Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά παίζει καταπληκτική προσφορά της Qatar Airways 430 euro τα 2 άτομα (πρέπει να ταξιδεύουνε παρέα)
Κλείνεις μόνο σήμερα- αύριο και πετάς από 1 Μαη μέχρι κάπου στον Ιούνη.
Αν ενδιαφέρεται κανείς για αρχή Μάη στείλτε pm
Οπα , μεγαλε....δεσε!!!
Η προσφορα ειναι 424 ευρωπουλα ΤΟ ΑΤΟΜΟ, και οχι για 2!!!
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Οπα , μεγαλε....δεσε!!!
Η προσφορα ειναι 424 ευρωπουλα ΤΟ ΑΤΟΜΟ, και οχι για 2!!!
νταξει ειπαμε φτηνα,αλλα μην το ξεφτυλισουμε. 420κατι το ατομο εβγαινε,εαν ομως κλειναν 2 ατομα,οχι σολο ο ενας
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ρε φιλε μου ΠΑΓΤΑΟ, βαλθηκες να μας κανης τωρα στα γεραματα να αλλαξουμε ΟΜΑΔΑ??????
Εχω να καταγγειλω στο θρεντ, τον Pagtao για δωροδοκια (ενεργητικη) :fuck2: και τα Τιλακ του με τις κιτρινες φανελες για παθητικη δωροδοκια :knockinb:...

Ενω ο Ταιλανδος σερβιτορος ειναι Γαυρος απο τα "γενοφασκια" του...
Τον βρηκα στο εστιατοριο να φορα την τιμημενη (λεμε τωρα) ερυθρολευκη,η οποια ειναι 10ετιας και βαλε,δλδ απο τοτε που ως παιδι καταλαβε το μεγαλειο του θρυλου...

Λεμε και καμια  :offtopic: μαλακια που & που για να χαλαρωνουμε... :rockon:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
μπορεις να δωσεις λινκ?


  Για να δεις τις φωτο πρεπει να γινεις μελος. Αν καταλαβαινεις γερμανικα, ειναι πολυ χρησιμο σαιτ, γιατι περιεχει πολλες πληροφοριες (π.χ. βιζα, ασφαλεια, ιατρικη περιθαλψη στην Ταιλανδη, φτηνη ενοικιαση αυτοκινητων, ξενοδοχειων, pool partys κτλ.)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Από Γερμανικά άσχετος αλλά μπήκα με το Google Chrome το οποίο κάνει ικανοποιητική μετάφραση στα Αγγλικά, Ελληνικά και άλλες γλώσσες και έγινα μέλος.Μπορείτε να το δοκιμάσετε.Ακόμη ένα φόρουμ για πληροφορίες δηλαδή.Να δούμε τι λένε και άλλοι παίχτες για όλα αυτά τα θέματα που μας βασανίζουν.

 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Για καντε ενα meeting,εσυ,ο Πυρκαυλος και οι αλλοι ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΔΕΣ του φορουμ και αποφασιστε τι γραμμη θα ακολουθησετε.. :grin:

ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ ειναι αυτος που εκμεταλευεται το χαμηλο βιοτικο επιπεδο μιας χωρας για να νοιωσει κροισος;
Ακριβο, σουπερ ντουπερ και ντελουξ ξενοδοχειο με 80-100(!) ευρω την βραδια.. Γευμα σε κυριλε εστιατοριο με τιμη 50(!) ευρω το ατομο.. γκομενακι σενιο, ψηλο, σφιχτο και ετοιμο για ολα με 150(!) ευρω για ολο το βραδυ. Βεβαια πρεπει να το ψαξεις καλα γιατι τα λεφτα δεν τα εχουμε για πεταμα..!!

Και ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΔΕΣ και ΞΕΛΙΓΩΜΕΝΟΙ..

Εγω φιλαρακια μου παντως θα βολευτω σε ενα καλυβακι με 5 ευρω, θα φαω απο παγκους κτλ... Αμα θελω χαϊλικι θα πεταχτω μια προς Μοντε Καρλο μερια ή στο Κομο τωρα που καλοκαιριαζει... Οπως την βρισκει ο καθενας, κι οπως μπορει.

:-*

edit: Αν ειναι τοσο χαλια λαος καλυτερα να μην πατε ξανα μερικοι. Υπαρχουν και αλλες value for money χωρες. Βεβαια δεν θα εχει το σεξ και δε λεει χειρογλυκανο παλι... Πουτανα κενωνια
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
   ΝΑΙ αλλα γλυκα βασανιστηρια.......

Παιδια η προσφορα της Qatar ειναι καλη αλλα ανευ ουσιας.Ειναι τα διαφορα τρικ που χρησιμοποιουν οι αερ. εταιριες για διαφημιστικους λογους. Εργαζομουν σε αερ.εταιρια 30 χρονια,εξ αλλου αυτος ηταν ο κυριος λογος που μπηκα σε αυτο το φορουμ,
να δωσω καποιες απαντησεις στις αποριες και στις ερωτησεις μελων του φορουμ.Διχως να κανω τον ξερολα.
1] Η τιμη ειναι 424 ευρω με τους φορους ανα εισιτηριο δλδ 848 για τα δυο ατομα υποχρεωτικα.
2] Ισχυει μεχρι αυριο 14/4  στις 12 το βραδυ για ορισμενες πτησεις Μαιου-Ιουνιου.
3] Βγηκε καθυστερημενα
4]Πρεπει τα 2 ατομα να ταξιδεψουν μαζι.
5]Σε περιπτωση ακυρωσης δεν επιστρεφονται χρηματα.
6] Αλλαγες στις ημερομηνιες επιτρεπεται με προστιμο 50 $.Στη περιπτωση αυτη προσεξτε ,γιατι ειναι σχεδον βεβαιο οτι κατα 99%  θα σας χρεωσουν με διαφορα ναυλου που ειναι μεγαλη,  δικαιολογια  - δεν υπαρχουν θεσεις με αυτον τον ναυλο.
Αν φιλοι μου , μπορειτε μεχρι αυριο το βραδυ να γινεται διδυμο με καποιον ειναι καλη η προσφορα............
 

Επισκέπτης
Ρε λουσιανο , που ανεφερα εγω για κατακτησεις και μας αρχισες το μαθημα Ιστοριας?
Διαβαζε πιο προσεχτικα για να καταλαβαινης τι εννοουμε και μη βιαζεσαι να απαντησης.
Μου φαινεται σαν να αρχισες να γερνας και συ η κανω λαθος?????? Με  πολυ φιλικη διαθεση το τελευταιο ,ελπιζω να μη με παρεξηγησης παλι........
Τα διαβαζω και ξερω τι λεω ....αλλα μαλλον εχεις μπερδεψει την πουτσα με τι βουρτσα!!!!εγω δεν ειπα κατι αοριστο ουτε κανω μαθηματα ιστοριας απλα γραφω την πραγματικοτητα αλλα εσυ το βιολι σου....φταινε οι αλλοι για τους Ταυλανδους ...οπως μαλλον και για σενα!!!!τι να πω μερικοι ειστε πολυ κουραστικοι ..... . . ελεος!!!
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

Ρε Λουσιανο,
Το εχω καταλαβει οτι μπορεις και διαβαζεις, αλλα δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβαινης το τι διαβαζεις???????
Α ρε ΛΟΡΔΕ ποσο σωστος ησουν στη 3η διαπιστωση σου για το ατομο ,εχει ολα τα συμπτωματα ..............
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

  Για να δεις τις φωτο πρεπει να γινεις μελος. Αν καταλαβαινεις γερμανικα, ειναι πολυ χρησιμο σαιτ, γιατι περιεχει πολλες πληροφοριες (π.χ. βιζα, ασφαλεια, ιατρικη περιθαλψη στην Ταιλανδη, φτηνη ενοικιαση αυτοκινητων, ξενοδοχειων, pool partys κτλ.)
τυπε το μονο που με ενδιαφερει ειναι οι μικρες με τις φανελες τις αεκ,με κολησε ο παγκταο και κανω συλογη  :grin:
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
xenofon μιας και δουλευες σε αερ.εταιρια εχω μια απορια,εχω σκοπο να παω ΤΑΙΛΑΝΔΗ αρχες  Αυγουστου μαλλον με την ΤΑΙ πως μπορω να αφησω ανοικτη την ημερομηνια επιστροφης?ειναι ευκολη διαδικασια?θα χρειαστει επιπλεον χρηματα?
 

Επισκέπτης
Ρε Λουσιανο,
Το εχω καταλαβει οτι μπορεις και διαβαζεις, αλλα δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβαινης το τι διαβαζεις???????
Α ρε ΛΟΡΔΕ ποσο σωστος ησουν στη 3η διαπιστωση σου για το ατομο ,εχει ολα τα συμπτωματα ..............
Τα ιδια μυαλα εχετε με τον λορδο!!οποτε βρεστετα  και αποφασιστε και για μενα χωρις εμενα.....μπορω να διαβασω??δεν μπορω???μπορω να καταλαβω...ή οχι????αν ειχα μπαρ στην Ταυλανδη ή μασατζιδικο????ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΥΣ .........
Και για τον φιλο τον ταξιδιωτη:Ρωτα ρε αγορι την αεροπορικη εταιρεια ή κοιτα  το στο internet αυτο που ρωτας!!!!τι νασου πει ο αλλος αυτα αλλαζουν καθε ημερα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε Λουσιανο,
Το εχω καταλαβει οτι μπορεις και διαβαζεις, αλλα δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβαινης το τι διαβαζεις???????
Α ρε ΛΟΡΔΕ ποσο σωστος ησουν στη 3η διαπιστωση σου για το ατομο ,εχει ολα τα συμπτωματα ..............

:tooth: :tooth: :bounce-glasses:
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

Φιλε ΤΑΞΙΔΙΩΤΗ Χ,
Χθες ποσταρισα μερικες πληροφοριες σχετικα με την προσφορα της QATAR,τα ιδια περιπου ισχυουν για ολες τις εταιριες οταν βαζουν προσφορες.Οταν βαζουν προσφορες ειναι υποχρεωμενες να αναρτυουν τους ορους και τις προυποθεσεις των .
Στο ερωτημα σου τωρα,
Οι ναυλοι των εισιτηριων με ανοιχτες ημερομηνιες αναχωρησης η επιστροφης ειναι ακριβοι,σχεδον διπλασιοι αυτων των προσφορων. Θεωρουνται κανονικοι ναυλοι και δεν σε συμφερει να τους χρησιμοποιησεις.Μπορεις ομως ,να βγαλης το εισιτηριο της προσφορας και αν θες να αλλαξης ημερομηνια επιστροφης επιτρεπεται, αφου πληρωσεις καποιο προστιμο της ταξεως των 50-100 ευρω και η ημερομηνια επιστροφης βρισκεται εντος του χρονου που ισχυει η προσφορα. Εδω υπαρχει συνηθως προβλημα,σου λενε οτι για την ημερα που θελεις δεν υπαρχουν θεσεις στο ναυλο της προσφορας και σου προτεινουν τον αμεσως επομενο που ειναι πολυ πιο ακριβος.Το ποσο πιο ακριβος δεν το γνωριζω.Και κατι αλλο,οι αλλαγες γινονται απο αυτον που εκδιδει τα εισητηρια.......

 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

Κατι ακομη για τους φιλους που ταξιδευουν με ΤΑΙ και βγαζουν τα εισιτηρια απευθειας απο το SITE της.
Εκτος απο το υψος του ναυλου,στα ψιλα γραμματα αναφερει οτι περαν του ναυλου σας χρεωνει και 50 ευρω ως booking expenses για οσα εισιτηρια εκδιδονται απευθειας.
Αν τα βγαλετε απο πρακτορειο θα πληρωσετε 30 ευρω λιγωτερα. Στα πρακτορεια δεν βαζει εξοδα κρατησης.Τα 20 ευρω ειναι το κερδος του πρακτορειου το οποιο αναγραφεται στη συνολικη τιμη....
Τον φεβρουαριο με την προςφορα της των 578 ευρω +50 για εξοδα= 628 ευρω ,πληρωσα μεσω πρακτορειου 598.....

ΠΟΣΑ ST ΕΙΝΑΙ 30 ΕΥΡΩ ΑΠΟ BEACH ROAD???///
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

Εσυ φιλε κ-γερε πρεπει να τσονταρεις αλλα τοσα για το NURU σου................./
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom