Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

ΛΟΡΔΕ οπως παντα "απαιχτος".  Μια εικονα  1000  λεξεις .
 

spyba1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κι υστερα με κραζατε που εγω εκανα τοφ φορουμ πουτανα και οτι εβριζα.Παρτε τωρα lusiano στη μαπα
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Που είσαι ρε ψυχή; Που χάθηκες  :dunno:
Welcome back!  :happy:
Κάποιος σε ζήτησε αλλα δε θυμάμαι  :think:
...κάποιοι άλλοι όμως θέλουν  :s&m_1:  TOP SALOM SALAI!!!

Για βάλε λίγη τάξη επαέ χάμω!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Εσυ φιλε κ-γερε πρεπει να τσονταρεις αλλα τοσα για το NURU σου................./
:Εγω απο τωρα κοιταω για του χρονου στις 18 Φλεβαρη.Μονο 325 μερες μεινανε :2funny: Ρε θα τρελαθουμε εδω μεσα. :S
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Συνέχεια εκ του προηγουμένου
Σε λίγα λεπτά κατεβήκαμε τις σκάλες και πήγαμε για καφέ σε ένα από τα μπαράκια του χωριού.Το νησί έχει αλλάξει πολύ μετά την τσουνάμι εποχή.Ομορφα δρομάκια και πολλά γραφικά μπάρ, εστιατόρια,ταξιδιωτικά γραφεία, σχολές καταδύσεων και ωραία beach bar.
Ο τρίτο φίλος ο Γιώργος έκλεισε δύο δωμάτια.Ένα στη βόρεια πλευρά του νησιού και ένα στη νότια.Το βράδυ ανάλογα πόσο μάου θα ήταν θα επέλεγε που θα  διανυχτερεύσει....Το νησί είναι γεμάτο απο νεολαία.Βορειοευρωπαίοι κυρίως.Μετά το καφέ πήγαμε στη νότια πλευρά και σε παραλιακή ταβέρνα.Ο Άκις παρήγγειλε Παντάϊ φυσικά και μας τόνισε ότι σαν εκείνο του Number 6 στη Πατόνγκ δε έχει φάει πουθενά.Το τραπέζι γέμισε από λαχταριστούς μεζέδες.Tom Yam, Somtam, ψάρια, καβούρια, σαλάτες και άλλες νοστιμιές.Τα κορίτσια το ευχαριστήθηκαν με τις δικές τους πικάντικες γεύσεις.
Δίπλα μας η θάλασσα είχε αποτραβηχτεί με πείσμα και άφησε στην άμμο παραπονεμένες βάρκες να περιμένουν ανυπόμονα το ηλιοβασίλεμα.Μια τέτοια θα παίρναμε αύριο να μας πάει σε τόπους μαγικούς.Μέχρι τότε όμως η νύχτα θα ήταν μεγάλη.
-Καλά ρε όλο παντάϊ θα τρως κάθε μέρα;
-Αφού με αρέσει;
- Όπως θέλεις, άντε ζήτα τσεκ-μπίν να πάμε παρακάτω.
Πιο πέρα ακούγονταν τραγούδια.Οσο πλησιάζαμε η μουσική δυνάμωνε μέχρι που φτάσαμε σε παραλιακό μπαρ με θέα  το λιμανάκι του νησιού.Παραγγείλαμε παγωμένες μπύρες και αράξαμε στους καναπέδες πάνω στην άμμο.Κοίταξα  με ικανοποίηση τον ουρανό.Πολλά αστέρια και απόψε.....ωπς λείπουν δύο.Κοίταξα τη παρέα και ησύχασα.Το ένα ήταν δίπλα μου και το άλλο στην αγκαλιά του κολλητού.Ο τρίτος φίλος ήθελε να απολαύσει την ομορφιά της εκδρομής χωρίς να απασχολείται με τιλάκ.Σωστός,γιατί ο άλλος...
-Καλά ρε του λέω εδώ ήρθες να αγαπήσεις;
Η Ντάου το απελάμβανε.Μου ζήτησε και δεύτερη μπύρα αλλά σε τούτο το μπαρ δε είχε δράση.Τη δεύτερη, τη τρίτη και την τέταρτη μπύρα την ήπιαμε στο Slinky beach bar στη βόρεια όχθη.Απίθανο μέρος με δυνατά μπιτς, fire show και πολύ νεολαία.Η παρέα απογειώθηκε. Κέφι στο φουλ, χορός και πλάκες αξέχαστες.Η μόνη μας σκέψη ήταν πως θα ξυπνήσουμε την άλλη μέρα.
Κάτι που με χαρά όλοι περίμεναν.Την ολοήμερη βαρκάδα στα νησιά και τις εξωτικές παραλίες.Η νύχτα έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο που θα μπορούσε.Παρέα με μούσα της μυθολογίας σε δωμάτιο σχεδόν πάνω στα δέντρα. Ονειρο!Η κατάλευκη κουνουπιέρα σαν σε παλάτι έκλεισε απ΄ έξω τα αδιάκριτα βλέματα αλλά και τσιμπίματα των  ενοχλητικών πλασμάτων της νύχτας.Νύχτα βγαλμένη από παραμύθια της Ανατολής.

Το πρωί τα πουλιά του επίγειου παράδεισου ξεκίνησαν το τραγούδι πολύ πριν λαλήσουν τα ηλεκτρονικά κοκόρια.
Η πριγκήπισα σηκώθηκε με χαμόγελο και αφού έβαλε το γαλάζιο της παρεό κατεβήκαμε για πρωινό.Σε λίγο κατέβηκε και ο Ακις με την κυρία του.
-Αργησες του λέω για να τον πειράξω.
Ένα πονηρό του χαμόγελο  μου εξήγησε το λόγο.
-Καλά ρε εδώ βρήκες να ερωτευτείς;
-Αν όχι εδώ στο παράδεισο και τη γαλάζια λίμνη τότε πού ρε;
-Ε καλά άσε τα λόγια και πάμε γιατί περιμένει ο άλλος.
-Βάρκα βρήκατε;
-Και βάρκα και καπετάνιο Ζέπο.
Τα κορίτσια ανάλαβαν τα ψώνια και εμείς τα υπόλοιπα.Μάσκες βατραχοπέδηλα, κάμερες κλπ.
-Νερά πήρατε;Ναι!
-Αντιηλιακό;Ναι!
-Τσιγάρα…Όχι! Φτου τρέχω, ξεκινάτε και έρχομαι.
-Καλά ρε θα καπνίσεις στη φύση; Όχι αλλά για παν ενδεχόμενο…
-Up to you!
H βάρκα μας ήταν παλιά αλλά μεγάλη, με εξωλέμβια μηχανή μακριά σαν ουρά.Ε ρε γέλια και χαρές.Εκτός την ομορφιά του τοπίου η όλη εικόνα  γέμιζε και με τα όμορφα χαμόγελα των δύο κοριτσιών μας.

-Ρε σεις αν δεν είχαμε κοπέλες θα κάναμε τούτη την εκδρομή.
-Μπααααα λέει ο ένας θα μας περνούσανε για...ξέρω γώ;
-Και γιατί όχι…λέει ο άλλος
Τέλος πάντων ο βαρκάρης πήρε μισή τιμή από τις πατριώτισες του και ολόκληρη τιμή από εμάς.Βάλε  το σκόντο  αλλά και τον ανταγωνισμό μας ήρθε το πακέτο αρκετά οικονομικό.
Ηταν δέκα το πρωί και είχαμε ακόμη έξι ώρες περιπέτειας!
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
 

Συνημμένα

  • Hotel vew.jpg
    Hotel vew.jpg
    92,2 KB · Εμφανίσεις: 14
  • The Boat.jpg
    The Boat.jpg
    205,1 KB · Εμφανίσεις: 17

Επισκέπτης
Κατι ακομη για τους φιλους που ταξιδευουν με ΤΑΙ και βγαζουν τα εισιτηρια απευθειας απο το SITE της.
Εκτος απο το υψος του ναυλου,στα ψιλα γραμματα αναφερει οτι περαν του ναυλου σας χρεωνει και 50 ευρω ως booking expenses για οσα εισιτηρια εκδιδονται απευθειας.
Αν τα βγαλετε απο πρακτορειο θα πληρωσετε 30 ευρω λιγωτερα. Στα πρακτορεια δεν βαζει εξοδα κρατησης.Τα 20 ευρω ειναι το κερδος του πρακτορειου το οποιο αναγραφεται στη συνολικη τιμη....
Τον φεβρουαριο με την προςφορα της των 578 ευρω +50 για εξοδα= 628 ευρω ,πληρωσα μεσω πρακτορειου 598.....

ΠΟΣΑ ST ΕΙΝΑΙ 30 ΕΥΡΩ ΑΠΟ BEACH ROAD???///
Εδω εισαι πολυ σωστος!!!!Ετσι ακριβως ειναι...Η Thai δουλευει με αυτο τον τροπο.Και εγω 2 φορες που κατεβηκα  φετος Ταυλανδη αγορασα απο Airtickets περιπου 30 Ευρω πιο φτηνα απο το site της Thai.Και τωρα που θα κατεβω εχχω αγορασει απο pame diakopes.
για να μην νομιζεις οτι εχω κατι μαζι σου....
 

Επισκέπτης
Φιλε ΤΑΞΙΔΙΩΤΗ Χ,
Χθες ποσταρισα μερικες πληροφοριες σχετικα με την προσφορα της QATAR,τα ιδια περιπου ισχυουν για ολες τις εταιριες οταν βαζουν προσφορες.Οταν βαζουν προσφορες ειναι υποχρεωμενες να αναρτυουν τους ορους και τις προυποθεσεις των .
Στο ερωτημα σου τωρα,
Οι ναυλοι των εισιτηριων με ανοιχτες ημερομηνιες αναχωρησης η επιστροφης ειναι ακριβοι,σχεδον διπλασιοι αυτων των προσφορων. Θεωρουνται κανονικοι ναυλοι και δεν σε συμφερει να τους χρησιμοποιησεις.Μπορεις ομως ,να βγαλης το εισιτηριο της προσφορας και αν θες να αλλαξης ημερομηνια επιστροφης επιτρεπεται, αφου πληρωσεις καποιο προστιμο της ταξεως των 50-100 ευρω και η ημερομηνια επιστροφης βρισκεται εντος του χρονου που ισχυει η προσφορα. Εδω υπαρχει συνηθως προβλημα,σου λενε οτι για την ημερα που θελεις δεν υπαρχουν θεσεις στο ναυλο της προσφορας και σου προτεινουν τον αμεσως επομενο που ειναι πολυ πιο ακριβος.Το ποσο πιο ακριβος δεν το γνωριζω.Και κατι αλλο,οι αλλαγες γινονται απο αυτον που εκδιδει τα εισητηρια.......
Και επισης πολλες προσφορες δεν δεχονται καμια αλλαγη και καμια επιστροφη χρηματων εκτος φορων!!Διαβαστε προσεκτικα τους ορους των ναυλων.
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

ΠΑΓΤΑΟ,  ποτε προβαλλεται το 3ο επεισοδιο της νεας σειρας?

Δωσε πληροφορηση στον λαο!!!!!!!!!!
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Συνέχεια εκ του προηγουμένου
Σε λίγα λεπτά κατεβήκαμε τις σκάλες και πήγαμε για καφέ σε ένα από τα μπαράκια του χωριού.Το νησί έχει αλλάξει πολύ μετά την τσουνάμι εποχή.Ομορφα δρομάκια και πολλά γραφικά μπάρ, εστιατόρια,ταξιδιωτικά γραφεία, σχολές καταδύσεων και ωραία beach bar.
Ο τρίτο φίλος ο Γιώργος έκλεισε δύο δωμάτια.Ένα στη βόρεια πλευρά του νησιού και ένα στη νότια.Το βράδυ ανάλογα πόσο μάου θα ήταν θα επέλεγε που θα  διανυχτερεύσει....Το νησί είναι γεμάτο απο νεολαία.Βορειοευρωπαίοι κυρίως.Μετά το καφέ πήγαμε στη νότια πλευρά και σε παραλιακή ταβέρνα.Ο Άκις παρήγγειλε Παντάϊ φυσικά και μας τόνισε ότι σαν εκείνο του Number 6 στη Πατόνγκ δε έχει φάει πουθενά.Το τραπέζι γέμισε από λαχταριστούς μεζέδες.Tom Yam, Somtam, ψάρια, καβούρια, σαλάτες και άλλες νοστιμιές.Τα κορίτσια το ευχαριστήθηκαν με τις δικές τους πικάντικες γεύσεις.
Δίπλα μας η θάλασσα είχε αποτραβηχτεί με πείσμα και άφησε στην άμμο παραπονεμένες βάρκες να περιμένουν ανυπόμονα το ηλιοβασίλεμα.Μια τέτοια θα παίρναμε αύριο να μας πάει σε τόπους μαγικούς.Μέχρι τότε όμως η νύχτα θα ήταν μεγάλη.
-Καλά ρε όλο παντάϊ θα τρως κάθε μέρα;
-Αφού με αρέσει;
- Όπως θέλεις, άντε ζήτα τσεκ-μπίν να πάμε παρακάτω.
Πιο πέρα ακούγονταν τραγούδια.Οσο πλησιάζαμε η μουσική δυνάμωνε μέχρι που φτάσαμε σε παραλιακό μπαρ με θέα  το λιμανάκι του νησιού.Παραγγείλαμε παγωμένες μπύρες και αράξαμε στους καναπέδες πάνω στην άμμο.Κοίταξα  με ικανοποίηση τον ουρανό.Πολλά αστέρια και απόψε.....ωπς λείπουν δύο.Κοίταξα τη παρέα και ησύχασα.Το ένα ήταν δίπλα μου και το άλλο στην αγκαλιά του κολλητού.Ο τρίτος φίλος ήθελε να απολαύσει την ομορφιά της εκδρομής χωρίς να απασχολείται με τιλάκ.Σωστός,γιατί ο άλλος...
-Καλά ρε του λέω εδώ ήρθες να αγαπήσεις;
Η Ντάου το απελάμβανε.Μου ζήτησε και δεύτερη μπύρα αλλά σε τούτο το μπαρ δε είχε δράση.Τη δεύτερη, τη τρίτη και την τέταρτη μπύρα την ήπιαμε στο Slinky beach bar στη βόρεια όχθη.Απίθανο μέρος με δυνατά μπιτς, fire show και πολύ νεολαία.Η παρέα απογειώθηκε. Κέφι στο φουλ, χορός και πλάκες αξέχαστες.Η μόνη μας σκέψη ήταν πως θα ξυπνήσουμε την άλλη μέρα.
Κάτι που με χαρά όλοι περίμεναν.Την ολοήμερη βαρκάδα στα νησιά και τις εξωτικές παραλίες.Η νύχτα έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο που θα μπορούσε.Παρέα με μούσα της μυθολογίας σε δωμάτιο σχεδόν πάνω στα δέντρα. Ονειρο!Η κατάλευκη κουνουπιέρα σαν σε παλάτι έκλεισε απ΄ έξω τα αδιάκριτα βλέματα αλλά και τσιμπίματα των  ενοχλητικών πλασμάτων της νύχτας.Νύχτα βγαλμένη από παραμύθια της Ανατολής.

Το πρωί τα πουλιά του επίγειου παράδεισου ξεκίνησαν το τραγούδι πολύ πριν λαλήσουν τα ηλεκτρονικά κοκόρια.
Η πριγκήπισα σηκώθηκε με χαμόγελο και αφού έβαλε το γαλάζιο της παρεό κατεβήκαμε για πρωινό.Σε λίγο κατέβηκε και ο Ακις με την κυρία του.
-Αργησες του λέω για να τον πειράξω.
Ένα πονηρό του χαμόγελο  μου εξήγησε το λόγο.
-Καλά ρε εδώ βρήκες να ερωτευτείς;
-Αν όχι εδώ στο παράδεισο και τη γαλάζια λίμνη τότε πού ρε;
-Ε καλά άσε τα λόγια και πάμε γιατί περιμένει ο άλλος.
-Βάρκα βρήκατε;
-Και βάρκα και καπετάνιο Ζέπο.
Τα κορίτσια ανάλαβαν τα ψώνια και εμείς τα υπόλοιπα.Μάσκες βατραχοπέδηλα, κάμερες κλπ.
-Νερά πήρατε;Ναι!
-Αντιηλιακό;Ναι!
-Τσιγάρα…Όχι! Φτου τρέχω, ξεκινάτε και έρχομαι.
-Καλά ρε θα καπνίσεις στη φύση; Όχι αλλά για παν ενδεχόμενο…
-Up to you!
H βάρκα μας ήταν παλιά αλλά μεγάλη, με εξωλέμβια μηχανή μακριά σαν ουρά.Ε ρε γέλια και χαρές.Εκτός την ομορφιά του τοπίου η όλη εικόνα  γέμιζε και με τα όμορφα χαμόγελα των δύο κοριτσιών μας.

-Ρε σεις αν δεν είχαμε κοπέλες θα κάναμε τούτη την εκδρομή.
-Μπααααα λέει ο ένας θα μας περνούσανε για...ξέρω γώ;
-Και γιατί όχι…λέει ο άλλος
Τέλος πάντων ο βαρκάρης πήρε μισή τιμή από τις πατριώτισες του και ολόκληρη τιμή από εμάς.Βάλε  το σκόντο  αλλά και τον ανταγωνισμό μας ήρθε το πακέτο αρκετά οικονομικό.
Ηταν δέκα το πρωί και είχαμε ακόμη έξι ώρες περιπέτειας!
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
να μουνα ο πουτσος σου για μια βδομαδα.............................
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.692
Πόντοι
2.411
με 50 ευρω γαμαω καλο μουνακι σε στουντιο.αν καλεσεις απο γραφειο ,ρισκαρεις να σου ερθει φολα.αν εισαι τυχερος και ειναι καλο,θα βγαλει το κομπιουτερακι και θα χρεωσει εξτρα πιπα χωρις καποτα,κωλο κλπ.συνολο μαζι με το ξενοδοχειο 200 ευρω!καλυτερα να τον παιξω!τα βρωμομουνα αντι να μας πληρωνουν που τα γαμαμε ,τα πληρωνουμε. 
ΣΤΗ ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑΜΕ ΚΑΤΟΥΡΑΜΕ ΚΑΙ  ΧΕΖΟΥΜΕ.μη μας πιανουν μαλακες οι πουτανες εκει!
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΕ ΛΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!
Το φιλμ αυτο το εχω δει στο διαδυκτιο στα αγγλικα σε 3-4 κομματια. Ειναι καταπληκτικο.
ΜΠΡΑΒΟ και στον ΣΚΑΙ που το μεταγλωτησε και το εδειξε.
ΔΕΙΤΕ  το ολοι ,ισως και καποιοι απο δω μεσα αλλαξουν τις αποψεις τους για την ΤΑΥΛΑΝΔΗ ,τον λαο της καιτην κουλτουρα τους.
Θα καταλαβετε για ποιους λογους κανουν αυτο που κανουν.Υπαρχουν βεβαια και οι εξαιρεσεις...
ΔΕΙΤΕ ΤΟ  και μετα σχολιαστε...
ΛΑΚΗ για μια φορα ακομη ΜΠΡΑΒΟ σου.Προσφερεις πολλα..............
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
-Δώστου Γιορίκαααααααα!!!

-Λάκη μπράβο για τον κόπο σου να ανεβάσεις το βίντεο και ευχαριστούμε :thumbsup:
......αλλά μελαγχολήσαμε :S
Φυσικά η ταινία άφησε απ' έξω πολλά άλλα μυστικά της νύχτας των μαγισσών
Το αστείο της ταινίας: H μαμασάνγκ προσέχει το κορίτσι να μην απατήσει τον σπόνσορα  :2funny: :2funny:

Πολύ μπάζα όμως, ειδικά η πρωταγωνίστρια χαλάει και το όνομα.........χμ χμ  ;)
 

Συνημμένα

  • Hi hi hi.jpg
    Hi hi hi.jpg
    185,7 KB · Εμφανίσεις: 17

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ρε Pag...Παιζεις με το πονο μου...??
Εβαλες παλι φωτο απο τον απολυτο Ταυλανδικο αγγελο?
Ααααααχχχ...Μου θυμισες το βραδυ που ξεροσταλιασα μιση ωρα κατω απο το Νανα,μηπως και του δωσεις την "ελευθερας" νωρις και προλαβω κι εγω να γλυψω λιγο κοκκαλακι... :grin:
Ευτυχως που στο τελος πρυτανεψε η λογικη και απο τα να μεινω αφορτωτος,πηρα το μωρο της προηγουμενης βραδιας... ;)
Μου αφησες ομως απωθημενο... :grin:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
αν δεν αγιάσει η πούτσα του παγκταο δεν θα αγιάσει κανενός  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom