Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Η μονη απο Ισσαν που δοκιμασα στο ταξιδι μου, μου εξειξε κατι με τι μυτη και τα δακτυλα και καλα τυπου  μυτη Ισσαν,παραλιγο να γινω Αντωνακης χωρις να το καταλαβω(λοβ σορτ ταιμ που σε ρε μορφη).Το ξερει κανεις αυτο?Οταν ξεχαστω θα γραψω γιατι χρωσταω σε αυτο το φορουμ.Το νου σας στα λεφτα σας παντως.Ειτε ειστε στο αεροδρομιο ειτε στη Καο σαν ειτε στη Walking Street ειτε στη Μπανγκλα ειτε σε οποιοδηποτε "τουριστικο" μερος θα στε ο Μαο φαλανγκ και ας το μονο που πινετε ολη μερα ειναι νερο ουτε καν Λεο.Αν ξεχαστητε και κοιταξετε αλλου κανεις τους δεν πληρωθηκε.Δεν ειναι θεμα χρηματων μιλαμε για 0.20 εως 5 ευρο.Απλα απο να τα φαει το καθε λαμογιο ειδικα πωλητριες εχει τοσα ατομα εκει εξω.... :'( που δεν ασχολουνται και πολυ μαζι τους οι τουριστες ;).
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Αχα, προεδρε εγω σου τ'αλεγα... μην τους ξυπνας και πολυ εδω μεσα.
Στο τελος θα μας πουνε, οτι καναμε και λαθος στη πτηση και αντι για μπαγκλαντες βρεθηκαμε ξαφνικα Ταυλανδη! :headbang:

Κατα τ'αλλα ο επιτιμος μου λεει εχτες...
Μην γλυφεις ποτε με κλειστα τα φωτα Τρανε!
Γιατι ρε, θα ασπρισει η γλωσα σου απο τη πουδρα που βαζουνε στο κορμι τους.
Και μετα αντε να τη βγαλεις, αχαχαχαχαχαχαχαχα.

Σημερα παμε σινεμα, ουτως η αλλως η Τεταρτη εδω ειναι ημιαργια.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Στο τελος θα μας πουνε, οτι καναμε και λαθος στη πτηση και αντι για μπαγκλαντες βρεθηκαμε ξαφνικα Ταυλανδη

Περίτρανε ἄφες αὐτοῖς οὐ γάρ οἴδασι τί ποιοῦσι
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Πουδρα.jpg
    Πουδρα.jpg
    185,7 KB · Εμφανίσεις: 13

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...για γριουλες τις κοβω...
Χα χα μεγάλε Λουσιάνο ευχαριστώ για την εκτίμηση και στην ανταποδίδω.Να ξέρεις ότι δεν παρεξηγώ (αν και μπορούσες να μου στείλεις pm αντί για δημόσιο σχόλιο σαβουρογάμη χα χα) αλλά θα σου εξηγήσω τι έγινε.
Στα σκοτάδια της Ινσόμνια οι περισότερες είναι κουκλίτσες, ήμασταν φτιαγμένοι, ήταν και η πρώτη μου νύχτα στο Ψαροχώρι αλλά το κυριότερο ήμουν χαρούμενος που συνάντησα παλιό φίλο συμπολεμιστή και ήθελα να κάνουμε τετράδα για ελληνοαραβικό γλέντι.Πάντως δεν είναι γριές για τα παταγιανά δεδομένα διότι και οι δυό μαζί κάνουν σούμα σαρανταέξι.Επίσης ήταν φίλες είχαν βελούδινο νεανικό σώμα όπως εξήγησα και στη περιγραφή και έκανε (η δικιά μου) απίστευτο στενό μπουμ μπουμ και με καλή τιμή για τη τσέπη μου έμεινε μαζί μου δώδεκα ώρες!Αν είσαι τακτικός επισκέπτης θα γνωρίζεις ότι οι φωτογραφίες αδικούν γενικώς τις Ταϊλανδέζες και οι συγκεκριμένες δεν είχαν φωτογένεια.Ασε που πολύ μας πέφτουν μια και είμαστε πενηντάρηδες καραφλοί μπυροκοιλιάδες.Πάντως δεν κομπλάρω να τις ποστάρω γιατί περάσαμε φανταστικά με τον συμπαίχτη μου κάτι που εύχομαι σε όλα τα παιδιά που επισκέπτονται αυτή τη χώρα.
Ένα άλλο παραπονάκι μου είναι ότι σχεδόν όλοι προσπερνάνε τις περιγραφές που με κόπο ποστάρονται ενώ  κάποιοι στέκονται σε μερικά σημεία, άλλοι στις φωτό (χωρίς παρεξήγηση κουβέντα να γίνεται).Η συγκεκριμένη φωτογραφία δείχνει μόνο, πως βρισκόντουσαν τα κορίτσια στο κρίσιμο κλικ της κακιάς κάμερας του κινητού και όχι πως περάσαμε όλη τη νύχτα,τις πλάκες κλπ.
Αντιθέτως όταν ποστάρω κουκλιά μόνο ο πιπινομάκιακ έχει το θάρρος αποβάλλοντας ανδρικούς εγωισμούς να πει "μπράβο beautiful girls", κορίτσια που ο καθένας μπορεί να τα έχει έστω και για λίγο σε τούτη τη μίζερη και ελάχιστη χρονικά ζωή.Up to you!

Απόψε είχε γενέθλια η δικιά μου, μετά το γλέντι στο Ibar η κοριτσοπαρέα συνεχίζει στην Ινσόμνια εγώ αποσύρθηκα για να ανακτήσω δυνάμεις και την περιμένω στις έξι, ελπίζω να μου φέρει και τη φίλη της το γκογκοκόριτσο του Champagne αλλά το βλέπω χλωμό - η λυσσάρα είναι μοναχοφαγού!
Τελικά ήρθε μόνης στις πέντε γιατί η αστυνομία έκανε ντου και έκλεισε τα θορυβώδη ιδρύματα για λόγους ασφαλείας.
Η συνέχεια επί της σενδόνης…

PS: I know I yek-yek,  mai pen rai - Farang roumak  :rockon:
   Pattaya for ever- Next life Pattaya leo
 

Συνημμένα

  • Baby.jpg
    Baby.jpg
    115,1 KB · Εμφανίσεις: 26

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Στα σκοτάδια της Ινσόμνια οι περισότερες είναι κουκλίτσες, ήμασταν φτιαγμένοι, ήταν και η πρώτη μου νύχτα στο Ψαροχώρι αλλά το κυριότερο ήμουν χαρούμενος που συνάντησα παλιό φίλο συμπολεμιστή και ήθελα να κάνουμε τετράδα για ελληνοαραβικό γλέντι.Πάντως δεν είναι γριές για τα παταγιανά δεδομένα διότι και οι δυό μαζί κάνουν σούμα σαρανταέξι.

Ένα άλλο παραπονάκι μου είναι ότι σχεδόν όλοι προσπερνάνε τις περιγραφές που με κόπο ποστάρονται ενώ  κάποιοι στέκονται σε μερικά σημεία, άλλοι στις φωτό (χωρίς παρεξήγηση κουβέντα να γίνεται).Η συγκεκριμένη φωτογραφία δείχνει μόνο, πως βρισκόντουσαν τα κορίτσια στο κρίσιμο κλικ της κακιάς κάμερας του κινητού και όχι πως περάσαμε όλη τη νύχτα,τις πλάκες κλπ.
Αντιθέτως όταν ποστάρω κουκλιά μόνο ο πιπινομάκιακ έχει το θάρρος αποβάλλοντας ανδρικούς εγωισμούς να πει "μπράβο beautiful girls", κορίτσια που ο καθένας μπορεί να τα έχει έστω και για λίγο σε τούτη τη μίζερη και ελάχιστη χρονικά ζωή.Up to you!
Aγαπητε φιλε και συναγωνιστα. Διακρινω παραπονο στο ποσταρισμα σου και αισθανομαι την υποχρεωση να απολογηθω τουλαχιστον οσον
αφορα τον εαυτο μου σε σχεση με τα σχολια που ακολουθουν τα μωρα που αφειδως ποσταρεις προς τερψιν των απανταχου φιλων της ασιατικης
γυναικειας ομορφιας.Προσωπικα εχω δηλωσει εκ γενετης φανατικος μιλφομανιακος. Ευχαριστως θα εδινα πολλα χρηματα να βρεθω αναμεσα στις
δυο κοπελες που ποσταρισες και ο συναγωνιστης Λουσιανο απαξιωτικα χαρακτηρισε "γριες". Περι ορεξεως ομως εχουμε ξανακανει εδω μεσα
απειρες συζητησεις να μην τις επαναλαβουμε. Οσο αφορα τα σχολια που ακολουθουν τα ποσταρισματα σου με μωρα απειρου καλλους ειναι αυτο-
νοητος ο θαυμασμος μου ,(για την ομορφια τους φυσικα και οχι για τις επιδοσεις τους) απλως νομιζω ορισμενες φορες τα οποια σχολια μπορει να μειωσουν αντι να αποδωσουν σωστα αυτο που αξιζει πραγματικα στα μωρα αυτα. 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ετσι μπραβο παγκ,
η  καλη στυση ερχεται παντα με τις σωστες λεπτομερειες, ωραια heels γαλαζιο νυχακι, ροζ φουστανακι..
:rockon: :rockon:
μπραβο τεκνον μου, αξιος.
 

0GIANNISNIK

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
        ακόμα & στα μπατ  πρέπει να έχουμε το νου μας
 

Συνημμένα

  • 423466_2880956860925_1170166863_32342385_139872690_n.jpg
    423466_2880956860925_1170166863_32342385_139872690_n.jpg
    27,6 KB · Εμφανίσεις: 9
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Με εχει πιασει αποψε ορεξη για προβληματισμο... :P

Υπαρχει και μια αλλη διασταση του παγκοσμιου διασυρμου που εχει επιφερει η οικονομικη κριση στη χωρα μας και επιρρεαζει σε πολυ μεγαλο βαθμο "τα εργα και ημερες" του Ελληνα σεξοτουριστα στη Ταυλανδη...(Περαν βεβαια του γεγονοτος πως μερα μερα με τη μερα,ο προορισμος αυτος γινεται απαγορευτικος σε ολο και περισσοτερους λογω κοστους).
Πριν μερικα χρονια,οταν πρωτοπηγα στη Ταυλανδη,
Ειδικα μετα το 2004 με τους Ολυμπιακους και το Euro που ειχαμε παρει,ειχαμε γινει καπως πιο
Οσο και να σας φαινεται παραξενο,τα ΜΜΕ της Ταυλανδης εχουν δημιουργησει την εντυπωση οτι η Ελλαδα ειναι σε χειροτερη κατασταση και απο αυτους...Μια χωρα φτωχη,με τεραστια ανεργια,μια χωρα επικινδυνη με εγκληματικοτητα κλπ κλπ...
Παει λοιπον  κι αυτο το "χαρτι"..Καηκε..Το "ειμαι Ελληνας",απο πλεονεκτημα εγινε μειονεκτημα...
Η περηφανεια μετατραπηκε σε ντροπη...Η μηπως οχι? :think:
Εγω παντως φετος θα τους λεω "Germany"!!-"Germany"!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Καλύτερα να τους λες Cyprus ! Είσαι πιο σίγουρος, και κάνει exotic. Κάτι σαν Αβου Νταμπι !
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Και μπαινομε στο ζουμι δυνατα...
Η καλυτερη πουτανοπιατσα τωρα και οχι μονο, ακουει στο ονομα ibar :rockon:

Καλυτερη ωρα προσελευσης 23.00 πμ, αν δεν βρεις πολλα καριολακια μην πτοηθεις,
θα πιασεις ομως τραπεζι παντα παραλια η καναπε για τρελλες.

Peak time δηλ. η ωρα της συμφορεσης απο πουτανακια 01.30 αμ-02.30 αμ

Τιμες στα ποτα οπως τα ξερετε απο 120-170 μπατακια, καλυτερα συμφερει μπουκαλι με 1350
μπατακια και τους αναλογους ναργιλεδες.

Προσοχη μην φωναξεις νεροφυδια και ομιχλες γιατι και το μπουκαλι θα αδειασουνε και αγαμητος μπορει να γινεις.

Απλα τα πραγματα σηκωνεσε καπου καπου για κανενα καρουσελ, δηλ. γυρες και πανω κατω
φορτωνεις μικρουλια και αρχιζεις το σερβιρισμα.

Μεχρι τις 04.00 αμ σε παιρνει για χαμουρεματα και ξεβρακωματα, μετα τις 04.00 αμ για
γαμησι... μαλλον θα σου τον παιξουνε και θα σκασεις και το χιλιαρικακι.

Οι τιμες για τα παρθενακια απο 1000-2000 το πολυ, αν στο τελος σου κανει και ρεσπεκτ με
χερακια ειναι ευχαριστημενη.

ibar / Insomnia λοιπον και τα καβλια στα καγκελα :rockon:
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Προσοχη μην φωναξεις νεροφυδια και ομιχλες γιατι και το μπουκαλι θα αδειασουνε και αγαμητος μπορει να γινεις.

Απλα τα πραγματα σηκωνεσε καπου καπου για κανενα καρουσελ, δηλ. γυρες και πανω κατω
φορτωνεις μικρουλια και αρχιζεις το σερβιρισμα.

Μεχρι τις 04.00 αμ σε παιρνει για χαμουρεματα και ξεβρακωματα, μετα τις 04.00 αμ για
γαμησι... μαλλον θα σου τον παιξουνε και θα σκασεις και το χιλιαρικακι.

Οι τιμες για τα παρθενακια απο 1000-2000 το πολυ, αν στο τελος σου κανει και ρεσπεκτ με
χερακια ειναι ευχαριστημενη.

Μπορεις να... μεταφρασεις?  :huh:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τρανέ σε τι γλωσσα γραφεις :think:
Μου φαινεται το πολυ  :fuck2:  σε βαρεσε  :2funny:
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
οκ λοιπον.

Κια επειδη και η Πατταγια εχει τον Μπαμπινιωτη της, μεταφραζομεν.

Προφανως τα νεροφυδια τα ξερεις, οι δε ομιχλες ειναι αυτονοητο ντε.
Τα πουτανακια αρεσκονται να καπνιζουν μανιακως ναργιλεδες, σε σημειο δε που μια τεραστια ομιχλη δημιουργειται γυρω απο το προσωπο τους.
Καρουσελ κανουνε ολοι, αν εχεις ερθει Πατταγια, τι ειδες μεσα στα κωλαδηκα club τυπου
λουσιφερ, καντιλακ, ισομνια κτλ. και βεβαια ειδες ενα σμηνος απο καβλωμενους σεκσοτουριστες να γυρνανε γυρω- γυρω ολοι μεσα και να προσπαθουν να τρακαρουν την πουτανα της ζωη τους, αυτο λεγετε καρουσελ :fuck2:
Ε το ρεσπεκτ το ξερεις φανταζομαι, αν οχι ξεκινα να μοιραζεις μπατ και θα το μαθεις γρηγορα...

Για περισσοτερες πληροφοριες παρακαλω, καθημερινα στο ναο του μουνιου απο Δευτερα εως και κυριακη εκτος τεταρτης που παμε σινεμα.
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Κοιτα, αμα ειναι να δωσεις 2 χιλιαρικα για την γκομενα και αλλο εναμισι για μπουκαλι, να πληρωσεις και τα παγακια εξτρα, και ναργιλε και να φας και τοσες ωρες γιατι δεν πας σε ενα αγκογκο να φορτωσεις ενα μωρο του τριχιλιαρου να ξεμπερδευεις? Το εχεις δει (και δεκαδες αλλα διπλα) να χορευει με τα βυζακια εξω, οποτε δεν παιρνεις γουρουνι στο σακκι, και γλυτωνεις και τον καρκινο του πνευμονα...  :2funny: :2funny:

(Πλακα κανω φυσικα, ο καθενας εχει τον δικο του τροπο ψαρεματος -- αρκει να μην μεινεις νηστικος)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Είδες αρχιτρανέ τα γιαπωνέζικα που μας γράφεις πήραν άλλη ερμηνεία :idiot:
Γι αυτό σε λέω άσε τα ραβασάκια και τράβα στο ψητό μόνο πρόσεχε να είναι mai pet! :blahblah1:
Ετοιμάζω όμως στόρυ σπέσιαλ for F16, Κ-γερο,Pipino αλλά και σε όλους τους λάτρεις της ασιατικής περιπέτειας :smitten:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Στα σκαλοπάτια του ουρανού
Θυμάμαι παλιά που Ινσόμνια και I-bar ήταν άγνωστα ακόμα.Αφού έξω από το Ι-bar έβαζαν ακόμα και θεές να χορεύουν για να τραβήξουν πελάτες. Τότε λεγόταν Ocean 10.
Από τότε τα πράγματα έχουν αλλάξει για τα δυό αυτά μαγαζιά. Κορυφαία από πλευράς διασκέδασης αλλά και προσέλκυσης κορασίδων. Μακάρι να μην άφηναν και τόσο κόσμο να μπαίνει μέσα, ώρες ώρες πραγματικά δεν υπάρχει χώρος ούτε για να στρίψεις. Ευτυχώς τον Μάρτη είναι πιο χαλαρά θα έλεγα για αυτό είμαι και καθημερινός επισκέπτης.
Πιο πριν με τη παρέα πήγαμε στο Happy A gogo που με απογοήτευσε. Καμιά σχέση με τις προηγούμενες εποχές.
Τα κορίτσια ήταν της σειράς αν και η ώρα μόνο έντεκα.
Μετά από έφοδο στο Μπάκαρα αλλά και στο Living Dolls για το Ν.5 που με έστησε όμως για μια χούφτα μπατ, ανηφορίσαμε σιγά σιγά τα σκαλιά του παραδείσου.
Ινσόμνια και τα μυαλά στα κάγκελα. Ώρα μία θα βρεις πολλές φαλανγκογκόμενες να κάνουν μαλακίες. Βρήκαμε όμως θέση σε καναπέ όπου μας φιλοξένησαν δύο τρανές τιμής ένεκεν του επίτιμου.Η μία ήταν μάλιστα πολύ φιλική και είχε πλάκα.Αργότερα προχωρήσαμε στα ενδότερα.Μετά τις δυόμιση αρχίζει η είσοδος των καλών εμπορευμάτων.
Όλο το μυστικό είναι να μη βιαστείς να φορτώσεις. Πάντα θα υπάρξει ένα καλύτερο μωρό.Προσοχή μεγάλη προσοχή στο σκοτάδι.Θα χρειαστεί υπέρυθρες για να κάνεις σκανάρισμα. Αυτή που φαίνεται αστέρι θα σου βγει μετεωρίτης και αυτή που φαίνεται άγγελος έξω θα είναι τρανή.Λίγα τα καλά που συρρέουν μετά τις τρεις γιατί οι φαράνγκ είναι φτιαγμένοι  δεν βλέπουν καλά και εύκολα κάνουν φορτωτική.
Η παρέα ήταν ανεβασμένη αλλά όχι μάου.Πλησίασα ένα τρανόμπαζο που από μακριά χαμογελούσε και φαινόταν αστέρι.Αφού της μίλησα λίγο πήγα δήθεν τουαλέτα. Ένα άλλο μωρό κοντό και τρυφερό δυστυχώς δεν τσιμπούσε.
Μέχρι που είδα εκείνη με το καπελάκι.Λέω στους συμπαίχτες αυτή είναι που μου αρέσει και χτυπάω διάνα. Με χαμόγελο εκείνη πλησίασε γιατί δεν άκουγε και της είπα κατευθείαν αν θέλει να πάμε για σίσα, φαγητό και μετά δωμάτιο.Οκ μου λέει το μωρό με χαμόγελο αλλά πετάει και το κλασικό “how much you give me”, “No problem” της λέω και την αρπάζω από το χέρι.
Οι συμπαίχτες ευχήθηκαν καλή διασκέδαση και εγώ κατέβηκα τις σκάλες του ουρανού κρατώντας το τρόπαιο.
Βασική συμφωνία που της έκανα όμως ήταν για μακράς διαρκείας παραμονή και μέχρι αργά το απόγευμα.
Ευτυχώς άκουσα το παλιό και μουσιακό “up to you”
Ένα άλλο θετικό ήταν τα αρκετά καλά Αγγλικά της και φυσικά η εμφάνιση.Κούκλα!
Στο σισάδικο έπεσαν τα πρώτα σφυρίγματα, ο δε κολλητός μου έκανε υπόκλιση.Του κλείνω το μάτι και του λέω στο αυτί “It is only money…”
To πρωινό μενού είχε σίσες, καρπουζοχυμό και μπύρα, δύο πιάτα φαγητό αλλά και καλαμάκια από έξω, όλα αυτά πάμφθηνα και ευτυχώς χωρίς Πέρσικη ή Λιβανέζικη μουσική στη διαπασών.
Η νεαρή ονόματι Οη ήταν λίγο επιφυλακτική στην αρχή, κάτσε καλά μόνο δέκα λεπτά με γνώριζε. Σιγά σιγά και με κάποια κλασικά αστεία έδεσε λιγάκι και μετά κόλλησε.Όλα είναι θέμα χρόνου και φυσικά μπατονιών.
Η συμπεριφορά της έδειξε κορίτσι που θα ντρεπόταν στο κρεβάτι και θα ήθελε το χρόνο της.Η συνέχεια θα έδειχνε.
Ευτυχώς που μένω κοντά στον πεζόδρομο και σε δέκα λεπτά ήμασταν στην αετοφωλιά μου.Αφού της έκανα πλάκα πριν ότι μένω σε ένα κωλοδωμάτιο παρέα με ένα άλλο φίλο χωρίς ντους κλπ, έπαθε στην αρχή, αλλά μόλις μπήκε στο ξενοδοχείο μου γέλασε και με είπε Τινγκ Τονγκ.
Μετά τα ντουσάκι άρχισε το μαρτύριο του “Jakati” ο βλάκας σταμάτησα να ρωτάω γαργαλιέσαι, φιλάς, καπνίζεις, το θεωρώ ρατσιστικό, τέλος πάντων αυτή όσο χαχάνιζα με τα φιλιά και τα χάδια μου άλλο τόσο την ήθελα και δεν με ξενέρωσε.
Μέχρι που βρήκα σημείο που να της αρέσει στο λαιμό και εκεί λύγισε, βαριανάσανε και πήρε φωτιά.
Μάλιστα τόλμησε να με πλησιάζει χωρίς προφύλαξη που φυσικά ήταν έτοιμα στο κομοδίνο σε τριπλή παραλλαγή.
Έβαλα όποιο βρήκα μπροστά μου και της το έδωσα για αναγνώριση. Οι αρχικές ντροπές και τα πρώτα γαργαλήματα έγιναν παρελθόν και τη θέση της πήρε παλιά καραβάνα!Επρεπε να την παρακαλέσω να σταματήσει για να δοκιμάσω τα ενδότερα της. Πύλες στενές πύλες παραδείσου και αιτίες πολέμων. Αχ αχ αυτά τα κοριτσάκια του Σιάμ με τις τρελές ανατομίες. Αιτίες τόσων και τόσων χιλιάδων καμένων τόνων κηροζίνης.Δεν ήταν μινιόν για πολλά κόλπα αλλά κορίτσι με βασικές καμπύλες και όμορφο πρόσωπο.Με τρέλλανε να την βλέπω, αλλά της έκλεισα το στόμα για να μην ακούω εκείνο το τρελό τραγούδι που μόνο μια Ταϊλανδέζα ξέρει να τσιρίζει που αν το ακούσω με κάνει και εκτοξεύομαι στους έναστρους ουρανούς.Σειρήνες!
Εκείνη είχε παραδώσει από καιρό η σειρά μου ήταν λίγο πιο μετά, ε μόλις την γνώρισα μη τα θέλουμε όλα.

Έμεινε αγκαλίτσα κάμποση ώρα, ίσως λαγοκοιμήθηκε, ήταν και επτά το πρωί, καλημέρα άγγελέ μου.
Την άφησα να κοιμηθεί για τα καλά και κατέβηκα για πρωινό, σιγά μη τους το χάριζα.
Χορτάτος πια ψυχή τε και σώμα τι ξάπλωσα δίπλα στο καινούριο μου κορίτσι που είχε πάρει αγκαλιά ένα από τα μεγάλα μαξιλάρια και κοιμόταν του καλού καιρού. Ποιος τη χάρη της σήμερα θα είχε δύο κάστομερ.
Έναν μαξιλαρά και έναν φαλάνγκ όλο χαρά.
Το κλιματιστικό στο ρελαντί, παπλωματάκι ελαφρύ και από μέσα οκτάωρες αγκαλίτσες.
Ένα ακόμη ταξίδι στους επτά ουρανούς της Πατάγιας μόλις ξεκίνησε!
 

Συνημμένα

  • Moro.jpg
    Moro.jpg
    61,8 KB · Εμφανίσεις: 15

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Είδες αρχιτρανέ τα γιαπωνέζικα που μας γράφεις πήραν άλλη ερμηνεία :idiot:
Γι αυτό σε λέω άσε τα ραβασάκια και τράβα στο ψητό μόνο πρόσεχε να είναι mai pet! :blahblah1:
Ετοιμάζω όμως στόρυ σπέσιαλ for F16, Κ-γερο,Pipino αλλά και σε όλους τους λάτρεις της ασιατικής περιπέτειας :smitten:
Γεια σου ρε αρχοντα :rockon:

Εγω θα γραφω μονο παραλειπομενα αποδω, αλλα σε αλλο στυλ.

Θυμασαι τι σου ελεγα.

Ο πελατης δεν εχει ποτε δικιο στην Πατταγια.

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Α ρε Pag ζημιες που μας κανεις. Πρωτα μας δειχνεις το υποδημα, μετα μας λες την ιστορια και μας δειχνεις και το μωρο ολοκληρο και μας αποτελειωνεις!  :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παγκ που τα βρισκεις τοσο καλοντυμενα μη μου πεις οτι τα ντυνεις εσυ?  γαλαζιο βρακακι ρε αθεοφοβε?
περιτρανε εγω δεν χρειαζομαι μεταφρασεις.. τα πιανω απο την αρχη,
το καρουζελ πολυυυυυ  πετυχημενο, εισαι πατταγιανος μεχρι μεδουλι ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom