Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (3 μέλη και 57 επισκέπτες)

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Tι μου κανεις ρε ατιμε Pagtao,ειχα πει οτι στο Πουκετ θ' αργησω να ξαναπαω.
Πας να με βγαλεις "ψευτη"

Ραντεβου στην Πατονγκ 6 μαρτιου,ημερα Κυριακη,κατα το μεσημερι. :rockon:

Τελος



Α να μην ξεχασω,το ραντεβου στο Νο6 ταβερνιο,απεναντι απο C&N :cheesy:
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Δε μπορω να σε καταλαβω φιλτατε Spyba.Εισαι πραγματικα Ταυλανδη;Ολο ασχολησαι τι κανουν οι αλοι και κατηγορεις ελληνες και ρωσους και παπα τι ενοεις παπα μεγαλους σεξοτουριστες εγω δηλαδή εξηντα χρονω ειμαι σε λίγο ε και; Δηλαδη εσυ περνεσαι εξυπνος πισω απο ενα κομπιουτερ αντι να μας γραψεις μια ανταποκριση ενα νεο εχεις γεμισει αρνητικα σχολια τις κατα τα αλλα υπεροχες σελιδες του φορουμ.Θα με ροτησεις εγω τι εχω προσφερει τιποτα,φορουμ ειναι και ο καθενας εχει δικαιομα να πει τη λαλακια του ομως
να μη προσβαλουμε αλους απροσωπα και ανωνυμα.και ελληνες! εσυ δηλαδη ποιος εισαι και τι εισαι.Καλες διακοπες ΑΝ εισαι ταυλανδη. 
Ρε papa δεν κατηγορω ,απλα αναφερω τα κακως κειμενα...κατα τη γνωμημου!!Εσυ για πεσμας ησουν απ'αυτους στα χρυσοχοεια και ψωνιζες για κανα μωρακι!!!!πονηρουλη papy!!!!
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όσους αγαπούν
χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους
ξενόφερτη γιορτή δε λέω, ευκαιρία
να ανταλάξουμε λίγη αγάπη, κακό δεν κάνει
ας είναι και πληρωμένος έρωτας,
σήμερα όλοι έχουν δικαίωμα να ελπίζουν
μα πιο πολύ ο αδελφός Λάκης και κάθε αδελφός
που υποφέρει σε τούτο το πλανήτη.


Το τέταρτο και πιο ερωτικό μέρος της ιστορίας μου
αφιερωμένο σε όλους ερωτευμένους με τη χώρα του Σιαμ
  Δεν κανω πλακα.αλλα σοβαρη προταση οταν γυρισω Ελλαδα να βρεθουμε να κοιταξουμε για εκδοση βιβλιου!!
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Ελα να ετοιμάζεται το Πασχαλινο γκρουπ,εγω εκλεισα σημερα για 18 απριλη με 1 μαιου!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
αλλα να κουβαλας το μπαζο της σιβηριας χερι-χερι
Ένσταση σύντροφε. Όχι και μπάζα οι ρωσσίδες και δη οι Σιβεριανές. Μη τα ισοπεδώνουμε όλα.
Οσο για το γιατί πάνε οι Ρώσσοι (και Ινδοί, Τούρκοι κλπ) στην Παττάγια είναι απλό. Γιατί για εκεί προσφέρονται τα πιό οικονομικά πακέττα διακοπών.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
οταν γυρισω Ελλαδα να βρεθουμε να κοιταξουμε για εκδοση βιβλιου!!

Με εσένα κε εκδότη "Paparos" θα ασχοληθώ όταν βγει ο Λάκης απο το νοσοκομείο.Εχε χάρη που συμπάσχω με τον αδελφό και δεν έχω διάθεση για μπουρου-μπουρου. :argue:
Εκτός αν παπαρολογήσεις κι'άλλο μαζί μου, τότε θα δεις και την άλλη μου όψη :tickedoff:
νωρίτερα, όχι την ρομαντική κάτω απο το σεληνόφως.
Την όψη του κακού λύκου που του σπάει τα νεύρα μια ανόητη κοκκινοσκουφίτσα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Συγκρατησου και μην ασχολεισαι.........
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...Και 12 Μαρτιου που φτανω εγω που θα βρεθουμε??....Για οργανωθειτε παρακαλω...

Ολα κανονισμένα.Συνάντηση στη Πατάγια σύμφωνα με το πρωτόκολλο. :woldman:
Παίζει όμως και mini meeting στη Μπανγκόκ, θα είμαστε πάλι εκεί στις 12 του Μάρτη για τριήμερη μπαρότσαρκα και προορισμό το Ψαροχώρι. :happy:

Γενική συνέλευση λοιπόν του Σαρακοστιανού γκρουπ τις μέρες 15 έως 20 Μαρτίου στη Πατάγια.Νεότερα στα δελτία.

Το Πασχαλινό γκρούπ να ετοιμάζεται στο καπάκι, θα σας αφήσουμε έτοιμη την αίθουσα συνεδριάσεων :rockon: :rockon: 

:bounce-glasses:  :bounce-glasses:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Κριμα που δεν θα σας προλαβω.Επιστρεφω στις 7 Μαρτη. :huh:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε συντροφε vonmakoulis σορρυ κιολας αλλα τα βλαχαδια που υπαρχουν στη σιβηρια ειναι το κατι αλλο, ενταξει δε λεω υπαρχουν και μουναρες αλλα βλαχαδι με αξυριστες μασχαλες και φατσα γιατσεκ γκμοχ εγω ευχαριστω δεν θα παρω!
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ελα να ετοιμάζεται το Πασχαλινο γκρουπ,εγω εκλεισα σημερα για 18 απριλη με 1 μαιου!
Eχεις να φας ζεστη εκεινο το διαστημα!!!!Απριλιος Μαιος ειναι οι χειροτεροι μηνες-εχει υπερβολικη ζεστη!!και επισης Σεπτεμβρης Οκτωμβρης που εχει πολλες βροχες.
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Με εσένα κε εκδότη "Paparos" θα ασχοληθώ όταν βγει ο Λάκης απο το νοσοκομείο.Εχε χάρη που συμπάσχω με τον αδελφό και δεν έχω διάθεση για μπουρου-μπουρου. :argue:
Εκτός αν παπαρολογήσεις κι'άλλο μαζί μου, τότε θα δεις και την άλλη μου όψη :tickedoff:
νωρίτερα, όχι την ρομαντική κάτω απο το σεληνόφως.
Την όψη του κακού λύκου που του σπάει τα νεύρα μια ανόητη κοκκινοσκουφίτσα.
Πρεπει νασαι πολυ ποντιος !!!Γιατι ολα νομιζεις οτι τα γραφω εναντιον σου!!!κανεις λαθος και για το βιβλιο σου εφερα το παραδειγμα του γνωστου μου!!!Τελος παντων αυτα που αναφερω εχου σκοπο να θιξουν καποια κακως κειμενα  κατα τη γνωμη μου εδω!!!εσυ και καποιοι αλλοι τα παιρνετε προσωπικα γιατι και αισθηση χιουμορ δεν υπαρχει αλλα εχετε μεινει ακομα στη δεκαετια του '80....Εσυ πολυ περισσοτερο!!!!τα πραγματα προχωρανε μπροστα!!!!και δεν μπορεις εσυ να μας φλομωνεις με γαμησιωιστοριες την περιοδο των γιορτων πληρωνωντας 7χιλιαρα και 10χιλιαρα τη στιγμη που ξερω οτι εκεινη την περιοδο αναλογια ανδρων γυναικων 8 προς 2!!!Αυτα
 

outlander

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε papa δεν κατηγορω ,απλα αναφερω τα κακως κειμενα...κατα τη γνωμημου!!Εσυ για πεσμας ησουν
απ'αυτους στα χρυσοχοεια και ψωνιζες για κανα μωρακι!!!!πονηρουλη papy!!!!

εγω ρε φιογκο ειμαι συνταξιουχος και δεν εχω προβλημα να αγοραζο χρυσα εσυ ομως πως κυκλοφορεις με τετια φατσα
την ειδα στο προφιλ σου μορφονιε αν ειχα τετιο γιο θα τον επνιγα στο νεροχιτη οπος λεει και ο Ζηκος
και αν ημουνα ταιλανδεζα δε θα πηγενα μαζι σου ουτε με 10 χιλ μπατ γιαυτο μαλλον σε εφαγε η αγαμια και ασχολησε
με μαλακιες καθε μερα
 

outlander

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
...και μονο που ανοιγεις το κομπιουτερ να κατακρίνης κοσμο ενο εσαι ταυλανδη απο οτι μας λες πρεπει να εσαι μεγαλο νουμερο
για να μη πο τιποτα αλλο..
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Μερικές φορές δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μερικοί πριν μιλήσουν δεν βουτάν την γλώσσα τους στο μυαλό τους, και για να γίνω ποιο σαφής.

Ο συνάδερφος patago πήγε κάτω και έκανε τα κέφια του χωρίς περιορισμούς και συμβιβασμούς (ή με τους ελάχιστους).  Το θέμα είναι ότι για να κάνουμε τα γούστα μας όπως ακριβώς τα έχουμε φανταστεί χρειάζεται χρήμα (το τζάμπα έχει πεθάνει εδώ και πάρα πολύ καιρό).  Όσο ποιο πολύ χρήμα υπάρχει τόσο ποιο  καλά περνάμε (και ειδικά στην  Ταϋλάνδη). Αυτό δεν σημαίνει ότι και με λιγότερα δεν περνάς καλά αλλά καλώς η κακώς σου  αρέσει ή όχι θα κάνεις συμβιβασμούς οι οποίοι λογικό είναι αρκετές φορές να σε  ενοχλήσουν. Και για να γίνω ποιό συγκεκριμένος. Αμα θες να πας και να περάσεις 20 μέρες με 2000Ε αναγκαστικά θα πρέπει να ψάχνεις γκόμενες του 1000 ξενοδοχεία του 1000 και φαγητό σχεδόν τζάμπα και κάθε τι παραπάνω θα σου φαίνεται υπερβολικό και παράλογο όχι όμως επειδή είναι αλλά επειδή μέχρι εκεί φτάνει η τσέπη σου (και δυστυχώς σε ενοχλεί που μέχρι εκεί μπορείς) . Από την άλλη άμα πας και και για να περάσεις 20 μέρες έχεις 10000 Ε το 3000 που σου ζητάει το πουτανάκι ή τα 7-8000 που σου ζητάν τα 2 πουτανάκια δεν σε ενοχλεί μένεις σε καλά ξενοδοχεία τρως σε καλά εστιατόρια παίρνεις το πουτανάκι και κάνεις τις εκδρομές σου και γενικά περνάς σαν άρχοντας (έχει αυτό το καλό η Ταϋλάνδη ότι με λίγα σχετικά χρήματα μπορείς να κάνεις χλιδάτα πράγματα).  

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί είναι γιατί σχολιάζονται τα κέφια του άλλου. Άμα το γουστάρω και το σηκώνει η τσέπη μου ποιος θα μου πει αν έκανα καλά και πλήρωσα "μια περιουσία" (πχ 4000) για να πάρω το πουτανάκι που κάνω κέφι;  Άμα γουστάρω να ψωνίζω ρούχα κλπ κλπ κλπ στο πουτανάκι ποιος θα μου πει αν κάνω καλά ή όχι; Άμα ένα πουτανάκι με τρέλανε και το κράτησα 5 μέρες και το πήγα και διακοπές ποιος θα μου πει ότι δεν έκανα καλά;  Το κέφι μου κάνω κύριοι και τίποτα παραπάνω. Αυτό γουστάρω και αυτό κάνω. Δικά μου είναι τα φράγκα και όπως θέλω τα χαλάω, και κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να δώσει σε κανένα αναφορά. Δεν σου αρέσει μην το κάνεις. Σου αρέσει και δεν μπορείς να το κάνεις λόγω χρημάτων; Τι να σου κάνω.. Κάνε αυτό που μπορείς και πέρνα όσο καλύτερα μπορείς με αυτά που έχεις και μην τρελαίνεσαι  αυτόν που έχει περισσότερα από σένα γιατί θα μιζερέψεις και δεν θα περάσεις καλά.

Αγαπητοί συνάδερφοι υπάρχουν συνάδερφοι  Ταϋλανδο-σεξο-ταξιδευτές που δεν θα τους  φύγει ο κώλος πάνω κάτω στα πουτανάδικα μέχρι να βρουν  κάτι που να τους  αρέσει ούτε θα κάνουν  παζάρια με το πουτανάκι για να γλιτώσουν κανένα 1000. Θα πάρουν αυτό που τους αρέσει την ώρα που θέλουν και για όσο τους κάνει κέφι... χωρίς να  τους ενδιαφέρει το πόσο. Επίσης για τους συναδέρφους που θα πουν ότι κάποιοι πιάνονται  μαλάκες και πληρώνουν περιουσίες γι αυτά που αυτοί μπορούν να κάνουν με το 1/4 των χρημάτων θα τους πω ότι δεν είναι καθόλου μαλάκες γιατί ξέρουν ότι πληρώνουν παραπάνω αλλά δεν τους ενδιαφέρει γιατί απλά κάνουν το κέφι τους.  Προσωπικά θα ήθελα να πω ένα μπράβο στους "μάγκες" που μπορούν και κάνουν αυτά που κάνουν οι "μαλάκες" στο 1/4 της τιμής...

Και σαν συμπέρασμα. Η Ταϋλάνδη είναι ένα μέρος που μπορείς να περάσεις καλά και με λίγα και με πολλά. Πήγαινε, πέρνα καλά και με προσοχή στα "παράσημα"


Υ.Γ.
    Και για να μην παρεξηγηθώ και ανοίξουμε κουβέντα όταν λέω γούστα κέφια εννοώ ότι γίνεται μεταξύ ενηλίκων με την συναίνεση και των δύο.
    Φίλε patago μην ασχολείσαι...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom