Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
laki signomh alla poios einai o homies einai kapio melos apo edo mesa? :o epishs nomizo pos exis perasei kati fotografies kai kati video apo kati gene8lia esy se enan apo tous 2 ipologistes sthn reception!!! xaxa  e ti na kano re laki afou to koritsi einai poli xaritomeno!!!

paidia se 3 meres feugo kai dn ksero me exi piasei ena sines8ima poli stenaxoro einai san na 8elo na me desoun edo kai na mino gia panta.. exi simbei se kapion apo esas? :( :(

na rotiso kati allo o tower sthn pattaya einai asfales na katebis? gt skeytomai na to kano!

laki esy pote 8a ksanakatebis file? kai an katebis sto bay resort 8a mineis ksana?

paidia signomh gia ta greeklish alla

φιλε μου εγω ειμαι ο homies. φιλε σε ολους μας εχει συμβει αυτο. κοιταξε να περασεις καλα αυτες τις 3 μερες. οσο για την aeaw ριξτε την προταση για να δουμε εαν δεχτει για να προσπαθησω και εγω τον σεπτεμβριο ή ισως και πιο μπροστα. :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
αλλες 2 super photos!!!  :rockon:

 

Συνημμένα

  • DSC_0067.jpg
    DSC_0067.jpg
    222,1 KB · Εμφανίσεις: 54
  • DSC_0053.jpg
    DSC_0053.jpg
    227 KB · Εμφανίσεις: 86

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
άμα βλέπω ωραία μωράκια μου έρχεται να βάλω τα κλάματα.....................

πουτάνα αφραγκία γαμώτ...............................
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
μην ελπιζεις και πολυ με την Aeaw. δεν κανουν τιποτα με farangs.
αφου σου εμειναν μονο 3 μερες κοιτα να περασεις καλα και ασε τα δυσκολα.

ti ennoeis re c zan? ego ennoousa na pigename gia kana bowling h kati tetio telos panton gia xabale!! den pisteuo na nomizes kati allo! :grin:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
μολις ελαβα εμαιλς απο πατονγκ απο ξενοδοχεια τα οποια μου λενε οτι ειναι γεματα!

στο agoda στα ιδια βρισκω διαθεσιμα δωματια

στην ερωτηση μου στο εμαιλ για την τιμη ρωτησα εαν ειναι επισης joiner fee και σκεφτηκα οτι ισως δεν θελουν φασαριες και  :knockinb:  :s&m_1:  :pipa2:  :pipa3: στα "ηρεμα" ξενοδοχεια τους!

παιζει κατι τετιο? να ρωταω για joiners fee? η απο την στιγμη που κλεινω 2κλινο δεν εχω προβλημα με ολονυχτιες επισκεψεις?
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Γεια σας,θα ηθελα να ρωτησω για να παρεις τηλ σε ταυλανδεζικο αριθμο πχ..083132542 τι κωδικο βαζεις μπροστα?
και κατι ακομα ποια ειναι η ποιο συμφερουσα λυση για να μιλας στο τηλ με ταυλανδη? Με κινητο δε συμφερει...
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
[Γεια σας,θα ηθελα να ρωτησω για να παρεις τηλ σε ταυλανδεζικο αριθμο πχ..083132542 τι κωδικο βαζεις μπροστα?
και κατι ακομα ποια ειναι η ποιο συμφερουσα λυση για να μιλας στο τηλ με ταυλανδη? Με κινητο δε συμφερει.]φιλε καρτα ya -wind και μιλας 120 λεπτα με 3 ευρο
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
το προβλημα ειναι να ακουσει το τηλεφωνο και να απαντησει γιατι πολλες φορες εργαζεται :knockinb: :pipa3: :pipa2: :2on1: :pipa1: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Ντινο μου καλη επιστροφη..........φυσικα εχει τυχει σ'ολους οταν φευγουμε απο Ταυλανδη να ειμαστε σε μαυρα χαλια!!!!αλλα ειναι σαν το Πατρινο Καρναβαλι!!!!Μολις τελειωσει,αρχιζει η ετοιμασια για το επομενο..........
Υπαρχει μια σκεψη να κατεβω Μαιο....αν ολα πανε ετσι οπως τα υπολογιζω.........Ναι και παλι εκει θα μεινω(στο Pattaya Bay resort)
Παλληκαρι μου κοιτα να περασεις ΚΑΛΑ αυτες τιε τελευταιες μερες!!!θα εχεις χρονο να "Θρηνησεις" στην Ελλαδα.......
Εγω προσπαθω να ξεχασω την Ταυλανδη με "ενεσεις" στην Κοντινη Βουλγαρια(Σοφια)αλλα δεν γινεται τιποτα!!!
Νοιωθω σαν το ηρωινομανη που θελει την "δοση" του(Ταυλανδη)και προσπαθει να αντεξει και να "γιατρευτει" και  παει στον ΟΚΑΝΑ να παρει υποκαταστατο(μεθαδονη){Βουλγαρια} ,,,,,Μπορει ομως στγμιαια να νοιωσει καλα αλλα μολις περασει η επιδραση του υποκαταστατου,νοιωθει ακομα πιο χαλια!!!!!και του λειπει πιο πολυ η δοση του(Ταυλανδη)!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ντινο μου καλη επιστροφη..........φυσικα εχει τυχει σ'ολους οταν φευγουμε απο Ταυλανδη να ειμαστε σε μαυρα χαλια!!!!αλλα ειναι σαν το Πατρινο Καρναβαλι!!!!Μολις τελειωσει,αρχιζει η ετοιμασια για το επομενο..........
Υπαρχει μια σκεψη να κατεβω Μαιο....αν ολα πανε ετσι οπως τα υπολογιζω.........Ναι και παλι εκει θα μεινω(στο Pattaya Bay resort)
Παλληκαρι μου κοιτα να περασεις ΚΑΛΑ αυτες τιε τελευταιες μερες!!!θα εχεις χρονο να "Θρηνησεις" στην Ελλαδα.......
Εγω προσπαθω να ξεχασω την Ταυλανδη με "ενεσεις" στην Κοντινη Βουλγαρια(Σοφια)αλλα δεν γινεται τιποτα!!!
Νοιωθω σαν το ηρωινομανη που θελει την "δοση" του(Ταυλανδη)και προσπαθει να αντεξει και να "γιατρευτει" και  παει στον ΟΚΑΝΑ να παρει υποκαταστατο(μεθαδονη){Βουλγαρια} ,,,,,Μπορει ομως στγμιαια να νοιωσει καλα αλλα μολις περασει η επιδραση του υποκαταστατου,νοιωθει ακομα πιο χαλια!!!!!και του λειπει πιο πολυ η δοση του(Ταυλανδη)!!!!
λακη ηρεμησε λιγο αγορι μου,απο μουνι βρωμαει ο τοπος.δεν εχει μονο η ται,παντου φισκα ειναι,και δεν σε δουλευουν κιολας οπως οι ταιλανδες.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
λακη ηρεμησε λιγο αγορι μου,απο μουνι βρωμαει ο τοπος.δεν εχει μονο η ται,παντου φισκα ειναι,και δεν σε δουλευουν κιολας οπως οι ταιλανδες.
Χαλάρωσε λίγο ρε μάστερ... Ο Λάκης γουστάρει Τάι. Έσυ για τι σπάζεσαι? Σα να γινόμαστε λίγο κόπανοι εδω μέσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom