Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ελα ντε ....

 

κλικ προσφορες πανω αριστερα!!!!!!!!!!  


:rockon: :rockon:

αυτο μαλλον δεν το προσεξες.

Η προσφορά ισχύει γιά εισιτήρια πού θα εκδοθούν έως 31 Οκτωβρίου 10 γιά αναχωρήσεις από την Αθήνα από 01 Νοεμβρίου 10 έως 31 Μαρτίου 11 και  για περιορισμένο αριθμό θέσεων. Εξαιρείται η περίοδος 20-27 Δεκεμβρίου 2010.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
καλως ηρθες φιλε.μπορεις να γραψεις οτι θελεις για φυσιολατρια αλλα μηπως στο συγκεκριμενο forum δεν θα βρουνε την αναλογη ανταποκριση?

Βεβαιως! Υπαρχουνε και ανθρωποι σοβαροι στο φορουμ που θελουν να γαμησουνε!
 

amazing thailand

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλως ηρθες φιλε.μπορεις να γραψεις οτι θελεις για φυσιολατρια αλλα μηπως στο συγκεκριμενο forum δεν θα βρουνε την αναλογη ανταποκριση?
Εχω την ελπίδα φίλε μου πως κάποια στιγμή θα αναθεωρήσουν κάποιοι εδω μέσα και θα καταλάβουν πως ακόμα και το απλούστερο trecking - π.χ ράφτινγκ με σχεδία πάνω σε σχεδία απο μπαμπού, οδήγηση ελέφαντα, μπάνιο μετα σε κρυστάλλινο καταρράχτη, και πάνω  στην κούραση καταπληκτικό γεύμα με κοτόπουλο και sticky rice ,είναι σημαντικότερη εμπειρία και μεγαλύτερης εντασης απ ότι να πάρουν με τα ίδια λεφτά μια ακόμη μέτρια σε εμφάνιση ταιλανδέζα-το νούμερο 50 της καριέρας τους-που την ώρα που κάνει σεξ σκέφτεται- και καλά κανει, δουλεύει , δεν το απολαμβάνει - το ενδεχόμενο τιπ, την παπάγια σαλάτ που θα φάει μετα, και τη απογευματινή  σαπουνόπερα.
αδιαφορώ αν κάποιος μου πει πως.....άλλα θα έλεγες αν αντι για  φυσιολατρεία πουλαγες γυναίκες! Αυτη είναι η αποψή μου ούτως ή άλλως. Σεξ με ωραία ταιλανδή της μεσαίας τάξης που γουστάρει......μάλιστα..να το συζητήσουμε οτι μετράει σαν εμπειρία.....αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία..
 

x_ta_see

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
φιλε dimitrisdtc γραψε οτι θελεις!!! ειμαστε αρκετοι εδω που δεν παμε ταιλανδη μονο για το μουνι αλλα για ολο το πακετο οπως ειχε πει καποιος πριν αρκετες σελιδες. εγω προσωπικα περιμενω να σε διαωασω με αγωνια ειλικρινα ...
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ότι μαθαίνει κάποιος καλό είναι ...  ;) ... Δώστε ψωμί στο λαό ...  :cheesy:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
τα ΜΟΝΑΔΙΚΑ 1000 baht που έκλαψα στην ταιλάνδη ήταν αυτά που έδωσα για μια ώρα βόλτα πάνω στον ελέφαντα...
από τις μεγαλύτερες μαλακίες της ζωής μου...
άκου βόλτα με ελέφαντα...και το διαφημίζει κιόλας... :jerking: :jerking: :jerking:
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
τα ΜΟΝΑΔΙΚΑ 1000 baht που έκλαψα στην ταιλάνδη ήταν αυτά που έδωσα για μια ώρα βόλτα πάνω στον ελέφαντα...
από τις μεγαλύτερες μαλακίες της ζωής μου...
άκου βόλτα με ελέφαντα...και το διαφημίζει κιόλας... :jerking: :jerking: :jerking:

και ελεγα να κανω αλλα δεν προλαβα. το εχω στα στανταρ για την επομενη. τωρα με εβαλες σε σκεψεις..τι ακριβως δεν σου αρεσε αμα ειναι για να το αποφυγω
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
εσένα μπορεί να σου αρέσει...
αυτή είναι προσωπική μου εκτίμηση...και το έκανα γιατί είμουν παρέα με άλλον που με έπρηξε να πάμε...για την εμπειρία και καλά...
στο τέλος αγκαλιαστήκαμε και κλαίγαμε μαζί...
και εξηγούμαι:στην αρχή πέρασε από ένα ποτάμι και καλά(ένας βρωμόλακκος ήταν) και μετά για κανά εικοσάλεπτο περπατούσε σε χωματόδρομο...πέρασε τον δρόμο(άσφαλτο) και πήγαμε για ένα τέταρτο μέσα σε ένα δάσος όπου έτρωγε κάτι φύλλα...
και πίσω...
εντυπωσιακό πράγματι... :jerking: :jerking: :jerking:
βέβαια σε άλλο μέρος η διαδρομή θα είναι διαφορετική,προς το καλύτερο φαντάζομαι...
το χάλι της υπόθεσης όμως ήταν ότι για 1 ώρα είμουν λές και είχα καταπιεί σεισμό...
αφού όταν κατέβηκα έκανα εκτάσεις και τεντώματα,(κοινώς αποθεραπεία για τους γνωρίζοντες) για να συνέλθω...
πονούσα παντού...
και μην πεί κάποιος ότι δεν είναι έτσι...έτσι τα έζησα,έτσι τα λέω...ούτε κερδίζω κάτι,ούτε χάνω...
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αχχχχ παει ενα long time!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να κάνεις κάτι για πρώτη φορά,για την εμπειρία,δεν είναι κακό...
το πρόβλημα είναι αν δεν σου αρέσει...ή δεν σου έχει πεί κάποιος σχετικά...(για ελέφαντες μιλάω,να εξηγούμαι...)
πάντως για τον φίλο που ρώτησε πρίν να του πώ ότι έχει και πρόγραμμα μισής ώρας,για να γλιτώσει την μισή ταλαιπωρία...
εμείς δεν ξέραμε και τον ήπιαμε...
δεν περίμενε και ο άλλος να ρωτήσουμε,να μάθουμε...φαγώθηκε να πάμε από την πρώτη μέρα...

πάντως το long time δεν πάει...που να πάει???το αφήνουμε να φύγει??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εγω πιστευω οτι η "φυσιολατρια" στη Ταυλανδη,ειναι "ακριβο σπορ"...Για την ακριβεια,θα ελεγα ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΟ...
Ειδικα αμα "μπλεξεις" με τα διαφορα τουριστικα γραφεια,"χανεις τη μπαλλα"...Ο καθενας ζηταει το μακρυ του και το κοντο του...Μιλαμε για μεγαλη εκμεταλευση του τουριστα...
Ασε που δεν νοειται,να πληρωνεις τα ιδια λεφτα για να "ιππευσεις" μια ωρα τον ελεφαντα,με το να "ιππευσεις" ενα μωρο ολο το βραδυ... :grin:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Εγω πιστευω οτι η "φυσιολατρια" στη Ταυλανδη,ειναι "ακριβο σπορ"...Για την ακριβεια,θα ελεγα ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΟ...
Ειδικα αμα "μπλεξεις" με τα διαφορα τουριστικα γραφεια,"χανεις τη μπαλλα"...Ο καθενας ζηταει το μακρυ του και το κοντο του...Μιλαμε για μεγαλη εκμεταλευση του τουριστα...
Ασε που δεν νοειται,να πληρωνεις τα ιδια λεφτα για να "ιππευσεις" μια ωρα τον ελεφαντα,με το να "ιππευσεις" ενα μωρο ολο το βραδυ... :grin:
βάλε τις μπανάνες (υποχρεωτικές) 100 baht και το tip (υποχρεωτικό) 100 baht...
να ο ελέφαντας 1200 baht...
άσε τα εισητήρια του ταξί για να πάμε και κάτι να φάμε,να πιούμε εκεί...κοντά 2000 το άτομο βγήκε...
δηλαδή τί να κάνω??? να το προτείνω και σε άλλον???μπαααααα...
μ'αυτά τα λεφτά κάναμε ανάμια στην insomnia...
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
καλα που τα εφαγα στο insomnia. thanx guys για τις πληροφοριες
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ΠΑΤΑΓΙΑ παμε για διασκεδαση και μονο!!!
αντε και σε κανα ζωολογικο κηπο να βγαλουμε καμια φωτο με ελεφαντα, τιγρη, κροκοδειλο.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
όλη την ώρα έτρωγε...εδώ τρώει μια καρύδα...
το έζησα ΚΑΙ αυτό...
 

Συνημμένα

  • DSC00.JPG
    DSC00.JPG
    357,6 KB · Εμφανίσεις: 38

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εγω πιστευω οτι η "φυσιολατρια" στη Ταυλανδη,ειναι "ακριβο σπορ"...Για την ακριβεια,θα ελεγα ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΟ...
Ειδικα αμα "μπλεξεις" με τα διαφορα τουριστικα γραφεια,"χανεις τη μπαλλα"...Ο καθενας ζηταει το μακρυ του και το κοντο του...Μιλαμε για μεγαλη εκμεταλευση του τουριστα...
Ασε που δεν νοειται,να πληρωνεις τα ιδια λεφτα για να "ιππευσεις" μια ωρα τον ελεφαντα,με το να "ιππευσεις" ενα μωρο ολο το βραδυ... :grin:


Pipino  :grin: το γυρισες πολυ
αποτομα  ρε Γαμωτο  :2funny: :2funny:

PS: Για φυσιολατρεια δεν πας σε τουριστικα γραφεια... ;)
    ειναι πολύ πιασοκωλε  ;)
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • P8210041.jpg
    P8210041.jpg
    233,2 KB · Εμφανίσεις: 43

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Εγω πιστευω οτι η "φυσιολατρια" στη Ταυλανδη,ειναι "ακριβο σπορ"...Για την ακριβεια,θα ελεγα ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΟ...
Ειδικα αμα "μπλεξεις" με τα διαφορα τουριστικα γραφεια,"χανεις τη μπαλλα"...Ο καθενας ζηταει το μακρυ του και το κοντο του...Μιλαμε για μεγαλη εκμεταλευση του τουριστα...
Ασε που δεν νοειται,να πληρωνεις τα ιδια λεφτα για να "ιππευσεις" μια ωρα τον ελεφαντα,με το να "ιππευσεις" ενα μωρο ολο το βραδυ... :grin:

Καλημερα !!!! Καλο Μηνα !!!!

λοιπον "φυσιολατρια" δεν ειναι μονο κανεις ελεφανταδα ή οργανωμενες εκδρομες και δραστηριοτητες ....

.... μπορεις πολυ απλα ξεκινησεις πας σε καποιο μερος επαρχια , μεινεις σε ποιο απλο καταλυμα διπλα θαλασσα ή πανω βουνο. κανεις ντοπια διατροφη. παρατηρησεις κουλτουρα λαου και αλλα πολλα....

 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα !!!! Καλο Μηνα !!!!

λοιπον "φυσιολατρια" δεν ειναι μονο κανεις ελεφανταδα ή οργανωμενες εκδρομες και δραστηριοτητες ....

.... μπορεις πολυ απλα ξεκινησεις πας σε καποιο μερος επαρχια , μεινεις σε ποιο απλο καταλυμα διπλα θαλασσα ή πανω βουνο. κανεις ντοπια διατροφη. παρατηρησεις κουλτουρα λαου και αλλα πολλα....
Πλακίτσα κάνουμε ρε γάτε, απλά οι περισσότεροι εδω μέσα είμαστε σεξοτουρίστες...
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
καταρχήν δεν ανάφερα τουλάχιστον εγώ την ''ελαφαντάδα'' όπως την λές για φυσιολατρεία...
ούτε για να μην με κακοχαρακτηρίσουν...
κατά δεύτερον μην ξαναρχίσουμε να λέμε το τί είναι και τί σημαίνει για τον καθένα ο όρος ''διακοπές''...
ο καθένας με τον χαβά του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom