Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (3 μέλη και 61 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ μα πολυ τιμια τιμη για αυτο που προσφερει,εκει που το προσφερει και μαλιστα οταν προκειται για την full season :think:

αν μενεις σε καποιο μακρινο ξενοδοχειο, ειναι καλο για short time.
και ο tony εχει short time δωματια σ'ενα soi στην walking street με 350bhat.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Με βλέπω Φλεβάρη να κατεβαίνω για 2-3 βδομάδες... Όποιος το σκεφτεται για τότε ας ενημερώσει...
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Στα συν επισης οτι οταν καποιος/α ερχοταν απροειδοποίητα να σε επισκεφτεί σου τηλεφωνουσαν αν θελεις να ανεβει στο δωματιο σου, στα συν επισης οτι η πορτα για το ασανσερ - σκαλες ανοιγει με την καρτα που σου δινουν και επισης οτι ολη μερα/νυχτα εχει προσωπικο κατι σαν φυλακες (ασφαλεια).
Τωρα για την αποσταση τι να πω ρε μορτες, εγω γερος ανθρωπος παενα 3 φορες στην WS με τα ποδαρια, εσεις νεοι λεβεντες και δεν αντεχετε 500 - 800 μετρα δρομο......  :grin: :grin: :grin:
Το καλυτερο νοικιαζεται μηχανακι(3 Ε την ημερα)και εχετε ανετα και sort και long και μακρυλονγκ time !!!!!!

Υ.Γ.1. Πιπι μαλλον ειχες δωματιο με ζυγο νουμερο....  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.2 Για Μαρτη ποιος ειναι για κατω, γιατι αφησαμε καποιους λογαρισμους .... απληρωτους???  :rockon: :rockon:
ναι...ναι...
γέρος άνθρωπος...
ξανάνιωσες εκεί, απ'ότι λένε οι κακιές γλώσες... :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας,φιλοι......εχει 2 ωρες που ειμαι σπιτι μου......ειμαι παρα πολυ κουρασμενος(συνολικα 26 ωρες ταξιδι απ'την ωρα που εφυγα με το ταξι απ'το Pattaya bay resort)
αλλα και αρκετα στεναχωρημενος...........

Οτι θελετε να σας απαντησω ειμαι στην διαθεση σας..........ετοιμαζω και αναλυτικο "οδοιπορικο" με τρελλες,αστειες αλλα και σοβαρες ιστοριες ππου της εζησα απο κοντα ΑΛΛΑ και το ΜΕΓΑΛΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΧΕΛΕΣ ΣΙΤΙ,ΦΙΛΛΙΠΙΝΕΣ(το οποιο ειναι αφιερωμενο στον φιλο μου τον Βαγγελη!!!!)
Λιγο υπομονη....

Αντε Καλα ταξιδια σ'ολους πανε αλλα και καλη επιστροφη σε οσους γυρνανε πισω
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Καλώς ήρθες φίλε, να είμαστε καλά και με λεφτά να πάμε και μαζί κάτω ...  ;) ... Στις Φιλιππίνες σε θέλω όμως ...  :grin: ... Τελικά πόσο ήταν η λυπητερή στο σύνολο στο PBR για το μήνα; ...  :huh: ... Με όλα μέσα, νερά, ρεύματα και οτιδήποτε άλλο; ...  :P
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Παιδια..επειδη διαβαζω απ'την 1692 σελιδα(εχω φτασει στην 1701),θελω να σας πω για το Pattaya bay resort
Οπως ειπε ο Ζαν(και το ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ!!!)ειναι το μονο ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΥΤΗ την στιγμη που μιλαμε που ειναι fully booked!!!!και υπαρχει και λιστα αναμονης
ειναι καλη περιπτωση για low season..........14900 τον μηνα(μονο η διαμονη) και πληρωσα αλλα 1700 σε ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ(Kαι το ειχα αρκετες μερες αναμενο το air-condition!!!)...Eπειδη εκλεισα μηνα το δωματιο καθαριζοταν 2 φορες την εβδομαδα(Δευτερα και Παρασκευη)και επισης εβαζε στο ψυγειο η καθαριστρια 4 μπουκαλακια νερο την εβδομαδα(2 την Δευτερα,2 την Παρασκευη....μεσα στην τιμη αυτο οχι εξτρα)

Οταν πηγα να ρωτησω για Φιλο μου σε ξενοδοχειο στο Soi Buakhao(kοντα στο Pattaya bay resort....βασικως στην γωνια Soi Buakhao 15[ετσι λεγεται η οδος που ειναι το Pattaya bay resort]me Soi Buakhao{τ'οποιο  Soi Buakhao απ'το  pattaya bay resort ηταν 5 λεπτα με τα ποδια!!)
Εκει στην γωνια εχει 2 hotel.........to ενα ειναι ολοκαινουργιο(μερικους μηνες που ανοιξε)και λεγεται Nature Hotel.......S'αυτο οταν ρωτησα για μηνα μου ειπανε 21000!!!!και χωρις να εχει τα comfort tou Pattaya bay resort
και διπλα ακριβως εχει το "μωβ" ηοτελ,το Dang Mueng Ing[αν θυμαμαι καλα] στο οποιο ζητοθσαν 18000 το μηνα!!!και παλι χωρις τις ανεσεις του resort

Και τελικα "κλεισαμε" στο Soleil de Siam(Diana Estate) sto Soi Buakhao με 11500(swimming pool room) τον μηνα,εξτρα ηλεκτρικο και νερο,με πισινα,με safebox στην ρεσεψιον(kλεινει 8 η ωρα το βραδυ).........ειχε και με 10500(δωματιο που δεν κοιταει την πισινα).
A!Ξεχασα..........η καθαριστρια ερχεται οποτε την φωναξεις εσυ και θα χρεωνεσαι 100 μπατ καθε φορα που θα καθαριζει το δωματιο....

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Φιλε Μυκονος,σ'ευχαριστω πρωτα απ'ολα για την υποστηριξη σου στο "γνωστο" θεμα με τις φωτο.....οπως και τον Ζαν.......οπως και ολα τα παιδια..........
χωρις να δω οτι εγραψες σου απαντω στο ερωτημα σου με το προηγουμενο μου ποστ

14900(διαμονη)+1700(Φως και νερο)=15600 συνολο
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Τίποτα φίλε, να'σαι καλά, σε εκτιμάω απεριόριστα χωρίς να έχουμε συναντηθεί καν ...  ;) ... Θα βρεθούμε όμως σύντομα, με το που θα φύγω από το νησί μέσα σε μια βδομάδα θα ανέβω Σαλόνικα να τα πούμε από κοντά ...  :cheesy: ... Ελπίζω να έρθει καο ο djzan να μου φέρει και τα σπόρια ...  :grin: ... Για πες για πετσέτες και σεντόνια; ...  :huh: ... Κι αυτά αλλαγή 2 φορές την εβδομάδα; ...  :rolleyes:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ειναι ο τουρκος που εχει τη disko tonys με τους ατελειωτους αμανεδες και τα πακιστανικα hits...αντε τουρκοταυλανδος για να μην τον αδικω

The son of a Thai General who learnt his "trade" in the US.

Tony's Biography

Now that you know a bit about Tony's business enterprises and this fabulous seaside resort of Pattaya, you are probably wondering just who is this Tony? Well, Tony ( Mr. Surapol Sanguanchartisorakrai ) was born in Bangkok, Thailand. Tony's Father, Lak Sanguanchartisorakrai was a Thai military General and while growing up, Tony traveled widely with his family. In his teens, he played music with one of the most popular bands in Thailand, “The Dynamics”. Then, upon finishing high school, his parents sent him abroad to the U.S.A for a college education.

While in the U.S.A., Tony spent nearly 20 years traveling and performing as the leader of a show band called "Tony and Friends". Tony and the band toured all over America. He eventually settled down in St. Petersburg, Florida, where he opened a very successful nightclub that he named after his band, calling it "Tony and Friends". It was a popular spot for locals and tourists for more than six years.

In 1998 an opportunity presented itself for Tony to return to his home, Thailand. As usual the hard working Tony immediately formed a business in Bangkok specializing in recording, producing and promoting musicians. Called "Tony and Friends Music Company" it books musicians for Hotel and Party functions all over Asia and the Middle East. "Tony and Friends Music Company" has grown into one of Asia’s leading talent agencies. Never one to sit still, Tony saw entertainment business opportunities in the beach resort city of Pattaya.

Moving to Pattaya has been a very rewarding experience for Tony, he has built a successful business and developed a strong community spirit. His concern for homeless animals has grown into a passion and he has opened, and financially supports an animal shelter at Plutaleung, the shelter provides medical attention to homeless animals and helps to place rescued animals in loving homes. If you see an animal in need in Pattaya, call Tony, he wants to help.

Tony's first business venture in Pattaya was to open one of the best and most exciting Nightclubs on the world famous Walking Street, “Tony's Entertainment Complex”. Tony and his band perform regularly in the nightclub, stop in for a beer play some pool, go bowling on the new lanes, listen to some great music and watch a spectacular show.

In 2004 Tony's personal interest in health and fitness lead him to build several amazing Fitness Centers in Pattaya.” Tony's Tennis Club and Fitness Center” “Tony’s gym”, combined with ” Tony’s Muay – Thai Academy”, “Japanese spa and Massage”, all on Pattaya's Third Road. “Tony’s Life Fitness Center” on soi 16, just off Walking street, is right in the heart of Pattaya.

There is a brand new complex opposite the Tennis club, “Tony’s Trade Center”, which combines shops, offices, luxury apartments, a whole floor given over to an extension of the gymnasium, a swimming pool with sun deck, covered, rooftop sports area and “Steak Lao”, a steakhouse restaurant run by “Keo Carabao” ( founding member of Thailands most famous band “Carabao”) . Next to the Trade Center there is the “Lido Motel” with “Pi – Rain” pub / nightclub and beyond that, a shopping mall with food court. In fact, this area of Third road could supply everything you need for the holiday of a lifetime and not even venture beyond the complexes !

Now you know almost everything about this hard working, community spirited musician and fitness buff named Tony. Everything that Tony does he tries to do the best that he can. He strives to give his customers a wonderful entertainment experience, health minded sports activities and comfortable, hip places to stay when visiting this most unique place by the Gulf of Thailand.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
... Τίποτα φίλε, να'σαι καλά, σε εκτιμάω απεριόριστα χωρίς να έχουμε συναντηθεί καν ...  ;) ... Θα βρεθούμε όμως σύντομα, με το που θα φύγω από το νησί μέσα σε μια βδομάδα θα ανέβω Σαλόνικα να τα πούμε από κοντά ...  :cheesy: ... Ελπίζω να έρθει καο ο djzan να μου φέρει και τα σπόρια ...  :grin: ... Για πες για πετσέτες και σεντόνια; ...  :huh: ... Κι αυτά αλλαγή 2 φορές την εβδομάδα; ...  :rolleyes:
Ναι.....
Αν και νομιζω οτι αν ηθελες και πιο νωρις δεν θα υπηρχε προβλημα......παντως αν κατσεις λιογτερο απο μηνα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στ'αλλαζουν

Θα χαρω πολυ να τα πουμε,Φιλε  μου........οταν με το καλο ερθεις στειλε μου μηνυμα και θα ερθω απ'το αεροδρομιο να σε παρω!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ναι.....
Αν και νομιζω οτι αν ηθελες και πιο νωρις δεν θα υπηρχε προβλημα......παντως αν κατσεις λιογτερο απο μηνα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στ'αλλαζουν

Θα χαρω πολυ να τα πουμε,Φιλε  μου........οταν με το καλο ερθεις στειλε μου μηνυμα και θα ερθω απ'το αεροδρομιο να σε παρω!!!

Ανοιξε και κανενα τηλέφωνο ρε πιθικομανήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ.(bg).
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παιδια μπανγκαλοους στο πουκετ αξιζει να κλεισει κανεις η καλυτερα στο ξενοδοχειο?37 και σημερα.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια μπανγκαλοους στο πουκετ αξιζει να κλεισει κανεις η καλυτερα στο ξενοδοχειο?37 και σημερα.

ξενοδοχείο δίπλα στη μπάνκλα για να φορτώνεις τα μωρά και σε 5 λέπτα να βρίσκεσαι πίσω για μπουμ μπουμ! (αυτά είναι υποκειμενικά ο καθένας με τις προτιμήσεις του...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom