Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Προσπαθω να καταλαβω αυτους τους ρωσους, ουκρανους και λοιπους βλακες που ερχονται στη πατταγια με τις γκομενες τους, ενταξει το ξερω οτι οι ανθρωποι δεν εχουν καν τις στοιχειωδεις γνωσεις να μαθουν ονλινε τι γινεται και τι συμβαινει εκει που πανε και οι τουρ οπερατορς τους στελνουν σαν τα προβατα, εχουμε καταντησει να βλεπουμε στη πατταγια οικογενειες ΗΜΑΡΤΟΝ, και οχι μονο αυτο εχει γινει ενα καινουργιο μαγαζι στο τελος της WS που παιζει ρωσικη μουσικη και πανε και χορευουν κατι σαν τα μπλουζ που χορευαμε τα 80ς, τουλαχιστον δεν χαλανε την πιατσα γιατι δεν ασχολουνται με τα τιλακ. Χθες στο lucifer μουνοθυελα αλλα μονο εκει στα υπολοιπα μαγαζια ( insomnia, mixx) οι γνωστοι βλαχορωσοι και μη και ενα στυλακι σαν να ειμαι στο mercedes με ελλεινιδα, απαπα την εκανα γιατι δεν γουσταρω να βλεπω τετοια αλλιωση σε ενα τοσο αγαπημενο μου μερος, πρωτιμω να παιζω στα soi και στο δρομο, στα beer bars και οπου αλλου, αλλα στυλακι τετοιο που το εχω φαει στη μαπα, με τιποτα.Οποτε οποιος ξερει τα μυστικα τις πατταγια μακρια απο WS πλην lucifer το οποιο παραμενει απλα κορυφαιο!
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
παιδια 40 και κατι το bahttttttttttttttttt ελα να ανεβαινειιι λιγο !!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Γινεται χαμος σημερα στα ασιατικα χρηματιστηρια...
Ασκουνται πολλες πιεσεις...
Μακαρι να παγιωθει εκει στα 40-41 και να μη γινει "διορθωση" προς τα κατω...


Ασχετο...
Αυτοι οι "Εγυφτιοι",το εχουν παραχεσει το θεμα...
Η πτηση που εκλεισα,απο 624 που ειχε τη προηγουμενη εβδομαδα,επεσε στα 602 τη Κυριακη,μετα στα 627 τη Δευτερα,658 τη Τεταρτη και τωρα 685 ευρω...
Τοση "ζητηση" εχει η πτηση,η το εχουν χασει εκει στην "αραπια"? :uglystupid:
Παντως για 2 μηνες πριν πεταξω (Μαρτιο) που την εκλεισα,πετυχα το καλυτερο deal στα 602.. ;)
Το Νοεμβριο βεβαια την εδινε στα 440...Δυστυχως ομως δεν ειχαν οριστικοποιηθει οι ημερομηνιες,ωστε να τη κλεισω τοτε... >:(
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Γινεται χαμος σημερα στα ασιατικα χρηματιστηρια...
Ασκουνται πολλες πιεσεις...
Μακαρι να παγιωθει εκει στα 40-41 και να μη γινει "διορθωση" προς τα κατω...

Θα συμφωνησω μαζι σου pipino και ευχομαι οντως να σταματησει εκει στο 42 με 41 δεν πιστευ να ζηταμε πολλα ε???
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
[size=10pt]Live rates at[/size] 2011.01.14 12:21:00 UTC

1.00 EUR = 40.6293 THB view EUR/THB chart
Euro   Thailand Baht
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ασχετο...
Αυτοι οι "Εγυφτιοι",το εχουν παραχεσει το θεμα...
Η πτηση που εκλεισα,απο 624 που ειχε τη προηγουμενη εβδομαδα,επεσε στα 602 τη Κυριακη,μετα στα 627 τη Δευτερα,658 τη Τεταρτη και τωρα 685 ευρω...
Τοση "ζητηση" εχει η πτηση,η το εχουν χασει εκει στην "αραπια"? :uglystupid:
Παντως για 2 μηνες πριν πεταξω (Μαρτιο) που την εκλεισα,πετυχα το καλυτερο deal στα 602.. ;)
Το Νοεμβριο βεβαια την εδινε στα 440...Δυστυχως ομως δεν ειχαν οριστικοποιηθει οι ημερομηνιες,ωστε να τη κλεισω τοτε... >:(
Η Qatar σημερα ειναι στα 580,το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω ακομη τις οριστικες ημερομηνιες της αδειας, για τελος Μαρτιου η τον Απριλιο πριν το πασχα.
Απο την πειρα σου γι'αυτη την εποχη,λες να ανεβουν οι τιμες αν το αφησω για αργοτερα,και  :headbang: ?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Μεγαλη μαλακια να μην μπορεις να κλεισεις εισητηρια απο πολυ πιο πριν.....τα πληρωνεις χρυσαφι τελευταια στιγμη.
Εγω εκλεισα με τους Αιγυπτιους για 15/02 απο το καλοκαιρι με 445, και πριν λιγες μερες για Νεα Υορκη για 06/06 με 369 ευρωπουλα!! :uglystupid:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
παιδια 40 και κατι το bahttttttttttttttttt ελα να ανεβαινειιι λιγο !!! :dancing: :dancing: :dancing:
Ελα αρχηγε μου....τετοια νεα θελω να ακουω,τωρα μαλιστα που οι μερες κοντοζυγωνουνε :bounce-glasses:
Αν μαλιστα φτασει στα 42 κερναω  :knockinb: στην Καμποτζη :2funny: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Η Qatar σημερα ειναι στα 580,το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω ακομη τις οριστικες ημερομηνιες της αδειας, για τελος Μαρτιου η τον Απριλιο πριν το πασχα.
Απο την πειρα σου γι'αυτη την εποχη,λες να ανεβουν οι τιμες αν το αφησω για αργοτερα,και  :headbang: ?
"Αγνωσται αι βουλαι" των εταιριων...
Περυσι η Καταρ,επεσε κι αλλο...Φετος?
Για να μη παρουμε σαν παραδειγμα και το καλοκαιρι του 2009,που οσοι ειχαν κλεισει 3-4 μηνες πριν,πληρωσαν τα εισιτηρια 200 και 300 ευρω ακριβοτερα...
ΠΑΝΤΩΣ...Ο γενικος κανονας που ισχυει στο 95% των περιπτωσεων γιοα ολους τους αεροπορικους προορισμους παγκοσμιως,ειναι "Το γοργον και χαριν εχει"...
Οσο νωριτερα,τοσο καλυτερα... ;)
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Γινεται χαμος σημερα στα ασιατικα χρηματιστηρια...
Ασκουνται πολλες πιεσεις...
Μακαρι να παγιωθει εκει στα 40-41 και να μη γινει "διορθωση" προς τα κατω...


Ασχετο...
Αυτοι οι "Εγυφτιοι",το εχουν παραχεσει το θεμα...
Η πτηση που εκλεισα,απο 624 που ειχε τη προηγουμενη εβδομαδα,επεσε στα 602 τη Κυριακη,μετα στα 627 τη Δευτερα,658 τη Τεταρτη και τωρα 685 ευρω...
Τοση "ζητηση" εχει η πτηση,η το εχουν χασει εκει στην "αραπια"? :uglystupid:
Παντως για 2 μηνες πριν πεταξω (Μαρτιο) που την εκλεισα,πετυχα το καλυτερο deal στα 602.. ;)
Το Νοεμβριο βεβαια την εδινε στα 440...Δυστυχως ομως δεν ειχαν οριστικοποιηθει οι ημερομηνιες,ωστε να τη κλεισω τοτε... >:(

444 εγω...χι χι χι  :PPPPPPP
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
PAGTAO, αν δεν έχεις κλείσει ξενοδοχείο στην Bangkok, ρίξε μια ματια στο The DAWIN.
Είναι στο soi4 και αυτό, 5 λεπτά από τη Nana, καινούργιο, καλό και σχετικά φθηνό.
Αντί για Nana hotel που έμεινες, νομίζω ότι το Dynasty inn, δίπλα από την Nana είναι καλύτερο.
Ειδικά αν ζητήσεις δωμάτιο που να βλέπει την εσωτερική αυλή στον 4ο όροφο, στην παλιά πτέρυγα.
(Γιατί έχουν φτειάξει και μία πιο καινούργια αλλά μικρότερα δωμάτια)  :grin:

Με καύλωσες με την Bagkok βραδιάτικά.  :S
Αντίθετα ποτέ δεν νοστάλγησα την Πατάγια.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ψαροχωριάτικα νέα
Η μπίχλα αυξήθηκε τις τελευταίες μέρες μιας και το χρώμα των επίδοξων γαμίκων όσο πάει και σκουραίνει :S
Μετά από τόσες μέρες πια ξεχωρίζουμε το πλήθος.Απόψε Παρασκευή η κίνηση ήταν αυξημένη και στη
Λούσιφερ οι περισότεροι ήταν άνδρες η εγώ βλέπω τα μπαζάκια σαν αρσενικά κακομούτσουνα πηθικάκια. :crazy:

Το έμαθαν πια το κόλπο όλοι.Πάμε να γαμήσουμε στη Λούσιφερ και στην Ινσόμνια με ένα χιλιάρικο.
Ας όψεται η κρίση.Και ένα καλό νέο, απόψε το απόγευμα το ευρώ ξεπέρασε το ψυχολογικό όριο των σαράντα μπατ :dancing:
Στον αγώνα τώρα, ξεκινήσαμε απόψε με soi 7 και soi 8 μιας και είχαμε καιρό να περπατήσουμε προς τα εκεί.
Καμμιά σχέση με τη τρέλλα των προηγούμενων ετών.Είδα όμως ένα καινούριο Gogo στην 8 αλλά οι συμπαίχτες
δεν ακολούθησαν.Εμένα με κουράζουν αυτά τα περπατήματα και περισότερο τα ορθάδικα.Μουσική χάλια και
εκκωφαντική, παντοφλάτοι αρσενικοί λυσασμένοι για κατσικοχορό,ποδοπατήματα, σκοτάδια και το κυριότερο
τσιγαρίλα φουλ.Εξαιρείται το WS Club (κάντιλακ) όπου απόψε μαζευτήκαμε έξι επτά ελληναράδες και μάλιστα
στο τραπέζι Athens...τυχαία φυσικά.Τα ποτά είναι πολύ πιο φτηνά (Smirnof ice 110 εδώ - Lucifer 190)
και δεν πιέζουν για δεύτερο ποτό.Ασε που παρακαλάς να δώσεις παραγγελία.
Μετά τη Λούσιφερ πήρα τους δρόμους για τα λατρεμένα μου Gogos.Αυτά μου λείπουν όταν είμαι Ελλάδα και
όχι τα ορθάδικα και οι ντίσκος που στην Ελλάδα για χρόνια ήμουν θαμώνας.Είπα να ξεκινήσω με το Living
Dolls μπας και συναντήσω εκείνα τα μωρά για γύρο δεύτερο.Δυστυχώς τα είχαν μαζέψει πελάτες.Ηταν και η
ώρα μία, κάκιστη για τέτοια ιδρύματα.Κατέβασα μία αδύνατη με μέτρια φατσούλα αλλά ωραία πόδια και άστηθη.
Εικοσιεπτά χρονών και μαμά.Την έχω stand by και με τη βοήθεια μιας hostes κατεβάζω showgirl απίστευτο!
Δυστυχώς δεν  με ήθελε για απόψε αν και πηγαίνει με πελάτες.Ευτυχώς δεν την κέρασα ποτό και επίσης είχα
εφεδρία την Τζαν το gogogirl! Ετοιμαζόμουν για μπαρφάιν και καλού κακού ρωτάω πόσα ήθελε... :think:
πόσα ρε μάγκες λέτε, δύο χιλιάρικα σορτ τάιμ ακατέβατα!Ποια,μιά μέτρια εικοσιεπτάρα και μαμά! :headbang:
Φυσικά τα άκουσε της είπα ποιά είσαι ούτε κάν όμορφη και νέα, αυτή το βιολί της up to you! :uglystupid:
Έφυγα βολίδα για Alkatraz.Η σερβιτορούλα άφαντη αλλά έπιασα φιλίες με μια άλλη την Νατ!Της λέω να μου
κατεβάσει μωρό το οποίο κοιτούσε Ιάπωνας.Την είχε κεράσει πιο πριν και χωρίς να το ξέρω του την έφαγα.
Εκείνη κρύφτηκε πίσω μου για να μη την βλέπει ο Σαολίν και προχώρησα για μπαρφάιν.Το μωρό κουκλί και
τσαχπίνα!Ομως είχε περίοδο.Ατυχία!Ωρα τρεις και σαράντα επικίνδυνα!Στο βάθος βλέπω μια που πήρα πριν
δυό εβδομάδες πανέμορφη και παθιάρα.Τη φωνάζω και αρχίζει τις γλύκες.Η άλλη η μικρή δε ξεκολούσε.
Και αυτή είχε περίοδο!Η πλάκα με έκαναν  που δε νομίζω το μαγαζί σχεδόν άδειο και τα κορίτσια πολλά.
Φεύγουν και οι δυό στη πίστα και το μαγαζί κλείνει!Τελευταία στιγμή φωνάζω μία άλλη και της λέω θα σε
περιμένω έξω.Μου λέει cannooooot, only barfine...λέω της σερβιτόρας μου να της πει να έρθει στο Grand hotel
και της έδωσα πεσκέσι.Σιγά μην ερχόταν, βγαίνω έξω ψωνίζω φτερούγες πούλας από καροτσάκι και πάω για hotel.
Στο δρόμο χαζεύω και λίγο τα ladyboys που λυσσασμένα ψάχνουν οδηγό για το λευγέ τους  :s&m_2:
Στο χοτέλ από κάτω περίμενε το γκογκοκόριτσο  :tits:  :dancing:
Ούτε που την γνώρισα, εκείνη με κατάλαβε από το πορτοκαλλί μου μπλουζάκι.
Χάρηκα αν και κουρασμένος,την ανέβασα για ένα σορτ.Βρε να μη κάθονται όλη νύχτα...τουλάχιστον ήταν εξαιρετική στα
καθήκοντα της όπως ένα κορίτσι από της φυλακές του Αλκατράζ ξέρει να ανταποκρίνεται. :kissass:
Το προτείνω ανεπιφύλαχτα. :thumbsup:

Φωτογραφίες γιοκ.Δεν ήθελε και δεν πίεσα.Θεωρούσε τον εαυτότης mai suai.Επιφυλάσσομαι για τις επόμενες.

Pag waiting for the Angels...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Suadam and Shamans thanks for hotel info.
Σιγά μην έκλεισα σπάνια πια κάνω κρατήσεις γιατί έχω ελεύθερο πρόγραμμα.Πάντως θα δω τα ξενοδοχεία
που αναφέρατε και κάποια άλλα.Το θετικό με το Νανά είναι ότι φορτώνεις και στο λεπτό είσαι στο χώρο εργασίας.
Η το ανάποδο ξεφορτώνεις και ξανά μανά!.
Οπως και εδώ στο Grand hotel ή το Secrets στην WS.
Ούτε και μένα με τρελαίνει η Πατάγια.Ολη η παρέα όμως είναι εδώ.Επίσης είναι φτωχομάνα και βολικιά.
Ολα τα ιδρύματα είναι μαζεμένα στη πλατεία του ψαροχωριού.
Εσύ Suad χάθηκες από κάτω πότε λες να κατέβεις πάλι;
Με έχει πηδήξει η σύνδεση του Ιντερνετ στο Grand hotel αλλά και γενικότερα στη Ταιλάνδη.Το B.com δύστροπο επίσης.
Η αποστολή ανταποκρίσεων δεν είναι και ότι πιο εύκολο... :headbang:
Για αυτό λουφάρουν και ένα σωρό μέλη που σουλατσάρουν στον αραβοπεζόδρομο. :zombie: :zombie:

Τελικά πήρα Ουντον τηλέφωνο από Skype και ευτυχώς έδειξε στο κινητό της Privet number.
"Dalink no see number, where are youuuuuuu?"
"Gliiiiiiis but work mak mak , make money come back to you Udon after two months!"
Αυτό ήταν, καθάρισα εγώ και εκείνη happy to see me again on March!

Ωρα για Jomtien και πέντε ακόμη βράδια στο χωριό.
See ya
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
PAGTAO, αν δεν έχεις κλείσει ξενοδοχείο στην Bangkok, ρίξε μια ματια στο The DAWIN.
Είναι στο soi4 και αυτό, 5 λεπτά από τη Nana, καινούργιο, καλό και σχετικά φθηνό.
Αντί για Nana hotel που έμεινες, νομίζω ότι το Dynasty inn, δίπλα από την Nana είναι καλύτερο.
Ειδικά αν ζητήσεις δωμάτιο που να βλέπει την εσωτερική αυλή στον 4ο όροφο, στην παλιά πτέρυγα.
(Γιατί έχουν φτειάξει και μία πιο καινούργια αλλά μικρότερα δωμάτια)  :grin:

Με καύλωσες με την Bagkok βραδιάτικά.  :S
Αντίθετα ποτέ δεν νοστάλγησα την Πατάγια.

εγω μενω απο χθες στο thegreenbells πολυ καλο..με ασφαλεια..και σε πολυ καλο σημειο..διπλα απο τρενο..κλπ..κλπ..δες το αξιζε το κοπο..για ενα μηνα μου κοστισε 14.000 μπαχ...;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom