Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
zoume stin oraioteri xora tou kosmou alla exoume sto dna mas tin peripeteia,ta taksidia,tis kataktiseis sto agnosto...kai den uparxei kalutero taksidi apo tin aneuresi tou oraiou,tin kataktisi ton omorfon stigmon...xaireto tous suntaksidiotes mou stin pattagiani ekstratia ton laki scorpio,ton james,ton victoriatus,ton rebeti,ton giorgo,ton xomis.....a,ofeilo na po oti mou leipoun oi fillipines...elpizo tin epomeni fora na sas exo mazi...oso gia autous pou katekrinan ton laki scorpio exo na po oti apo ta panarxaia xronia eimastan i patrida pou gennise ton theo erota,pou ektheiastike o dionusiasnos kai i ekstasi ton aisthiseon kai tora merikoi(Κoza kai loipoi)upostirizoun tin upokrisia,ΤΑ ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ,ΤΗΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΩΣΗ,ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΤΩΝ ΣΑΡΚΙΚΩΝ ΕΠΙΘΥΜΙΩΝ....ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΕΣ"ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΦΥΣΗ....
πάντα σκληρός αλλά κατά βάθος τόσο ευαίσθητος...
που χάθηκες εσύ βρε???
 

amazing thailand

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
για διάφορους λόγους διαγράφω το προφίλ μου και παρακαλώ τους διαχειριστες να διαγράψουν και όλα τα ποστ - και τα 7 - που έκανα απο χτές που μπήκα εδω. Οντως για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει ο πληρωμένος έρωτας και σε γενικές γραμμές τον καταδικάζει , ήτανε λάθος που γράφτηκα στο σαιτ.
Ανθρωποι είμαστε. λάθη κάνουμε.
 

amazing thailand

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μα ποιός είναι ο τρέχων κωδικός; όλους τους δοκίμασα!!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ντινο μου.....δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις...απλα οτι μπορουμε να βοηθουσουμε με πληροφοριες απο δω μεσα το κανουμε....Ολα τα παιδια.....
Πως να ειμαι??Χαλια....1 θα πω..........με το που εφυγα ολο αρρωστος ειμαι............Μια οι ιλιγγοι μου τωρα εχω ην μεση μου στα καλα καθουμενα!!!δεν μπορω να κουνηθω!!!
Εκει δεν ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Σημερα εφυγε φιλος(πηγαμε μαζι αεροδρομιο)......την Κυριακη φευγει αλλος φιλος(παλι θα παμε μαζι στο αεροδρομιο)και στις 6 Οκτ. περιμενω το Ζαν να τον παω στο Αεροδρομιο να φυγει και αυτος!!!
Η μονη παρηγορια μου ειναι οτι φευγουν φιλαρακια μου και θα περασουν υπεροχα εκει(και μαζι τους περνω υπεροχα και εγω!!!!)

Παιδια,Καλο Ταξιδι........και θελουμε ανταποκρισεις.....Ζαν για σενα λεω!!!

:-* :-* :-* :-*

φιλε περαστικα!!!
θα τα πουμε απο κοντα μαλλον τριτη βραδυ. θα σε παρω τηλ. για πιο σιγουρα.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
zoume stin oraioteri xora tou kosmou alla exoume sto dna mas tin peripeteia,ta taksidia,tis kataktiseis sto agnosto...kai den uparxei kalutero taksidi apo tin aneuresi tou oraiou,tin kataktisi ton omorfon stigmon...xaireto tous suntaksidiotes mou stin pattagiani ekstratia ton laki scorpio,ton james,ton victoriatus,ton rebeti,ton giorgo,ton xomis.....a,ofeilo na po oti mou leipoun oi fillipines...elpizo tin epomeni fora na sas exo mazi...oso gia autous pou katekrinan ton laki scorpio exo na po oti apo ta panarxaia xronia eimastan i patrida pou gennise ton theo erota,pou ektheiastike o dionusiasnos kai i ekstasi ton aisthiseon kai tora merikoi(Κoza kai loipoi)upostirizoun tin upokrisia,ΤΑ ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ,ΤΗΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΩΣΗ,ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΤΩΝ ΣΑΡΚΙΚΩΝ ΕΠΙΘΥΜΙΩΝ....ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΕΣ"ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΦΥΣΗ....

Φιλε  είναι  λιγο  μπερδεμενο  το  κειμενο  σου . Εγραψες  ότι  ζουμε  ( μηπως  ζουσαμε  ? ) στην  ωραιοτερη  χωρα  αλλά    είναι  στο  dna  μας , η  περιπετεια  τα  ταξιδια  και  το  αγνωστο  . Σωστα  όλα  αυτά  που  γραφεις  αλλά  για  να  να  βρεις  που    τελικα  είναι  το  καλυτερο  πρεπει    να  μην  κολλας  πουθενα . Οποτε  πρεπει  να  κινεισαι  σε  διαφορετικα  μερη για  να  εχεις  πολλες  παραστασεις  και  διαφορετικες  εικονες  στο  μυαλο  σου , για  να  μπορεις  να  κανεις  συγκρισεις  .
Εσυ  για  παραδειγμα , πηγες  στην  Πατταγια  και  τελικα  από  ότι  γραφεις  σου  ελειψαν  οι  Φιλλιπινες . Αν    δεν  νευριαζε  ο  Λακης  με  την  άλλη  που  δεν  δεχτηκε  να  ερθει  μαζι  του ,  το  πιθανοτερο  είναι  να  εμενες  μονο  στην  Πατταγια . Ετσι  θα  εγραφες  το  ποσο  ωραια  περασες  στην  Πατταγια  , αλλά  από  μια  συγκυρια  ειδες  και  μονος  σου    ότι  και  αλλου  είναι  καλα .
Επειτα  κανεις  δεν  κατηγορησε    τον  Λακη. Αν  υπηρξε  μια  κατηγορια  από  καποιους  “  φυσιολατρες “  είναι  μια  προτροπη  προς  τους  φιλους  Πατταγιανους  να  μην  μενουν  μονο  στην  Πατταγια . Στην  ουσια    συμβαινει  το  αντιθετο  ,  οποιος  μπαινει  και  δεν  γραφει    για  την  Πατταγια  και  το  ποσο  τελεια  είναι ,  αυτοματα  χαρακτηριζεται  ως  φυσιολατρης  .
Μαλιστα  δινεται    αρνητικος  προσδιορισμος , λες  και  οι  φυσιολατρες  δεν    γαμανε  και  απλως  αγναντεουν    την  φυση . Ειδικα    εσυ    δεν  επρεπε    να  γραφεις    για  φυσιολατρες ,  μιας  που  διαλεξες  αυτό  το  νικ  και    το  τι  συμβολιζει , αλλωστε    μην  ξεχναμε  και  το  βασικο  , γαμησι    επιστροφη  στην  φυση .
Ετσι    σιγα  σιγα  δεν  γραφει  κανενας  κατι  καινουργιο    και  όλα  περιστρεφονται    γυρω  από  το  ιδιο  θεμα . Ποτε  θα  παω  στην  Πατταγια  , ποσες  μερες  μου  μειναν , τι  ωραια  που  περασα  και  μετα  ξανα  αναμονη  για  το  επομενο  ταξιδι . Που  και  που  ρωταει  καποιος  καινουργιος    τις  γνωστες  ερωτησεις  και  ξανα  παλι  τα  ιδια .
Ενώ  πρωτα  αυτό  το  θρεντ  ηταν    από  τα  πιο  ενδιαφεροντα  μεσα  στο  σαιτ , σιγα  σιγα  μετατρεπεται  σε  σπαμ  θρεντ . Όπως  βλεπεις    ολοι  οι  παλιοι  σταματησαν  να  γραφουν  , εγω  ειχα  γραψει  μια  ιστορια  και  ενώ  ειχα  ετοιμο  το  τελος    5  σελιδες , δεν  το  εβαλα  καν , ο άλλος  ο  φιλος  που  μπηκε  προσφατα  και  εγραψε  τοσες  διαφορετικες  γνωσεις , ξενερωσε  και  αυτος  και  λεει  ο,τι  σταματαει  να  γραφει .
Οποτε  θεωρω  πολύ  μεγαλη  μαλακια  οποιος  συντηρει  αυτην  την  μαλακια  κοντρα  μεταξυ  Πατταγιανων  και  φυσιολατρων  .Ολοι  τους  γαμανε  και  ολοι  τους  εχουν  ιστοριες  να  πουν. Αρα  ολοι  είναι  στο  σωστο  θρεντ . Οποιος  θελει  να  εχει  την  αποκλειστικοτητα  σε  αυτό    το  θρεντ    και  να  γραφονται  πραγματα  μονο  από  την  μια  πλευρα , τον  θεωρω  κολλημενο  μυαλο  Η  κάθε  πλευρα    πρεπει  να  χαιρεται  αν  γραφει  κατι  καινουργιο    η  άλλη  πλευρα    και  πρεπει  να  την  προτρεπει  να  δινει  οσον  το  δυνατο  περισσοτερο .
Επισης    ξερω  ότι  πολλοι  θα  συμφωνησουν    με  αυτά  που    γραφω  αλλά  επειτα  από  καιρο  θα    ξαναχουμε  τα  ιδια .Οποτε  ας  ελπισουμε  να  παρουμε    καινουργια  F 16 .
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
Ντινο μου.....δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις...απλα οτι μπορουμε να βοηθουσουμε με πληροφοριες απο δω μεσα το κανουμε....Ολα τα παιδια.....
Πως να ειμαι??Χαλια....1 θα πω..........με το που εφυγα ολο αρρωστος ειμαι............Μια οι ιλιγγοι μου τωρα εχω ην μεση μου στα καλα καθουμενα!!!δεν μπορω να κουνηθω!!!
Εκει δεν ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Σημερα εφυγε φιλος(πηγαμε μαζι αεροδρομιο)......την Κυριακη φευγει αλλος φιλος(παλι θα παμε μαζι στο αεροδρομιο)και στις 6 Οκτ. περιμενω το Ζαν να τον παω στο Αεροδρομιο να φυγει και αυτος!!!
Η μονη παρηγορια μου ειναι οτι φευγουν φιλαρακια μου και θα περασουν υπεροχα εκει(και μαζι τους περνω υπεροχα και εγω!!!!)

Παιδια,Καλο Ταξιδι........και θελουμε ανταποκρισεις.....Ζαν για σενα λεω!!!

:-* :-* :-* :-*


λακη μου, ημουνα 4 μερες κρεβατι με πυρετο. και εγω μια απο τα ιδια. τα ξερεις στα ειπα και απο κοντα. τελικα μονοι μας θα μεινουμε.αχ ρε παταγια τι μας εκανες
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
εχει και αλλα φθηνα "ξενοδοχεια" στην walking street.

galaxy, p72, jasmine.

μονο το galaxy εχει safe στο δωματιο.
Φιλοι μου να παω στον παραδησο και να μεινω σε τετοιες τρυπες που ποσταρετε δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο,καλυτερα να το καθηστερησω ενα μηνακο και με 100 ευρωπουλα παραπανω να ανεβω 3 κατηγοριες παραπανω.....αλλωστε διακοπες σε τρυπα δεν γινονται :think:
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
zoume stin oraioteri xora tou kosmou alla exoume sto dna mas tin peripeteia,ta taksidia,tis kataktiseis sto agnosto...kai den uparxei kalutero taksidi apo tin aneuresi tou oraiou,tin kataktisi ton omorfon stigmon...xaireto tous suntaksidiotes mou stin pattagiani ekstratia ton laki scorpio,ton james,ton victoriatus,ton rebeti,ton giorgo,ton xomis.....a,ofeilo na po oti mou leipoun oi fillipines...elpizo tin epomeni fora na sas exo mazi...oso gia autous pou katekrinan ton laki scorpio exo na po oti apo ta panarxaia xronia eimastan i patrida pou gennise ton theo erota,pou ektheiastike o dionusiasnos kai i ekstasi ton aisthiseon kai tora merikoi(Κoza kai loipoi)upostirizoun tin upokrisia,ΤΑ ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ,ΤΗΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΩΣΗ,ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΤΩΝ ΣΑΡΚΙΚΩΝ ΕΠΙΘΥΜΙΩΝ....ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΕΣ"ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΦΥΣΗ....

γεια σου γιωργη μεγιστε συνταξιδιωτη. τα ηθικα διλημματα, οτι ο ερωτας ειναι κακος κτλ κτλ μας τα ΕΠΕΒΑΛΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ η θρησκεια μας και μονο. Ας ξεκολισουμε λιγο απο την στενομυαλη ηθικολογια της θρησκειας μας και να δουμε πως ειναι να πραγματα. Το οτι νιωθουμε αρκετοι απο εμας (μεταξυ και εγω) τυψεις για τον πληρωμενο ερωτα μεγαλο μερος της ευθυνης εχει η εκκλησια. Δεν θυμαμαι στην αρχαια ελλαδα η οποια εδωσε τα φωτα σε ολοκληρο τον κοσμο αυτα να ητανε κατακριταια. ειχα την τυχη να δω αρχαια μπουρδελα στην εφεσσο και στην πομπηια.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Φιλοι μου να παω στον παραδησο και να μεινω σε τετοιες τρυπες που ποσταρετε δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο,καλυτερα να το καθηστερησω ενα μηνακο και με 100 ευρωπουλα παραπανω να ανεβω 3 κατηγοριες παραπανω.....αλλωστε διακοπες σε τρυπα δεν γινονται :think:

για καποιον που δεν εχει την οικονομικη δυνατοτητα και δεν μπορει να παει αργοτερα, μια χαρα ειναι.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φιλοι μου να παω στον παραδησο και να μεινω σε τετοιες τρυπες που ποσταρετε δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο,καλυτερα να το καθηστερησω ενα μηνακο και με 100 ευρωπουλα παραπανω να ανεβω 3 κατηγοριες παραπανω.....αλλωστε διακοπες σε τρυπα δεν γινονται :think:
Άμα θελήσεις πληροφορίες για 5άστερα παττάγια και ΒΚΚ μπορώ να βοηθήσω.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
για καποιον που δεν εχει την οικονομικη δυνατοτητα και δεν μπορει να παει αργοτερα, μια χαρα ειναι.
Πολύ σωστός ο Ζαν, εκτός αυτού το να μένεις σε ακριβό ξενοδοχείο έχει τα καλά του αλλα και τα αρνητικά του.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Άμα θελήσεις πληροφορίες για 5άστερα παττάγια και ΒΚΚ μπορώ να βοηθήσω.
Πληροφοριες για πενταστερα μπορω να βρω και μονος μου....αλλα δεν αναφερομαι σε 5αστερα,αλλα 3στερα και 4στερα για τα οποια απαιτηται ενα λογικο ποσο :uglystupid:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Πολύ σωστός ο Ζαν, εκτός αυτού το να μένεις σε ακριβό ξενοδοχείο έχει τα καλά του αλλα και τα αρνητικά του.
Δηλαδη ειναι καλυτερα το να μενω σε μια τρυπα και να γλυτωσω 100 ευρω....γιατι για τετοια διαφορα μιλαμε....απο το να παω σε ενα πιο καθαρο-μεγαλο -και με πισινα ξενοδοχειο :idiot:
Τελος παντον....κουμαντο ο καθενας κανει στην τσεπη του,εγω μιλαω για την παρτη μου :dancing:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πληροφοριες για πενταστερα μπορω να βρω και μονος μου....αλλα δεν αναφερομαι σε 5αστερα,αλλα 3στερα και 4στερα για τα οποια απαιτηται ενα λογικο ποσο :uglystupid:
Ανέφερες για τρεις κατηγορίες πιο πάνω φίλε...
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδη ειναι καλυτερα το να μενω σε μια τρυπα και να γλυτωσω 100 ευρω....γιατι για τετοια διαφορα μιλαμε....απο το να παω σε ενα πιο καθαρο-μεγαλο -και με πισινα ξενοδοχειο :idiot:
Τελος παντον....κουμαντο ο καθενας κανει στην τσεπη του,εγω μιλαω για την παρτη μου :dancing:
Άμα δηλαδή ο άλλος δεν έχει τι θα κάνει ρε γάτε? Θα στερηθεί τα γαμήσια του???
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Φιλοι μου οτι θα μπορουσαμε να ζουμε σε μια απο τις πιο ομορφες χωρες του κοσμου αυτο δεν νομιζω να το αμφισβιτει κανεις. Δεν ζουμε ομως και γιαυτο φταιμε ολοι μας και πρωτα απο ολους εγω, αλλα αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.Οσον αφορα το πακετο της Ταυλανδης θα ξαναγραψω αυτα που ειχα γραψει και παλιοτερα. Εγω πηγα για πρωτη φορα σε αυτη τη χωρα περσυ στα 54 μου χρονια και εμεινα 15 μερες στην Μπανγκοκ. Οταν μπηκα στο αεροπλανο το μυαλο μου ηταν κολλημενο στα ωραια ασιατικα μωρα που εβλεπα τοσα χρονια στις ταινιες και τωρα τελευταια στο ιντερνετ, και σκεπτομουνα μονο τι ωραια θα περναγα εχοντας καθε βραδυ στο κρεβατι μου ενα τετοιο μωρο. Οταν ομως εφθασα στην Μπανγκοκ ειδα οτι το ολο πακετο μου προσφερε πολλα περισσοτερα και θα ειμουνα πολυ χαζος να μην το χαρω. Βλεπω τωρα εδω τα παιδια που εχουν κολλησει με την Παταγια -και μπορει να κανουν καλα που ειναι κολλημενα εκει- αλλα αδικουν τουλαχιστον τον εαυτο τους που κανουν ενα σωρο χιλιομετρα και ξοδευουν ενα σωρο λεφτα και δεν απολαμβανουν ολο το πακετο που μπορει να τους προσφερει η Ταυλανδη.Παλιοτερα ο πιπινος ειχε γραψει ενα ωραιο, αναφερομενος στην Παταγια, οτι μουνι ειναι αυτο που βρισκεται αναμεσα σταα ποδια, τι μας χρειαζεται το υπολοιπο σωμα της γυναικας,εννοωντας οτι αφου υπαρχει η Παταγια που παμε και πηδαμε τι μας χρειαζεται η υπολοιπη Ταυλανδη. Εχω υπολογισει οτι ενα τετραημερο στην Μπανγκοκ κοστιζει 200 ευρω παραπανω απο οτι θα κοστιζε το αντιστοιχο τετραημερο στην Παταγια.(μαζι με τα μπουμ-μπουμ). Δεν μπορω να φανταστω λοιπον οτι καποια παιδια απο εδω που πηγαινουν Ταυλανδη 2 και 3 φορες το χρονο δεν μπορουν να δωσουν 200 ευρω παραπανω για να απολαυσουν ολο το πακετο.      
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Άμα δηλαδή ο άλλος δεν έχει τι θα κάνει ρε γάτε? Θα στερηθεί τα γαμήσια του???
Αν ο αλλος δεν εχει καθεται στα αυγα του..και δεν πηγαινει για 10 μερες στην αλλη ακρη του κοσμου να βγαλει γουστα
Διαφορετικο πραγμα ομως ειναι καποιος να τα εχει και να μην τα διαθετει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom