Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Καμαγκρακο,εγω πάντως σε πάω με χίλια... ;)
Είσαι το αντιδοτο στη κατηφια της εποχής..
Please μη σταματας... :rockon:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Πέφτω στο κρεβάτι και ανακαλύπτω ότι η φίλη της Σου είναι ladyboy σκεφτούμε μάλλον φταίω εγώ και δεν έδωσα να καταλάβει καλά η Σου. Δεν πηραζει ποτέ δεν είχα πάει με Ladyboy και δεν βαργιεσε ας πάει και το παλιάμπελο. Μου κάνανε το πήδημα της ζωής μου



πρεπει να το χαρηκες πολυ ...σε περιελαβε το ladyboy και ειδες χαρα στα σκελια σου....το πισω παρκιν σου απο ΙΧ τωρα πρεπει να παρκαρει τριαξονικο :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αυτό έχεις να πεις μετά από τόσα ποσταρίσματα και ανταποκρίσεις;Διακρίνω ειρωνία μήπως;
Το nickname της κοπέλας σε πείραξε ή το ότι πληρώνουμε αυτά τα κορίτσια;
Εγώ δεν είμαι μορφονιός ή ηχολήπτης για να γαμάω τζάμπα αλλά τελειωμένος καραφλός σεξοτουρίστας με μπυροκοιλιά
και για να δω αιδοίο μόνο εδώ στη Ταϊλάνδη γίνεται.Υπάρχει πρόβλημα; Ενοχλώ κανένα; Είμαι εκτός θέματος;
Διαβάζεις τίποτα ανακρίβειες ή ψέματα;
Και γιατί όταν πληρώνεις μία κοπέλα πρέπει ντε και καλά να τη βαπτίζεις;
Γιατί δεν υπάρχει περίπτωση δύο φίλοι να γάμισαν δύο Τζεν τόσο απίθανο στατιστικά είναι σε αυτή τη χώρα;
[size=9pt]
Ο καθένας κρίνεται από τα γραπτά του σε τούτο το φόρουμ (lyst)
Mερικοί πάντως έχουμε συναντηθεί για αυτό δεν γινόταν να μη ποστάρω το παραπάνω σχόλιο πάντα φιλικά εννοείται 
[/size]
τι?? καλα καλα παρτο λιγο αλλιως γιατι δεν απευθυνθηκα σε σενα ουτε και σε κανενα αλλο. η αποψη μου ειναι αυτη και αν δεν σαρεσει αγνοησε την ....αυτο κανω εγω οταν με αφηνει κατι αδιαφορο και δεν τη λεω σε κανενα
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Πέφτω στο κρεβάτι και ανακαλύπτω ότι η φίλη της Σου είναι ladyboy σκεφτούμε μάλλον φταίω εγώ και δεν έδωσα να καταλάβει καλά η Σου. Δεν πηραζει ποτέ δεν είχα πάει με Ladyboy και δεν βαργιεσε ας πάει και το παλιάμπελο. Μου κάνανε το πήδημα της ζωής μου



πρεπει να το χαρηκες πολυ ...σε περιελαβε το ladyboy και ειδες χαρα στα σκελια σου....το πισω παρκιν σου απο ΙΧ τωρα πρεπει να παρκαρει τριαξονικο :2funny: :2funny: :2funny:



Φίλε στείλε μου με πμ την διεύθυνσή σου για όταν θέλει το πίσω παρκιν μου καθαρισμό για να μπούνε τα τριαξονικα  ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΉΣΩ.
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Όχι Οχι!!!
ΑΥΤΗ είναι η Σου με το μηχανάκι..
Food%2Bon%2BWheels%2B%2BOld%2Blady%2Bon%2Bbike.JPG

:2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ:Η φωτογραφία είναι λίγο παλια,πριν πάρει μηχανάκι... :grin:
[/quo

χαχαχαχαχαχα!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καμαγρα τυπε που ειναι η παταγια στην ελλαδα ρε να ερθω και εγω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Αποκαλυψη ΤΩΡΑ

Αυτος ειναι mr Kamagra !!!
 

Συνημμένα

  • Tsakas.JPG
    Tsakas.JPG
    25,3 KB · Εμφανίσεις: 16

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Καντε πισω κουραδομαγκες που πηγατε να τον βγαλετε ψευτη τον kamagra!!Αντε μη βιδωθει και φερει το φιλο του τον Αραβα και αγορασει και το Forum και μας μαζι για να  μας κανει Ladyboy  :headbang: :tickedoff:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Α!Και για όσους έχουν αμφιβολίες...Η ip του Καμαγκρα,δείχνει...Ελλάδα!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καμαγκρακο,για να σε βοηθήσω,εγω στη θέση σου τώρα θα υποστήριζαν ότι μπαίνω απο Ταυλανδη μέσω ελληνικού proxy,για αυτο δείχνει η ip Ελλάδα... ;)

Φιλαράκο πόσο χαμηλά θα πέσεις για να με διασυρεις στα μάτια του κόσμου? Μην ψεύδεσαι ασυστόλως γιατι αν ήσουν σε κάποια χώρα της Αφρικής θα σε λιθοβολούσαν. Ψεύδεσαι για  ένα άτομο που πρέπει να είστε υπερήφανοι που είναι Ελληνας και μαζί με τα kamagra σήκωσα την Ελλάδα ψηλά και απέκτησα το όνομα ΑΞΙΟΣ. Και εφόσον  με στεναχωρήσατε αύριο θα πάρω 2 γκόμενες και ένα ladyboy για να βγάλω την στεναχώρια μου και να διασκεδάσω το σώμα μου. (Α ξέχασα να σας πω ότι κλέβω Ίντερνετ).
 

0GIANNISNIK

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Καμαγκρα  Είσαι το αντίδοτο στη κατηφια της εποχής ,
 όπως πολύ σωστά ονοματίζει ο pipinomaniac  
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φιλαράκο πόσο χαμηλά θα πέσεις για να με διασυρεις στα μάτια του κόσμου? Μην ψεύδεσαι ασυστόλως γιατι αν ήσουν σε κάποια χώρα της Αφρικής θα σε λιθοβολούσαν. Ψεύδεσαι για  ένα άτομο που πρέπει να είστε υπερήφανοι που είναι Ελληνας και μαζί με τα kamagra σήκωσα την Ελλάδα ψηλά και απέκτησα το όνομα ΑΞΙΟΣ. Και εφόσον  με στεναχωρήσατε αύριο θα πάρω 2 γκόμενες και ένα ladyboy για να βγάλω την στεναχώρια μου και να διασκεδάσω το σώμα μου. (Α ξέχασα να σας πω ότι κλέβω Ίντερνετ).
κλεβεις ιντερνετ απο ελλαδα τυπε,τι εχεις δοριφορικο λαπτοπ?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ο Καμαγκρας ειναι η μετενσαρκωση του Γκουσγκουνη

ΑΞΙΟΣ!!!ΑΞΙΟΣ!!!

http://[URL unfurl="true"]www.ibid.gr/Thumbnails2/6590720.jpg[/img[/URL]]

[MEDIA=youtube]afHXglK_Qw8[/MEDIA]

Ο Καμαγκρας στη Βουλη!!Ο Καμαγκρας στη Βουλη!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά πάντως πρέπει να πήγες πριν από 20 χρόνια εκεί. Και με αυτά που έκανες τώρα σταματήσανε να σε δέρνουνε  

Φίλε πριν 20 χρόνια δεν υπηρχε ούτε ο Μπαβις στο μπαρ ούτε ο Σίμος στο ρεσταυρατ ούτε το σουβλατζίδικο το Ελληνικό. :hammer:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
ρε πινοκιο ειναι 2 το πρωι στην ταυλανδη τωρα και εσυ καθεσε στον υπολογιστη αν εισαι εκει οπως λες ........
 

bloodmoney

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν άντεξα ρε άτομα και γράφω ποστ για τον mistercamagra.
το μόνο βέβαιο στα όσα λέει είναι ότι στο Buakhao έχει στα στενά πχ στην προέκταση του Soi Dianna διάφορα κτίρια που τα περισσότερα είναι υπο ανακαίνιση πια αλλά στα υπόλοιπα έχει δωμάτια με 150 και 200 μπατόπουλα. Στην είσοδο υπάρχει πάντα  Ταυλανδή/ός που τα αγγλικά τα ξέρει μόνο ως έννοια, μιας και εκεί μπορείς να κοιμηθείς εφόσον απευθύνονται αποκλειστικά σε ασιάτες εργάτες και συνήθως μένουν 4-5 μαζί στο δωμάτιο είτε είναι σε χειρότερη κατάσταση απο τη σοφίτα των θρίλερ με τη μούχλα 20ετίαςενός κλιμακοστασίου. Για μπάνιο δεν ξέρω πιθανά ένας νεροχύτης στο δωμάτιο καιι έξω κοινό ντουζ.
Μπορεί να χει και καλύτερα αλλά τα περισσότερα τα ανακαινίζουν για ευνόητους τουριστικούς λόγους.
Για αυστραλό θα σας γελάσω, αλλά υπάρχει πέινα και στην αυστραλία ακόμα :s&m_3:
Για τις γκόμενες τέλειο. αυτό ζητάνε και αντί να ζητιανεύουν πελάτες το κάνουν τσάμπα (ιδίως τα ladyboys) :2funny:
Ιδίως αν ξέρουν ότι θα παρακολουθεί και κάμετρα ή τίποτα τσάμπαμ μάγκες που χαπακώνονται στα 25 τους.
άντε γεια ρε παιδιά και ευχαριστώ για τις συμβουλές..

ΥΓ στη γειτονιά έχει και φοβερό άγαλμα έλληνα πολεμιστή (παρεπιπτόντως δε μοιάζει με τους δικούς τους  :s&m_1: :tickedoff: :rockon:)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λοιπον
Να σταματησετε να κραζετε και να κοροιδευετε τον καμαγκρα.
Πρεπει να αναγνωρισετε οτι ειναι σπανιο ειδος μ....α και πρεπει να τον προστετεψετε σαν την καρετα - καρετα.
Και στο κατω κατω μας κανει να γελαμε πραγμα δυσκολο στις μερες μας.
MISTERKAMAGRA KEEP BULSHITING :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Ο Καμαγκρας ειναι η μετενσαρκωση του Γκουσγκουνη

ΑΞΙΟΣ!!!ΑΞΙΟΣ!!!
Τι να πει κανεις!!!!!οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες?Τοσα πολλα απωθημενα υπαρχουν τελικα....που μολις εμφανιζετε κανενας περιεργος ,,,,,,του την πεφτετε ολοι μαζι να τον ξεσκισετε!!!!λες και καποιοι απο σας θεωρειτε τους εαυτους σας καλυτερους!!!!!
Και γω πρωτος του την επεσα...αλλα καπου υπαρχουν και ορια...και τελως παντων ο καθενας μπορει να λεει τη μαλακια του!!οπως ολοι εμεις που κανουμε τους πολυξερους την λεμε.... Αλλα και κατι τυποι στυλ αυτου που παραθετω -απαντω, εκφραζουν πληρη καφριλα και κομπλεξισμο!!!!Τελικα απαντωντας και στον ετερο φιλο Jordin....αν ο Ελληνας καφρος ειναι να εξαγει τα κομπλεξ του,καλυτερα να μενει μονο Ελλαδα και ποτε να μην βγαινει στο εξωτερικο...
και απαντωντας και στο Πραγματικο και με εκτιμηση φιλο pagtao για το warned...εκραξα καποιον στο Brazil forum για καποιες ανακριβιες που εγραφε και με εδωσε για delete!!!!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Εαν αναφερεσαι σε εμενα συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου για την καφριλα!!!
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Τετάρτη 7.

Για την Τετάρτη δεν έχω να προσθέσω και πάρα πολλά γιατι όπως σας έχω πει πρωί και βραδύ έφαγα στο μοναστήρι το μόνο που έχω να σας πω ότι το μεσημέρι πήγα στο λεγόμενο καφενείο που πάνε μερικοί από τους Έλληνες κάθε μεσημέρι στο Avenue το Mall στον δεύτερο δρόμο και γνώρισα καμιά 15 Έλληνες μόνιμους και μη. Κάθισα και ήπια ένα γαλλικό 65 μπατ. Μετά το βραδινό που έφαγα σαν ζώο καλά το σαν γιατι το έβαλα? πήγα επιτέλους στην Walking street Είμαι από την Κυριακή και επιτέλους βρήκα χρόνο να πάω στην Walking street Χαμός κόλαση κόσμος απίστευτο. Φυσικά με της 2 μηχανές και την κάρτα κρεμασμένη προξενούσα εντύπωση, Αυτό είναι που μου αρέσει. Έκανα μια στάση στο king lobster που δίπλα έχει και ναργιλέδες, Μίλησα με τον μάνατζερ και του είπα για το ντοκιμαντερ και του ζήτησα να καθίσω για να τραβήξω τον κόσμο που πέρναγε. Με άφησε και ήμουν κάπου μια ώρα και έκανα ότι τραβούσα. Έκαναν κάτι sow στον δρόμο και ένας ντυμένος καουμπόης έκανε ταχυδακτυλουργικά. Μετά από μια ώρα ήρθε η κοπέλα και με ρώτησε αν θέλω τίποτα από το μαγαζί και της είπα θέλω ένα ναργιλέ και ένα νερό. Αυτή μου έφερε ένα ναργιλέ και μια μπύρα. Ευχαρίστησα τον μάνατζερ και του υποσχέθηκα ότι θα πω τα καλύτερα γι αυτόν στην τηλεόραση. Έκανα περίπατο και αποφάσισα να πάω για ύπνο γιατι αύριο θα πάω στο κολάν. Απολογισμός μέρας ξόδεψα μόνο 65 μπατ για τον καφέ στο Avenue. Υπολοίπου 626 από εχτές - 65 = 561 στην τσέπη + τα 716 ευρό. Γύρισα στο δωμάτιο και σκεφτόμουνα έφαγα 2 φορές ήπια καφέ έκανα ναργιλέ με μπύρα και γύρισα αγάμητος και όλα αυτά με 65 μπατ. Νομίζω καλά πήγα και σήμερα. Αύριο για κολάν.

Συνεχίζετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom