Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Που ειναι ρε φιλε.....μηπως εννοεις για Βιετναμ?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οχι ρε συ ελεος παιζει να μην ειναι Ταυλανδεζες!
οι ταιλανδεζες στην αθηνα ειναι ελαχιστες, εχω γνωρισει αρκετες, ειναι ΟΛΕΣ παντρεμενες γιατι ως γνωστον μονο με γαμο ερχονται, μετριες σε εμφανιση αλλα δυο αξιζουν (η μια χωρισε προσφατα).
ειναι τοτλαχιστον ιεροσυλια να μπερδεψει κανεις τις φιλιππινεζες με τις ταιλανδες, τα φιλιππινια μακραν ασχημοτερα με ισια  σωματα χωρις μεση και κακοντυμενα. οι δε κινεζες αστα..
γενικα οποιος λιγουρευεται ασιατισες  ο δρομος του διαβατηριου.. ειναι και ο μοναδικος.
η gulfair παει κατα διαολου εδω και καιρο, το ονειρο της να γινει emirates απομακρυνθηκε. εχει παρει καινουρια κατοσταρια embraer 190 και πανε  αθηνα μπαχρειν. συνεχως αλλαζει ωρες δρομολογια , ακυρωσεις κτλ. δεν ειναι να μπλεκεις γενικα, ειναι μεγαλο σπασιμο να ανυπομονεις να πας γρηγορα ται και να σε πρηζει η γκαλφ..
ασε τις γνωστες αραβοσκατοφατσες που περιφερονται οχι μονο στη γκαλφ αλλα σε ολες τις αεροπορικες του κολπου, μου γυρνανε τα αντερα οταν βρισκομαι εκεινες τις ωρες κοντα στα τσεκ ιν, ελεος ! αξιζει το διακοσαρι παραπανω για ταξιδι με ται.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
οι ταιλανδεζες στην αθηνα ειναι ελαχιστες, εχω γνωρισει αρκετες, ειναι ΟΛΕΣ παντρεμενες γιατι ως γνωστον μονο με γαμο ερχονται, μετριες σε εμφανιση αλλα δυο αξιζουν (η μια χωρισε προσφατα).
ειναι τοτλαχιστον ιεροσυλια να μπερδεψει κανεις τις φιλιππινεζες με τις ταιλανδες, τα φιλιππινια μακραν ασχημοτερα με ισια  σωματα χωρις μεση και κακοντυμενα. οι δε κινεζες αστα..
γενικα οποιος λιγουρευεται ασιατισες  ο δρομος του διαβατηριου.. ειναι και ο μοναδικος.
η gulfair παει κατα διαολου εδω και καιρο, το ονειρο της να γινει emirates απομακρυνθηκε. εχει παρει καινουρια κατοσταρια embraer 190 και πανε  αθηνα μπαχρειν. συνεχως αλλαζει ωρες δρομολογια , ακυρωσεις κτλ. δεν ειναι να μπλεκεις γενικα, ειναι μεγαλο σπασιμο να ανυπομονεις να πας γρηγορα ται και να σε πρηζει η γκαλφ..
ασε τις γνωστες αραβοσκατοφατσες που περιφερονται οχι μονο στη γκαλφ αλλα σε ολες τις αεροπορικες του κολπου, μου γυρνανε τα αντερα οταν βρισκομαι εκεινες τις ωρες κοντα στα τσεκ ιν, ελεος ! αξιζει το διακοσαρι παραπανω για ταξιδι με ται.

Το μονο καλο ειναι οτι bahrein υπαρχουν αρκετες ταυλανδεζες τουλαχιστον οταν ειχα παει εγω και με πολλες επιασα κουβεντα :cheesy: haha αναπολω στιγμες ρε πουστη μου!!!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
λακη μηπως μπερδευτηκε ο φιλος σου με τις ωρες?

εγω που εχω πεταξει 2 φορες με την gulf ποτε δεν εφυγα στις 7 αλλα στις 3 το μεσημεμρι.

το καλυτερο βεβαια ειναι να παει στο γραφειο που το'κλεισε η να παρει τηλ. την εταιρια.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Λακη,σε περιπτωση που ο φιλος σου εκλεισε "ενιαιο" το εισιτηριο,δηλαδη Θεσσαλονικη-Μπανγκοκ και οχι Θεσσαλονικη-Αθηνα και ξεχωριστα Αθηνα-Μπανγκοκ,δε μπορει να κανει τιποτα με το σκελος Θεσσαλονικη-Αθηνα.
Οσον αφορα τη Gulf,συμφωνα με το δικαιο των αερομεταφορων,η Gulf ΔΕΝ ειναι υποχρεωμενη να ακυρωσει το εισιτηριο και να του δωσει λεφτα πισω.
Σε καθε ομως περιπτωση,πρεπει να επικοινωνησει απευθειας με τα γραφεια της εταιριας και να εκθεσει το προβλημα..ΙΣΩΣ βρεθει καποια λυση...
Η Gulf,ειναι γνωστο οτι αντι για εταιρια "του κολπου" ειναι "ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ"...
ΟΜΩΣ απο οσα παραδειγματα εχω,επειδη ξερουν και οι ιδιοι τι μπουρδελο εταιρια ειναι,συνηθως εχουν "καλη διαθεση" να εξυπηρετησουν τους επιβατες οταν δημιουργουνται τετοια προβληματα...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Still Pattayalive
H ζωή συνεχίζεται χωρίς ιδιαίτερα δρώμενα παρ' όλα αυτά την καλημέρα μου θα τη στείλω. :rockon:
Χθες δοκιμάσαμε την τύχη μας σε beer bars της second road.Για όσους θέλουν κάτι διαφορετικό από
τα ντέρμπυ του αραβοπεζόδρομου υπάρχου και αυτά τα εναλλακτικά μέρη.Εγώ τα έχω βαρεθεί :S .Επίσης θέλει
πολύ προσπάθεια για να πετύχεις ένα καλό και θεαματικό γκόλ.Στη συνέχεια χτυπήσαμε κάρτα στη κάντιλακ.
Εκεί τουλάχιστον υπάρχει ροή και κίνηση.Για τους υπομονετικούς και αυτούς που αντέχουν το δυνατό
κλιματιστικό και την ορθοστασία θα υπάρξουν πολλές ευκαιρίες.Προτελευταία στάση η Insomnia.Φέτος και
από ότι λένε οι μόνιμοι φίλοι παίζει το ισόγειο και όχι ο πάνω όροφος.Για μένα same same.Κατσικοσυρτός
και παντοφλοπεραντζάδα!Ασε που όλες οι κότες φουμάρουν ναργιλέδες.Μόδα αλλά και τσιμπουκιές τάχα μου. :jerking:
Αυτό που με λύπησε φέτος είναι ότι τα κορίτσια βάφουν τα μαλλιά τους κοκκινοκαφέ. :idiot:Πάρα πολλές.Ακόμη και
τα δικά ,η βλάχα και η κουνιάδα.Γιατί μωρή χαλάσατε τα ωραία σας μαύρα μαλλάκια;"I do not like black!
everybody same same" μου λέγανε ή και ότι είναι μόδα τώρα στη Ταϊλανδη...Κρίμας.Οι Ταϊλανδέζες δεν
θέλουν να φαίνονται Ασιάτισσες.Θέλουν να γίνουν άσπρες με ξανθά μαλλιά... :headbang:
Αφού κοκκίνισαν τα μάτια μου από το ναργιλονέφος και τα λοιπά καπνά  :S και αφού παιχνίδι δε γινόταν την
εκανα για που αλλού για τα βρεφοκομεία.Οπως έχω ξαναπεί η καλύτερη ώρα για να πάρεις μωρό είναι μόλις
ανοίγουνε.Ποιός έχει τώρα όρεξη να τρέχει στα Gogos από τις οκτώ, εννιά.Εμείς είμαστε στο φραπέ ακόμη
τέτοια ώρα. Μετά έχουμε μάσα καμμιά δυό ώρες, βόλτες και πλάκες.Δυστυχως οι Ιάπωνες, Κορεάτες, Χονκγκονέζοι
και λοιποί σχιστομάτηδες πιπινολάτρεις πιάνουν σκοπιά και αρπάζουν από νωρίς όλα τα καλά.Μαγκιά τους!
Και για αυτό έρχονται.Εμείς παρακαλάμε την κάθε τρανή φρηλάνσερ για ένα χιλιάρικο... :headbang:
Τελικά μπήκα στο Αλκατράζ όπου με περίμενε εκείνη που την προηγούμενη είχε κώλυμα.Θα έπαιρνα και τη φίλη
της αλλά δυνάμεις γιοκ.Η άλλη ακόμη πιο λατρεία.Ον-ομα και πράμα.Κορμιά θανατηφόρα.Αυτές είναι με
τις μπλέ στολές χορεύτριες.Παίζουν και με τις κίτρινες ακόμη πιο τρελλά μωρά, αλλά ζητάνε υπερβολικά
ποσά.Τέλος με τις άσπρες στολές είναι τα απλά gogogirls-μπαζάκια του λαού. :crazy:
Αφου ζύγισα τις δυνάμεις μου μπαρφάνισα την μία μόνο και την κάναμε για Grand hotel.Η κοπέλλα ήταν
ευγενική, έμπειρη αλλά και τρυφερή και παθιάρα.Αυτό που θέλω πάντα.Τα μωρά μπορεί να είναι τρέλλα
σε εμφάνιση νειάτα και φρεσκάδα αλλά δεν το έχουν.Η Μπον ήταν Bon!Φωτιά.Μάλιστα πήρε τηλέφωνο τη δικιά
της να έρθει μετά που θα σχόλαγε αν δεν είχε πελάτη.Ευτυχώς δεν ήρθε (ακου ευτυχώς...χάλασα) και αφοσιώθηκα
στη μία και μοναδική.Αυτες οι Αλκατρανές είναι πολλά εκπαιδευμένες.Φέτος κόλλησα σε τούτο το ίδρυμα.
Πέρισυ ήμουν Μπακαρόβιος...η κυρία αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου αν και είχαμε συμφωνήσει σορτ.Ομως την
εκανε κατα τις επτά γιατί μου είπε ροχάλιζα ωσάν πριόνι  :sleeping:

Για αυτό και στις δικές μου κοπέλλες δίνω τάπες για τα αυτιά και κοιμούνται του καλού καιρού.Καλόοοοοο!

Αυτά ρε μάγκες τα νέα και οι υπόλοιποι συναγωνιστές που δε γράφουν ελπίζω να περνάνε καλά και σε αυτούς
που έφυγαν (αρχιμηχανικός και λοιποί) καλή ελληνοπροσαρμογή και με το καλό γρήγορα πίσω.

Pag και σήμερα πάμε για έκληξη, νεότερα αύριο :rockon:
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας,φιλοι και συναγωνιστες.....Μετα απο μια περιπετεια της Υγειας μου(8 μερες νοσηλευτηκα στο νοσοκομειο!!!!)ηρθα παλι στην παρεα...........αλλα ετσι ειναι...οποιος δεν προσεχει,αυτα παθαινει!!!Δεν μας μπηκε καλα το 2011!!!!
αλλα ξερω ποια ειναι η γιατρεια μου!!!!!!ΠΑΤΤΑΓΙΑ!!!!!!Εκει και αρρωστος,ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΛΑ!!!!

διαβασα ολες τις σελιδες την τελευταια εβδομαδα........

Παγκ...........να'σαι καλα,αδελφε που μας ενημερωνεις με τα ΥΠΕΡΟΧΑ γραπτα σου!!!!αλλα μηπως αρρωστησες???Ολο και πιο πολλες φωτος βαζεις!!!!!!

Σουανταμ............οπως ειπαμε........σε θελω "αρχηγο Αποστολης" τον Αυγουστο!!!!
Δεν σ'αρεσει η Πατταγια αλλα ολο εκει πας!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

και το ευχαριστο ειναι οτι το Ευρω ξεπερασε το οριο των 40 Μπατ..αντε να δουμε!!
Φιλια!!!

περαστικα φιλε μ,ου τα ειπε οδημητρης. σε επερνα και τηλ
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
λακη μηπως μπερδευτηκε ο φιλος σου με τις ωρες?

εγω που εχω πεταξει 2 φορες με την gulf ποτε δεν εφυγα στις 7 αλλα στις 3 το μεσημεμρι.

το καλυτερο βεβαια ειναι να παει στο γραφειο που το'κλεισε η να παρει τηλ. την εταιρια.

Zan.δεν μπερδευτηκε με τις ωρες.......εχω κανει παραθεση στο προηγουμενο ποστ το e-ticket του(με την αδεια του φυσικα)...λεει καθαρα 19.55 απο Αθηνα!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ασε τις γνωστες αραβοσκατοφατσες που περιφερονται οχι μονο στη γκαλφ αλλα σε ολες τις αεροπορικες του κολπου, μου γυρνανε τα αντερα οταν βρισκομαι εκεινες τις ωρες κοντα στα τσεκ ιν, ελεος ! αξιζει το διακοσαρι παραπανω για ταξιδι με ται.

Οποιος τον πει ρατσιστη θα εχει να κανει ΜΑΖΙ ΜΟΥ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Λακη,σε περιπτωση που ο φιλος σου εκλεισε "ενιαιο" το εισιτηριο,δηλαδη Θεσσαλονικη-Μπανγκοκ και οχι Θεσσαλονικη-Αθηνα και ξεχωριστα Αθηνα-Μπανγκοκ,δε μπορει να κανει τιποτα με το σκελος Θεσσαλονικη-Αθηνα.
Οσον αφορα τη Gulf,συμφωνα με το δικαιο των αερομεταφορων,η Gulf ΔΕΝ ειναι υποχρεωμενη να ακυρωσει το εισιτηριο και να του δωσει λεφτα πισω.
Σε καθε ομως περιπτωση,πρεπει να επικοινωνησει απευθειας με τα γραφεια της εταιριας και να εκθεσει το προβλημα..ΙΣΩΣ βρεθει καποια λυση...
Η Gulf,ειναι γνωστο οτι αντι για εταιρια "του κολπου" ειναι "ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ"...
ΟΜΩΣ απο οσα παραδειγματα εχω,επειδη ξερουν και οι ιδιοι τι μπουρδελο εταιρια ειναι,συνηθως εχουν "καλη διαθεση" να εξυπηρετησουν τους επιβατες οταν δημιουργουνται τετοια προβληματα...

Πιπινο.....ευτυχως μου ειπε ΔΕΝ το εκλεισε Ενιαιο(δηλ. Θεσ/νικη-Μπανγκοκ)αλλα "σπαστο"(ξεχωριστα οι 2 πτησεις)

Τι να πω?????Νομιζα η Egypt ηταν η χειροτερη αλλα μου φαινεται H Gulf παει να παρει τα "πρωτεια" με διαφορα!!!!!

Αυριο θα παρουμε τηλ. στα γραφεια και θα δουμε τι θα μας πουνε!!!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Zan.δεν μπερδευτηκε με τις ωρες.......εχω κανει παραθεση στο προηγουμενο ποστ το e-ticket του(με την αδεια του φυσικα)...λεει καθαρα 19.55 απο Αθηνα!!!

εγω παντως και τις 2 φορες εφυγα στις 3 το μεσημερι, 1.5 ωρα αναμονη στο μπαχρειν και εφτανα μπανγκοκ το πρωι.

καλυτερα να παρει τηλ. την εταιρεια.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Πιπινο.....ευτυχως μου ειπε ΔΕΝ το εκλεισε Ενιαιο(δηλ. Θεσ/νικη-Μπανγκοκ)αλλα "σπαστο"(ξεχωριστα οι 2 πτησεις)

Τι να πω?????Νομιζα η Egypt ηταν η χειροτερη αλλα μου φαινεται H Gulf παει να παρει τα "πρωτεια" με διαφορα!!!!!

Αυριο θα παρουμε τηλ. στα γραφεια και θα δουμε τι θα μας πουνε!!!
Οπα κουμπαρε.......... λιγα τα λογια σου για τους Αιγυπτιους,αντε γιατι δεν το εχουν πολυ να αλλαξουν τις ωρες και των δικων μου εισητηριων και μετα θα βαλω τα εισητηρια για Χονκ Κονγκ στον κωλο μου :2funny: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
τα εισητηρια για Χονκ Κονγκ
Ωπα...
Θα πας στο πραγματικο παραδεισο και μας το κρυβεις? :grin:
Κακως ομως πας στην αρχη του ταξιδιου...
Αν ξερεις να "κινηθεις" στο Χονγκ Κονγκ και να "γευτεις" τις απολαυσεις που μπορει να σου προσφερει,οταν γυρισεις Ταυλανδη θα ξενερωσεις...
Σου μιλαω εκ πειρας...Ετσι τη πατησα προπερσι... ;)
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ωπα...
Θα πας στο πραγματικο παραδεισο και μας το κρυβεις? :grin:
Κακως ομως πας στην αρχη του ταξιδιου...
Αν ξερεις να "κινηθεις" στο Χονγκ Κονγκ και να "γευτεις" τις απολαυσεις που μπορει να σου προσφερει,οταν γυρισεις Ταυλανδη θα ξενερωσεις...
Σου μιλαω εκ πειρας...Ετσι τη πατησα προπερσι... ;)
Πιπινε το Χονκ Κονκ για μενα μετα την Σανγκαι και το Πεκινο ηταν ''must to go'' προορισμος,οποτε με το που βρηκα ευκαιρια με την AIR ASIA την χτυπησα αμεσως.
Διαβασα τα λεγομενα σου για Μακαο και Χονκ Κονγκ και για να πω την αληθεια ζηλεψα....οι λευκες επιδερμιδες με τα προσωπακια τα ομορφα ειναι τρελα :headbang: :headbang:
Τωρα γιατι το εβαλα στην αρχη?....Ελεγα να αφησω την Ταιλανδη για το τελος για χαλαρωση :think:
Αλλωστε μετα το Χονκ Κονγκ, την Κουαλα Λουμπουρκαι την Καμποτζη λιγο Πατταγια ειναι απαραιτητη...για μενα!!!
Παντος οποιαδηποτε προταση-συμβουλη για Χονκ Κονγκ ειναι καλοδεχουμενη :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Παντος οποιαδηποτε προταση-συμβουλη για Χονκ Κονγκ ειναι καλοδεχουμενη :rockon:
Ε καλα τωρα...Μια φορα εχω παει κι εγω...
Δεν ειμαι και ειδημων! ;)
Τη τυφλα μου δε ξερω... :grin:
Στο ψαξιμο ειμαι κι εγω...εχω λιωσει να διαβαζω φορουμ γιατι το καλοκαιρι θα περασω μια βολτα... ;)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Λεβεντόπαιδα στο thaisextrip είστε και αν δεν σταματήσετε τα φιλιππινέζικα τα κινέζικα και τα χονκονέζικα
σχόλια δε θα σας περιγράψω το τέλειο τρίο με δύο ταιλανδεζάκια που  μόλις τέλειωσε :tickedoff:
αλλά και τι ακολούθησε... :headbang:

Θα την πέσω τώρα γιατί είμαι  :zombie:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom