Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ψυχραιμια ρε!!!!!δεν θα γινει και η αποκαλυψη.....μην εχετε κοληματα ,ολα μπορουν να συμβουν!!!!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
:2funny: η κοπελίτσα  τα σπάει!!

haha άστα αυτά patgao σιγά μην είσαι Ταϊλάνδη, σίγουρα την πρωταγωνίστρια την βρήκες κάπου στην Ελλάδα
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ταυλανδη ειναι ο pagtao, επιβεβαιωμενα!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
ξέρω βρε hank ,αστειάκι κάνω. Δυστυχώς δεν είμαι εκεί μαζί του.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
δυστηχως για ολους μας αλλα εδω κολαει και η παροιμια "οτι βγαλαμε στα ξενα στο μουνι και στην ταβερνα"
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιαααααααααααααααααα ξυπνήστε ποιο είναι το κώλυμα σας το αν είμαι εγώ στην Pattaya η όχι? Δεν σας καταλαβαίνω στα αλήθεια. Αν δεν ήμουνα πως θα ήξερα τόσα και με λεπτομέρειες και αναλυτικά? Η σας χαλάει που με το παραμύθι μου την περνάω φτηνά? (και με πήδημα? ) Βάλτε ρε γαμώτο αυτό το φτωχό μυαλό σας να δουλέψει και δώστε προσοχή για να μάθετε πως περνά στης διακοπές του ένα ΛΑΜΟΓΙΟ και αφήστε της βλακείες. Μήπως είναι το πρόβλημα σας ένα στραβάδι σας έβαλε γυαλιά? Εφόσον και εσείς το ξέρετε ότι όπου παν αυτοί από την τηλεόραση δεν πληρώνουν τίποτα. Που είναι το παραμύθι μου? Το είχα κάνη στην Μύκονο, Σαντορίνη Θεσσαλονίκη, Κρήτη, Γιάννενα, Βουλγαρία, (Σόφια,Πετρούπολη,Σαντασκι ) και Κωνσταντινούπολη και έπιασε. Γιατί να μην το κάνω και στην Pattaya. Και αύριο από Hilton Hotel.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
το εχεις κανει σε ολα αυτα τα μερη? καλα ξυλο δεν εφαγες ακομη?
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Για την Τετάρτη δεν έχω να προσθέσω και πάρα πολλά γιατι όπως σας έχω πει πρωί και βραδύ έφαγα στο μοναστήρι
Ενδιαφέρον.
Μάλλον σε μοναστήρι καμιάς αίρεσης θα πήγες καθότι οι βουδιστές μοναχοί ζητιανεύουν (ακριβώς ζητιανεύουν, ίοχι μαγειρεύουν)  την τροφή τους και τρώνε ΜΟΝΟ το πρωι.Την  υπόλοιπη μέρα απαγορεύεται η μάσα.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
α και προσεχε αντι για Hilton pattaya καταληξεις στο Hilton Bangkok, αλλο ειναι αυτο μην μπερδευεσαι
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
misterkamagkra απλά συνέχισε..  :rockon: :rockon: δεν με νοιάζει που βρίσκεσαι, απλά θέλω να διαβάσω μέχρι τέλους
 

Επισκέπτης
Γελατε και ειρωνευεσται μαλακες!!!!ο καμαγκρακος θα αποδειχθει οτι εχει απολυτα δικιο...δεν ξερω αν ειναι original ή κατι αλλο,αλλα απο τοτε που αρχισε να εξιστορει γεγονοτα, εγω σας διαβεβαιω οτι και αυτα γινονται ανετα και παντου,αλλα και πολλα περισσοτερα!!!!
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα εγω προσωπικα διακοπες ετσι δεν παω και να ξεροσταλιαζω χωρις να μπορω να φαω να πιω και να παρω τα γκομενακια που εγω γουσταρω, καλυτερα να κατσω σπιτι μου και να κανω καμακι στη σερβιτορα του καφε της γειτονιας μου.
 

Επισκέπτης
κοιτα εγω προσωπικα διακοπες ετσι δεν παω και να ξεροσταλιαζω χωρις να μπορω να φαω να πιω και να παρω τα γκομενακια που εγω γουσταρω, καλυτερα να κατσω σπιτι μου και να κανω καμακι στη σερβιτορα του καφε της γειτονιας μου.
Φιλε αλλο το ενα ,αλλο το αλλο,αλλο το τι κανεις εσυ, και αλλο το τι μπορει να συμβαινει και να κανει ο οιοσδηποτε.....και να περναει καλα χωρις να πληρωνει πολλα...τρακαδωροι υπαρχουν παντου και παντα,και φυσικα δεν ειναι κακο εφ'οσον παντα βρισκεται καποιο αλλο κοροιδο να πληρωσει τα σπασμενα-γαμησιατικα...Τα παντα στη ζωη ειναι χρηματιστηριο...καποιοι χανουν για να κερδισουν καποιοι αλλοι!!!!
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
αντε να δουμε περιμενουμε τη συνεχεια με μεγαλο ενδιαφερον, παντως εαν οχι ολοι το 50% των τουριστων να ηταν ετσι θα ειχε καταρευσει η τουριστικη βιομηχανια της ταυλανδης.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ενδιαφέρον.
Μάλλον σε μοναστήρι καμιάς αίρεσης θα πήγες καθότι οι βουδιστές μοναχοί ζητιανεύουν (ακριβώς ζητιανεύουν, ίοχι μαγειρεύουν)  την τροφή τους και τρώνε ΜΟΝΟ το πρωι.Την  υπόλοιπη μέρα απαγορεύεται η μάσα.

Μακη
Εντελως ακαδημαϊκα, ενω αυτο που λες ισχυει στη Ταυλανδη, οταν ημουν Βιρμανια τους ειχα πετυχει αντι πρωι να τρωνε απογευμα κατα τις 4,30, και 1 φορα την ημερα εννοειται.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Last night in Bangkok
Οι μέρες και οι νύχτες περνάνε εναλλάξ και γρήγορα.
Για απόψε έχω βάλει στο μάτι το δέκα του R4 η τα πενηντάρια του R2!Γνωστό φυσικά ότι όλα ανατρέπονται.
Ο καιρός είναι ηλιόλουστος και ζεστός καθημερινά. Προχτές στο Πουκέτ έριξε καρέκλες έμαθα. Ευτυχώς που δεν ήμουν εκεί αν και μου αρέσει όταν μπουμπουνίζει έξω.
Το βραδάκι ξεκίνησε στον Ινδικό τεκέ. Όλα τα τραπέζια φουλ! Έχω μάθει τους σερβιτόρους όμως να με καθίζουν με άλλους  όταν υπάρχει κενή καρέκλα και ειδικά με κορίτσια.
Εκεί συχνάζουν τρανές από χώρες της τέως νότιας ΕΣΣΔ. Ο δικός μου απόψε με πάντρεψε με μία Ουτζπεκιστανούλα.Παρήγγειλα τσάι και ναργιλέ κλασικά.
Στην αρχή έκανα τον αδιάφορο αλλά μετά αφού ήρθε το ποτό μου της είπα εις υγεία στα Ταϊλανδικά τάχα μου.
Εκείνη δεν το κατάλαβε και έτσι πιάσαμε συζήτηση. Είχε πανέμορφο πρόσωπο μεγάλο στήθος και σεμνή συμπεριφορά. Σώμα δεν κατάφερα να δω γιατί καθότανε. Αργότερα που σηκώθηκε το είδα και αυτό. Εγκρίνεται δηλαδή.Η ώρα δεν ήταν κατάλληλη για φορτώματα αλλά με έτρωγε να δοκιμάσω και άλλο φρούτο.
Ήρθαν και στο καπάκι Έλληνες παρέα αλλά και ο Σάμι, οπότε σκέφτηκα τη λύση του τηλεφώνου.Μου το έδωσε αμέσως και της είπα ότι θα την πάρω πιο μετά ή μια άλλη φορά.
Επίσης μου έδωσε πληροφορίες που συχνάζουν αυτές οι  μάγισσες του Καυκάσου.
Στα γκόγκος δεν μπορούσα να αποφασίσω γιατί τα κορίτσια ήταν πολλά και πανέμορφα.Αφού ήπιαμε τις μπύρες μας σε τρία από αυτά, πήραμε τα σκαλιά για τη λαϊκή της γειτονιάς.
Ο Αφγανός φόρτωσε μία στρουμπουλή Ταϊλανδέζα και εγώ μετά από συλλογή και σκέψη ένα αστέρι
το οποίο με τη συμπεριφορά του μου έκανε μάγια και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.
Η συνέχεια δεν περιγράφεται…
 

Συνημμένα

  • Nanaki.jpg
    Nanaki.jpg
    94,4 KB · Εμφανίσεις: 12

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Μακη
Εντελως ακαδημαϊκα, ενω αυτο που λες ισχυει στη Ταυλανδη, οταν ημουν Βιρμανια τους ειχα πετυχει αντι πρωι να τρωνε απογευμα κατα τις 4,30, και 1 φορα την ημερα εννοειται.

Μάκη αν διάβασες προσεκτικά εκείνη την ημερα είναι η γιορτή του βούδα και ο κόσμος πηγαίνει φαγητά στα μοναστήρια και ανταλλάσσουν οι πιστοί. Αν μερικοί σαν εμένα δεν πάνε δεν έγινε και τίποτα. Τα φαγητά τοποθετούνται σε τραπέζια και παίρνει οποίος θέλει και  ότι θελει. Οι μοναχοί στην Ταϊλάνδη τρώνε φανερά μια φορά την ημερα. Το φαΐ είναι απλωμένο μέχρι την δύση εκείνη την ημερα μόνο λόγο γιορτής. Άλλη απορία ΜΑΚΗ?

Υ.Σ Αυτά θα τα ξέρατε αν δεν ήσασταν μόνο σεξοτουρίστες. lordjim
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Γιατί ρε κωλο-γερε πια είναι αναληθή από αυτά που γράφω? Αν έχεις πάει στην Pattaya όλα όσα σας γράφω εξακριβώνονται. Γωνιά προ Γωνιά που γράφω μαλακίες? Αν και δεν θα έπρεπε εγώ να ασχολούμαι μαζί σας γιατι είμαι φίλος και της Miss Phuket.
Δεν θελω να ανοιξω διαλογο με καποιον που προσπαθει να μας δουλεψει ολους εδω μεσα και ειναι η τελευταια
φορα που απανταω. Και οπως σου εγραψα και στο προηγουμενο ποστ πολυ θα γουσταριζα ολα αυτα που γραφεις
να ηταν αληθεια. Αλλα απο την φωτο με την γκομενα που τραβαει τον εαυτο της στο καθρεπτη με το κινητο
και την παιρνεις εσυ και μας την ποσταρεις αποδεικνυεται το παραμυθι.
Επειτα ημουνα απο τους πρωτους που ειχα γραψει οτι μας κανεις πλακα. Δεν υπαρχει περιπτωση να υπαρχει
ανθρωπος τοσο χαζος, που να μην καταλαβαινει οτι ολοι οι αλλοι τον δουλευουνε και αυτος να το δεχεται.
Δεν ξερω και δεν με αφορα το αν εισαι καποιος παλιος που κανει την πλακα του, η για πιο σκοπο το κανεις.

Αυτα, τελος απο μενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom