Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δυστυχώς δεν είμαι το αφεντικό...είμαι ο..βοηθός!!!! :)

Δεν εχω πρόβλημα μπορώ να αναλάβω  άμεσως ως βοηθός του βοηθού.
φρόντισε λοιπον αντε να ξεφύγουμε λίγο απο τον τουρισμό του Ανατολικου μπλόκ....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Επιτελους να εχουμε και τιποτα πληροφοριες για την πρωτευουσα. Τωρα για το θεμα της διαφημισης ολοι εχουμε κριση και μπορουμε να κρινουμε καποια πραγματα. :idiot:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Γειά, είμαι καινούριος στο φόρουμ αλλα οχι καινούριος στην Ταιλάνδη μιας και εχω ζήσει εδω συνολικά  πάνω απο πέντε χρόνια.
Αυτή την περίοδο μένω στη Μπανγκόκ και δουλεύω σ  ενα τουριστικό γραφείο -απο τα πιο έμπειρα και σοβαρά της πόλης- που ασχολείται κυρίως με πακέτα γκόλφ, υγείας αλλα και ταξιδιωτικά σ όλη την νοτιανατολική ασία.
Οπως και ναναι και σεβόμενος τους κανονισμούς του φορουμ δεν  θα παραθέσω links, ούτε θα κάνω στεγνή διαφήμιση, αν κάποιος ενδιαφέρεται κάποια στιγμή να με ρωτήσει κάτι σχετικό με τη δουλειά μου ας στείλλει π.μ.
Διαβάζοντας κατα καιρούς τις διάφορες συζητήσεις διαπιστώνω πως  απο τη μία όλες οι πληροφορίες που γράφονται εδώ προορίζονται για  ανθρώπους με περιορισμένο μπάτζετ -όποτε οι πιο άνετοι οικονομικά μενουν στο σκοτάδι-και απο την άλλη περιστρέφονται γύρω απο το ..σεξουαλικό κομμάτι των διακοπών που όσο κι αν είναι όντος το σημαντικότερο δέλεαρ για τους περισσότερους για να έρθουν στη χώρα  αφήνει απέξω όλες τις καταπληκτικές δυνατότητες που προσφέρονται εδώ για συναρπαστικές εμπειρίες  που  θα μείνουν ανεξίτηλες στη μνήμη για πάντα.
Φορές φορές  η συνήθεια ή και η λάθος εντύπωση που έχουμε για τις ανάγκες μας δεν μας αφήνουν να καταλάβουμε πως πχ με τα ίδια λεφτά που παίρνουμε το ..εικοστό λονγκ τάιμ του ταξιδιού θα μπορούσαμε να κάναμε -λέμε τώρα-μια ώρα kitesurfing και θα το απολαμβάναμε και περισσότερο!!!
Το μεγάλο πλεονέκτημα της Ταιλάνδης είναι ακριβώς αυτό. Πληρώνοντας κάτι παραπάνω αλλα ακόμα πολύ φτηνότερα απο άλλες χώρες μπορείς να κάνεις ότι περναέι ο νούς σου.
Να επισκεφτείς σπηλιές , καταρράχτες, να κάνεις κανό, ανεμοπτέριση,bunjee jumping, καταδύσεις, να πηδήξεις απο αεροπλάνα, να επισκεφτείς απομονωμένα νησιά ,πέρα απο τα Samui, koh Tao, και τα συναφή που είναι πήχτρα στους τουρίστες και την 'τουριστική υποδομή', όπου εσυ και η πάρέα σου θα είστε σχεδόν μόνοι σε ονειρικές παραλίες( ο ιδιοκτήτης διαχειριστής του γραφείου  που μένει στην Ταιλάνδη εδώ και 28 χρόνια και την ξέρει πέτρα πέτρα μου χει προτείνει ενα σωρό απ αυτά όπως  το Maiton, το Κoh Yao ή το Koh Lipai) ή να πας σε μέρη στο βορρά και να μείνεις σε υπερπολυτελείς ρεσόρτ κάνοντας του κόσμου τις αξέχαστες εκδρομές μέσα στη φυση.
Ακόμα και στη Μπανγκόκ, με λεφτά που κανείς ξοδέυει στη Μύκονο για να μείνει σ ενα αχούρι κai απλά να τρώει και να βγαίνει έξω , μπορείς να κάνεις κιριλέ διακοπές, με λιμουζίνα να σε παιρνει απ το αεροδρόμιο, με διαμονή σε πενταστερο ξενοδοχείο, γευματίζοντας στα πιο ακριβά εστιατόρια της πόλης οπως το Σιρρόκο, χαλαρώνοντας σε υπερπολυτελή spa.
Θα επεκταθώ περισσότερο σε επόμενα πόστ , ειδικά για τη Μπανγκόκ μπορώ να δώσω οποιαδήποτε πληροφορία θέλετε μιας και την ξέρω σαν την τσέπη μου- μιλάω άλλωστε καλα και τη γλώσσα- και αν υπαρχει η σύμφωνη γνώμη των χρηστών μπορώ να παραθέσω λινκς και να διαφημίσω λίγο την ..δουλειά μου. Γενικώς παρά τα ποσοστά που φυσικά παίρνουμε κανονίζουμε πακέτα διαμονής και δραστηριοτήτων πιο φτηνά απ το αν κάποιος προσπαθούσε να τα κλείσει μοναχός του , λόγω ειδικών συμφωνιών που έχουμε συνάψει.
Δεν μπήκα εδώ για να πουλήσω χωρίς να πληροφορήσω , κι αν τελος πάντων πουλήσω κάτι θα είναι κάτι που αξίζει πραγματικά σε πολύ συμφέρουσα τιμη΄.
Σκοπεύω να αρχίσω να γράφω συχνά στο φόρουμ και να γνωρίζω σιγά σιγά κόσμο που θα έρχεται στη Μπανγκόκ, αν φυσικά κι αυτοί ενδιαφέρονται να με συναντήσουν.
Χαρά μου θα είναι να απαντήσω σ οποιαδήποτε ερώτηση μου γίνει.
καλως ορισες παλικαρι...δωσε οτι πληρ. θες να μαθουμε και τιποτα καινουργιο εκτος απο το πως τα πηγε στο 3453 st ο ταδε και τον ερωτευτηκε αυτον και μονο το "τιλακ"


 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Mην ανησυχείς, 4-5 φουκαράδες είμαστε όλοι κι όλοι οι'φυσιολάτρες ' στο σαιτ και δεν συνιστούμε απειλή!! :grin:

ασε γιατι αυξανεστε. και ο Λακης φυσιολατρης θα γινει με τα ταξιδια που κανει στις φιλιππινες!  :grin:

 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οπως και ναναι και σεβόμενος τους κανονισμούς του φορουμ δεν  θα παραθέσω links, ούτε θα κάνω στεγνή διαφήμιση,
Το που δουλεύεις το αναφέρεις στο Nickname σου, δεν χρειάζεται να στείλεις Π.Μ., χωρίς παρεξήγηση πάντα...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ασε γιατι αυξανεστε. και[size=10pt] ο Λακης φυσιολατρης[/size] θα γινει με τα ταξιδια που κανει στις φιλιππινες!  :grin:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

οχι θα γίνει εχει γινει ήδη ρωτα και κανεναν που τον γνωριζη απο τα πρωτα του βήματα στον σεξοτουρισμό.  ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΦΥΣΗ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Γειά, είμαι καινούριος στο φόρουμ αλλα οχι καινούριος στην Ταιλάνδη μιας και εχω ζήσει εδω συνολικά  πάνω απο πέντε χρόνια.
Αυτή την περίοδο μένω στη Μπανγκόκ και δουλεύω σ  ενα τουριστικό γραφείο -απο τα πιο έμπειρα και σοβαρά της πόλης- που ασχολείται κυρίως με πακέτα γκόλφ, υγείας αλλα και ταξιδιωτικά σ όλη την νοτιανατολική ασία.
Ολα αυτα φιλε μου αν μπορουσες να τα συνδιασεις και με τιποτα πληροφοριες για το αντικειμενο του θρεντ θα εισουνα και ο πρωτος....
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γειά, είμαι καινούριος στο φόρουμ αλλα οχι καινούριος στην Ταιλάνδη μιας και εχω ζήσει εδω συνολικά  πάνω απο πέντε χρόνια.
Αυτή την περίοδο μένω στη Μπανγκόκ και δουλεύω σ  ενα τουριστικό γραφείο -απο τα πιο έμπειρα και σοβαρά της πόλης- που ασχολείται κυρίως με πακέτα γκόλφ, υγείας αλλα και ταξιδιωτικά σ όλη την νοτιανατολική ασία.
Οπως και ναναι και σεβόμενος τους κανονισμούς του φορουμ δεν  θα παραθέσω links, ούτε θα κάνω στεγνή διαφήμιση, αν κάποιος ενδιαφέρεται κάποια στιγμή να με ρωτήσει κάτι σχετικό με τη δουλειά μου ας στείλλει π.μ.
Διαβάζοντας κατα καιρούς τις διάφορες συζητήσεις διαπιστώνω πως  απο τη μία όλες οι πληροφορίες που γράφονται εδώ προορίζονται για  ανθρώπους με περιορισμένο μπάτζετ -όποτε οι πιο άνετοι οικονομικά μενουν στο σκοτάδι-και απο την άλλη περιστρέφονται γύρω απο το ..σεξουαλικό κομμάτι των διακοπών που όσο κι αν είναι όντος το σημαντικότερο δέλεαρ για τους περισσότερους για να έρθουν στη χώρα  αφήνει απέξω όλες τις καταπληκτικές δυνατότητες που προσφέρονται εδώ για συναρπαστικές εμπειρίες  που  θα μείνουν ανεξίτηλες στη μνήμη για πάντα.
Φορές φορές  η συνήθεια ή και η λάθος εντύπωση που έχουμε για τις ανάγκες μας δεν μας αφήνουν να καταλάβουμε πως πχ με τα ίδια λεφτά που παίρνουμε το ..εικοστό λονγκ τάιμ του ταξιδιού θα μπορούσαμε να κάναμε -λέμε τώρα-μια ώρα kitesurfing και θα το απολαμβάναμε και περισσότερο!!!
Το μεγάλο πλεονέκτημα της Ταιλάνδης είναι ακριβώς αυτό. Πληρώνοντας κάτι παραπάνω αλλα ακόμα πολύ φτηνότερα απο άλλες χώρες μπορείς να κάνεις ότι περναέι ο νούς σου.
Να επισκεφτείς σπηλιές , καταρράχτες, να κάνεις κανό, ανεμοπτέριση,bunjee jumping, καταδύσεις, να πηδήξεις απο αεροπλάνα, να επισκεφτείς απομονωμένα νησιά ,πέρα απο τα Samui, koh Tao, και τα συναφή που είναι πήχτρα στους τουρίστες και την 'τουριστική υποδομή', όπου εσυ και η πάρέα σου θα είστε σχεδόν μόνοι σε ονειρικές παραλίες( ο ιδιοκτήτης διαχειριστής του γραφείου  που μένει στην Ταιλάνδη εδώ και 28 χρόνια και την ξέρει πέτρα πέτρα μου χει προτείνει ενα σωρό απ αυτά όπως  το Maiton, το Κoh Yao ή το Koh Lipai) ή να πας σε μέρη στο βορρά και να μείνεις σε υπερπολυτελείς ρεσόρτ κάνοντας του κόσμου τις αξέχαστες εκδρομές μέσα στη φυση.
Ακόμα και στη Μπανγκόκ, με λεφτά που κανείς ξοδέυει στη Μύκονο για να μείνει σ ενα αχούρι κai απλά να τρώει και να βγαίνει έξω , μπορείς να κάνεις κιριλέ διακοπές, με λιμουζίνα να σε παιρνει απ το αεροδρόμιο, με διαμονή σε πενταστερο ξενοδοχείο, γευματίζοντας στα πιο ακριβά εστιατόρια της πόλης οπως το Σιρρόκο, χαλαρώνοντας σε υπερπολυτελή spa.
Θα επεκταθώ περισσότερο σε επόμενα πόστ , ειδικά για τη Μπανγκόκ μπορώ να δώσω οποιαδήποτε πληροφορία θέλετε μιας και την ξέρω σαν την τσέπη μου- μιλάω άλλωστε καλα και τη γλώσσα- και αν υπαρχει η σύμφωνη γνώμη των χρηστών μπορώ να παραθέσω λινκς και να διαφημίσω λίγο την ..δουλειά μου. Γενικώς παρά τα ποσοστά που φυσικά παίρνουμε κανονίζουμε πακέτα διαμονής και δραστηριοτήτων πιο φτηνά απ το αν κάποιος προσπαθούσε να τα κλείσει μοναχός του , λόγω ειδικών συμφωνιών που έχουμε συνάψει.
Δεν μπήκα εδώ για να πουλήσω χωρίς να πληροφορήσω , κι αν τελος πάντων πουλήσω κάτι θα είναι κάτι που αξίζει πραγματικά σε πολύ συμφέρουσα τιμη΄.
Σκοπεύω να αρχίσω να γράφω συχνά στο φόρουμ και να γνωρίζω σιγά σιγά κόσμο που θα έρχεται στη Μπανγκόκ, αν φυσικά κι αυτοί ενδιαφέρονται να με συναντήσουν.
Χαρά μου θα είναι να απαντήσω σ οποιαδήποτε ερώτηση μου γίνει.

Φιλε μου..πολυ ωραια αυτα που λες και σιγουρα η Ταυλανδη ΔΕΝ ειναι μονο  :knockinb: !!!!!
Yπαρχουν και ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ μερη(σαν να εισαι στον Παραδεισο!!!!)αλλα αυτο το site ειναι καθαρα για πληροφοριες γυρω απ'το Σεξουαλικο κομματι της Ταυλανδης.......υπαρχει αλλο site  με φυσιολατρες και φιλους του Βουνου και της Θαλλασας που νομιζω οτι θα βρεις πιο μεγαλη ανταποκριση απ'οτι εδω......οχι οτι εδω δεν θα βρεις αλλα στο αλλο site ειδικευονται στις φυσιολατρειες...........
Φιλικα
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Βοηθό χρειάζεσε στην δουλειά σου ;;;;;;;   Προσφερωμαι για ενα πιατο ρύζι + διαμονι .
Μηπως κάποιον να κουβαλάη τα μπαστούνια του Γκόλφ;;;;;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δηλωνω διαθεσιμος και εθελοντης.

Ετοιμασου για Μαιο,αλλαν!!!!Αντε και αυτη την φορα μου μου βρισκεις δικαιολογιες!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Ε.......καποια στιγμη θα γινω και εγω φυσιολατρης....Προσ το παρων ΟΧΙ!!!!!Εχω ακομα "κεφια".....οταν δεν θα μπορω να  :knockinb: τοτε μπορει να το γυρισω!!!!!Αλλωστε εχω και το παρατσουκλι απ'το αλλο site
"Χασαπης"
Πρεπει λοιπον να το τιμησω!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
αλλα αυτο το site ειναι καθαρα για πληροφοριες γυρω απ'το Σεξουαλικο κομματι της Ταυλανδης.......υπαρχει αλλο site  με φυσιολατρες και φιλους του Βουνου και της Θαλλασας που νομιζω οτι θα βρεις πιο μεγαλη ανταποκριση απ'οτι εδω......οχι οτι εδω δεν θα βρεις αλλα στο αλλο site ειδικευονται στις φυσιολατρειες...........
Αφου ο ανθρωπος θελει να δωσει πληροφοριες φυσιολατρικου περιεχομενου σας παρακαλω να μην τον αποθαρρυνετε, ουτε να οριζετε τι θα γραφουν εδω και τι οχι. Υπαρχουν ατομα οπως εγω που λογω ηλικιας και χαμηλων σεξουαλικων αντοχων θελουμε και μια αλλη πληροφορηση και δεν θελουμε την διαβαζουμε σε αλλα σαιτ. Εξαλλου υπαρχουν αρκετοι απο εδω που μετα καποιες μερες σε σεξοτουριστικα μερη, αφου καταληξουν μια ποιο μονιμη θυληκη παρεα, κοιταν να δουν και καποια αλλα πραγματα.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Αλλωστε εχω και το παρατσουκλι απ'το αλλο site
"Χασαπης" Πρεπει λοιπον να το τιμησω!!!!!
Σε διαγραψανε και εσενα; και πριν το κανουν σου εβγαλαν και παρατσουκλι; τι τους εκανες εσυ;
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Αφου ο ανθρωπος θελει να δωσει πληροφοριες φυσιολατρικου περιεχομενου σας παρακαλω να μην τον αποθαρρυνετε. Υπαρχουν ατομα οπως εγω που λογω ηλικιας και χαμηλων σεξουαλικων αντοχων θελουμε και μια αλλη πληροφορηση και δεν θελουμε τις διαβαζουμε σε αλλα σατι. Εξαλλου υπαρχουν αρκετοι απο εδω που μετα καποιες μερες σε σεξοτουριστικα μερη, αφου καταληξουν μια ποιο μονιμη θυληκη παρεα, κοιταν να δουν και καποια αλλα πραγματα.
...να πουλήσει...
αν θέλει να δώσει...ας δώσει και όποιος θέλει ας τις κρατήσει...ποιός είπε όχι??? :think: :think: :think:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
παιδια θα μπορουσε καποιος να μου απαντησει οταν φθασω στο αεροδρομιο και κανω exhange καποια χρηματα ας πουμε το ποσο των 300 ευρω υπαρχει καλη ισοτιμια σε αυτο του αεροδρομιου?
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
παιδια θα μπορουσε καποιος να μου απαντησει οταν φθασω στο αεροδρομιο και κανω exhange καποια χρηματα ας πουμε το ποσο των 300 ευρω υπαρχει καλη ισοτιμια σε αυτο του αεροδρομιου?
υπολόγισε πόσα χρειάζεσε και κάνε μόνο αυτά...
η ισοτιμία στο αεροδρόμιο είναι καθαρό κλέψιμο...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
παιδια θα μπορουσε καποιος να μου απαντησει οταν φθασω στο αεροδρομιο και κανω exhange καποια χρηματα ας πουμε το ποσο των 300 ευρω υπαρχει καλη ισοτιμια σε αυτο του αεροδρομιου?
Εγώ όποτε πάω χαλάω 20 με 50 ευρώ στο αεροδρόμιο και τα υπόλοιπα ανταλλακτήριο αλλά κατεβαίνω με λεοφωρίο της γραμμής
Προσοχή αν φτάσεις πρωί Πατάγια τα ανταλλακτήρια είναι κλειστά και ανοίγουν μετά το μεσημέρι προς απόγευμα νομίζω ακριβώς ώρα δεν έχω προσέξει
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μακάρι μέχρι το Φλεβάρη που σκέφτομαι να ανέβω να φτιάξει λίγο η ισοτιμία, αν και δύσκολο το βλέπω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom