Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα εγω προσωπικα διακοπες ετσι δεν παω και να ξεροσταλιαζω χωρις να μπορω να φαω να πιω και να παρω τα γκομενακια που εγω γουσταρω, καλυτερα να κατσω σπιτι μου και να κανω καμακι στη σερβιτορα του καφε της γειτονιας μου.

Βρε αν μπορούσες και εσύ και πολλοί άλλοι θα το κάνατε αλλά δεν έχετε τα καρύδια. Μην πω τίποτα άλω και με μπλοκάρουν πάλη. Μεχρι πέμπτη έχω πέντε μέρες και έχω πηδήξει δυο γκόμενες και ένα Ladyboy. Εσύ με τα λεφτά θα είχες πηδήξει ποιο πολλές από εμένα χωρίς λεφτά?
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θελω να ανοιξω διαλογο με καποιον που προσπαθει να μας δουλεψει ολους εδω μεσα και ειναι η τελευταια
φορα που απανταω. Και οπως σου εγραψα και στο προηγουμενο ποστ πολυ θα γουσταριζα ολα αυτα που γραφεις
να ηταν αληθεια. Αλλα απο την φωτο με την γκομενα που τραβαει τον εαυτο της στο καθρεπτη με το κινητο
και την παιρνεις εσυ και μας την ποσταρεις αποδεικνυεται το παραμυθι.
Επειτα ημουνα απο τους πρωτους που ειχα γραψει οτι μας κανεις πλακα. Δεν υπαρχει περιπτωση να υπαρχει
ανθρωπος τοσο χαζος, που να μην καταλαβαινει οτι ολοι οι αλλοι τον δουλευουνε και αυτος να το δεχεται.
Δεν ξερω και δεν με αφορα το αν εισαι καποιος παλιος που κανει την πλακα του, η για πιο σκοπο το κανεις.

Αυτα, τελος απο μενα.

Στο επόμενο ταξίδι σε προσκαλώ δημοσίως να πάμε διακοπές με τον τρόπο μου για να εξακριβώσεις το τι θα χαλάσουμε. Όταν γυρίσω Ελλάδα μένω περιστέρι συναντιόμαστε και κάνουμε σχέδια για το επόμενο ταξίδι. ( φυσικά το μόνο που θα επιβαρυνθείς θα είναι το εισιτήριο μου ) Υπομονή και η μέρες θα περάσουν γρήγορα.
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Παρασκευή 8.
Ξυπνήσαμε με την Σου ρίξαμε το πρωινό μανίκι για να στανιάρομαι  παίρνω κάτι λίγα ρούχα το μαγιό και πάμε κάτω. Είναι ο Αυστραλός και λέει στην Σου να με πετάξει με το μηχανάκι μέχρι το Central Festival που είναι το Hilton.  Πραγματικά το κορίτσι με πήγε και έφυγε. Εγώ πριν ανέβω στο ξενοδοχείο λέω να γνωρίσω το Mall. Με άφησε στον  δεύτερο δρόμο γιατι έχει εισόδους και από παραλία και από δεύτερο δρόμο. Μπήκα μέσα πολύς κόσμος και αρχίζω να χαζεύω. Κατεβαίνω  στο υπόγειο να πούμε είχε διάφορα ρεσταυραντ Και έχει και το Food cost Που αγοράζεις κάτι κουπόνια τρως και όσα σου περισσέψουν τα επιστρέφεις. Κοίταξα τιμές λίγο ποιο τσιμπημένες από το Bic C  Ανέβηκα και στους άλλους ορόφους μαγαζιά ρεσταυραντ και στον έκτο ένα μεγαλο σινεμά με πολλές αίθουσες. Μετά πήρα το ασανσέρ και πήγα στο ξενοδοχείο. Με περίμενε ο Μάνατζερ και μόλις με είδε όλο χαρά. Φωνάζει την γραμματεύς του ( ωραίο Μουνί ) και με πήγε στον δέκατο όροφο σε μια μίνι σουίτα. Μου έδωσε το κλειδί  της πόρτας σε κάρτα και  μου είπε είναι  για ότι  τρώω, πίνω, πισίνα, γυμναστήριο  να υπογράφω μόνο να μην πληρώνω. Μου άφησε και το όνομα της και το κινητό της αν την χρειαστώ για οτιδήποτε. Έμεινα άναυδος από την περιποίηση. Μου είπε για αύριο Σάββατο μπορούσα να ξεκινήσω το γύρισμα σήμερα να ξεκουραστώ. Είχε πάει 4 το μεσημέρι τηλεφώνησα στην Σου (και μην γράψει κανείς αφού δεν έχεις κινητό πώς της τηλεφώνησες γιατι το ξενοδοχείο έχει τηλέφωνο )κατεβήκαμε  στην πισίνα την αράξαμε. Παρήγγειλα  φάγαμε ήπια και της μπύρες μου  και καθίσαμε  μέχρι αργά.  Ανεβήκαμε  κάναμε  μπάνιο ( με ζεστό νερό ) ήπια και το Kamagra  και έριξα και το μανίκι στο παράθυρο να βλέπει την παραλία. Μετά κατεβήκαμε  στο Mall για να χαζέψω βόλτα στην παραλία και με τα πόδια το κόψαμε μέχρι το Soy 2. Εκεί στην γωνία έχει ένα ξενοδοχείο που δεν έχω ξαναδεί μια ζει με βαπόρι το A one έτσι λέγετε κάναμε μια βόλτα και επιστρέψαμε στο ξενοδοχείο για φαΐ. Η Σου ήθελε να φάμε στο δωμάτιο και παράγγειλα room service. Μετά Της λέω δεν παίρνεις καμιά φίλη σου αλλά όχι Ladyboy ( όχι ότι μου έκατσε στραβά )  μου είπε ναι και πήρε ένα ωραίο μουνάκι και ήρθε. Περάσαμε καλά και οι τρεις μας μέχρι αργά την νύχτα μετά κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα και οι τρις.  Απολογισμός  μέρας. Δεν ξόδεψα ούτε ένα μπατ. Δηλαδή έχω τα 441 μπατ και τα 716 ευρό στην τσέπη. Τη έκανα με 0 μπατ. Έφαγα δυο φορές ήπια καφέδες, μπύρες, μένω σε μίνι σουίτα στο Χίλτον, πισίνα, πήδηξα ένα μανίκι  το πρωί ένα το απόγευμα και δυο γκόμενες το βράδυ. Καλά τα πήγα και σήμερα  Ευχαριστημένος από της διακοπές μου.

Συνεχίζετε.
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
Ρε καμαγκρα δεν ερχεσε μέχρι μπανγκοκ γιατι φεύγω Τετάρτη και έχω ξεμείνει μετα απο 40 μέρες στην ταιλανδη και έχω χαλάσει του κόσμου τα μπατ έχω και μια ολυμπους 12  mp θα κάνω τον βοηθό σκηνοθέτη
 

0GIANNISNIK

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
κάνω αντιγραφή τις διακοπές του  misterkamagra  για το επόμενο μου ταξίδι στην Ταϊλάνδη. .  
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αλλα και κατι τυποι στυλ αυτου που παραθετω -απαντω, εκφραζουν πληρη καφριλα και κομπλεξισμο!!!!
Με έβγαλες από τη δύσκολη θέση...ουφ

Πέραν της πλάκας θα ήθελα να πω ένα μπράβο στον Mr Kam για το χρόνο που αφιερώνει στο φόρουμ και έχει ανεβάσει την ακροαματικότητα.
Μπράβο για την εφευρετικότητα αλλά και το έξυπνο σενάριο σεξοεπιστημονικής  φαντασίας.Αν είναι αλήθεια λίγη σημασία έχει.
Χαβαλές να γίνεται και το κυριότερο προσφέρει από το χρόνο του σε τούτο το θέμα που τόσο μας ενδιαφέρει.Εμένα περισσότερο με ενοχλούν οι σύντομες παραθέσεις-εξυπνάδες από μέλη που δεν έχουν προσφέρει πράμα, παρά ένα ταξίδι-περιγραφή βγαλμένο από τα βάθη της φαντασίας ενός μέλους που έχει επισκεφτεί τη χώρα παλαιότερα.Ε και τι έγινε στο φινάλε κάθε ταξίδι είναι ένα παραμύθι ας δούμε και ένα άλλο διαφορετικό.
Αύριο θα είμαι στο αγαπημένο Ψαροχώρι.Όποιος επιθυμεί  συνάντηση για παγωμένη μπύρα και Σίσα να δηλώσει συμμετοχή.Ανοιχτή πρόσκληση σε μέλη με μεράκι πραγματικά ή φανταστικά.
Mr Kam περιμένω ραντεβού αν υπάρχεις αλλά και να μην υπάρχεις ξανά μπράβο, μαζί σου!
Είναι η ευκαιρία σου να κλείσουν τα κακά στόματα και να βγάλεις τον ταλαιπωρημένο Έλληνα ασπροπρόσωπο (όπως λες)!


[size=9pt]
Η φωτό αφιερωμένη στον αγαπητό φίλο Κ-γερο[/size]
 

Συνημμένα

  • PK.jpg
    PK.jpg
    71,7 KB · Εμφανίσεις: 18

stiv3oo

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
tin kalispera mou se oloi tin parea....feugo prota o theos ton maio gia pattaya !  :sunglasses: me mia proti matia vrika me guftair sta 640 kai ksenodoxeio gia 20 meres peripou sta 350 europoula ... den exo ksanapaei alla na eiste kala re paides , me afta pou diavazo edo nomizo oti den tha peso gumnos ston lako me ta agouria !!!! epeidi exo psilomperdeuti me afta pou akouo mipos mporei na mas dosei ta fota tou kanena palikari pou vriskete pattaya ti paizi me tis times gia ta koritsia ??? poso gia longtime kai poso gia sorttime ??? skeftome na paro mia kopela gia oloi tin diarkeia pou tha eimai kato ... eiparxei auti i dinatotita kai poso zitane ?? euxaristo ek ton proteron gia tin apantisi !!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Με έβγαλες από τη δύσκολη θέση...ουφ

Πέραν της πλάκας θα ήθελα να πω ένα μπράβο στον Mr Kam για το χρόνο που αφιερώνει στο φόρουμ και έχει ανεβάσει την ακροαματικότητα.
Μπράβο για την εφευρετικότητα αλλά και το έξυπνο σενάριο σεξοεπιστημονικής  φαντασίας.Αν είναι αλήθεια λίγη σημασία έχει.
Χαβαλές να γίνεται και το κυριότερο προσφέρει από το χρόνο του σε τούτο το θέμα που τόσο μας ενδιαφέρει.Εμένα περισσότερο με ενοχλούν οι σύντομες παραθέσεις-εξυπνάδες από μέλη που δεν έχουν προσφέρει πράμα, παρά ένα ταξίδι-περιγραφή βγαλμένο από τα βάθη της φαντασίας ενός μέλους που έχει επισκεφτεί τη χώρα παλαιότερα.Ε και τι έγινε στο φινάλε κάθε ταξίδι είναι ένα παραμύθι ας δούμε και ένα άλλο διαφορετικό.
Αύριο θα είμαι στο αγαπημένο Ψαροχώρι.Όποιος επιθυμεί  συνάντηση για παγωμένη μπύρα και Σίσα να δηλώσει συμμετοχή.Ανοιχτή πρόσκληση σε μέλη με μεράκι πραγματικά ή φανταστικά.
Mr Kam περιμένω ραντεβού αν υπάρχεις αλλά και να μην υπάρχεις ξανά μπράβο, μαζί σου!
Είναι η ευκαιρία σου να κλείσουν τα κακά στόματα και να βγάλεις τον ταλαιπωρημένο Έλληνα ασπροπρόσωπο (όπως λες)!


[size=9pt]
Η φωτό αφιερωμένη στον αγαπητό φίλο Κ-γερο[/size]
Εβαλες το χανουμακι, πηγε γουρι και κερδισε η ομαδα σου :idiot:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Last night in Bangkok
Οι μέρες και οι νύχτες περνάνε εναλλάξ και γρήγορα.
Για απόψε έχω βάλει στο μάτι το δέκα του R4 η τα πενηντάρια του R2!Γνωστό φυσικά ότι όλα ανατρέπονται.
Ο καιρός είναι ηλιόλουστος και ζεστός καθημερινά. Προχτές στο Πουκέτ έριξε καρέκλες έμαθα. Ευτυχώς που δεν ήμουν εκεί αν και μου αρέσει όταν μπουμπουνίζει έξω.
Το βραδάκι ξεκίνησε στον Ινδικό τεκέ. Όλα τα τραπέζια φουλ! Έχω μάθει τους σερβιτόρους όμως να με καθίζουν με άλλους  όταν υπάρχει κενή καρέκλα και ειδικά με κορίτσια.
Εκεί συχνάζουν τρανές από χώρες της τέως νότιας ΕΣΣΔ. Ο δικός μου απόψε με πάντρεψε με μία Ουτζπεκιστανούλα.Παρήγγειλα τσάι και ναργιλέ κλασικά.
Στην αρχή έκανα τον αδιάφορο αλλά μετά αφού ήρθε το ποτό μου της είπα εις υγεία στα Ταϊλανδικά τάχα μου.
Εκείνη δεν το κατάλαβε και έτσι πιάσαμε συζήτηση. Είχε πανέμορφο πρόσωπο μεγάλο στήθος και σεμνή συμπεριφορά. Σώμα δεν κατάφερα να δω γιατί καθότανε. Αργότερα που σηκώθηκε το είδα και αυτό. Εγκρίνεται δηλαδή.Η ώρα δεν ήταν κατάλληλη για φορτώματα αλλά με έτρωγε να δοκιμάσω και άλλο φρούτο.
Ήρθαν και στο καπάκι Έλληνες παρέα αλλά και ο Σάμι, οπότε σκέφτηκα τη λύση του τηλεφώνου.Μου το έδωσε αμέσως και της είπα ότι θα την πάρω πιο μετά ή μια άλλη φορά.
Επίσης μου έδωσε πληροφορίες που συχνάζουν αυτές οι  μάγισσες του Καυκάσου.
Στα γκόγκος δεν μπορούσα να αποφασίσω γιατί τα κορίτσια ήταν πολλά και πανέμορφα.Αφού ήπιαμε τις μπύρες μας σε τρία από αυτά, πήραμε τα σκαλιά για τη λαϊκή της γειτονιάς.
Ο Αφγανός φόρτωσε μία στρουμπουλή Ταϊλανδέζα και εγώ μετά από συλλογή και σκέψη ένα αστέρι
το οποίο με τη συμπεριφορά του μου έκανε μάγια και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.
Η συνέχεια δεν περιγράφεται…
:rockon: :smitten: :-* :pipa1: :cum:
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Stiv mh katseis me kamia einai eksairetika erwteusimes kai tha exeis thema,exoun sponsores arketous.Times me eksairesh th Mixx pou zhtoun apo 2000 kai panw ekei sto 1000iko analoga me thn kopela kai poso Mao nomizei oti eisai h einai.Perimenw to minibus ths bell na fygw apo psaroxwri.Dystyxws einai ypervoliko to olo skhniko gia mena, alla opws eipe kai o Vonmakoulis einai kati pou prepei na to deis.Eimai fysiolatrhs telika.Pagtao den se prolavainw re gmt me tis afigiseis sou edwses allh diastash sto ti prosferoun autes oi petaloudes.H An pou douleuei sth reception tou xenodoxeiou meta apo 3 meres pou me evlepe xwris tilak kai afou mathaine tis plhrofories apo tis alles vardies epese.Einai san th Lucy Liu se emfanish.Apo thn 1h stigmh pou thn eida thn evala sto mati opote den mporousa na eimai butterfly.Tzogara kai eutyxws kedrisa.Twra psaxnw na vrw th dynamh na thn afhsw.Egrapsa ena shmeiwma sta Thai (o securitas mallon) ths evala kai ena dwraki sthn tsanta me tropo,o aggelos koimatai.Den thelw na thn xipnisw giati mporei na ginei allagh sta sxedia kai na kollisw edw.H Thai gia mena den einai h Pattaya opote kairos na paw se alla merh.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μάρτη στο Πουκέτ
Λείπει ο Μάρτης από τη Πατόνγκ; Ποτέ.
Δεν μπόρεσα να λείψω και εγώ.Πήρα τη Bangkok Airways και κατέβηκα στο νότο.Ο καιρός εδώ είναι διαφορετικός από τη πρωτεύουσα. Συννεφιασμένος και βροχερός.Ότι καλύτερο για ρακέτες, μπάλα και χαλάρωση.Η θάλασσα ζεστή και ο κόσμος λιγοστός. Επιτέλους η Πατόνγκ που μου αρέσει.Η Πατόνγκ που κράτησε ακόμα μερικές κουκλίτσες για μπασμό.Κατά τα άλλα μπαζοκαταστάσεις στα γύρω Soi στις Disco και στα Gogos.
Ευτυχώς τα ξενοδοχεία έχουν άλλες τιμές τώρα και έμεινα σχετικά φτηνά για το λουξ δωμάτιο που βρήκα.
Κρεβατάρα 5Χ5 για να χωράνε τα ντερέκια τα κατόις αλλά και τα τρίο.
Οι πρώτες τρεις μέρες περάσανε με αθλοπαιδιές και φυσιολατρείες.Με παλιόφιλο οργώσαμε τις παραλίες του νησιού και αφεθήκαμε στη αγκαλιά της γαλαζοπράσινης θάλασσας.
Τα βραδάκια χαλαρά, βολτίτσες στη  Bangla road και στα γύρο στενά.Φαγητό πάμφθηνο και πεντανόστιμο ψηλά στη Nanai road.
Η Τρίτη βραδιά ήταν που βγήκα στο κυνήγι.
Πως μου κόβει και μπαίνω στο Diable μπας και βρω καμιά γνωστή φατσούλα.Τίποτα σπουδαίο όμως.Στο επόμενο μπαράκι πέφτει πολύ μαστίγωμα. Κάθησα για μια μπύρα και φυσικά το μωρό που διάλεξα μου έδωσε απαγορευτικό.Ένα μινιόν τριανταέξι κιλά κοντό και τσαχπίνικο.Ήταν παραγγελιά ετών δεκαεννιά αλλά δεν ήθελε να έρθει τάχα μου είχε τα ρούχα της.
Θα τη ξαναπαλέψω πάντως προσεχώς.
Επόμενος σταθμός ήταν και ο τελικός προορισμός. Μέσα χόρευαν έξι κορίτσια και πελάτες μόνο τέσσερις.
Η ώρα προχωρημένη δυό και στη πίστα μια κορασίδα χορεύει πολύ διαφορετικά από τις άλλες.
Αφού κόβω σωματάκι και φατσούλα της κάνω νόημα να κατέβει.Εκείνη γελάει αλλά δεν έρχεται.Πρέπει να συνεχίσει το πρόγραμμα μάλλον σκέπτομαι. Αλλάζοντας πίστα πέρασε από μένα και μου έριξε ένα γρήγορο χάδι-υποσχετική.
Αργότερτα και ενώ χαζεύω αλλού δίπλα μου έρχεται εκείνη σαν αερικό της νύχτας.Η μυρωδιά της ερωτικό μίγμα από άρωμα και κοριτσίστικο ιδρώτα.Τα χέρια της μπλέκονται με τα δικά μου και το πρόσωπό της λυγίζει μέσα στο λαιμό μου. Λες και με ήξερε χρόνια. Λες και είχαμε σχέση και μόλις γύρισε από τη τουαλέτα.Μάγισσες!
Την κλείνω αμέσως για ολονυχτία και αυριανή διημέρευση.Το παιδί έχει τρελαθεί από τη χαρά του και όλο μου λέει κομπλιμέντα. Πάκβαν! Δρόμο μωρή να ντυθείς και άσε τα λόγια με έπεισες, θα είσαι ηφαίστειο έτοιμο να εκραγεί στο κρεβάτι.Είμαι σίγουρος για τη συνέχεια.
Της προτείνω φαγητό μια και έχει πέσει λόρδα, εκείνη άλλο που δεν ήθελε.Με πάει σε ένα μαγαζί πάνω στον κεντρικό και παραγγέλνει ντιλίβερι.
Τα παίρνουμε μαζί μας και βουρ για τη δροσιά του δωματίου μας.
 

Συνημμένα

  • DSC00711.JPG
    DSC00711.JPG
    82,2 KB · Εμφανίσεις: 13
  • DSC00704.JPG
    DSC00704.JPG
    77,8 KB · Εμφανίσεις: 17

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Νύχτες μαγικές
Στο κονάκι μου που έχω γράψει ιστορίες ατέλειωτες, η Πακ άπλωσε τα μεζεδάκια και εγώ έβαλα μουσική.
Δεν μιλούσε και πολύ αλλά αυτό ήταν το λιγότερο.Η παρουσία της γέμιζε και ομόρφαινε το μεγάλο δωμάτιο.
Αφού φάγαμε ανοίγω και μια μπύρα, εκείνη δεν ήθελε παρά μόνο νεράκι φύγαμε για ντουσάκι αλλά ένας ένας.
Μου γύρισε ολόγυμνη στο ημίφως του αμπαζούρ. Το κορμί της το είχα δει από πριν, καμία δυσάρεστη έκπληξη.
Εικοσιτεσσάρων ετών με παιδί στο Ισάν εμπειρότατη αλλά φιλική και καθόλου βιαστική.Εξάλλου την είχα καβατζάρει για δωδεκάωρο. Ήδη από πριν είχε δείξει καλά σημάδια.Τα φιλιά της παθιασμένα και καυτά.Κελεπούρι σκέπτομαι.Οι κινήσεις της αρμονικές, το σωματάκι της τέλειο.
Σε λίγα λεπτά έχω οπλίσει και έχω επισκεφτεί τα ενδότερα.Τι κορμί της λύγισε και άρχισε να κάνει κόλπα.
Την είχα όπως ένα μικρό παιδί παίζει με το νέο του παιχνίδι.Εκείνη λες και είχε μπροστά της τον πρίγκιπα των ονείρων της. Μωρή ένας τελειωμένος φαράνγκ είμαι πως κάνεις έτσι. Δεν έπαβε να μιλάει και να παραμιλάει, κάθε της κίνηση και αναστεναγμός. Δεν μπόρεσα άλλο να κρατηθώ, εκείνη δεν πρόλαβε δυστυχώς, κρίμα γιατί το άξιζε.
Την οδήγησα στο μπάνιο και αφού την έπλυνα μου ανταπέδωσε το πλύσιμο με χίλια φιλιά και χάδια.
Μαζί ταξιδέψαμε μέχρι τη χώρα του Μορφέα εκεί που η πραγματικότητα δεν ξεχωρίζει από τα όνειρα.Αν και άργησε να μας πάρει γιατί ούτε εκείνη σταμάτησε τις αγκαλιές ούτε εγώ μπόρεσα να της γυρίσω τη πλάτη.
Αργότερα και ενώ τα πετεινά του ουρανού άρχισαν χορό αισθάνομαι καυτή ανάσα πάνω στο λαιμό μου.Νοιώθω την κοριτσάρα να με έχει πλησιάσει για τα καλά και να έχει κολλήσει τα χείλη της στο λαιμό μου.Με την άκρη του μισόκλειστου και βαρεμένου μου ματιού  βλέπω στο μισοσκόταδο το κορίτσι να έχει απλώσει το χέρι της και να χαϊδεύει το σώμα της χαμηλά.Τάχα μου κάνω τον κοιμισμένο αλλά με προδίδει ο κάτω σύντροφος.Εκείνη χαμογελάει και ετοιμάζει αδιάβροχο.
Της χρωστούσα ένα καλό οργασμό.Αυτή η ώρα είναι και η πιο κατάλληλη. Ώρα πρωινή σκληρή και λυσσασμένη.Τα χέρια της τεντώθηκαν ζητώντας βοήθεια από τον ύψιστο, τα πόδια της έγιναν αλυσίδες που με έδεσαν σφιχτά.Το σώμα της λύγισε έξω από το στρώμα λες και δεν της έφτανε τόσο κρεβάτι, τα κατάμαυρα μαλλιά της ανέμιζαν στο άπειρο ενώ έχω τρελαθεί από τον ερωτισμό της.Κάποια στιγμή το κορμί της βρέθηκε στο πάτωμα να σπαρταράει  σαν το χέλι που μόλις πιάστηκε στα δίχτυα.Η στιγμή αυτή ήταν οι πιο συγκλονιστική από τις τόσες και τόσες. Το καραβιδάκι μέσα της ξύπνησε και άρχισε να τρελαίνεται.Αφού με δάγκωσε κάμποσες φορές, ηρέμησε και έδωσε άδεια στη μικρή μου σύντροφο να μπορέσει να μιλήσει γιατί τόση ώρα μόνο κραυγές πρωτόγονης έβγαζε.
“You perfect” μου λέει και ξαναλέει με βαριά ανάσα  “I happy, very happy”και αφού με φίλησε και με ξαναφίλησε έκλεισε τα μάτια της και ταξίδεψε όλο χαρά  στον κόσμο των ονείρων της ενώ εγώ ήδη σαλπάριζα για τα γνωστά πελάγη της ευτυχίας.

 

Συνημμένα

  • Pk.jpg
    Pk.jpg
    210,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Pk2.jpg
    Pk2.jpg
    61 KB · Εμφανίσεις: 18

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Σάββατο 10.
Ξυπνήσαμε με την Σου ρίξαμε το καθορισμένο μανίκι και κατεβήκαμε στο ρεστοράν για φαΐ. Έφυγε η Σου  εγώ  πήγα στο λεγόμενο καφενείο για λίγο  δεν ήπια τίποτα και έμαθα ότι σήμερα Σάββατο γύρισε από την Ελλάδα και ο Σίμος που έχει το Ελληνικό ρεστοράν, δεν τον γνώρισα ακόμα. Μετά πήγα  στο γραφείο για το υποτιθέμενο γύρισμα. Με περιμένανε έκανα γύρισμα στο γραφείο του μάνατζερ  και μετά ήρθε η γραμματεύς του και με ξενάγησε στο υπόλοιπο ξενοδοχείο και τραβούσα. Κατά της 3 ήρθε και ι Νόαμ η κοπέλα από το αεροδρόμιο, της είπα να πάει στο δωμάτιο και να με περιμένει να τελειώσω. Γύρο στης 5 τελείωσα πήγα στο γραφείο του Μάνατζερ καθίσαμε για καφέ συνέχεια με ρώταγε αν όλα είναι  εντάξει και αν κάτι δεν μου αρέσει να του το πω και να μην το βγάλω στην τηλεόραση. Φυσικά του του υποσχέθηκα  και του έδωσα τον λόγο μου ότι ποτέ δεν θα έκανα τέτοιο. Μου έκανε πρόταση ότι για αύριο Κυριακή θα πηγαίνανε  για γκολφ με τον ξάδελφο του και θα ήθελε να πάω και εγώ για να τους τραβήξω.  Δέχτηκα και μείναμε σύμφωνη για την άλλην μέρα. Πριν ανέβω στο δωμάτιο μου ήπια ένα jelly Kamagra  και ανέβηκα δυνατός. Η Νόαμ έβλεπε  τηλεόραση και μόλις μπήκα έγινε σοδομα και γομορα. Το βράδυ της λέω να πάμε W.S και μου λέει θέλει να μείνουμε στο ξενοδοχείο. Παρήγγειλα φαΐ  και την βγάλαμε στο δωμάτιο. Απολογισμός ημέρας έξοδα 0. Τι κατάφερα πιδιξα 2 διαφορετικές γκόμενες εμένα στο Hilton και έφαγα. Καλά και για  σήμερα. 
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Έφυγε η Σου  εγώ  πήγα στο λεγόμενο καφενείο για λίγο  δεν ήπια τίποτα και έμαθα ότι σήμερα Σάββατο γύρισε από την Ελλάδα και ο Σίμος που έχει το Ελληνικό ρεστοράν, δεν τον γνώρισα ακόμα.  
Eιναι αυτο 100% ορθό. Οντως γυρισε , Κυριακή βεβαια, αλλά αυτό είναι λεπτομέρεια, διότι όλοι στο καφενείο στον 2 δρόμο, νόμιζαν ότι ερχεται Σάββατο.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Παρήγγειλα φαΐ  και την βγάλαμε στο δωμάτιο. Απολογισμός ημέρας έξοδα 0. Τι κατάφερα πιδιξα 2 διαφορετικές γκόμενες εμένα στο Hilton και έφαγα. Καλά και για  σήμερα. 
Εγω βρισκω τις περιγραφες σου διασκεδαστικές, και δεν ενοχλουμε εαν υπερβαλλεις με το οικονομικό, και μαλιστα απορρω γιατι αλλοι ενοχλουνται. Εδω εχουν γραφει τρομερα ψεμματα για ανεπαναληπτα μαμησια, με θεικα κορμια και ατελιωτο σεξ, δεν μπορω να καταλαβω τι ενοχλουν οι δικες σου υπερβολες.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Pattaya now!
Το ταξίδι με το ATR της Bangkokair ήταν για μια ακόμη φορά εκλπηκτικό.
Στο Utapao μοιραστήκαμε ένα μινι βαν τρία άτομα και μας έφερε στα ξενοδοχεία μας.
Μετά την τακτοποίηση άνοιξα το λάπτοπ αλλά δεν είδα πρόσκληση συνάντησης από τον Καμάγκρα.
Θα έχει γύρισμα σκέπτομαι και ετοιμάζομαι για την πρώτη έξοδο στο Ψαροχώρι.
Κρεατόσπουπα και κωλοχτύπα ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια  :rockon:

Keep Walking street!!!!
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Eιναι αυτο 100% ορθό. Οντως γυρισε , Κυριακή βεβαια, αλλά αυτό είναι λεπτομέρεια, διότι όλοι στο καφενείο στον 2 δρόμο, νόμιζαν ότι ερχεται Σάββατο.

joedoe, Συγνώμη για την παραπληροφόρηση αλλά όταν είδα τον Γιώργο τον καράφλα που ο Σίμος του άφησε το ρεστοράν  κάτω από το μαρίνες μου είπε για Σάββατο και ο γέρος με τα άσπρα μαλλιά που πάει στου Εγγλέζου το μπαρ κάθε απόγευμα κατά τις 7 με 8  και μένει κοντά στον Σιμο και αυτός είπε για Σάββατο στο καφενείο. Μάλλον έγινε εξεπίτηδες για να με εκθέσουν. Δεν θα ξαναγίνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom