ο ένας είναι ο Γιώργος ο Έλληνας και μένει σε ένα φτηνο guesthouse και ο άλλος ο George ο Αμερικάνος που μένει σε σουίτα στο Χιλτον...
Φορτώνουν το ίδιο γκομενακι ο ένας τη μια μέρα και ο άλλος την άλλη με τα ΊΔΙΑ λεφτα...
Εσεις τι πιστεύετε?Θα εχει την ίδια ακριβώς συμπεριφορά,η στον Αμερικανο (που θα μυριστει χρήμα) θα είναι λίγο πιο περιποιητικη μήπως και τον καψουρεψει?
Και αντιστρεφω το παράδειγμα...
Είσαστε ας πούμε ανυπαντροι απο 25-45 χρόνων,ανεργοι,φτωχαδακια και σας τη πέφτει μια πολυ μέτρια γκομενα..Είναι το ίδιο να είναι Ελληνίδα που μένει σε παράγκα στο Ζεφυρι,η Ελληνοαμερικανιδα με μεγάλη περιουσία και εστιατόρια στην Αμερική?
Εγω πάντως τη δεύτερη περίπτωση δε θα την εχανα... :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Επιτέλους ανέβηκε η ποιότητα στο φόρουμ με τα ποσταρίσματα του Πιπίνο και μπορώ να ποστάρω μια ιστοριούλα.
Πριν όμως θα ήθελα να σχολιάσω τα γραφόμενα σου φίλε λιγάκι.Εδώ στη Ταϊλάνδη δεν τις ενδιαφέρει καθόλου  αν είμαστε Έλληνες ή Θιβετιανοί.Παράς να ρέει μόνο και όλα καλά.
Οπως έγραψε και ένας φίλος όσο τις νοιάζει τι μπύρα θα πιούμε άλλο τόσο καίγεται το καρφί τους για τη καταγωγή μας.Στους τρεις μήνες που είμαι εδώ μόνο η Ναν η παλιά μου φιλενάδα με ρώτησε πως τα πάει η Ελλάδα γιατί παρακολουθεί ειδήσεις επειδή σπονσάρεται άρα έχει χρόνο και επίσης ένας πανέξυπνος υπάλληλος από τη Μυανμάρ που έχει σίσες στην Walking Street.
Όλες οι άλλες κορασίδες όλων των κατηγοριών της νύχτας δεν γνώριζαν όχι μόνο τι παίζει στη χώρα μας αλλά και κατά που πέφτει.
Και πώς να έχουν ώρα να δουν-διαβάσουν ειδήσεις όταν ο χρόνος τους είναι μόνο για μπουμ-μπουμ ύπνο-φαί-κινητή τηλεφωνία.Αν και εφόσον πέσει μπροστά τους τηλεόραση θα δουν Ταϊλανδικά σήριαλ.
Οι υπόλοιπες κοπέλες που έμαθαν τη κατάντια μας δεν μας φέρονται καθόλου διαφορετικά γιατί εφόσον μας βλέπουν πάλι εδώ, καταλαβαίνουν ότι χρήματα υπάρχουν!
Επίσης να μη ντρεπόμαστε να λέμε από πού είμαστε και να είμαστε περήφανοι για την καταγωγή μας άσχετα από το τι κάνανε οι τελευταίοι πολιτικοί που εμείς τους διαλέξαμε.
Εγώ πιστεύω από ότι βλέπω είμαστε από τους πιο αξιοπρεπείς σεξοτουρίστες σε τούτη τη χώρα καθαροί ήσυχοι δεν μεθάμε δεν κάνουμε φασαρίες και το κυριότερο πανέξυπνοι.
Δεν κουβαλάμε πάνω μας ένα τετραγωνικό κακόγουστα ξεβαμμένα τατουάζ αλλά και ούτε χίλια μύρια κόμπλεξ.Ξυπνάμε αργά και εκμεταλλευόμαστε τα μυστικά της προχωρημένης νύχτας και όχι να μεθοκοπάμε από το μεσημέρι όπως εκατοντάδες βρωμύλοι.
Άμα λάχει πουλάμε και λίγη τρέλα και  κάνουμε σεξοτουρισμό τζάμπα.
Τώρα που το ξανασκέπτομαι αναρωτιέμαι γιατί δυο Ταϊλανδέζες της παρέας μας άνοιξαν το πορτοφόλι τους και πλήρωσαν ποτά σίσες σφηνάκια...  :think:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Στο Ψαροχώρι μια βραδιά
Η Παττάγια έχει άλλο πρόσωπο τον Μάρτη.Επιτέλους λιγότεροι φαράνγκ και φτηνότερες τιμές.
Το ζητούμενο,δηλαδή τα κορίτσια σταθερή αξία.Μιλιούνια για όλα τα γούστα.
Η πρώτη έξοδος ήταν σαν τη πρώτη φορά με βαθειά συγκίνηση.Συναντηθήκαμε με τον επίτιμο στο Beer Garden και μετά ήρθε τρίτος φίλος από τα παλιά.Η παρέα πέρασε από το Baccara όπου οι σερβιτόροι νομίζουν ότι είμαι παντρεμένος με την πρώην μοντέλα τους.Σκίστηκαν να μας βρουν προεδρικό κάθισμα πρώτη θέση πίστα.Μπροστά μας παρέλασαν τα καταπληκτικά Gogogirls του μαγαζιού.Ακόμη ένα μεγάλο μπράβο στο αφεντικό που ξέρει και διαλέγει κορίτσια.Πιο δίπλα ήταν η Πιν μικρό κογιότ και κολλητή της δικιάς μου η οποία είναι με πελάτη τώρα και διάβασα στο facebook τι παραμύθια του πουλάει.Μάγισσα!
Την φώναξα για ποτό τάχα μου και για πληροφορίες κουτσομπολιό.Μου είπε πια είναι νέα ποια είναι μάνα αλλά και ηλικίες, όσες γνώριζε φυσικά γιατί μέσα έχει καμιά διακοσαριά εργαζόμενα κορίτσια.
Δεν πήρα πακέτο όμως λόγω ώρας και παρέας.
Περάσαμε στα μπαράκια που είναι στο πρώτο κόμπλεξ.Εκεί στο τρίτο μπαρ δεξιά ήταν μία κορμάρα που χόρευε τρελά και σέξι για να  τραβάει πελάτες.Φυσικά τσιμπήσαμε και καθίσαμε.Εκτός από αυτήν όμως που ήταν φιλική και δεχόταν να μπαρφανιαστεί οι άλλες ήταν μέτριες προς το τρανέ.Πως μου κόβει και πάω στο δίπλα μπαρ όπου εντόπισα κουκλί να χορεύει με τη κολώνα.Με πλησιάζει κοπέλα του μπαρ και με ρωτάει τι θα πιω. Θα πάρω ποτό της λέω και όχι μόνο ένα αν η κοπέλα εκείνη και της την δείχνω έρθει μετά μαζί μου.Τη ρωτάει και μου λέει εξακόσια μπαρφάιν γιατί είναι κογιότ και τρία για λονγκ εν τω μεταξύ έχει κατέβει το κορίτσι και μου χαμογελάει τη βλέπω και από κοντά πραγματικά τα άξιζε!Όμως της λέω θα έρθω πιο μετά, ήταν η παρέα  που είχα καιρό να τους δω, εξάλλου κορίτσια να, χιλιάδες!
Συνεχίζουμε το κλάμπινγκ στο I-bar.Κάτω από την Ινσόμνια μαζεύει πραγματικές κουκλίτσες. Καθίσαμε γαλαρία και απολαύσαμε ποτό με νυχτερινό κουσκούς.Δίπλα μας αλλά και τριγύρω πολλά νεαρά φτιαγμένα κορίτσια ξεφώνιζαν χορεύοντας Ταϊλανδικά τραγούδια.
Ώρα δύο περίπου κινάω για το προηγούμενο μπαράκι με το κορίτσι κογιότ.Η άλλη παρέα ανέβηκε στην Ινσόμνια.
Την βλέπω από μακριά και την πλησιάζω.Με θυμάται και χαμογελάει.Της λέω χτύπα μπαρφάιν να πάμε ντίσκο.
Με λέει πιο μπαρφάιν έχω περίοδο.Τι λες μωρή εσύ δεν μου είπες τρία χιλιάρικα πριν long time; Νοοοοο three days period με λέει you come tomorrow, after tomorrow.Με την ουρά στα σκέλια πάω απέναντι στην τρανή αλλά μιλούσε με φαράνγκ, πάντως μου έσκασε χαμόγελο που έμοιαζε με "come other day baby"!
Με ανεβασμένο το ηθικό ανεβαίνω τα σκαλιά της Ινσόμνια να συναντήσω τη παρέα.Στον έλεγχο με σταμάτησαν γιατί είχα στη κωλότσεπη πούρο μέσα σε μεταλλική θήκη που μου έδωσε φίλος συνταξιδιώτης από το Πουκέτ.
Το άνοιξαν και έψαξαν για στιλέτο αλλά βρήκαν πούρο και ανέβηκα επιτέλους στη κυψέλη των κοριτσιών.
Μέσα εντόπισα τον ένα συναγωνιστή όπου ενώσαμε τις δυνάμεις μας για τη μάχη.Σε χρόνο ρεκόρ γιατί η ώρα ήταν τρεις περικυκλώνουμε δύο μικρά.Ως ανώτερος στο αξίωμα στέλλω τον νεαρό για αναγνώριση και πρώτη βολή.Το σχέδιο είναι υφαρπαγή φόρτωμα, ελληνοαραβικό γλέντι και μετά τελική αναμέτρηση στα ξενοδοχεία μας.
Ο νεαρός αφού τα πήγε καλά στην πρώτη έφοδο πλησίασα και έριξα τις τελευταίες βολές.Σε λίγα λεπτά κατεβαίναμε χεράκι τις σκάλες της ντίσκο.
Η μία ήταν λάτρης της σίσας και η άλλη λάτρης της άλλης σίσας.Η δικιά μου κορίτσι εικοσιδύο ετών νεοφερμένο στο χωριό με λίγα Αγγλικά αλλά πολύ καλή συντροφιά.Όλο χάδια και ναζάκια ήτανε.Η άλλη ήταν ομορφούλα τσαχπίνα και έκανε πλακίτσες.Ευτυχώς στα Αράβικα οι εκκωφαντικές μουσικές σταματάνε τώρα στις τρεις οπότε χαλαρώσαμε στις μαξιλάρες με καρπουζοχυμό φαγητό και φυσικά αρωματικό καπνό.
Κατά τις τέσσερις και μισή την κάνουμε για τα κονάκια μας.
Η νεαρή με κρατούσε από το χέρι και δεν με άφησε παρά μόνο όταν μπήκαμε στο δωμάτιο.
Μου έκανε τη ψόφια δήθεν (πάγια τακτική τους) αλλά την έστειλα στο μπάνιο.Δυστυχώς δεν είχε φωτογένεια εκείνη τη βραδιά αν και είναι νόστιμη. Κοντό κάτω από σαράντα κιλά στήθος αγορίστικο και δερματάκι βελούδο.
Ξετυλίγω  το εμπόρευμα από τη πετσέτα που την πετάω μακριά και αρχίζω την αναγνώριση εχθρού.
Της άρεσε πολύ να έχω τα χέρια μου πάνω στο μικρό της στήθος.Φαντάσου τι έγινε όταν τα πέρασα και με τη γλώσσα μου! Έτοιμο το εργαλείο.Σειρά σου baby της λέω και της προτείνω σίσα μια και δεν κάπνισε πριν.
Μάλλον την πείραζε ο καπνός με γεύση φράουλας και τα παράτησε νωρίς.Κανένα πρόβλημα γιατί ο δεκανέας μου αγωνιούσε να κάνει έφοδο στη σκοπιά της.
Ευτυχώς και το λιπαντικό γιατί δεν θα παίρναμε την πόλη.Η μικρή φώναξε δυνατά αλλά της έκλεισα το στόμα με το χέρι μου και μετά με χορταστικά φιλιά.
Δεν πήρε και πολύ ώρα να καταρρεύσει το φρούριο ειδικά στο τέλος με ομοβροντία καυτών πυρών.
Αφού μου πήρε κανένα δεκάλεπτο να ξεμπλέξω τα πόδια της και τα χέρια της που δέσανε πάνω μου σηκώθηκα από το πεδίο μάχης και ετοίμασα την επόμενη μου κίνηση.
Πτήση στους ουρανούς της Πατάγιας παρέα με έναν άγγελο.
Ο υπεύθυνος της αίθουσας των ονείρων μας έβαλε πρώτη θέση και το ταξίδι μόλις ξεκινάει…

 

Συνημμένα

  • Girls.jpg
    Girls.jpg
    122,3 KB · Εμφανίσεις: 18

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Στο Ψαροχώρι μια βραδιά
Συναντηθήκαμε με τον επίτιμο στο Beer Garden και μετά ήρθε τρίτος φίλος από τα παλιά.

Με ένα φίλο από τα παλιά που ούτε αυτός θα ξανά πήγαινε Ταιλάνδη hehehehe
 

Επισκέπτης
@Pagtao: Να ρωτησω κατι?Αυτες που ποσταρεις ειναι οι εν λογω νεαρες απο insomnia?Γιατι εγω για γριουλες τις κοβω...για τα εκει δεδομενα βεβαια!!!Χωρις παρεξηγηση και με ολη την εκτιμηση που εχω για το ατομο σου..
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Μια και συζηταμε για το θεμα της Ελλαδας σε σχεση με τα κοριτσια του πληρωμενου ερωτα στην Ταυλανδη
(γιατι υπαρχουν και αλλοι Ταυλανδοι που καποιοι απο εμας συναναστρεφονται), να πω και εγω μια εμπειρια
που ειχα με μια πιτσιρικα στη Μπανγκοκ, την Ουαν-ειχα βαλει και φωτο πριν απο καιρο. Η Ουαν λοιπον,
22 ετων κατα δηλωση της, παρολο που μπορουσες να συζητησεις πολλα πραγματα μαζι της (οταν της  ελεγα
οτι ηταν απο τα λιγα κοριτσια που μπορουσες να συζητησεις μαζι της τοσα πραγματα ελεγε με κομπασμο οτι
αυτη ηταν απο την Μπανγκοκ και οχι απο το Ισααν) οταν την ρωτησα αν ξερει τι γινεται στην Ελλαδα μου
απαντησε οτι το μονο που ηξερε απο Ελλαδα ηταν οτι ειχε παρει το Γιουρο το 2004. Αντιθετως με εξεπληξε
το οτι οπως μου ειπε ημουνα ο τριτος Ελληνας που ειχε "πελατη" φετος. Μαλλιστα μου ειπε οτι επειδη τα
Ελληνικα ονοματα ειναι δυσκολα στον καθενα μας εδινε μια ονομασια-παρατσουκλι.(Εμενα με ελεγε good halt
gleek. :grin:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom