Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
... Παίζει κανα πρόσφατο νουμεράκι για delivery στο δωμάτιο; ...  >:( ... Έχει αρχίσει αυτή η μαλακία με τα μπουγέλα και δεν είναι να βγεις έξω ...  :huh: ... Στο Paripas Mansion μένουμε στην Patong ...  :sunglasses:
Μολις θα βγεις απο το στενο του Paripas, στη Nanai δεξια,διπλα στο Ιταλικο εστιατοριο(μη φας εκει,δε λεει...) υπαρχει το shortime bar  ;)
Oπως "αποκαλυπτει" και το ονομα του,μπορεις να βρεις εκει ωραια γουστα.
Εχει & μια Μαμασαν καρακουκλαρα... :grin:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Ευχαριστουμε για την συμβουλη φιλε Μπικου !
Κι εγω μαζι με τον mykonos και τον droser ειμαι στο ιδιο ξενοδοχειο .....

Ελα όμως, που ΔΕΝ ειμαστε και τοσο του short time .....    Τρεις μερουλες εμειναν ακομα μεχρι να τελειωσει το όνειρο του Σιαμ και την επιστροφη μας στην Ελληνικη πραγματικοτητα, και θελουμε να τις περασουμε ΟΣΟ καλυτερα γινεται ..... Σε στυλ GFE ...... ;)
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Μόνο η Mama είναι στο μαγαζί (με ένα πολύ προκλητικό πορτοκαλί κολλητό φόρεμα) και καμιά κοπέλα ...  :grin: ... Φόρτωσαν οι προνοητικοί φαίνεται ...  ;) ... Είμαστε για Cocktails and Dreams, Soi Crocodile, Hollywood, Tiger και Baya ...  :rockon: ... Ελπίζω να την γλιτώσουμε την πνευμονία, αν και μου είπανε οτι έχει πολύ καλές νοσοκόμες εδώ ...  :2funny:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαριστουμε για την συμβουλη φιλε Μπικου !
Κι εγω μαζι με τον mykonos και τον droser ειμαι στο ιδιο ξενοδοχειο .....

Ελα όμως, που ΔΕΝ ειμαστε και τοσο του short time .....    Τρεις μερουλες εμειναν ακομα μεχρι να τελειωσει το όνειρο του Σιαμ και την επιστροφη μας στην Ελληνικη πραγματικοτητα, και θελουμε να τις περασουμε ΟΣΟ καλυτερα γινεται ..... Σε στυλ GFE ...... ;)
Moυσικε,εδωσες σημεια ζωης... :2funny:
Και λεγαμε να σε "βαλουμε" στις ανακοινωσεις του Ερυθρου Σταυρου... :2funny: :2funny:

Το εν' λογω "μαγαζακι" ειναι ανοικτο απο τις 10 το πρωι,για οσους θελουν να "τσιμπησουν" κανα "προχειρο" πρωινο... :grin:.Το βραδυ κλεινει πολυ νωρις...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
... Μόνο η Mama είναι στο μαγαζί (με ένα πολύ προκλητικό πορτοκαλί κολλητό φόρεμα) και καμιά κοπέλα ...  :grin: ... Φόρτωσαν οι προνοητικοί φαίνεται ...  ;) ... Είμαστε για Cocktails and Dreams, Soi Crocodile, Hollywood, Tiger και Baya ...  :rockon: ... Ελπίζω να την γλιτώσουμε την πνευμονία, αν και μου είπανε οτι έχει πολύ καλές νοσοκόμες εδώ ...  :2funny:
Η Mama ειναι  :s&m_2: :knockinb:.Εμενα δεν μου "καθοτανε" γιατι ημουν,λεει, Μπατερφλαης   :2funny:

Καλο το προγραμμα σας,αλλα δεν ξερω αν τα προλαβεται ολα αποψε.

Οσο για τις νοσοκομες... :kissass: :boobies: :kissass2: :smitten: Κουκλια οι ατιμες,αλλα πολυ αυστηρες :s&m_2: :s&m_3:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
το baht πηρε προς το παρων την ανηφορα!!
 

Επισκέπτης
... Μόνο η Mama είναι στο μαγαζί (με ένα πολύ προκλητικό πορτοκαλί κολλητό φόρεμα) και καμιά κοπέλα ...  :grin: ... Φόρτωσαν οι προνοητικοί φαίνεται ...  ;) ... Είμαστε για Cocktails and Dreams, Soi Crocodile, Hollywood, Tiger και Baya ...  :rockon: ... Ελπίζω να την γλιτώσουμε την πνευμονία, αν και μου είπανε οτι έχει πολύ καλές νοσοκόμες εδώ ...  :2funny:
πατε coctails@dreams ειναι πρωην συνεταιρος μου ο ιδιοκτητης.....και τα ξερω ολα τα κοριτσια!!!αγορια εκει οτι θελετε εδω ειμαι..
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Να πως πληθαίνουν οι Ολυμπιακοί οπαδοί.....
και φυσικά είναι μακράν οι περισότεροι
 

Συνημμένα

  • Gavrakia.jpg
    Gavrakia.jpg
    236,7 KB · Εμφανίσεις: 16

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ΑΕΚ Ολεεεε και στο Πουκεεεεεετ...
 

Συνημμένα

  • Aekakia.jpg
    Aekakia.jpg
    99,1 KB · Εμφανίσεις: 18

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Πω-πω και γαμω τα χανουμακια το μωρο διπλα σου. :boobies:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
@pagtao

Pagtao, εχω δει σε γερμανικο φορουμ καποιον που ανεβαζει φωτογραφιες με ταυλανδεζες με φανελες της ΑΕΚ. Μηπως κρυβεσαι εσυ απο πισω?
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.692
Πόντοι
2.411

καλα τα λες αλλα ακου και μενᨴ
1300-1500 να παρεις απο το αεροδρομιο ταξι και 800 + διοδια με ιχ χωρις ταξιμετερ.
εμιρατς το καλοκαιρι 560 ευρω αθηνα βκκ με σταση 18 ωρες στο τρανσιτ!τα επαιξα με τις κελεμπιες!!!
3 αστερια στη σοι 10 σεντραλ παταγια eastiny hotel 800 βαητ πριν 2 χρονια και 2200 πριν 3 μηνες το απλο δωματιο.επισης πριν 2 χρονια το ευρω  50 και πριν 3 μηνες 40 βαητ.τεραστια διαφορα!
το λεωφορειο απο βκκ παταγια κανει 5 ωρες!δε ξερω ποσες φορες σταματαει...
οι κοπελες  μου ζητουσαν 500 για ενα γρηγορο και 2000 για 2 γαμησια(υποτιθεται ολη τη βραδια).
στο mr 99 restaurant που εχει την ιδια ιδιοκτητρια με το boat restaurant κατω απο 2000 βαητ δεν ετρωγα εγω και η κοπελλα.αν εσυ τρως τα καφτερα καλως.εγω οποτε τα δοκιμασα με επιανε χεσιμο .επισης με ετσουζε η κωλοτρυπιδα μου.

στο δρομο πουλανε ψητες καμπιες ,ακριδες,κατσαριδες κλπ.πες μου τι σκεφτοσουν οταν φυλαγες τη γκομενα,εκτος και αν δε τη φυλαγες!
πακετο μασαζ με μαμησι στη  north pattaya απο 2000 και ανω.φυσικα δε σταματαω στο ενα τη μερα.
για μηχανακι ουτε που το σκεφτομαι.εχω δει πολλα τροχαια εκει.ειναι χειροτεροι οδηγοι απο εμας.κανενας δε σεβεται κοκκινο,διαβαση πεζων,ζωνη κρανος ,προτεραιοτητα,στοπ κλπ.δε θελω να αναφερθω στο μποτιλιαρισμα!
επισης δε μου ειπες που εκανες μπανιο !εκτος και αν πας μονο να μαμας εκει!
εγω επιμενω 2000 για 7 μερες.εσυ λες 1300.μαλλον με πιανουν βλακα.
στη παταγια νοικιαζα για ενα χρονο και στουντιο ενα δρομο πανω απο το carrefour.
πουλησα σπιτι,αμαξι και 64 στρεμματα γης ,με λιμνες και 2500 δεντρα και ηρθα εδω.απο το μεγαλο μπου..... ηρθα στο πιο μεγαλο.

Λοιπον απαντω για Παταγια:
1. ασχετα οτι γω χρησιμοποιω Βell Travel , 1 ωρα & 20 λεπτα, 200 μπατ και σε πανε & σε φερνουν απο πορτα ξενοδοχείου, ταξι από αεροδρομιο Παταγια 1200 μπατ και 800 ταξιμετερ επιστροφη συν κατι μικρα διοδια. Ενταξει οχι 40, οχι ομως πανω από 50 ευρω.
2. Εαν δεν κλεισεις παραμονη αναχωρησης εισιτηριο σε business class, πανω από 660 με Καταρ δεν βρισκεις εκτος και αν προσπαθεις πολυ. Βρισκεις και πιο φθηνα, όποτε και εαν θες να πας.
3. Ξενοδοχείο αξιοπροπρεπεστατο με 500- 700 μπατ βρισκεις Μπουαχάο, εγω δεν παω διπλα στην WS με τους Πακιστανους & τις ορδές από τα τραβέλια. Αυτα που αλλοι εδώ γραφουν ότι θελουν είναι κοντα΄στην δράση για εμενα ειναι..
4. Μηχανάκι βρίσκεις και με 100 μπατ ανωτερο 150.
5. Φαί πολύ και καλο με 150-250 μπατ το ατομο, βρισκεις και μπουφεδες καλούς και οικονομικούς.
6. 700 ευρω τις 7 μέρες , ήτοι 100 την μέρα ήτοι 4200 μπατ την ημερα (700 ξενοδοχείο, 1000 κοπέλα, 300 μπαρφάιν, 100 μηχανάκι, 300 φαγητό, 600 καφεδες , ποτα) και 1200 για μασαζ, κερασματα μπαρ, τιπς σε α γκο γκο κλπ.
7. Γκομενο εγραψα εννοωντας γκομενο-..καταστασεις.., εφαγα την παύλα εκ λάθους. Αλλά και γκόμενο να είχα αντί για γκόμενα, 1000 θα εδινα, τόσο κοστολουγούνται στα καραόκε.
8. Οταν εννοείς τι ποιότητα γαμησα, δεν ξέρω σε τι μοναδες θα πρέπει να στην μετρήσω. Ομως να ξερεις το κόστος, απόδοση και ποιοτητα γκόμενας εξαρταται παρα πολύ και απο τον πελάτη. Χονδρος, παππους, απλυτος, πληρωνει πιο πολλά από έναν πιτσιρικά σένιο. Οπως και νεαρός, λεπτός, ευπαρουσίαστος, αλλά άπλυτος πληρώνει πολλά, αν και οι ταυλανδες με τους άπλυτους εχουν γενικά πρόβλημα.
 

rockman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά παίζει καταπληκτική προσφορά της Qatar Airways 430 euro τα 2 άτομα (πρέπει να ταξιδεύουνε παρέα)
Κλείνεις μόνο σήμερα- αύριο και πετάς από 1 Μαη μέχρι κάπου στον Ιούνη.
Αν ενδιαφέρεται κανείς για αρχή Μάη στείλτε pm
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε μου ΠΑΓΤΑΟ, βαλθηκες να μας κανης τωρα στα γεραματα να αλλαξουμε ΟΜΑΔΑ??????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom