Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
παιδια τωρα που ανεφερε ο pipinomaniac το bell travel υπαρχει καποιο site στο οποιο βλεπουμε τις ωρες που αναχωρουν λεωφορεια απο bkk για pattaya?
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Μαγκες...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ λογια...
Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΛΙΔΗ...
Χαλαλι τα 500 μπατ παραπανω που δωσαμε το ατομο...Εστω και για 1μιση ωρα,αισθανθηκα απο αρχηγος κρατους κι απανω...ΨΩΝΙΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!
Γι΄αυτό σε πάω σύντροφε.
Και μένα μ΄αρέσουν αυτά (όχι σε καθημερινή βάση βέβαια, αλλά για μια φορά στις τόσες λέει).
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
πες μας και την γνωμη σου για το ξενοδοχειο.
Το location πολυ καλο...Βεβαια σε αυτο παιζει ρολο το γεγονος πως μπορεις να κοψεις δρομο και να περασεις μεσα απο το εμπορικο κεντρο Avenue και σε 3 λεπτα να εισαι απο τη πορτα του ξενοδοχειου στη γωνια 2nd road και soi 13...Γιατι αν ηταν αν κανεις το γυρο "Κλαφτα Χαραλαμπε"...Μετα λοιπον με 10 λεπτα χαλαρο περπατημα εισαι στη πυλη της WS...
Εγω να φανταστεις δε χρησιμοποιησα ουτε μια φορα το δωρεαν τουκ τουκ του ξενοδοχειου...Μου αρεσε να περπαταω και να κοβω κινηση στη παραλια...Και στο γυρισμο,baht-bus που σε αφηνε μπροστα στο Avenue και σε 3 λεπτα ησουν στο δωματιο..
Διπλα σου εχει τα παντα,απο 7/11 μεχρι starbucks,coffe world,Mcdonalds και αλλα φαγηταδικα...
Πιστευω λοιπον πως ειναι μια πολυ ΤΙΜΙΑ επιλογη και σε καμμια περιπτωση δεν αξιζει το Royal Twins,που ουσιαστικα ειναι 200 μετρα πιο περα και χρεωνει 500 μπατ παραπανω τη βραδια...
Τα δωματια ειναι καινουρια και καθαρα,τα κοριτσια της ρεσεπτιον φιλικοτατα και εξυπηρετικοτατα...
Ειναι Joiners free βεβαια και δε μου ειπαν τιποτα οταν ανεβαζα 2 κοπελες επανω...Στα συν,οτι πριν δωσουν τη ταυτοτητα στη γκομενα για να φυγει,σε περνανε τηλεφωνο να ρωτησουν αν ολα ειναι ΟΚ..
Ειχα "θεα" το βουνο απο πισω και αυτο μου εδινε τη δυνατοτητα να κυκλοφορω ακομα και στο μπαλκονι "ανετα ντυμενος" και εγω και η γκομενα...Χωρια που δε το χτυπαγε ο ηλιος και εκτος που ηταν τα δωματια δροσερα,μπορουσες να αραξεις στη βεραντα και να πιεις το καφεδακι σου...
Το μονο "θεμα" ηταν η πιεση του νερου στο ντους,κατι με το οποιο εχω ενα σχετικο κολλημα...Δεν ηταν και οτι καλυτερο...Ασε που ωρες-ωρες,ο μικτης του ζεστου-κρυου μαλακιζοτανε...
Παντως αναμφισβητητα,το pattaya bay resort,συγκρινοντας τα υπερ και τα κατα,(σε αμεση συναρτηση βεβαια με τη ΤΙΜΗ),ειναι μακραν το πιο "value for money" ξενοδοχειο στη Πατταγια...Και θα το ξανατιμησω!!! ;)
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
μπραβο πιπι πολυ καλες οι πληροφοριες

εγω ημουν να μεινω fraser αλλα τελικα εμεινα lk metropole διπλα ειχε 7/11 και κατι υποπτα μπαρακια που εβρισκες κατι αστερακια καμια φορα.μεγαλα δωματια, επαιζες μπαλα μεσα κανονικοτατα suite οχι μουφα..με κανονικη κουζινα και  2 καναπεδες, φλατ τν και τα σχετικα. το μονο προβλημα ηταν η εξαερωση εχει μια μικρη μυρωδια οταν κατι μυριζει λιγο παλιο..μαλλον θα ηταν οι κουρτινες και οι καναπεδες γιατι ειχα παρει δωματιο καπνιστων να μπορω να κανω και ενα τσιγαρακι μετα το sex. :knockinb:

εχει μεινει κανεις στο fraser suites?το περασα απ εξω καθως πηγαινα walking..

 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Αν εννοείς το Fraser resort ναι έχω μείνει και είχα γράψει γι αυτό πέρυσι.
Κάνε ένα search και θα το βρείς.
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Μηπως ξερει κανεις ο Pagtao τι κανει?Εχει καιρο να γραψει στο site,εχω χασει και το κινητο του.Λειπουν απο το thread οι αφηγησεις του.Pagtao στειλε μυνημα,που εισαι?Αντε ερχεται ο καιρος για το ταξιδι............
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ναι ρε παιδιά, που είναι αυτή η ψυχή ...  :cheesy: ...  Pagtaooooo ? ...  :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μιλησαμε με τον pagtao τις προαλλες στο τηλ.
μια χαρα ειναι! απλα δεν πολυμπαινει στο site.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Το location πολυ καλο...Βεβαια σε αυτο παιζει ρολο το γεγονος πως μπορεις να κοψεις δρομο και να περασεις μεσα απο το εμπορικο κεντρο Avenue και σε 3 λεπτα να εισαι απο τη πορτα του ξενοδοχειου στη γωνια 2nd road και soi 13...Γιατι αν ηταν αν κανεις το γυρο "Κλαφτα Χαραλαμπε"...Μετα λοιπον με 10 λεπτα χαλαρο περπατημα εισαι στη πυλη της WS...
Εγω να φανταστεις δε χρησιμοποιησα ουτε μια φορα το δωρεαν τουκ τουκ του ξενοδοχειου...Μου αρεσε να περπαταω και να κοβω κινηση στη παραλια...Και στο γυρισμο,baht-bus που σε αφηνε μπροστα στο Avenue και σε 3 λεπτα ησουν στο δωματιο..
Διπλα σου εχει τα παντα,απο 7/11 μεχρι starbucks,coffe world,Mcdonalds και αλλα φαγηταδικα...
Πιστευω λοιπον πως ειναι μια πολυ ΤΙΜΙΑ επιλογη και σε καμμια περιπτωση δεν αξιζει το Royal Twins,που ουσιαστικα ειναι 200 μετρα πιο περα και χρεωνει 500 μπατ παραπανω τη βραδια...
Τα δωματια ειναι καινουρια και καθαρα,τα κοριτσια της ρεσεπτιον φιλικοτατα και εξυπηρετικοτατα...
Ειναι Joiners free βεβαια και δε μου ειπαν τιποτα οταν ανεβαζα 2 κοπελες επανω...Στα συν,οτι πριν δωσουν τη ταυτοτητα στη γκομενα για να φυγει,σε περνανε τηλεφωνο να ρωτησουν αν ολα ειναι ΟΚ..
Ειχα "θεα" το βουνο απο πισω και αυτο μου εδινε τη δυνατοτητα να κυκλοφορω ακομα και στο μπαλκονι "ανετα ντυμενος" και εγω και η γκομενα...Χωρια που δε το χτυπαγε ο ηλιος και εκτος που ηταν τα δωματια δροσερα,μπορουσες να αραξεις στη βεραντα και να πιεις το καφεδακι σου...
Το μονο "θεμα" ηταν η πιεση του νερου στο ντους,κατι με το οποιο εχω ενα σχετικο κολλημα...Δεν ηταν και οτι καλυτερο...Ασε που ωρες-ωρες,ο μικτης του ζεστου-κρυου μαλακιζοτανε...
Παντως αναμφισβητητα,το pattaya bay resort,συγκρινοντας τα υπερ και τα κατα,(σε αμεση συναρτηση βεβαια με τη ΤΙΜΗ),ειναι μακραν το πιο "value for money" ξενοδοχειο στη Πατταγια...Και θα το ξανατιμησω!!! ;)

pipinomaniac δηλαδη αγορινα προτείνεις και το bay resort και για short time? ελεγα να τιμησω το secrets που ειναι και κοντα σε ws αλλα φαινεται με την περιγραφη σου πιθανον να τιμησω το bay resort, βεβαια το secrets που το εχει προτεινει ο συναγωνιστης djzan και μου ειπε πως ειναι εξισου καλο ξενοδοχειο περαν του οτι τα βραδια μεχρι τις 3 ακουγεται καποιος θορυβος απο το bar.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
pipinomaniac δηλαδη αγορινα προτείνεις και το bay resort και για short time? ελεγα να τιμησω το secrets που ειναι και κοντα σε ws αλλα φαινεται με την περιγραφη σου πιθανον να τιμησω το bay resort, βεβαια το secrets που το εχει προτεινει ο συναγωνιστης djzan και μου ειπε πως ειναι εξισου καλο ξενοδοχειο περαν του οτι τα βραδια μεχρι τις 3 ακουγεται καποιος θορυβος απο το bar.

το secrets βολευει για short times γιατι ειναι στην ws.
αν ομως παιρνεις καθε βραδυ μονο μια για long time τοτε να πας στο bay resort.

ο θορυβος δεν ειναι τπτ. δεν ακουγετε πολυ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ποσα χρεωνει το secrets για τα short time?...Γιατι φετος τιμησα 2 φορες ενα "short time hotel" στη μεση περιπου της walking street,που με πηγε μια γκομενα και εδωσα 350 μπατ...Ηταν πολυ καθαρο,μικρα δωματια,αλλα με 32αρα flat TV και μπανιο με ντουζιερα...Ηταν ψιλοκρυμενο,αλλα πανω στη WS,ειχε μια μικρη εισοδο και ανεβαινες κατι σκαλες επανω...Στο τερμα της σκαλας αριστερα ηταν η ρεσεψιον που καθοταν μια κοπελα,πληρωνες και σου εδινε το κλειδι..Ουτε τα ταυτοτητες,ουτε ονοματα,ουτε τιποτα...Ξερει κανεις για πιο μιλαω?Γιατι δε κρατησα το ονομα του...
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
Γιατι φετος τιμησα 2 φορες ενα "short time hotel" στη μεση περιπου της walking street,που με πηγε μια γκομενα και εδωσα 350 μπατ...Ηταν πολυ καθαρο,μικρα δωματια,αλλα με 32αρα flat TV και μπανιο με ντουζιερα...Ηταν ψιλοκρυμενο,αλλα πανω στη WS,ειχε μια μικρη εισοδο και ανεβαινες κατι σκαλες επανω...Στο τερμα της σκαλας αριστερα ηταν η ρεσεψιον που καθοταν μια κοπελα,πληρωνες και σου εδινε το κλειδι..Ουτε τα ταυτοτητες,ουτε ονοματα,ουτε τιποτα...Ξερει κανεις για πιο μιλαω?Γιατι δε κρατησα το ονομα του...
μεγαλη μαγκια αυτο που λες ειδικα για τις απογευματινες ωρες που χρειαζεται ενα short για να συνελθεις και να μην κανεις ολη την αποσταση για το hotel.

ξερει κανεις τπτα?
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
...Στα συν,οτι πριν δωσουν τη ταυτοτητα στη γκομενα για να φυγει,σε περνανε τηλεφωνο να ρωτησουν αν ολα ειναι ΟΚ..

Στα συν επισης οτι οταν καποιος/α ερχοταν απροειδοποίητα να σε επισκεφτεί σου τηλεφωνουσαν αν θελεις να ανεβει στο δωματιο σου, στα συν επισης οτι η πορτα για το ασανσερ - σκαλες ανοιγει με την καρτα που σου δινουν και επισης οτι ολη μερα/νυχτα εχει προσωπικο κατι σαν φυλακες (ασφαλεια).
Τωρα για την αποσταση τι να πω ρε μορτες, εγω γερος ανθρωπος παενα 3 φορες στην WS με τα ποδαρια, εσεις νεοι λεβεντες και δεν αντεχετε 500 - 800 μετρα δρομο......  :grin: :grin: :grin:
Το καλυτερο νοικιαζεται μηχανακι(3 Ε την ημερα)και εχετε ανετα και sort και long και μακρυλονγκ time !!!!!!

Υ.Γ.1. Πιπι μαλλον ειχες δωματιο με ζυγο νουμερο....  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.2 Για Μαρτη ποιος ειναι για κατω, γιατι αφησαμε καποιους λογαρισμους .... απληρωτους???  :rockon: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν τρωγεσε Τσοπανε !!! :grin: :grin: :grin:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
:2funny: :2funny: :2funny: Μαλακα Τρες, πες στα πουτανακι να το ξεχασουν το 150- 200 -250 -300 .....  :2funny: :2funny: :2funny:  Κανονισε Μαρτη να παμε ...εκδρομη παρεα.... ερε γλεντια.

Λοιπον σας βρηκα δουλεια οσι θελετε να πατε κατω :

''Dan Thompson    21 Σεπτεμβρίου στις 2:00 μ.μ.  Απάντηση   • Αναφορά
The fantastic opportunity to work for Insomnia group in it's existing venue of Pattaya and it's new location in Bangkok has arisen for talented, experienced individuals with proven skills in the following areas:

sound engineer: Minimum requirement is to have experience (preferably qualified) working as a sound engineer, with knowledge of fixed installation audio tuning, sound reinforcement and sound system maintenance. Salary to be discussed, based on experience, please email including relevant cv. (please do not apply if you do not have experience of sound engineering)

Lighting programmer/operator:
Minimum requirement is for you to be an experienced lighting operator, with knowledge of DMX programming, preferably with experience of working in large scale venues, electrical knowledge is a distinct advantage. Experience of using analog or software based systems is acceptable, but must have knowledge of DMX programming. Salary is to be discussed, based on experience, please email including relevant cv. (please do not apply if you do not have experience of programming DMX)

Email a relevant CV giving experience and qualifications for the relevant position to: dan@clubinsomniagroup.com

Applications that do not meet the minimum requirement will not be considered or replied to.

This is truly an exceptional opportunity to work for an industry leader in Thailand, The Insomnia group values it's employees and fantastic terms are available for the right candidate.

You may not be suitable, but you may know someone who is!!

Looking forward to hearing from you.... ''


Dan Thompson    22 Σεπτεμβρίου στις 2:08 μ.μ.
For all inquiries into vacancy for Lighting programmer/operator: please email your details to:

insomniatechnics@gmail.com or call +66856500016

for sound engineer vacancy please email cv and details to:

dan@clubinsomniagroup.com

As stated previously, please only send details to the email addresses given. Please do not send me personal messages asking for random jobs. They will not be replied to.

ΟΡΜΑΤΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ποσα χρεωνει το secrets για τα short time?...Γιατι φετος τιμησα 2 φορες ενα "short time hotel" στη μεση περιπου της walking street,που με πηγε μια γκομενα και εδωσα 350 μπατ...Ηταν πολυ καθαρο,μικρα δωματια,αλλα με 32αρα flat TV και μπανιο με ντουζιερα...Ηταν ψιλοκρυμενο,αλλα πανω στη WS,ειχε μια μικρη εισοδο και ανεβαινες κατι σκαλες επανω...Στο τερμα της σκαλας αριστερα ηταν η ρεσεψιον που καθοταν μια κοπελα,πληρωνες και σου εδινε το κλειδι..Ουτε τα ταυτοτητες,ουτε ονοματα,ουτε τιποτα...Ξερει κανεις για πιο μιλαω?Γιατι δε κρατησα το ονομα του...

καταλαβα πιο λες. walking street guesthouse λεγεται. ειναι οντως για short time και πολλα ladyboys εκει πανε.
το secrets δεν νομιζω να δινει δωματιο για short time γιατι συνηθως ειναι full.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
καταλαβα πιο λες. walking street guesthouse λεγεται. ειναι οντως για short time και πολλα ladyboys εκει πανε.
το secrets δεν νομιζω να δινει δωματιο για short time γιατι συνηθως ειναι full.
Σωστοτατος...Αυτο ειναι...Μπηκα στο site του και ειδα φωτογραφιες του δωματιου... ;)
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom