Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Εμενα με ενοχλουν διαφορα "στερεοτυπα" με τα οποια εχουν διαποτιστει οι Ταυλανδοι,απο το πρωτο μεχρι τον τελευταιο.
Για αυτους "πας μη Ταυλανδος=πλουσιος" και ευκαρια να εκμεταλευτουμε τα πλουτη του.Ακομα και στο τελευταιο χωριο αυτη την αποψη εχουν.Επισης,αλλη προικα ζητουν οι γονεις της νυφης απο εναν Ταυλανδο και αλλη απο εναν φαρανγκ.
Ειχα δει ενα ντοκυμαντερ που κατα τη διαρκεια του επαιζε καποια τραγουδια "λαικα" δικα τους (τα λεγομενα Isaan music),και στη μεταφραση των στιχων σε πολλα απο αυτα,βασικος "ηρωας" ειναι ο πλουσιος φαρανγκ,τον οποιο εχει ονειρο η καθε χωριατισα Ταυλανδη να παντρευτει και να αλλαξει η ζωη της..Σε αλλα περιγραφεται ο ερωτας με καποιον φαρανγκ,που εφυγε πισω στη χωρα του και τη ξεχασε...Και το κλαμα παει συννεφο...
Μια κοινωνια επισης τη κρινουμε και στο συνολο της,αναλογα με το ποσο εχει παρεισφρησει η διαφθορα...Δε λεω βεβαια...Ακουγεται καπως φαιδρο να τους κρινουμε εμεις που ειμαστε "εκ των πρωταθλητων",αλλα αυτοι ειναι χειροτεροι κι απο μας...
αυτο ισχυει σε πολλες χωρες.παρε παραδειγμα την ελλαδα.ποια φκομενα δεν θελει αντρα με λεφτα.φαντασου εκει που γαμιουνται για βα φανε
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε pipin. συμφωνω μαζι σου γιατι ξεχωρησες σε ποια μεριδα Ταυλανδων απευθυνεσαι.Η τελευταια φραση του Μπικου κρυβει ολη την αληθεια και τα αιτια που οδηγησαν τον λαο αυτο να φερεται ετσι και αυτο δεν συμβαινει μονο στην Ταυλανδη.
Η εκμεταλλευση τους και πως τους χρησημοποιησαν οι "πολιτισμενοι" ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ και οχι μονο,τους αναγκασε για την επιβιωση τους να ενεργουν και να φερονται ετσι. Θα δης πολυ χειροτερα αν επισκεφθης χωρες της Αφρικης...
Για να μη κουραζουμε το φορουμ,μπορουμε με ΠΜ να το αναλυσουμε περισσοτερο....
 

Επισκέπτης
Φιλε pipin. συμφωνω μαζι σου γιατι ξεχωρησες σε ποια μεριδα Ταυλανδων απευθυνεσαι.Η τελευταια φραση του Μπικου κρυβει ολη την αληθεια και τα αιτια που οδηγησαν τον λαο αυτο να φερεται ετσι και αυτο δεν συμβαινει μονο στην Ταυλανδη.
Η εκμεταλλευση τους και πως τους χρησημοποιησαν οι "πολιτισμενοι" ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ και οχι μονο,τους αναγκασε για την επιβιωση τους να ενεργουν και να φερονται ετσι. Θα δης πολυ χειροτερα αν επισκεφθης χωρες της Αφρικης...
Για να μη κουραζουμε το φορουμ,μπορουμε με ΠΜ να το αναλυσουμε περισσοτερο....
Αυτα τα λεει η Παπαρηγα και τα πηρες απο αυτη? ή ειναι δικες σου αλχημειες....για ολα φταινε οι κακοι ευρωπαιοι κλπ .Αλλα μαλλον δεν ξερεις οτι η Ταυλανδη δεν ηταν ποτε αποικια και δεν γνωρισε ποτε κατοχη,εκτος, για πολυ λιγο απο γιαπωνεζους!!!!
μεινεται σε αυτα που βλεπετε  και απολαμβανετε και μην γινεστε και εθνολογοι!!!!!
 

Επισκέπτης
Σε ΤheDick@@joedoe@ Μπικου λεγεται σχεδον ολη η πραγματικοτητα και η αληθεια φυσικα...υπαρχουν καποιες μικροενστασεις αλλα ανευ ουσιας!!!!!
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
φαντασου εκει που γαμιουνται για βα φανε
Αλλο μεγαλο παραμυθι αυτο. Μαμιουνται για να τα κονομήσουν. Οταν σας λενε ιστορίες αλά Μάρθα Βούρτση (με αφησε ο ανδρας μου ο μπικ μπαντερφλαι, μονη και ερημη με 3 παιδια), να την γειωνεται κανονικα.
Τα μεροαματα του Ισσάν είναι απολύτως αντιπροσωπευτικά του κόστους ζωης εκεί. Εξάλλου και αυτοι εκει με το σταγονομετρο βρισκουν εργατες γι αυτο κανουν εισαγωγη απο Βιετναμ, Βιρμανια και Καμποτζη.
Η πιατσα έχει χαλάσει, βλέπουν οι άλλες στο Ισσάν πως τα κονομάνε οι λοιπές και ακολουθούν κ αυτές τον ιδιο "ευκολο" δρόμο. Πρέπει να γινει συνθημα εδώ. Δίδομεν την αξία στις γυναίκες της ταυλάνδης αυτή που τους αναλογεί και τίποτις παραπάνω.
 

Επισκέπτης
Αλλο μεγαλο παραμυθι αυτο. Μαμιουνται για να τα κονομήσουν. Οταν σας λενε ιστορίες αλά Μάρθα Βούρτση (με αφησε ο ανδρας μου ο μπικ μπαντερφλαι, μονη και ερημη με 3 παιδια), να την γειωνεται κανονικα.
Τα μεροαματα του Ισσάν είναι απολύτως αντιπροσωπευτικά του κόστους ζωης εκεί. Εξάλλου και αυτοι εκει με το σταγονομετρο βρισκουν εργατες γι αυτο κανουν εισαγωγη απο Βιετναμ, Βιρμανια και Καμποτζη.
Η πιατσα έχει χαλάσει, βλέπουν οι άλλες στο Ισσάν πως τα κονομάνε οι λοιπές και ακολουθούν κ αυτές τον ιδιο "ευκολο" δρόμο. Πρέπει να γινει συνθημα εδώ. Δίδομεν την αξία στις γυναίκες της ταυλάνδης αυτή που τους αναλογεί και τίποτις παραπάνω.
Πρεπει να'χεις αντιστασεις ομως,Γιατιερχονται αγαμητοι ευρωπαιοι και οχι μονο.. και επισης γεροι και γαμουνε την πιατσα
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
ας χαλαρωσουμε λιγο αλλαζει και ο χρονος σε λιγες μερες καλο σονκραν σε ολους να μας μπει καλα ο καινουριος χρονος
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Λοιπόν και για να ασχοληθούμε με κάτι πιο εποικοδομητικό μετά από 15 σελίδες ηλίθιας ανακύκλωσης, πιο καλό παιδάκι θα με διαφωτίσει τι είναι αυτό το Nuru και το Prostate Massage που ανέφερε ο pipinomaniac, ώστε αν αξίζουν να τα τιμήσω δεόντως στην επόμενη εξόρμησή μου;  :dancing:

Σημείωση: Αν στο μασάζ του προστάτη σου χώνουνε τπτ στον κώλο, τότε προτιμώ να κρατήσετε την εμπειρία για την πάρτη σας :S

Φιλε μου,σου παραθετω ενα βιντεακι το οποιο δειχνει στο περιπου πως ειναι το Nuru Massage(βασικως "τσοντα" ειναι αλλα φανταζομαι καπως ετσι ειναι το Nuru Massage,δεν εχω κανει....)

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Λάκη εσύ και μερικοί άλλοι εδώ μέσα με κρατάνε στο φόρουμ.
Να είσαι πάντα καλά λεβέντη μου,
έδωσες στο thaisextrip  :S ένα bypass  :grin:
[size=12pt]Kop koun krap[/size]
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ρε λουσιανο , που ανεφερα εγω για κατακτησεις και μας αρχισες το μαθημα Ιστοριας?
Διαβαζε πιο προσεχτικα για να καταλαβαινης τι εννοουμε και μη βιαζεσαι να απαντησης.
Μου φαινεται σαν να αρχισες να γερνας και συ η κανω λαθος?????? Με  πολυ φιλικη διαθεση το τελευταιο ,ελπιζω να μη με παρεξηγησης παλι........
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

ΛΑΚΗ "ωραιος" οπως παντα.....
Σταματησε ο ΠΑΓΤΑΟ τις περιγραφες του ελλειψες και συ και βλεπεις τα αποτελεσματα.......
Εισαι καλα τωρα με το προβλημα της υγειας σου?
Να εισαι παντα γερος φιλε μου και να πραγματοποιης ολες τις επιθυμιες σου..........................
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Φιλε μου,σου παραθετω ενα βιντεακι το οποιο δειχνει στο περιπου πως ειναι το Nuru Massage(βασικως "τσοντα" ειναι αλλα φανταζομαι καπως ετσι ειναι το Nuru Massage,δεν εχω κανει....)

Λακη ωραιο το βιντεακι αλλα νομιζω οτι δεν εχει σχεση με το νουρου. Η μαλλον αυτη θα μπορουσε να ειναι η τελευταια φαση. Προηγειται αρχικα μπανιο και σοαπυ μασσαζ μεσα στη μπανιερα, μασσαζ με τζελ με το σωμα και μετα με τη γλωσσα αφου κατσεις σε ενα ειδικο καρεκλακι, και μετα το ιδιο παλι με τζελ πανω σε κρεββατι με πετσετες (και οχι στρωμα) και τελικα αυτο που δειχνει το βιντεο.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Απο Zougla.gr

....Μάρτυρες αναφέρουν ότι τα χρήματα μεταφέρονταν με βαλίτσες στην Αθήνα, ενώ σχετικά με τις προμήθειες πολλά απ’ αυτά δίνονταν σε αρκετές χώρες εκτός Ελλάδας, μεταξύ άλλων σε Ταϊλάνδη, Ρουάντα, Αλγερία, Λιβύη.... 

Eχουμε πολλα κοινα Ελληνες και Ταιλανδοι...    :dancing:    :headbang:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom