Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

kirem

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
oxi den to pira telika ksero eimai anti8etos se ayto pou 8a ekanes esy!! haha
πες μας φιλε κανενα νεο απο walking street. ειναι ολα εκει οπως τα αφησαμε ....pepermint...happy...living dolls...insomnia ...υπαρχουν ακομα εκει???μετεφερε μας καπιο νεο ...εχουμε σαλταρει εδω
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
πες μας φιλε κανενα νεο απο walking street. ειναι ολα εκει οπως τα αφησαμε ....pepermint...happy...living dolls...insomnia ...υπαρχουν ακομα εκει???μετεφερε μας καπιο νεο ...εχουμε σαλταρει εδω

epeidh einai proti fora pou pigeno mou fenete poli trelo ayto poy simbeni edo einai arketa tigka h walking street ka8e bradi insomnia ginete akomi tis poutanas alla arga kata ta alla ola omorfa! kalo 8a itan na sou elege kapios tin apopsi pou pigenei gia 2h h 3h fora.

laki h aeaw einai sketi glika file skeytomai na ths po na pame gia kamia mpira kana bradi h se kanena emporiko na diaskedasoume e? ti les fantastikee laki??
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
24 Νοεμβριου απο Αθηνα. Αφιξη Βκκ 25Νοε. Πατονγκ στις 27 Νοε. Το παριπας μου εδωσε τιμη για 27-30 Νοε 800 μπατ & απο 1-10 Δεκεμβριου τιμη 1000 μπατ,το οποιο το χαρακτηρησε προσφορα high season. Τελικα δεν το κουραζω αλλο & θα παω εκει εχοντας υπ οψιν καμια 15αρια ξεν/χεια με 1η επιλογη το C&N και 2η το παριπας. Οπου βρω τιμη & ποιοτητα που με ικανοποιει κοντα στη Bangla θα το κλεισω επι τοπου.Να κανω & μια ερωτηση,εχω βρει πτηση απο Βκκ για πουκετ με air asia 3600 μπατ.Να κλεισω απο εδω η παω εκει εχοντας στο μυαλο μου μηπως μεινω περισσοτερο Βκκ.Εχω επιλογες απο εκει για πτηση προς πουκετ ?
μεγαλε pussakia μαζι θα ταξιδεψοθμε αντε να μαζευομαστε κανενας αλλος ακολουθει?
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
σημερα πληρωσα τα εισητηρια!!

22 νοεμβριου αναχωρηση απο αθηνα 23 αφιξη bkk

23 δεκεμβριου επιστροφη.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
ναι, εισητηρια απο bkk για πουκετ απο που κλεινω? στο travelplanet24 τα βγαζει 200 ευρω
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
pipinomaniac κανα καλο hotel για μπανγκοκ για 2 μερες ψαχνω και που να παμε για κανα καλο μασαζακι
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
και το cn μου το δινει 1300 bht την βραδια ειναι καλα?
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Καλημερα απο παταγια,ενα ωραιο ταξιδι ελαβε τελος και σιγα σιγα παιρνουμε τον δρομο της επιστροφης..με μια ενδιαμεση σταση στην BKK! Οτι και να πω για εδω ειναι λιγο. θα υπαρξει ενημερωση για τις εμπειρειες μου μολις γυρισω στην πατριδα...! bye
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
epeidh einai proti fora pou pigeno mou fenete poli trelo ayto poy simbeni edo einai arketa tigka h walking street ka8e bradi insomnia ginete akomi tis poutanas alla arga kata ta alla ola omorfa! kalo 8a itan na sou elege kapios tin apopsi pou pigenei gia 2h h 3h fora.

laki h aeaw einai sketi glika file skeytomai na ths po na pame gia kamia mpira kana bradi h se kanena emporiko na diaskedasoume e? ti les fantastikee laki??

Να πας,Ντινο μου!!!!Με την ευχη μου.....αλλα μηπως παρεξηγηθει ο Homies :grin: :grin: :grin: :grin:

και να της δωσεις 1 φιλακι απο μενα!!!!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
14 απο τις 30 μερες που 8α κατσω ταυλανδη θα ειμαι με ενα φιλαρακι

στην ερωτηση μου τωρα..

ειναι καλυτερα να κλεισουμε 2 διαφορετικα δωματια?

η να κλεισουμε ενα family room με 2 διαφορετικα δωματια μεσα κ ενα κοινο σαλονι κ μπανιο?

το λεω αυτο με την σκεψη να κανουμε κ το χαβαλε μας!! κ σε περιπτωση που πηγαινουμε γυναικες στο δωματιο να κανουμε κ καμια ανταλλαγη (ειναι εφικτο?)  η και παρτουζα ολοι μια παρεα..

ενα τετοιο δωματιο ειναι joiners fee?

αναφερομαι για τιν πατονγκ

ευχαριστω
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
μπορει καποιος που γνωριζει απο πατονγκ να μας ενημερωσει για τις τιμες που τρεχουν για συντροφια?

ειναι παρομοιες με παταγια?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μπορει καποιος που γνωριζει απο πατονγκ να μας ενημερωσει για τις τιμες που τρεχουν για συντροφια?

ειναι παρομοιες με παταγια?
κανε και μια ερευνα μονος σου ρε,χανεις την ουσια αν τα εχεις ολα στο πιατο.κοιτα να απολαυσεις τις διακοπες σου και μην πολυρωτας.αν πας με μια δηλαδη και σου ζητησει 1500,τι θα της πεις,μα ο lakiskorpio μου ειπε οτι παιρνετε μονο 1000?καντε καμια εξερευνηση,χαβαλε εχει.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
συμφωνω!! εκλεισα για ενα μηνα και απο οτι βλεπω τα ξενοδοχεια ειναι πιο ανεβασμενα αυτη την περιοδο και αγχωθηκα λιγακι με το οικονομικο!

να δω ποσα θα χρειαστουνε περιπου με εναν προχειρο προυπολογισμο ο οποιος στανταρ θα πεσει εξω!
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σημερα γυρισα και'γω απο Ταυλανδη δυστηχως.
ολα μια χαρα εκτος απο τον σκοπο που πηγα και απο την βροχη που εριχνε καθε βραδυ για 7 μερες.

το μπατ 41,60, νεο thai στεκι, πολυ καλη παρεα και πολλες γυναικες!!!
φιλε djzan την φοτο εση τη τραβηξες ???
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
laki signomh alla poios einai o homies einai kapio melos apo edo mesa? :o epishs nomizo pos exis perasei kati fotografies kai kati video apo kati gene8lia esy se enan apo tous 2 ipologistes sthn reception!!! xaxa  e ti na kano re laki afou to koritsi einai poli xaritomeno!!!

paidia se 3 meres feugo kai dn ksero me exi piasei ena sines8ima poli stenaxoro einai san na 8elo na me desoun edo kai na mino gia panta.. exi simbei se kapion apo esas? :( :(

na rotiso kati allo o tower sthn pattaya einai asfales na katebis? gt skeytomai na to kano!

laki esy pote 8a ksanakatebis file? kai an katebis sto bay resort 8a mineis ksana?

paidia signomh gia ta greeklish alla
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom