Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το βιντεακι  ρε παιδια για παραμυθακι καλο ειναι!!!!να το βαζουμε στα μελλοντικα παιδακια μας να το βλεπουν....τη μαμμα που ταλαιπωρειται....την αλλη που ειναι πιστη στον Αγγλο μεθυσο.....scorpio  εδω εισαι εκτος!!!!!και βεβαια τα αλλα γεροντακια λορδος και Ξενοφων συγκινηθηκαν και συνφωνησαν για την κακη μοιρα των Ταυλανδεζων και τους κακους ξενους.....Ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ψυχραιμία σύντροφοι..... :cool2:

Λοιπόν Μ.Εβδομάδα κομμένα τα πορνό, ανταλλαγές "γαλλικών" και άλλα συναφή.Σύμφωνοι;
Τρίτο και τέταρτο επεισόδιο σαπουνόπερας λίαν συντόμως

Happy Songran  :boobies: :cum:
και Καλή Ανάσταση  :priest:
 

Επισκέπτης
Ψυχραιμία σύντροφοι..... :cool2:

Λοιπόν Μ.Εβδομάδα κομμένα τα πορνό, ανταλλαγές "γαλλικών" και άλλα συναφή.Σύμφωνοι;
Τρίτο και τέταρτο επεισόδιο σαπουνόπερας λίαν συντόμως

Happy Songran  :boobies: :cum:
και Καλή Ανάσταση  :priest:
Οχι κομμενα φιλε!!! γιατι εμεις απο αυριο θα ειμαστε κατω και για ολο το Πασχα...και Ανασταση θα κανουμε εκει(Phuket)οποτε καταλαβαινεις  θαχουμε πανηγυρια!!!!!!!!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ΤΥΧΕΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
Καλά να περάσετε και φυσικά αναμένουμε περιγραφές
αλλιώς Τop Slom Salai  :s&m_1:

Συμφωνώ το βίντεο είναι φόλα.Δείχνει λίγα από αυτά που γίνονται κάτω.
Ειδικά όταν η Φόν φρικάρει που ο αλκοολικός την ξεχνάει... :2funny:
Λες και δε γνωρίζουμε πόσο εύκολα βρίσκουν εφεδρικούς σπόνσορες  :headbang:
Επιβραβεύω όμως τον κόπο του συνάδελφου Λάκη
 

Επισκέπτης
ΤΥΧΕΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
Καλά να περάσετε και φυσικά αναμένουμε περιγραφές
αλλιώς Τop Slom Salai  :s&m_1:

Συμφωνώ το βίντεο είναι φόλα.Δείχνει λίγα από αυτά που γίνονται κάτω.
Ειδικά όταν η Φόν φρικάρει που ο αλκοολικός την ξεχνάει... :2funny:
Λες και δε γνωρίζουμε πόσο εύκολα βρίσκουν εφεδρικούς σπόνσορες  :headbang:
Επιβραβεύω όμως τον κόπο του συνάδελφου Λάκη
Ναι, Ναι και επαυξανω για τον κοπο του Scorpio..οπως επισης ευχαριστω και αντευχομαι για οτι καλυτερο... που πρεπει να ειναι μια συναντηση κατω!!!!!!!!
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ρε ΛΟΥΣΙΑΝΟ , γιατι βρε αγορι μου τοσο μισος και εμπαθεια εχεις με τους γερους? Μηπως οταν ησουν μικρος ειχες καποια τραυματικη εμπειρια απο γερο και σου εμεινε το κουσουρι???? Αλλοιως δεν εξηγειται.....
Δεν αμφιβαλλω, οτι δεν θα περασεις καλα κατω στα πανηγυρια,   αλλωστε για τα "ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ" εισαι.....
Δεν πιστευω να παρης μαζι και το λαπτοπ σου ??? Μη μας κανεις αγιες μερες και αμαρτησουμε!!!!!!!!!!
Μπες και σε κανενα ναο[οχι του σεξ],που ξερεις  ισως σε φωτισει ο ΒΟΥΔΑΣ....

ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.
 

lusianal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Οχι κομμενα φιλε!!! γιατι εμεις απο αυριο θα ειμαστε κατω και για ολο το Πασχα...και Ανασταση θα κανουμε εκει(Phuket)οποτε καταλαβαινεις  θαχουμε πανηγυρια!!!!!!!!!!

:fuck2: ton James ;Πόσο χρονών είναι;
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια εχω μια απορια ,το καλοκαιρι λεω να κατσω στην Ταιλανδη 20 με 30 μερες.αξιζει καμια εκδρομη σε καποια γειτονικη χωρα?μηπως ειναι χασιμο χρονου?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Ρε ΛΟΥΣΙΑΝΟ , γιατι βρε αγορι μου τοσο μισος και εμπαθεια εχεις με τους γερους? Μηπως οταν ησουν μικρος ειχες καποια τραυματικη εμπειρια απο γερο και σου εμεινε το κουσουρι???? Αλλοιως δεν εξηγειται.....
Δεν αμφιβαλλω, οτι δεν θα περασεις καλα κατω στα πανηγυρια,   αλλωστε για τα "ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ" εισαι.....
Δεν πιστευω να παρης μαζι και το λαπτοπ σου ??? Μη μας κανεις αγιες μερες και αμαρτησουμε!!!!!!!!!!
Μπες και σε κανενα ναο[οχι του σεξ],που ξερεις  ισως σε φωτισει ο ΒΟΥΔΑΣ....

ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.
Μπορει να φοβαται τον ανταγωνισμο  :zfuck: αν και εγω νομιζω οτι εχει μπει στην κλιμακτηριο :2funny: δεν εξηγειται αλλιως τοση γκρινια.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια εχω μια απορια ,το καλοκαιρι λεω να κατσω στην Ταιλανδη 20 με 30 μερες.αξιζει καμια εκδρομη σε καποια γειτονικη χωρα?μηπως ειναι χασιμο χρονου?
  ολη  η  ασια  ειναι  ενδορφινη!
  ετοιμασου  να  γινεις  "πρεζακιας"
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
  ολη  η   ασια   ειναι  ενδορφινη!
 ετοιμασου   να  γινεις  "πρεζακιας"
κατι απο ACID μου θυμιζει(γνωστο μαγαζι στα τελη του 90 στο γηπεδο του ΠΑΟΚ, καποιοι θα το θυμουνται)
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.692
Πόντοι
2.411
τι εχεται παθει ολη με τη ταυλανδη?γιατι δε πατε μια μοσχα η αγια πετρουπολη?τα σουκοι που θα δεις εκει δεν εχουν καμμια σχεση με τα μαιμουδακια!αν επειμενεις να πας ταυλανδη και θες να δεις και κατι καλυτερο, σου προτεινω να πας σιγκαπουρη.ειναι πιο ακριβα  απο ταυλανδη αλλα τα μουνακια πιο καλα.μη πας καμποτζη οδικως απο αρανυαπρατετ στο ποπετ ,γιατι ειναι επικινδυνα.επισης μη πας βιετναμ.εχω παει σαιγκον 15 φορες . το μονο που αξιζει ειναι το χαλονγκ μπει με τα νησακια κοντα στο ανοι.κατα τα αλλα φτωχια ,φτωχια ,φτωχια! 
ρε παιδια εχω μια απορια ,το καλοκαιρι λεω να κατσω στην Ταιλανδη 20 με 30 μερες.αξιζει καμια εκδρομη σε καποια γειτονικη χωρα?μηπως ειναι χασιμο χρονου?
[/quote]
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
αντε να ανεβουμε λιγο -230

Γιωρίκα SAME-SAME....[size=11pt]-229[/size] :headbang:



Ω της τρίτης ηλικίας γκρινιάρηδες  :woldman: :argue:
ηρεμία ρε Ταϊλανδο-αρρωστιάρηδες!   :S  :idiot:
στον ίδιο είμαστε θάλαμο ανάρρωσης-αναμονής  :hmm:
με νοσοκόμες μάγισσες πλανεύτρες του Σιάμ  :tits:  :boobies:  :tits2:
για θεραπεία μέχρι να έρθει η μέρα της επιστροφής  :happy:
στη χώρα του χαμόγελου και του Σονγκράν :smitten:



 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Τελικα αποδεικνυεται σωστο αυτο που λενε:
Χειροτερος απο εναν ΒΛΑΚΑ ειναι αυτος που δεν παραδεχεται οτι ειναι ΒΛΑΚΑΣ.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Το βιντεακι  ρε παιδια για παραμυθακι καλο ειναι!!!!να το βαζουμε στα μελλοντικα παιδακια μας να το βλεπουν....τη μαμμα που ταλαιπωρειται....την αλλη που ειναι πιστη στον Αγγλο μεθυσο.....scorpio  εδω εισαι εκτος!!!!!και βεβαια τα αλλα γεροντακια λορδος και Ξενοφων συγκινηθηκαν και συνφωνησαν για την κακη μοιρα των Ταυλανδεζων και τους κακους ξενους.....Ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

Που συμφωνησα βρε ΗΛΙΘΙΕ οταν δεν εχω γραψει ΤΙΠΟΤΑ;
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

  LORDJIM ,

  Σημασια γι αυτον δεν εχει αν εγραψες κατι η οχι. Εισαι ΓΕΡΟΣ και πρεπει να σε μαζεψουν μαζι με τους υπολοιπους.
  Εδω εχει κανει γερο τον PIPIN ,που πρεπει να ειναι μικροτερος του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ας τον αγνοησουμε . Απαντουν τα νεα μελη .
 
  LUSSI,
 
  Νασαι καλα, ακομη γελω με το ποσταρισμα σου χθες βραδυ......
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ΤΥΧΕΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
Καλά να περάσετε και φυσικά αναμένουμε περιγραφές
αλλιώς Τop Slom Salai  :s&m_1:

Συμφωνώ το βίντεο είναι φόλα.Δείχνει λίγα από αυτά που γίνονται κάτω.
Ειδικά όταν η Φόν φρικάρει που ο αλκοολικός την ξεχνάει... :2funny:
Λες και δε γνωρίζουμε πόσο εύκολα βρίσκουν εφεδρικούς σπόνσορες  :headbang:
Επιβραβεύω όμως τον κόπο του συνάδελφου Λάκη
σε πιστευω συνοδοιπορε γιατι και εμενα αν και δεν τις εχω ζησει απο κοντα η λογικη μου μου λεει πως σιγουρα οι εφεδρικοι σπονσορες ειναι ο κανονας που δεν σπαει εκει.ο λακης εχει προσφερει πολλα στο thread και στο φορουμ γενικα.ειναι απο τα γενναιοδωρα ατομα που δινουν απλοχερα οτι ξεορυν.ποιος μπορει να ξεχασει το οδοιποριπο στο λος ανχελες και τα cherry girl...τους τροπους τους οποιους πρεπει να ακολουθησεις για να γαμησεις εκει?και κατι αλλο.αντε και χαλαρωστε παιδια.ενταξει καλο ειναι να αναβουν τα αιματα μεσογειακοι ειμαστε με χιουμορ γαματο αλλα μην ξεφυγουμε τελειως.
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
κατι απο ACID μου θυμιζει(γνωστο μαγαζι στα τελη του 90 στο γηπεδο του ΠΑΟΚ, καποιοι θα το θυμουνται)
κάθε παρασκευή είχε πάρτυ, κάθε παρασκευή ήμουν εκεί.  :rockon:
μια φορά δεν πήγα, μπουκάραν μπάτσοι τα έκαναν λαμπόγυαλο και συλλάβαν όλους τους πελάτες  :S
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Πάμε για κανένα ναργιλλέ λέω γω...
τον πεθύμισα...
μπας και θυμηθώ λίγο άρωμα γυναίκας...
 

Συνημμένα

  • Haremi.jpg
    Haremi.jpg
    174,7 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom