Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Καλοί μου φίλοι μην μου τα πρήζετε γιατι εδώ ανθίζει ένας Έρωτας ΜΕΓΑΛΟΣ. Αρχίζω να ερωτευτούμε την Σου. Δε χουμε πληροφορίες πως να της βγάλω τουριστική βίζα για να έρθει στην Ελλάδα 3 μήνες. Τώρα χρειάζομαι τους παλιούς με τα φώτα τους. Το προξενείο που είναι?
 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
ΓΙΑΤΙ εχω την εντυπωση πως στα επομενα επεισοδεια ο Μρ. καμαγρας θα ειναι ο μοναδικος ελληνας που θα βγαλει 3μηνη βιζα για την κοπελα....???????????. :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό που ήθελες το κατάφερες πάντως - όλοι ασχολούνται μαζί σου  (even me-respect)
άσχετα αν παίρνεις αρνητικά σχόλια (εκτός ενός θαυμαστή σου)
για αυτό λεβέντη μου προχώρα και δώστους να καταλάβουν τι θα πεί ελληνική πονηριά
τι μόνο στη χώρα μας θα δρούνε τα λαμόγια, κάναμε και εξαγωγή άμα λάχει
Keep going keep walking keep faking stupid Thai people and depreciate greeks  :headbang:
 

Συνημμένα

  • Keep walknig.jpg
    Keep walknig.jpg
    61,1 KB · Εμφανίσεις: 9

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
"....Ο Κιτσος Αγρας η αλλιως "Καμ-Αγρας",παρατσουκλι που απεκτησε λογω της καμερας (cam) που εχει παντα μαζι του,καθοταν στην ακρη του πολυτελους και αναπαυτικου κρεβατιου,κοιτωντας με απλανες βλεμμα τη θεα εξω απο το μπαλκονι της σουιτας του Χιλτον..
Δε μπορουσε να πιστεψει πως τη πατησε ετσι και προσπαθουσε να βαλει τις σκεψεις του σε μια σειρα ωστε να επαναπροσδιορισει τις κινησεις του...
Εκει που ολα του πηγαιναν δεξια και περνουσε ζωη χαρισαμενη (σε βαρος καποιων ευκολοπιστων κοροιδων βεβαια),ο ερωτας που τον χτυπησε κατακεφαλα ηρθε να ανατρεψει τα δεδομενα...
Αυτο το πορνιδιο η Τιραμι-Σου,του ειχε παρει τα μυαλα...
Στην αρχη,οταν τη πρωτογνωρισε,δε μπορουσε να φανταστει οτι θα φτανανε εδω το πραγματα...Οχι βεβαια πως η Τιραμι-Σου δεν ηταν μια πολυ γλυκια κοπελα (το λεει και το ονομα αλλωστε),αλλα η "σχεση" μαζι της,εξυπηρετουσε απο την αρχη εναν και μονο σκοπο...Την ικανοποιηση των "γενετησιων ενστικτων" του..
Το μπατζετ του αλλωστε ηταν τοσο περιορισμενο που δεν του αφηνε περιθωρια για τετοιες απολαυσεις "επι χρημασι"...Η θα εμενε αγαμητος η θα επρεπε να εκμεταλλευτει καποια "ευκαιρια"...
Και η Τιραμι-Σου ηταν Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ...Εμφανιστηκε μπροστα του σα "μαννα εξ ουρανου"...
Γεννημενη σε ενα φτωχικο χωριο του Ισααν,μεγαλωσε σε μια οικογενεια "σινεφιλ"...Καθε μερα,οταν τελειωναν τη δουλεια στο χωραφι,μαζευοταν ολη η οικογενεια και βλεπαν ταινιες σε DVD...Επομενο ηταν,η Τιραμι-Σου να μαγευτει απο το παραμυθενιο κοσμο του Χολυγουντ και εβαλε σκοπο της ζωης της να γινει μια μερα ηθοποιος-σταρ...
Οταν ενηλικιωθηκε,αποφασισε να κατεβει στη Παταγια για να κυνηγησει το ονειρο της...Ειχε ακουσει αλλωστε οτι χιλιαδες φαρανγκ συρρεουν καθε χρονο εκει και ευελπιστουσε πως μπορει να γνωρισει καποιον σκηνοθετη..
Οπως καταλαβαινετε,δεν ηθελε και πολυ να τη "πατησει" οταν ειδε τον Καμ-Αγρα με κρεμασμενες τις καμερες στο λαιμο του...
Εβαλε σκοπο λοιπον να τον κατακτησει..Και οπως ειχε μαθει απο μικρη απο τη μανα της οτι "farang men like sex very much",αποφασισε να το χρησιμοποιησει...Και δεν εφτανε που τον ξεζουμιζε καθε μερα,αλλα για ποικιλια κουβαλουσε και καμμια φιλη της για παρτουζες...Ειχε βαλθει να τον τρελλανει..
Ο Καμ-Αγρας,αλλο που δεν ηθελε...Με το παραμυθι που της ειχε πουλησει,τη "γλενταγε" καθε μερα χωρις να πληρωνει σατανγκ τσακιστο...
Ολα ηταν υπο ελεγχο,μεχρι που ο ερωτας χτυπησε τη πορτα των δυο "ιδανικων και αναξιων" εραστων...

Συνεχιζεται...
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΧΑΧΑΧΑ ΓΕΝΟΣΗΜΟΣ ο καμαγκρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
πιπι ξεχασες να γραψεις στην αρχη.... μια φορα και ενα καιρο ηταν...

οπως στα παραμυθια!  :2funny:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Pipi μην ξοδεύεις τον χρόνο σου να γραφείς ιστοριούλες και βοήθησε με το πώς να βγάλω την βίζα στην Σου. Γιατί θα βγάλω τα άπλυτα σου στην φόρα. Νομίζεις ότι δεν έχω μάθει όταν πας στην Ταϊλάνδη όλο παζάρια κάνεις? Την τελευταία φορά που αγόρασες μια μπλούζα επί μισή ώρα έκανες παζάρια. Εσύ βοηθάς εμένα με πληροφορίες για βίζα εγώ δεν μιλάω.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Φίλτατε η μόνη απόδειξη ότι είσαι Παττάγια είναι μία συνάντηση, όλα τα άλλα που μας λες είναι πολύ εύκολο
να τα μαζέψεις τώρα στην εποχή του Ιντερνετ της κινητής τηλεφωνίας κλπ ειδικά για μένα που με ξέρουν αρκετοί απο το φόρουμ.
Συνάντηση εδώ και τώρα,γιατί την αποφεύγεις εγώ πάντα οργανώνω συναντήσεις (Πατάγια, Πουκέτ,Μπανγκόκ) και δεν έχω να κρύψω τίποτα.
Επιμένω και περιμένω, εξάλλου είμαστε καλή παρέα γιατί δεν καταδέχεσαι, άντε και μου τρως χρόνο για ανταποκρίσεις :lheel:


 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Παιδες , ξανασυναντησα τον Laki στο αεροδρομιο του Ντουμπαι ξανα.......
Ειναι foul ερωτευμενος με φιλιπινεζα εργαζομενη εκει αλλα πολυ μπερδεμενα μου τα πε μετα...
αυτη μπλεγμενη με 1 αλλον......
Θ μπλεξει ο λακης μου φαινεται...........
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Pipi μην ξοδεύεις τον χρόνο σου να γραφείς ιστοριούλες και βοήθησε με το πώς να βγάλω την βίζα στην Σου. Γιατί θα βγάλω τα άπλυτα σου στην φόρα.
Ρε νικολα εσυ εισαι?
Σε καταλαβα που ειπες για Ινδια...........
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Πατάγια με τη σκέψη στο Πουκέτ
Οι πρώτες βόλτες στον πεζόδρομο δεν ήταν και κάτι που με ενθουσίασε.Μαγεμένος από τις ομορφιές των παραλιών του Πουκέτ δεν μπόρεσα να συνηθίσω ακόμη το Ψαροχώρι.
Ο νους μου ήταν ακόμη πίσω στη Πατόνγκ,τα πανέμορφα κατόις της Soi Crocodile και τα κοριτσάκια του νέου Tiger complex. Εκεί μέσα όταν τολμήσεις να βολτάρεις την έβαψες.
Τα κορίτσια σου κλείνουν το δρόμο και δε σε αφήνουν αν δεν καθίσεις στο μπαρ που δουλεύουνε.
Ένα από αυτά θα ήταν και η συνοδός μου όχι τίποτα σπουδαίο αλλά τέτοια ώρα τέτοια λόγια.Εξάλλου ήταν γλυκιά και μου υποσχέθηκε να μείνει μέχρι το απόγευμα με το αζημίωτο φυσικά.
Δεν ήθελε φαγητό αλλά ψώνισε δύο μπύρες για μίνι πάρτυ στο χοτέλ.
Ανατομικά δεν ήταν μινιόν αλλά είχε πιασίματα χωρίς ευτυχώς ραγάδες και τέτοια μια και είναι μητέρα.
Ήταν θερμή και όλο κόλπα.Το πρόβλημα ήταν ότι δεν είχε μετά ύπνο και το έριξε στο Ιντερνετ.
Τα περισσότερα κορίτσια έχουν πια email, facebook και Skype, νέες εποχές!
Την τελευταία νύχτα την πέρασα με την Πακ το αστέρι από το Γκόκγο με τα μαστίγια της Soi Dragon.
Χωρίς να την ειδοποιήσω μπήκα μέσα την ώρα που την χούφτωνε Ιάπωνας.Εκείνη η γάτα με είδε με το που μπήκα
και έδωσε άκυρο στο μπαρφάιν που είχε ζητήσει εκείνος.
Επιτέλους νίκησα Ιάπωνα. Του είπε ότι ήρθε ο boyfriend εκείνος πέρασε μετά από μπροστά μου αλλά έκανα τον Κινέζο.
Η μικρή μπήκε στην αγκαλιά μου και δεν ξεκόλλησε παρά μόνο όταν ήρθε το ταξί την άλλη μέρα.
Εκείνη η νύχτα ήταν και η κορυφαία από τις οκτώ και μία μαγικές στη Πατόνγκ.Αλλά και οι μέρες πέρασαν ευχάριστα στις μαγευτικές βόρειες παραλίες του νησιού.
Αν δεν είχα βγάλει το εισιτήριο και κλείσει ξενοδοχείο θα είχα πάρει παράταση.
Κάθε εμπόδιο για καλό όμως γιατί στη Παττάγια καραδοκούσαν οι μάγισσες μεταμορφωμένες σε κορίτσια της νύχτας.
 

Συνημμένα

  • Puk.jpg
    Puk.jpg
    100,8 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Pak.jpg
    Pak.jpg
    130,8 KB · Εμφανίσεις: 14

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Τωρα που εγραψες για Γιαπωνεζους θυμαμαι 25 μερες πριν που ημουν στην Μπανγκοκ και ειπα να επισκευθω το "Θερμαι"
καπου μεταξυ σοι 13 και 15 της Σουκχουμβιτ.Πρωτη φορα στη ζωη μου εβλεπα τοσους πολλους Γιαπωνεζους ξαναμενους
καθε ηλικιας και τοσες πολλες γυναικες παρατεταγμενες στην σειρα περιμενωντας να τις διαλεξουν οι αμηχανοι καμικαζι.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Pipi μην ξοδεύεις τον χρόνο σου να γραφείς ιστοριούλες και βοήθησε με το πώς να βγάλω την βίζα στην Σου. Γιατί θα βγάλω τα άπλυτα σου στην φόρα. Νομίζεις ότι δεν έχω μάθει όταν πας στην Ταϊλάνδη όλο παζάρια κάνεις? Την τελευταία φορά που αγόρασες μια μπλούζα επί μισή ώρα έκανες παζάρια. Εσύ βοηθάς εμένα με πληροφορίες για βίζα εγώ δεν μιλάω.
Για ποια μπλουζα λες?Αυτη την Ed Hardy που παζαρευα μισή ώρα στο central festival να μου την αφήσει 5.000 μπατ απο 5.900 και μου έκανε η πωλητρια τη δύσκολη?..Τη κατάφερα όμως τελικα!
Αλλα  εκείνο το τρελλο μωρο που μου ζητούσε 10.000 για short και το παζαρευα να το ρίξω στα 8.000,πάνω που πήγαινα να το πείσω,ήρθε ένας κωλογιαπωνεζος που άκουγε τη συζήτηση,του έδωσε 15.000 και το φόρτωσε...
Α!..Και βγάλε μου κι αλλα άπλυτα στη φορα!..Πλάκα εχει!!
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
pagtao εχεις πμ  :humpleg:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.113
Κριτικές
8
Like
3.011
Πόντοι
736
"....Ο Κιτσος Αγρας η αλλιως "Καμ-Αγρας",παρατσουκλι που απεκτησε λογω της καμερας (cam) που εχει παντα μαζι του,καθοταν στην ακρη του πολυτελους και αναπαυτικου κρεβατιου,κοιτωντας με απλανες βλεμμα τη θεα εξω απο το μπαλκονι της σουιτας του Χιλτον..
Δε μπορουσε να πιστεψει πως τη πατησε ετσι και προσπαθουσε να βαλει τις σκεψεις του σε μια σειρα ωστε να επαναπροσδιορισει τις κινησεις του...
Εκει που ολα του πηγαιναν δεξια και περνουσε ζωη χαρισαμενη (σε βαρος καποιων ευκολοπιστων κοροιδων βεβαια),ο ερωτας που τον χτυπησε κατακεφαλα ηρθε να ανατρεψει τα δεδομενα...
Αυτο το πορνιδιο η Τιραμι-Σου,του ειχε παρει τα μυαλα...
Στην αρχη,οταν τη πρωτογνωρισε,δε μπορουσε να φανταστει οτι θα φτανανε εδω το πραγματα...Οχι βεβαια πως η Τιραμι-Σου δεν ηταν μια πολυ γλυκια κοπελα (το λεει και το ονομα αλλωστε),αλλα η "σχεση" μαζι της,εξυπηρετουσε απο την αρχη εναν και μονο σκοπο...Την ικανοποιηση των "γενετησιων ενστικτων" του..
Το μπατζετ του αλλωστε ηταν τοσο περιορισμενο που δεν του αφηνε περιθωρια για τετοιες απολαυσεις "επι χρημασι"...Η θα εμενε αγαμητος η θα επρεπε να εκμεταλλευτει καποια "ευκαιρια"...
Και η Τιραμι-Σου ηταν Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ...Εμφανιστηκε μπροστα του σα "μαννα εξ ουρανου"...
Γεννημενη σε ενα φτωχικο χωριο του Ισααν,μεγαλωσε σε μια οικογενεια "σινεφιλ"...Καθε μερα,οταν τελειωναν τη δουλεια στο χωραφι,μαζευοταν ολη η οικογενεια και βλεπαν ταινιες σε DVD...Επομενο ηταν,η Τιραμι-Σου να μαγευτει απο το παραμυθενιο κοσμο του Χολυγουντ και εβαλε σκοπο της ζωης της να γινει μια μερα ηθοποιος-σταρ...
Οταν ενηλικιωθηκε,αποφασισε να κατεβει στη Παταγια για να κυνηγησει το ονειρο της...Ειχε ακουσει αλλωστε οτι χιλιαδες φαρανγκ συρρεουν καθε χρονο εκει και ευελπιστουσε πως μπορει να γνωρισει καποιον σκηνοθετη..
Οπως καταλαβαινετε,δεν ηθελε και πολυ να τη "πατησει" οταν ειδε τον Καμ-Αγρα με κρεμασμενες τις καμερες στο λαιμο του...
Εβαλε σκοπο λοιπον να τον κατακτησει..Και οπως ειχε μαθει απο μικρη απο τη μανα της οτι "farang men like sex very much",αποφασισε να το χρησιμοποιησει...Και δεν εφτανε που τον ξεζουμιζε καθε μερα,αλλα για ποικιλια κουβαλουσε και καμμια φιλη της για παρτουζες...Ειχε βαλθει να τον τρελλανει..
Ο Καμ-Αγρας,αλλο που δεν ηθελε...Με το παραμυθι που της ειχε πουλησει,τη "γλενταγε" καθε μερα χωρις να πληρωνει σατανγκ τσακιστο...
Ολα ηταν υπο ελεγχο,μεχρι που ο ερωτας χτυπησε τη πορτα των δυο "ιδανικων και αναξιων" εραστων...

Συνεχιζεται...
Παπατζηδες τυπου καμαγκρα πρεπει να βγαζει μονο η ελλαδα, παγκοσμια πατεντα!  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παιδες , ξανασυναντησα τον Laki στο αεροδρομιο του Ντουμπαι ξανα.......
Ειναι foul ερωτευμενος με φιλιπινεζα εργαζομενη εκει αλλα πολυ μπερδεμενα μου τα πε μετα...
αυτη μπλεγμενη με 1 αλλον......
Θ μπλεξει ο λακης μου φαινεται...........
και τι ειμαστε ρε συ η μαμα του?ενηλικος ειναι.
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Για ποια μπλουζα λες?Αυτη την Ed Hardy που παζαρευα μισή ώρα στο central festival να μου την αφήσει 5.000 μπατ απο 5.900 και μου έκανε η πωλητρια τη δύσκολη?..Τη κατάφερα όμως τελικα!
Αλλα  εκείνο το τρελλο μωρο που μου ζητούσε 10.000 για short και το παζαρευα να το ρίξω στα 8.000,πάνω που πήγαινα να το πείσω,ήρθε ένας κωλογιαπωνεζος που άκουγε τη συζήτηση,του έδωσε 15.000 και το φόρτωσε...
Α!..Και βγάλε μου κι αλλα άπλυτα στη φορα!..Πλάκα εχει!!

Τα θυμάσαι ρε μπαγάσα...Αξέχαστες στιγμές...
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά Με αυτό το μήνυμα θέλω να σας πω ένα ευχαριστώ  και δεν θα καθίσω να ξοδεύω τον χρόνο μου να ξαναγράψω. Διότι κάποιος από εδώ  μου έκανε αναφορά στον συντονιστή διότι το χόντρυνα το παιχνίδι μαζί του.  Και όπως καταλαβαίνετε και εσείς είναι λόγια για να με βγάλουν από την μέση. Ότι έχω γράψει τα έχετε μπροστά σας πείτε μου πια στιγμή το χόντρυνα σε προσωπικό επίπεδο  και με ποιον για να είναι αφορμή να με κάνει report στον συντονιστή. Άρα υπάρχει ζίλια. Κάτω από αυτές της συνθήκες  δεν μπορώ να συνεχίσω να σας μεταδίδω πώς μπορεί ένα Λαμογιο να περνά καλά και φθηνά  ακόμα και στην Pattaya. Εγώ σε αυτόν που παρεξηγήθηκε του απάντησα σε προσωπικό μήνυμα  και του ανάλυσα μια μια της λέξεις του κείμενου μου. Τον θεωρώ άδικο προς εμένα και προς εσάς. Θα σας διαβάζω  να έχετε καλή συνέχεια. Αυτό σημαίνει Έλληνες,ζήλια, μίσος, κακία,  Αχ ρε F16 που είσαι ΣΟΦΈ εσύ τρέχεις πολύ πριν τον χρόνο. Παιδιά σας ευχαριστώ...
 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ  ΚΑΜΟΥΓΡΑ-ΛΟΥΓΚΡΑ . ΦΤΗΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΣ ΜΕ  ΤΟΝ ΠΑΓΚΤΑΟ........ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ  MEETING!!!!!!!    :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
βλεπω οτι αρκετοι στριμωχνετε τον καμαγκρα αρκετα τελευταια........γιατι???
ο καθενας γραφει οτι γουσταρει εδω μεσα
αν δεν βριζει και δεν ξεμπροστιαζει προσωπικα καποιον ας γραφει οτι αρλουμπες γουσταρει..ο πρωτος η ο τελευταιος ειναι που λεει διαφορες παπαριες και μουφες
αλοιμονο να την πεφταμε τοσο ωστε να ξεπερναει την πλακα σε καποιον που προσπαθει εστω και βλακωδως να πουλησει παπατζηλικι
αλλωστε τι ζορι τραβαμε οσοι ξερουμε την (πικρη) αληθεια για το sex-system-tourism της εν λογω χωρας
ακομα και οι μη γνωριζοντες καταλαβαν οτι τιποτα δεν υσχιει απο αυτα που γραφει



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom