Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει και ότι πιστεύει είτε για φυσιολατρίες είτε για σεξοτουρισμό, αυτο που ενοχλεί είναι η αρνητική στάση απέναντι στους σεξοτουρίστες, μην ξεχνάμε ότι το thred ονομάζεται Sex trip. Όποιος δεν γουστάρει σεξοτουρίστες και κουβέντες για σεξοτουρισμό δεν βλέπω το λόγο να διαβάζει το thread. Καληνύχτες.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Πλακίτσα κάνουμε ρε γάτε, απλά οι περισσότεροι εδω μέσα είμαστε σεξοτουρίστες...

και εγω να σε κανω πλακα  :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


καταρχήν δεν ανάφερα τουλάχιστον εγώ την ''ελαφαντάδα'' όπως την λές για φυσιολατρεία...
ούτε για να μην με κακοχαρακτηρίσουν...
κατά δεύτερον μην ξαναρχίσουμε να λέμε το τί είναι και τί σημαίνει για τον καθένα ο όρος ''διακοπές''...
ο καθένας με τον χαβά του...

α γεια σου ....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει και ότι πιστεύει είτε για φυσιολατρίες είτε για σεξοτουρισμό, αυτο που ενοχλεί είναι η αρνητική στάση απέναντι στους σεξοτουρίστες, μην ξεχνάμε ότι το thred ονομάζεται Sex trip. Όποιος δεν γουστάρει σεξοτουρίστες και κουβέντες για σεξοτουρισμό δεν βλέπω το λόγο να διαβάζει το thread. Καληνύχτες.

πολυ κοσμος .... πολλες διαφορετικες προσωπικοτητες....

.... ααα επισης μην περιμενεις οτι κοσμος μιλαει ευθεια.... ακομη και οταν γραφει μεσα σε ενα φορουμ ....  ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Καλησπέρα στο φόρουμ......καταρχήν να ξαναπώ , μια και κάποιοι το ανέφεραν, οτι δεν αρνούμαι πως ενας απο τους λόγους που μπήκα είναι και για να πουλήσω. Ακούγεται άσχημα και αν σας ενοχλεί αυτό πειτε μου να βγω.
Απο την άλλη όμως είναι λογικό κάποιος που ξόδεψε καιρό για να εμβαθύνει κάπου, να  μοιραστεί οτι έμαθε έτσι εύκολα με αγνώστους , και να πάρουν στο πιάτο πράγματα για τα οποία ο ίδιος κόπιασε για να ανακαλύψει; Οι στυγνοί έμποροι-και γω όπως είπα θα προσπαθησω να μην είμαι ενας απ αυτούς,- δεν είναι περισσότερο αντιπαθητικοί απο κείνους που ρωτάνε ρωτάνε και αφου χρησιμοποιήσουν τον άλλον και κάνουν τη δουλειά τους χωρίς να του έχουν δώσει τίποτε ως ηθικό ή γνωστικό αντάλλαγμα, το παίζουν μετα και ιδεολόγοι της ελευθερης πληροφόρησης.
Χωρίς να ισχυρίζομαι οτι είμαι ο απόλυτος γνώστης, κάτι ξερω προφανώς παραπάνω απο τον μέσο χρήστη του σαιτ.Και απ αυτό που ξέρω θα μοιραστώ ενα κομμάτι του μόνο ,και το καλύτερο θα το κρατήσω για τον εαυτό μου ή για τους φίλους μου, αν ποτέ κΆνω φίλους απο δω μέσα.
Τώρα...........
Μερικά πράγματα σχετικά με την Μπανγκόκ...πολύ βασικά, ενδεχομένως πολλοί απο σας να τα ξέρετε, αλλά απαραίτητα ως εισαγωγή για να δώσω μια εικόνα της πόλης όπως τη θέλω.
Καταρχήν είναι μια μεγάλη πόλη με αρκετές αντιθέσεις, που όσο κι αν μοιάζει ομοιόμορφη παρουσιάζει διαφορετική ανθρωπογεωγραφία απο περιοχή σε περιοχή.  Ενδεικτικά μιλώντας κι αν κοιτάξετε το χάρτη:
PINKLAO : πολύ ζωντανή περιοχή γεμάτη απο Ταιλανδούς μικρής οικονομικής εμβέλειας κυρίως νεαρών ηλικιών.
RATANAKOSIN ISLAND: πολλοί low budget τουρίστες και -μάλλον αλλοτριωμένοι- Ταιλανδοί που ζουν απ τον τουρισμό, εδώ βρίσκονται όλοι οι διάσημοι ναοί της πόλης και φυσικά η khaosan road , η Rambutri street κλπ
PAHURAT: η ινδική κοινότητα
YAOWARAT::η κινέζικη κοινότητα..βλέπεις εδώ οπως και στις περισσότερες κινέζικες σθνοικίες ανα τον κόσμο, υπαιθρια μαγαζιά , χρυσοχοεία και εστιατόρια.
VICTORY MONUMENT: Ταιλανδοί καλούτσικης οικονομικής εμβέλειας , κυρίως επαγγελματίες που δουλέυουν σε εταιρείες αλλα και αρκετοί expats
SUKUMVEET απο την αρχή μέχρι και το asok : τουρίστες καλούτσικης οικονομικής εμβέλειας κυρίως μεσήλικες και φραγκάτοι expats
SUKUMWEET soi 3 : αραβική συνοικεία, με πολά αιγυπτιακα -λιβανέζικα εστιατόρια και ..ναργιλέδες
SUKUMVEET απο asok μεχρι και ekamai , soi 63: κυρίως το  thong lo soi 55 , γιαπωνέζοι expats- λένε πως το νούμερό τους φτάνει τις 100000! αλλα δεν φαντάζομαι να ναι πάνω απο 50- περιοχή γεμάτη απο γιαπωνέζικα καραόκε, σούπερ μάρκετ και εστιατόρια
SILOM: φραγκάτοι φαράνγκ αλλά και κονομημένοι Ταιλανδοί επιχειρηματίες , κάπου εδω άλλωστε βρίσκονται η λεωφόρος Sathon,  η New Road κλπ
KLONG TOEI: μέρος της περιοχής αποτελείται απο σλάμσ όπου ζούνε σε άθλιες συνθήκες οι φτωχότεροι απο τους ταιλανδούς
LAT PRAO: συνεχώς αναβαθμιζόμενη περιοχή όπου συναντάς κάθε καρυδιάς καρύδι και με τιμές κιριλέ διαμερισμάτων που χουν πάει στα ύψη-είδα μέχρι και 5000 ευρώ το τετραγωνικό!
RAM KAM PENH: πολύς φοιτητόκοσμος λόγω και του πανεπιστημίου που βρίσκεται εκει , πολύ ζωντανή περιοχή , τρομακτικό μποτιλιάρισμα
BANGKAPI:  υποβαθμισμένη αλλα ζωντανή περιοχή , με πολύ χαμηλές τιμές και ελάχιστους φαράνγκ
κλπ, κλπ
Οπως είναι λοιπόν κατανοητό στην πόλη συνυπάρχουν διαφορετικές πραγματικότητες, διαφορετικοί ανθρωποι-ταιλανδοί εργάτες, expats, φραγκάτοι ή αφραγκοι τουρίστες, ταιλανδοί της μεσαίας τάξης, hi-so ,- κι όλοι αυτοί, όσο κι αν συναντιούνται κάπου, όσο κι αν ζούνε στην ίδια πόλη, βιώνουν μια διαφορετική πραγματικότητα, πηγαίνουν κατα βάση σε διαφορετικά μέρη, έχουν διαφορετικό λαιφ στάιλ , ενίοτε και ιδέες για το τι συμβαίνει γύρω τους.
Για να καταλάβεις και να γνωρισεις την πόλη πρέπει να δεις τί προσφέρει σ όλες αυτές τις κατηγορίες ανθρώπων...οταν βρώ καιρό θα ξαναγράψω για το που πάνε πχ οι hi-so και πώς ζούν , ή π.χ.για το πού και πώς πληρώνουν για σεξ οι φίλοι μας οι τούκ τούκ ντράιβερς. Εφόσων κανείς δε με ρωτάει κάτι συγκεκριμένο , γράφω προφανώς ότι μου κάνει κέφι, κι όσων αφορά στις εναλλακτικές δραστηριότητες που μπορεί να χει κάποιος εδώ αν έχει λίγα παραπάνω χρήματα να διαθέσει, θα γράψω -όπως υποσχέθηκα-με τον καιρό, εκτός αν κάποιος ενδιαφέρεται για κάτι συγκεκριμένο

πολυ καλη ενημερωση.... αλλα διακρεινω και εντονη πικρια απεναντι σε ανθρωπους....

σιγουρα τα φιλετα αυτων που ξερουμε θελει λιγο συνεση που τα μοιραζομαστε  ;)

 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
στο Pattaya bay resort ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ολο το ποσο στην αρχη........απ'την μια καλο ειναι αυτο μιας και μετα θα μπορεις να φας τα υπολοιπα λεφτα χωρις να εχεις την εγνοια του ξενοδοχειου!!
Αλλα νομιζω οτι και στο τελος να πληρωσεις(για αλλα hotel)δεν θα υπαρχει προβλημα

ΜΗΝ ΚαΝΕΙς ΣΥΝΑΛΛΑΓΜΑ ΑΠΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ........ισ-ισα το  αντιτιμο του ταξι(η του λεωφορειου)που θα σε παει εκει που θελεις.........και να ψαξεις(οπως ειπε και ο Ζαν)αυτο το ανταλλακτηριο!!!!!

dscn0103600x450.jpg


T.T(Tαχυδρομικο Ταμιευτηριο).......... :grin: :grin: :grin: :grin:

Απ'τις καλυτερες ισοτιμιες στην Παταγια.....εχει και Beach road και 2nd road

λακη σε ευχαριστω φιλε για την πληροφορια αν και θυμαμαι το ειχες ξαναποσταρει το συγκεκριμενο παρολο αυτα σε ξαναευχαριστω αν βγω δλδ beach road θα το βρω ετσι?

πως αισθανεσαι τωρα που γυρισες? :headbang:

@djzan μολις παρελαβα mail και απο secrets το οποιο διαθετει superior room στα 995 baht λες να το κλεισω ? φαινεται καλο..

αντε παιδια λιγες μερες μειναν ειδη με τα posts σας ειναι λες και εχω ταξιδεψει και αλλες φορες.. :cheesy: :cheesy:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
@djzan μολις παρελαβα mail και απο secrets το οποιο διαθετει superior room στα 995 baht λες να το κλεισω ? φαινεται καλο..

τον μαρτιο εμεινα καποιες μερες σε deluxe και μετα αλλαξα σε superior. η μονη διαφορα ειναι οτι ειναι λιγο πιο μεγαλο το δωματιο και εχει ενα μεγαλο καθρεφτη. ασε που τα superior ειναι στον τριτο οροφο και δεν εχει ασανσερ. δεν αξιζει,εκτος αν πας high season.

αν κατεβεις οκτωβριο δοκιμασε να κανεις κρατηση και στο bay resort standar. 999μπατ και 899 χωρις πρωινο (που πιστεψε με δεν θα τρως καθε μερα πρωινο). και στις 7μερες πληρωνεις τις 6.

απο νοεμβριο ομως η τιμη του παει στα 1400.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει και ότι πιστεύει είτε για φυσιολατρίες είτε για σεξοτουρισμό, αυτο που ενοχλεί είναι η αρνητική στάση απέναντι στους σεξοτουρίστες, μην ξεχνάμε ότι το thred ονομάζεται Sex trip. Όποιος δεν γουστάρει σεξοτουρίστες και κουβέντες για σεξοτουρισμό δεν βλέπω το λόγο να διαβάζει το thread. Καληνύχτες.
Ειμαι ενας σεξοτουριστας με φυσιολατρικες αναζητησεις. Τυχαιο; Δεν νομιζω.... :grin:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
τον μαρτιο εμεινα καποιες μερες σε deluxe και μετα αλλαξα σε superior. η μονη διαφορα ειναι οτι ειναι λιγο πιο μεγαλο το δωματιο και εχει ενα μεγαλο καθρεφτη. ασε που τα superior ειναι στον τριτο οροφο και δεν εχει ασανσερ. δεν αξιζει,εκτος αν πας high season.

αν κατεβεις οκτωβριο δοκιμασε να κανεις κρατηση και στο bay resort standar. 999μπατ και 899 χωρις πρωινο (που πιστεψε με δεν θα τρως καθε μερα πρωινο). και στις 7μερες πληρωνεις τις 6.

απο νοεμβριο ομως η τιμη του παει στα 1400.

ηθελα κατι κοντα στην ws μωρε, δεν θελω να εχω εξοδα σε πηγαινε-ελα, κατι αλλο κοντα στην ws? με safe,joiners free, γενικως καλής ποιοτητας.

εστειλα και στο bay resort :)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ηθελα κατι κοντα στην ws μωρε, δεν θελω να εχω εξοδα σε πηγαινε-ελα, κατι αλλο κοντα στην ws? με safe,joiners free, γενικως καλής ποιοτητας.

εστειλα και στο bay resort :)


soi 14 ακριβως απεναντι απο το secrets. 1200baht το στανταρ.
δεν εχει ομως safe στα στανταρ δωματια.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1

soi 14 ακριβως απεναντι απο το secrets. 1200baht το στανταρ.
δεν εχει ομως safe στα στανταρ δωματια.

Σε ευχαριστω zan αλλα προτιμουσα κατι πιο φθηνο δεν εχει και safe box, παντως σε ευχαριστω

βρηκα 2 κοντα στην walking street αν δεν βρω δωματιο στο bay resort θα κλεισω σε ενα απο αυτα τα 2¨αλλα δεν ξερω αν εχει μεινει καποιος απο εσας ωστε να μου πει την γνωμη του:

1o sanya nightstar
]


2o dream hotel
]

και τα 2 λενε πως διαθετουν τα απολυτως απαραιτητα δλδ: AC, hot water, TV, a safe, and wifi.
 

Viktor(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Eνημέρωση από το έδαφος:

Μόλις έφτασα Pattaya, ο καιρός είναι σχετικά δροσερός, καλύτερα από τις καυτές μέρες του Μαρτίου. Ακόμη δεν πρόλαβα να κυλήσω στην ακολασία, αν και από όσο είδα μέχρι στιγμής δεν κυκλοφορούν πολλοί Farangs στο δρόμο. Το euro παίζει στα 41 baht στην πόλη. Αν βρεθείτε στο αεροδρόμιο και έχετε μόνο euro πάνω σας, αλλάξτε όσα λιγότερα μπορείτε, καθώς η ισοτιμία αεροδρομίου παίζει μόλις στα 39.5 baht.

Αυτά προς το παρόν!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εχει και αλλα φθηνα "ξενοδοχεια" στην walking street.

galaxy, p72, jasmine.

μονο το galaxy εχει safe στο δωματιο.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
εχει και αλλα φθηνα "ξενοδοχεια" στην walking street.

galaxy, p72, jasmine.

μονο το galaxy εχει safe στο δωματιο.

Τελικα βρηκα standard δωματιο στο bay resort προς 899 χωρις πρωινο παραμονη 11 μερες πληρωνω 10 viva pattaya!! 14 και σημερα...

laki θελεις να δωσω καπου χαιρετισματα στο ξενοδοχειο? :2funny:
 

amazing thailand

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. θα ήθελα να γράψω πολλά αλλα δυστυχώς δεν εχω χρόνο ,οπότε η συνέχεια σχετικά με Μπανγκόκ καθώς και σχολιά μου για το..καβαλίκευμα ελέφαντα, μιας κι ενας φίλος είχε αντιρρήσεις για το πόσο αξίζει τον κοπο, την επόμενη φορά.
Σήμερα θα σας προτείνω εναν προορισμό που είναι για πραγματικούς  φυσιολάτρες , απο τα τελευταια νησάκια της χώρας που δεν έχουν εκμεταλλευτεί και καταστρέψει μεχρι αηδιας ΑΚΟΜΑ.(συγνώμη αν γράφω λίγο βιαστικά αλλα ο χρόνος μου είναι πολυ περιορισμένος)
Μιλάω για το Koh Lipe, ενα ταιλανδικό νησί μικρό σε εκταση, περπατιέται ολόκληρο δηλαδη ,που βρίσκεται κοντά στη Μαλαισία και το Langawi στην θάλασσα Ανταμάν 
Απο όσους έχουν πάει-εγώ δυστυχώς δεν τα κατάφερα ακόμα αλλα το χω στο πρόγραμμα- έχω ακούσει οτι πρόκειται περι πραγματικού παραδείσου.
Ελάχιστοι τουρίστες, λευκή ψιλή άμμος, ασυνήθιστη για Ταιλάνδη καθαρότητα νερού, γεμάτο με πολύχρωμα κοράλλια, περισσότερα απο οπουδήποτε αλλού στη χώρα.
Δεν υπάρχουν αυτοκίνητα, δρόμοι, σούπερ μάρκετ, ηλεκτρικό δίκτυο-εχουν όμως ρευμα με γεννήτριες-τραπέζια μεχρι τη θάλασσα, Ούτε καν ATM !
Υπάρχει όμως ίντερνετ που το χρεώνουν βέβαια ακριβά, σημα κινητου τηλεφώνου , κάποια ρεστοράν και οικογενειακά μπάρ.
Μπορείς να μείνεις είτε σε απλά μπανγκαλόουζ, είτε σε πανακριβα σούπερ κιριλέ ανάλογα με τα λεφτά που εχεις να διαθέσεις.
Τί μπορείς να κάνεις εκέι πέρα απο το να χαλαρώσεις;
Tα γνωστά. Snorkeling, diving, κανα -οχι πονηρό- μασαζάκι, μπορείς να το ρίξεις στο μπιτς βόλλευ.
Και φυσικά να εκδράμεις σ όλα τα γειτονικά νησιά, μεταξύ των οποίων το Ταρουτάο.
Το μέρος είναι ιδανικό για να πας με την κοπέλα σου,κι αν το σηκώνει ο οργανισμός σου - η μόνη σχέση που χει αυτό το μέρος με την πατάγια είναι μία απο τις τρείς παραλίες του που λέγεται Πατάγια μπίτς- και μόνος σου.
Για να φτάσεις εκεί πρέπει να πας πρώτα στο Hat Yai και μετά  μεχρι το λιμάνι άπ όπου παίρνεις speed boat.
Tα συνολικά έξοδα δεν είναι κατι φοβερο-, ειδικά αν διαλέξει  κανείς  μια απ τις φτηνές επιλογές  γΙΑ διαμονή-  και αν κρίνω απο τις φώτο που βλέπω εδω κι εκεί η εμπειρία πρεπει να είναι αξέχαστη.
Όπως είπα μιλώντας συνέχεια με ταξιδιώτες εχω καλή αποψη και για μέρη που δεν έχω παέι ακόμα ποτέ( μα που να πρωτοπρολάβω , ήδη έχω ταξιδέψει σε σχεδόν 50 χώρες και άπειρες διαφορετικές πόλεις)
Για ότι αλλο ρωτήστε με......



Αλήθεια είναι κάποιος που ήδη έχει πάει να μας πει εντυπώσεις;



 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Μιλάμε για πολύ μπανάνα... Τα ταΐσματα τα έκανα και εγώ, για να μη λέτε ότι πάμε μόνο για μπουμ μπουμ στη Πατταγια. :2funny: :2funny: :2funny:

Φιλε Jamest....απο Πλωτη Αγορα δεν ειναι η φωτο?Καλα μαντεψα?
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
λακη σε ευχαριστω φιλε για την πληροφορια αν και θυμαμαι το ειχες ξαναποσταρει το συγκεκριμενο παρολο αυτα σε ξαναευχαριστω αν βγω δλδ beach road θα το βρω ετσι?

πως αισθανεσαι τωρα που γυρισες? :headbang:

@djzan μολις παρελαβα mail και απο secrets το οποιο διαθετει superior room στα 995 baht λες να το κλεισω ? φαινεται καλο..

αντε παιδια λιγες μερες μειναν ειδη με τα posts σας ειναι λες και εχω ταξιδεψει και αλλες φορες.. :cheesy: :cheesy:

Ντινο μου.....δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις...απλα οτι μπορουμε να βοηθουσουμε με πληροφοριες απο δω μεσα το κανουμε....Ολα τα παιδια.....
Πως να ειμαι??Χαλια....1 θα πω..........με το που εφυγα ολο αρρωστος ειμαι............Μια οι ιλιγγοι μου τωρα εχω ην μεση μου στα καλα καθουμενα!!!δεν μπορω να κουνηθω!!!
Εκει δεν ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Σημερα εφυγε φιλος(πηγαμε μαζι αεροδρομιο)......την Κυριακη φευγει αλλος φιλος(παλι θα παμε μαζι στο αεροδρομιο)και στις 6 Οκτ. περιμενω το Ζαν να τον παω στο Αεροδρομιο να φυγει και αυτος!!!
Η μονη παρηγορια μου ειναι οτι φευγουν φιλαρακια μου και θα περασουν υπεροχα εκει(και μαζι τους περνω υπεροχα και εγω!!!!)

Παιδια,Καλο Ταξιδι........και θελουμε ανταποκρισεις.....Ζαν για σενα λεω!!!

:-* :-* :-* :-*
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ντινο μου.....δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις...απλα οτι μπορουμε να βοηθουσουμε με πληροφοριες απο δω μεσα το κανουμε....Ολα τα παιδια.....
Πως να ειμαι??Χαλια....1 θα πω..........με το που εφυγα ολο αρρωστος ειμαι............Μια οι ιλιγγοι μου τωρα εχω ην μεση μου στα καλα καθουμενα!!!δεν μπορω να κουνηθω!!!
Εκει δεν ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Περαστικά φίλε.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Πως να ειμαι??Χαλια....1 θα πω..........με το που εφυγα ολο αρρωστος ειμαι............Μια οι ιλιγγοι μου τωρα εχω ην μεση μου στα καλα καθουμενα!!!δεν μπορω να κουνηθω!!!
Εκει δεν ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!
ε...δεν μπορεί...
κάτι θα σε ''έπιανε'' και εκεί...
 

Theos_Pan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
zoume stin oraioteri xora tou kosmou alla exoume sto dna mas tin peripeteia,ta taksidia,tis kataktiseis sto agnosto...kai den uparxei kalutero taksidi apo tin aneuresi tou oraiou,tin kataktisi ton omorfon stigmon...xaireto tous suntaksidiotes mou stin pattagiani ekstratia ton laki scorpio,ton james,ton victoriatus,ton rebeti,ton giorgo,ton xomis.....a,ofeilo na po oti mou leipoun oi fillipines...elpizo tin epomeni fora na sas exo mazi...oso gia autous pou katekrinan ton laki scorpio exo na po oti apo ta panarxaia xronia eimastan i patrida pou gennise ton theo erota,pou ektheiastike o dionusiasnos kai i ekstasi ton aisthiseon kai tora merikoi(Κoza kai loipoi)upostirizoun tin upokrisia,ΤΑ ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ,ΤΗΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΩΣΗ,ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΤΩΝ ΣΑΡΚΙΚΩΝ ΕΠΙΘΥΜΙΩΝ....ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΕΣ"ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΦΥΣΗ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom