Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας,φιλοι και συναγωνιστες.....Μετα απο μια περιπετεια της Υγειας μου(8 μερες νοσηλευτηκα στο νοσοκομειο!!!!)ηρθα παλι στην παρεα...........αλλα ετσι ειναι...οποιος δεν προσεχει,αυτα παθαινει!!!Δεν μας μπηκε καλα το 2011!!!!
αλλα ξερω ποια ειναι η γιατρεια μου!!!!!!ΠΑΤΤΑΓΙΑ!!!!!!Εκει και αρρωστος,ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΛΑ!!!!

διαβασα ολες τις σελιδες την τελευταια εβδομαδα........

Παγκ...........να'σαι καλα,αδελφε που μας ενημερωνεις με τα ΥΠΕΡΟΧΑ γραπτα σου!!!!αλλα μηπως αρρωστησες???Ολο και πιο πολλες φωτος βαζεις!!!!!!

Σουανταμ............οπως ειπαμε........σε θελω "αρχηγο Αποστολης" τον Αυγουστο!!!!
Δεν σ'αρεσει η Πατταγια αλλα ολο εκει πας!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

και το ευχαριστο ειναι οτι το Ευρω ξεπερασε το οριο των 40 Μπατ..αντε να δουμε!!
Φιλια!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Currency Rates


Notice: The THB rate shown below is the international rate. Rates used within Thailand may vary.

  [size=10pt]Live rates at 2011.01.15 07:37:00[/size] UTC
1.00 EUR = [size=10pt]40.8051 THB[/size] view EUR/THB chart
Euro   Thailand Baht
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σας,φιλοι και συναγωνιστες.....Μετα απο μια περιπετεια της Υγειας μου(8 μερες νοσηλευτηκα στο νοσοκομειο!!!!)ηρθα παλι στην παρεα...........αλλα ετσι ειναι...οποιος δεν προσεχει,αυτα παθαινει!!!Δεν μας μπηκε καλα το 2011!!!!
αλλα ξερω ποια ειναι η γιατρεια μου!!!!!!ΠΑΤΤΑΓΙΑ!!!!!!Εκει και αρρωστος,ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΛΑ!!!!

διαβασα ολες τις σελιδες την τελευταια εβδομαδα........

Παγκ...........να'σαι καλα,αδελφε που μας ενημερωνεις με τα ΥΠΕΡΟΧΑ γραπτα σου!!!!αλλα μηπως αρρωστησες???Ολο και πιο πολλες φωτος βαζεις!!!!!!

Σουανταμ............οπως ειπαμε........σε θελω "αρχηγο Αποστολης" τον Αυγουστο!!!!
Δεν σ'αρεσει η Πατταγια αλλα ολο εκει πας!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

και το ευχαριστο ειναι οτι το Ευρω ξεπερασε το οριο των 40 Μπατ..αντε να δουμε!!
Φιλια!!!


Περαστικα να ειναι Λακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
εχεις πμ απαντησε μου  και σηκωνε και κανενα τηλέφωνο.

εχω αλερτ απο airtickets gia BKK θελω ινφο.......
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αδελφέ Λάκη περαστικά...και ούτε σε πήρα ένα τηλέφωνο sory αλλά καταλαβαίνεις...

Παταγιοάρρωστε έ Παταγιοάρρωστε!!!!!!!! :smitten:

Σου ποστάρω και ένα φάρμακο να γίνεις γρήγορα πιο καλά!

 

Συνημμένα

  • Hallo Lakis.jpg
    Hallo Lakis.jpg
    153,1 KB · Εμφανίσεις: 15

ELGEO2

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
:offtopic:Καποιος που να εχει παει SIEM REAP?
ολα τα λεφτα φιλε ...απο τωρα στο λεω να παρεις εισιτηριο για τους ναους τριων ημερων και να πας με βαρκα στην λιμνη στα χωρια των ψαραδων και στα βιετναμεζικα ψαροχωρια .........το κεντρο ειναι εντυπωσιακο το βραδυ και τα περισσοτερα μαγαζια θυμιζουν δυτικο παραθεριστικο τοπο..εαν εχεις χρονο κανε βολτουλα στο ποταμακι ..κατι καλο θα εχεις να διηγηθεις μετα  :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Pag,το προγραμμα βγηκε...
12 Μαρτιου το απογευμα θα προσγειωνομαι στο Udon...
Πεθερικα και αλλα τετοια "παρελκομενα",δε παιζουν...Θα ειναι στο χωριο...
Το τιλακ ειναι φοιτητρια και μενει μονο του στη πολη... ;)

Τωρα το ειδα...
Pagtao...
ΤΙ ΘΕΟΜΟΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?
ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΙΠΙΝΑΚΙ...????
ΘΕΛΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ!!!!

Ειμαι "baby lover" ΟΕ ΟΕ ΟΕ!!! :dancing: :dancing: :dancing:
πλακα κανεις φυσικα ε?
οχι οτι δεν ειναι καλο καθε αλλο απλα βρωμαει ο τοπος απο τετοια...μη μου πεις το αντιθετο
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ολα τα λεφτα φιλε ...απο τωρα στο λεω να παρεις εισιτηριο για τους ναους τριων ημερων και να πας με βαρκα στην λιμνη στα χωρια των ψαραδων και στα βιετναμεζικα ψαροχωρια .........το κεντρο ειναι εντυπωσιακο το βραδυ και τα περισσοτερα μαγαζια θυμιζουν δυτικο παραθεριστικο τοπο..εαν εχεις χρονο κανε βολτουλα στο ποταμακι ..κατι καλο θα εχεις να διηγηθεις μετα  :2funny:
Θα ειμαι εκει στις 21/02 οποτε λεω να μειναω και τις 3 μερες μου στο siem reap.
Οι ναοι λενε οτι ειναι μαγια....απο ζωη την νυχτα?
Και κατι ακομα....με τι χρημα κινουμε....ευρω,δολλαρια,μπατ?
 

ELGEO2

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Θα ειμαι εκει στις 21/02 οποτε λεω να μειναω και τις 3 μερες μου στο siem reap.
Οι ναοι λενε οτι ειναι μαγια....απο ζωη την νυχτα?
Και κατι ακομα....με τι χρημα κινουμε....ευρω,δολλαρια,μπατ?

θα σε ενημερωσω με pm σε λιγο για να μην ειμαστε εκτος θεματος
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
δεν ειχα τι να κανω τις προαλλες και χαζευα φωτογραφιες πρωην συμμαθητριων μου στο φεισμπουκ
και φυσικα δεν εβρισκα σχεδον τιποτα το ελκυστικο
ρε παιδια τι μυτες ειναι αυτες? για να μην πω για τα ξανθα μαλλια και τα κουρασμενα ρυτιδιασμενα προσωπα  :headbang:
και η πλακα ειναι οτι βλεπω μονο απο το λαιμο και πανω που να δω και τα υπολοιπα δηλαδη  :headbang: :headbang:
η κατασταση μου ειναι σοβαρη
και αν νομιζει κανεις οτι το λεω μονο για τα γκομενακια κανει μεγα λαθος
εχω φτασει στο σημειο να βλεπω μικρα ταυλανδακια και να τα θεωρω πιο χαριτωμενα και πιο ελκυστικα απο φαρανγκ παιδακια με ποδαρες μυταρες κτλ
προσοχη μεγαλη η Ασια κανει μεγαλη ζημια και το χειροτερο...ειναι μη αναστρεψιμη

 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
δεν ειχα τι να κανω τις προαλλες και χαζευα φωτογραφιες πρωην συμμαθητριων μου στο φεισμπουκ
και φυσικα δεν εβρισκα σχεδον τιποτα το ελκυστικο
ρε παιδια τι μυτες ειναι αυτες? για να μην πω για τα ξανθα μαλλια και τα κουρασμενα ρυτιδιασμενα προσωπα  :headbang:
και η πλακα ειναι οτι βλεπω μονο απο το λαιμο και πανω που να δω και τα υπολοιπα δηλαδη  :headbang: :headbang:
η κατασταση μου ειναι σοβαρη
και αν νομιζει κανεις οτι το λεω μονο για τα γκομενακια κανει μεγα λαθος
εχω φτασει να βλεπω μικρα ταυλανδακια και να τα θεωρω πιο χαριτωμενα και πιο ελκυστικα απο φαρανγκ παιδακια με ποδαρες μυταρες κτλ
προσοχη μεγαλη η Ασια κανει μεγαλη ζημια και το χειροτερο...ειναι μη αναστρεψιμη
Μεγαλη ζημια δεν κανει η Ασια....κανει η Ελληνικη νοοτροποια συμφωνα με την οποια οποια γυναικα καπαρωσει και παντρευτει εναν αντρα αρχιζει μετα για αυτην η αντιστροφη μετριση,παραπανησια κιλα,κολοι που φαρδενου,ριτιδιασμενες μουρες, αχτενιστα μαλλια και πολλα αλλα......και στο τελος αναρωτιουντε γιατι υπαρχει το κερατο
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255

Ευχαριστω,παιδες……να’στε καλα…..

Θελω όμως τωρα καποια Βοηθεια…………

Φιλος εχει «κλεισει» με την «Καταραμενη» Gulf air για την 1η Απριλιου μεχρι 17 απριλιου για Μπανγκοκ(ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ!!!Στα τελη του 2010!!!)

Φευγει 1η απριλιου από Αθηνα,ωρα 19.55………..φτανει Μπαχρεην ωρα 23.50…..αναμονη περιπου 1.30 ωρες…….αναχωρηση από Μπαχρεην ωρα 2.20…..αφιξη Μπανγκοκ  ωρα13.20

Επιστροφη από Μπανγκοκ ωρα 9.55…..αφιξη Μπαχρεην ωρα 12.55……….αναμονη περιπου 1.30………αναχωρηση από Μπαχρεην ωρα 14.30…..αφιξη Αθηνα ωρα 19.15

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ SITE THS GULF AIR KAI EINAI ECONOMY PROMO(ΤΟ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ)

Σας παραθετω το εισητηριο για του λογου τα’αληθες…

Your Flight(s) Information


Flight Depart Arrival Class Recommended Check-in

1. GF040 Athens (ATH)
Fri, 1 Apr
19.55 Bahrain (BAH)
Fri, 1 Apr
23.50 Economy (E) 1h30m before flight

2. GF152 Bahrain (BAH)
Sat, 2 Apr
02.20 Bangkok (BKK)
Sat, 2 Apr
13.20 Economy (E)

3. GF151 Bangkok (BKK)
Sun, 17 Apr
09.55 Bahrain (BAH)
Sun, 17 Apr
12.55 Economy (E) 1h30m before flight

4. GF039 Bahrain (BAH)
Sun, 17 Apr
14.30 Athens (ATH)
Sun, 17 Apr
19.15 Economy (E)

Your payment details


1 adult fare 390.00
Total

EUR 568.94

Display in another currency




Μπαινοντας σημερα στο site ths Gulf air,ανακαλυψαμε ότι οι ωρες Πτησης στην συγκεκριμενη ημερομηνια εχουν αλλαξει ολες!!!!!!!!!!!!Χωρις καμια ενημερωση!!!!!!!

Και συγκεκριμενα………….

Αναχωρηση από Αθηνα ωρα 14.55………..αφιξη Μπαχρεην  ωρα 19.05……αναμονη 7.30 ωρες!!!!!!!!!!!!!Αναχωρηση από Μπαχρεην ωρα 2.30……..αφιξη Μπακγκοκ ωρα 13.55

Επιστροφη από Μπανγκοκ ωρα  10.20……….αφιξη Μπαχρεην  ωρα13.45…….αναμονη 1.15 ωρες……..αναχωρηση από Μπαχρεην  ωρα 14.30…..αφιξη Αθηνα ωρα 19.00

Παλι σας παρθετω το εισητηριο….

Review your flight(s)


Flight Depart Arrival Class Recommended Check-in

1. GF042 Athens (ATH)
Fri, 01 Apr - 14.55 Bahrain (BAH)
Fri, 01 Apr - 19.05 Economy 2h before flight

2. GF152 Bahrain (BAH)
Sat, 02 Apr - 02.30 Bangkok (BKK)
Sat, 02 Apr - 13.55 Economy

3. GF151 Bangkok (BKK)
Sun, 17 Apr - 10.20 Bahrain (BAH)
Sun, 17 Apr - 13.45 Economy 2h before flight

4. GF039 Bahrain (BAH)
Sun, 17 Apr - 14.30 Athens (ATH)
Sun, 17 Apr - 19.00 Economy




Όπως ειπα,η κατηγορια εισητηριου είναι Economy promo(to πιο φτηνο) και οι οροι εναι οι εξης

Changes and refunds not permitted or restrictions aplly
Earn frequent flyer miles:25% of the distance flown
30kg of baggage allowance


Eδω όμως υπαρχει ΠΡΟΒΛΗΜΑ………..

1)Από τα 19.55 που πεταει από Αθηνα,το κανανε 14.55(Παρασκεη 1η Απριλιου)…αρα πρεπει να παρει 1 μερα αδεια επιπλεον!!!(γιατι το παιδι θα δουλευε την Παρασκευη και θα εφευγε μετα το τελος της εργασιας του!!!!Αρα θα «κερδιζε» αυτή την μερα σε διακοπες!!!!)

2)Η αναμονη στο Μπαχρεην από 1.30 ωρες γινεται 7.30 ωρες!!!!!!Στο Μπαχρεην!!!!!!και ταξιδευει μονος του!!!!!!

3)Εχει πληρωσει ηδη και το Θες/νικη-Αθηνα-Θες/νικη(φευγει από Θες/νικη)οπου και αυτό πρεπει να αλλαχτει!!!!!και δεν είναι «δωρεαν» αυτή η αλλαγη!!!!

Τι γινεται σ’αυτή την περιπτωση????
Μπορει η εταιρεια να αλλαζει ωρες πτησεων οποτε της γουσταρει χωρις να ενημερωνει τους επιβατες της????????
(και επαναλαμβανω,,,,,,,,Τυχαια εγινε αυτή η ανακαλυψη!!!!!!!)


Εχει δικαιωμα ο επιβατης(αφου δεν τον βολευουν αυτές οι «καινουργιες» ωρες πτησεων)να ακυρωσει το εισητηριο και να απαιτησει και επιστροφη χρηματων(εστω και αν στους ορους του συγκεκριμενου εισητηριου δεν περιλαμβανεται αυτή η επιλογη) ??????

Πως μπορει να «προστατευτει» από τετοιου ειδους κοροιδια????Γιατι αυτό είναι καθαρη κοροιδια!!!οταν το εκλεισε τον Δεκεμβριο αλλα γραφαν οι πινακες στην Gulf και αλλα γραφουν τωρα!!!!!και ηδη εχει πληρωθει το εισητηριο!!!!

Και κατι άλλο……όταν αναζητησαμε καποιο email στο site ths Gulf  για να δουμε τι συμβαινει ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ EMAIL!!!!!ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΓΡΑΜΜΑ!!!!ΑΚΟΥΣΟΝ-ΑΚΟΥΣΟΝ!!!ΣΤΗΝ εποχη του Ιντερνετ και της τεχνολογιας να στειλουμε γραμμα(ναι,αυτό με το γραμματοσημο πανω!!!)

Ειμαι πολύ τσαντισμενος με αυτην την Gulf!!!!!ηδη υπαρχουν προσφατα περιστατικα φιλων που ειχαν αρκετα προβληματα μ’αυτην την εταιρεια και ξανα δημιουγει καινουργια!!!!

Παρακαλω πολύ οποιος μπορει να βοηθησει η να μας πει τι μπορει να γινει,ας γραψει καποιες πληροφοριες!!!

Ευχαριστω!!!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
δεν ειχα τι να κανω τις προαλλες και χαζευα φωτογραφιες πρωην συμμαθητριων μου στο φεισμπουκ
και φυσικα δεν εβρισκα σχεδον τιποτα το ελκυστικο
ρε παιδια τι μυτες ειναι αυτες? για να μην πω για τα ξανθα μαλλια και τα κουρασμενα ρυτιδιασμενα προσωπα  :headbang:
και η πλακα ειναι οτι βλεπω μονο απο το λαιμο και πανω που να δω και τα υπολοιπα δηλαδη  :headbang: :headbang:
η κατασταση μου ειναι σοβαρη
και αν νομιζει κανεις οτι το λεω μονο για τα γκομενακια κανει μεγα λαθος
εχω φτασει στο σημειο να βλεπω μικρα ταυλανδακια και να τα θεωρω πιο χαριτωμενα και πιο ελκυστικα απο φαρανγκ παιδακια με ποδαρες μυταρες κτλ
προσοχη μεγαλη η Ασια κανει μεγαλη ζημια και το χειροτερο...ειναι μη αναστρεψιμη
Η μη αναστρεψιμη ζημια ηδη εχει γινει.
Οπου βλεπω Ασιατικες φατσες στην Αθηνα τους λεω Sawasdee khap sa bai de mai και ενωνω παλαμες...
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Θα σε καθοδηγησει ο pipinos ο οποιος το εχει σπουδασει το θεμα!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παντως παιδια εχουν ερθει εδω κατι κινεζακια μουρλια.... :boobies:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
λακη οντως μεγαλο πακετο για τον φιλο σου και οντως ειναι απαραδεκτο να αλλαζουν οι ημερομηνιες χωρις βρε παιδι μου μια ενημερωση σε μενα ειχε ακυρωθει η πτηση και κατεβηκα με 600 ευρω+ bkk με δωρεαν εισητηριο θα ηθελες μηπως να σου δωσω το τηλεφωνο απο τα γραφεια της gulf air στην αθηνα να μιλησεις με καποιον υπευθυνο; Αν βρισκεσαι παντως αθηνα τα γραφεια ειναι στο Συνταγμα ακριβως σε ενα απο κατω δρομο οδο (νικης 33)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
οχι ρε συ ελεος παιζει να μην ειναι Ταυλανδεζες!
Κινεζες,Γιαπονεζες, τις ξεχωριζω ευκολα...
Κατι "σκουρα" φιλιππινεζακια μπερδευω με Thai.
Eχω πετυχει 3-4 ταιλανδους/ζες.Μια στο καζινο Παρνηθας ? ? ? ?
Ενα ζευγαρακι πιτσιρικια σημερα στην ομονοια,μια ακομη ομορφουλα με τη μαμα της σε μπαρ στο μοναστηρακι κλπ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.468
Κριτικές
36
Like
38.122
Πόντοι
18.565
Και εγω οταν γυρισα περσι απο ται οταν πηγαινα στους Κινεζους ενωνα τις παλαμες κατω απο το σαγωνι και υποκλινομουν ελαφρια. Αλλα οι Κινεζοι ειναι αλλη φαρα καμμια σχεση με Ταυλανδους 3 χρονια συνεργαζομαι μαζι τους ουτε ενα χαμογελο. >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom