Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Πάμε για κανένα ναργιλλέ λέω γω...

το βραδυ...τιγκα στα εκφυλα ταπιδια εισαι παναθεμα σε...για αυτο πολλοι σε ζηλευουν και σε φθονουν χαχαχα  :grin: :grin:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ε όχι δα...:s&m_3:
ίσα-ίσα μόνο φίλους και πολύ καλούς μάλιστα έκανα μέσα από το site  :dancing:
...και η ομάδα μεγαλώνει,άντε πάμε δυνατά  :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
δεν ενοουσα τους καλους φιλους του site.καταλαβαινεις ποιους τυπους εννοω.επισης πρεπει να πω οτι ο joedoe οσο περναει ο καιρος τοσο πιο πολυ ανεβαινει στην εκτιμηση μου παρολο που στην αρχη μου φαινοταν κακομοιρης και μιζερος.πραγματικα εκανα λαθος σε αυτο και το γραψιμο του ειναι ειλικρινες και κυριως ρεαλιστικο και πρακτικο γιατι σε τετοια ταξιδια λαμβανεις ολους τους παραγοντες υποψην δηλαδη οικονομικο κυριως και μετα σχεση αποδοσης τιμης, προτιμησεις του καθενος, προσοντα του καθενος ειτε μιλαμε για καμακι ειτε για εξωτερικη εμφανιση, την ψευδαισθηση εστω του gfe και δινει κυριως χρησιμες συμβουλες χωρις υπερβολες με οποια μορφη και αν εκφραζονταια αυτες.joedoe σε συγχαιρω για την ειλικρινεια και εκτιμησα το γεγονος οτι δεν κρυφτηκες αλλα με θαρρος εγραψες για την ηλικια σου το παρουσιαστικο σου και τις οικονομικες σου δυνατοτητες και το οτι ολα αυτα σε εκαναν να αλλαξεις απο νοτια αμερικη σε ταιλανδη.εισαι ατομο προσγειωμενο και ωριμο και πολυ θα χαρω να τα πουμε απο κοντα ειδικα φθινοπωρο που λεω να παω ταιλανδη.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο λορδος δεν ειναι καθολου γερος, αυτο το υπογραφω,
επισης υπογραφω οτι οταν γερασει θα εξακολουθει να οργωνει την Ασια προς ανευρεση θηλυκων υπαρξεων.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Οχι ρε χούφταλο είναι !!!
Σιγά τώρα που θα μας μιλήσει ο άσχετος πουρέιντζερ για Ασία.
Επειδή πηγαίνει 30 χρόνια τώρα νομίζει ότι τα ξέρει όλα.
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
προς ολουσ τουσ φιλους συναγωνιστες...ξεχαστε την ταυλανδη απο 15-20 απριλιου...μιλαω για την περιοδο του SONGRAN!!!τραυματικη εμπειρια απο ολες τις αποψεις... :jerking:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα μας ΔΡΟΣΙΣΕΣ  :headbang:
Ρίξτο ρε φίλε το ρεπερτάζ, γιατί πως κλπ τι έπαθες, τι συνέβη :think:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
ο λορδος δεν ειναι καθολου γερος, αυτο το υπογραφω,
επισης υπογραφω οτι οταν γερασει θα εξακολουθει να οργωνει την Ασια προς ανευρεση θηλυκων υπαρξεων.
Ας μην αρχισουμε να μιλαμε τωρα για ηλικιες.Εγω απο εδω μεσα εχω γνωρισει μονο τον Παγκταο. Το κωλοπαιδο (με την καλη ενοια) δεν φαινεται πανω απο 40 αλλα το κυριωτερο ειναι οτι βαζει κατω πολλους 30αρηδες σε ζωντανια και κυριως πανω στο παιχνιδι.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Κ-γερε σιλάνς....πιπέρι μαρτυριάρη! :s&m_1:

Κατά τα άλλα ο ναργιλλές κόστους 15 ευρώ ήταν φόλα εν συγκρίσει με των της Πατάγιας στα Αράβικα.
Το δε σέρβις μηδαμινό.Εκεί είναι από πάνω σου συνέχεια...
Σε μπαρ καμαράκι μια σταλιά 2Χ3 με κλειστές πόρτες σχεδόν όλοι κάπνιζαν και ο μη καπνιστές ήσαν έξω στο κρύο...
Πάντως αναπολήσαμε στιγμές ψαροχωριού βλέποντας slideshow στο κινητό τιλάκ και όχι μόνο  ;)

Καλή επιστροφή σήμερα στους τελευταίους της παρέας που είναι Πουκέτ και Πατάγια.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Οχι κομμενα φιλε!!! γιατι εμεις απο αυριο θα ειμαστε κατω και για ολο το Πασχα...και Ανασταση θα κανουμε εκει(Phuket)οποτε καταλαβαινεις  θαχουμε πανηγυρια!!!!!!!!!!

Αντε αντε βρε παληοπαιδο, Αγιες μερες που ερχονται
Καλα να πας , καλα να περασεις
Και να δωσεις πολλα φιλια  :pipa2: :pipa2:  στο αγορι σου (James)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ας μην αρχισουμε να μιλαμε τωρα για ηλικιες.Εγω απο εδω μεσα εχω γνωρισει μονο τον Παγκταο. Το κωλοπαιδο (με την καλη ενοια) δεν φαινεται πανω απο 40 αλλα το κυριωτερο ειναι οτι βαζει κατω πολλους 30αρηδες σε ζωντανια και κυριως πανω στο παιχνιδι.
μην το κουραζεις, στην Ταιλανδη ολοι ειμασστε ετσι.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Κ-γερε σιλάνς....πιπέρι μαρτυριάρη! :s&m_1:

Κατά τα άλλα ο ναργιλλές κόστους 15 ευρώ ήταν φόλα εν συγκρίσει με των της Πατάγιας στα Αράβικα.
Το δε σέρβις μηδαμινό.Εκεί είναι από πάνω σου συνέχεια...
Σε μπαρ καμαράκι μια σταλιά 2Χ3 με κλειστές πόρτες σχεδόν όλοι κάπνιζαν και ο μη καπνιστές ήσαν έξω στο κρύο...
Πάντως αναπολήσαμε στιγμές ψαροχωριού βλέποντας slideshow στο κινητό τιλάκ και όχι μόνο  ;)

Καλή επιστροφή σήμερα στους τελευταίους της παρέας που είναι Πουκέτ και Πατάγια.
για τον ναργιλε εχεις δικιο...ζαλιστηκα ρε φιλε.επεσε η διαθεση μου.επειδη ομως η πατταγια εκτος απο λεφτα θελει και ηθικο πρεπει να σου θυμησω αυτο που εχει εχει ως κανονα ο πιο παλιος της ταιλανδης που ειναι μελος εδω και εννοω τον συνονοματο kostasbmw που πρωτοπηγε κατω το 1977 και κατι παραπανω θα ξερει...και λεει το επομενο μωρο να ειναι καλυτερο απο το προηγουμενο...οποτε συνεχισε στην αναζητηση καινουργιων μωρων!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ας μην αρχισουμε να μιλαμε τωρα για ηλικιες.Εγω απο εδω μεσα εχω γνωρισει μονο τον Παγκταο. Το κωλοπαιδο (με την καλη ενοια) δεν φαινεται πανω απο 40 αλλα το κυριωτερο ειναι οτι βαζει κατω πολλους 30αρηδες σε ζωντανια και κυριως πανω στο παιχνιδι.
τετοια πρεπει να του λεω και εγω για να συνεχισει το ευγενες αθλημα της αναζητησης ολοενα καινουργιων κορασιδων απο την χωρα του χαμογελου ωραιοτερων ακομα απο αυτα τα κουκλια που εχει ηδη ποσταρει...!!
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

ΛΟΥΣΙΑΝΟ,

Απο την παραθεση του Λορδου υιοθετω μονο τις 2 πρωτες σειρες.........
Μη τα βαλεις παλι μαζι μου,δεν εγραψα ποτε κατι τετοιο,μιλησα μονο για ( τραυματικη εμπειρια) και ειδες αμεσως ολα τα παλιοπαιδα αυτου του φορουμ με τα πονηρα μυαλα πως το πηραν????????
Εγραψες οτι θα εισαι ΠΟΥΚΕΤ , ολο το ΠΑΣΧΑ.....και την ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΄??????,δηλαδη την ΔΕΥΤΕΡΑ θα σ'εχουμε κοντα μας??????
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΛΟΥΣΙΑΝΟ,

Απο την παραθεση του Λορδου υιοθετω μονο τις 2 πρωτες σειρες.........
Μη τα βαλεις παλι μαζι μου,δεν εγραψα ποτε κατι τετοιο,μιλησα μονο για ( τραυματικη εμπειρια) και ειδες αμεσως ολα τα παλιοπαιδα αυτου του φορουμ με τα πονηρα μυαλα πως το πηραν????????
Εγραψες οτι θα εισαι ΠΟΥΚΕΤ , ολο το ΠΑΣΧΑ.....και την ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΄??????,δηλαδη την ΔΕΥΤΕΡΑ θα σ'εχουμε κοντα μας??????

Εσυ το χοντρηνες τωρα!!! :grin: :grin: :grin: :fuck1:
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα μας ΔΡΟΣΙΣΕΣ  :headbang:
Ρίξτο ρε φίλε το ρεπερτάζ, γιατί πως κλπ τι έπαθες, τι συνέβη :think:
δροσιστηκα απο την στιγμη που πατησα το ποδι μου στο πουκετ....μας ποτηζανε με τις βαλιτσες στο χερι 2 η ωρα μεσημεριατικα!!!!με λαστικα,πιστολια μπαζουκαζ,τσουμπλεκια ακα κουβαδες!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ρε φιλε  Ο ΧΑΜΟΣ!!!!!το θεμα βεβαια το γαμανε οι φαρανγκ,αγγλοι ειδικα που ψοφανε για τετοια....ξεκιναμε απο το paripas hotel κατα τις 11...την εχω παρει χαμπαρι και ειμαι με μια βερμουδα ξεβρακωτος με ενα τιραντε φανελακι!!!στα μισα της soi nanah...σκεφτομαι λες να την γλυτωσουμε????τι ηταν νατο πω???happy new year...και οι πρωτες ριπες ειναι γεγονος....πιο κατω στο εμπορικο γεμιζαν τα πολυβολα απο τα συντριβανια!!αρχιζω να σαλταρω....και μολις φτανουμε στην tai pan κοιταζω απεναντι την bagla και παθαινω ΣΟΚ!!!!πιθαρια τεραστια παντου για ανεφοδιασμο...δε γαμιεται λεω και προχωραμαι...στα 5 μετρα ειμαι ηδη κολος!!!να σου ριχνουν απο το 1 μετρο μεσα στα ματια,σε αυτια,με παγωμενο νερο απο παντου!!!δεν αντεχω αλλο,παμε για ποτο σε ενα beer bar...μας ριχναν ακομα και αυτοι που ειχαν το μαγαζι....ειμαι ετοιμος να αρπαχτω...η μονη διεξοδος η tiger disco σκριβως απο πανω...μπαινω μεσα και αρχιζω να τρεμω απο το κρυο με το κλιματιστικο...δε τις γλυτωνω τις βεντουζες σκεφτομαι...μουνι ουτε για δηγμα πουθενα και πως να βγουνε...η πιο μικρη πουτσα εφτανε ως το γονατο..ευτηχως φορτωσα ενα μωρο απο μαλαισια και σωθηκε η βραδια!!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καλη μεγ. εβδομαδα και καλο πασχα σε ολους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom