Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και εχουμε αφησει τις γυναικες της ταυλανδης απο εξω
ποτεεεε, δεν τις αφηνουμε απεξω,
αυτες ειναι απο το "πατταγια σεκρετς". ειναι πριβε κλαμπ, για δυο φορες πηγα να μπω, αλλα δεν πηγα, το βρισκω μαλακια να κλειστεις σε ενα συγκεκριμενο κλαμπ, και να ψωνισεις υποχρεωτικα απο κει, ενω εξω γινεται τρελο νυφοπαζαρο :rockon:
 

Συνημμένα

  • DSCF1155.jpg
    DSCF1155.jpg
    70,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • DSCF1608.jpg
    DSCF1608.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • DSCF3271.jpg
    DSCF3271.jpg
    73,7 KB · Εμφανίσεις: 22

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
36
Like
1.566
Πόντοι
8.165
ποτεεεε, δεν τις αφηνουμε απεξω,
αυτες ειναι απο το "πατταγια σεκρετς". ειναι πριβε κλαμπ, για δυο φορες πηγα να μπω, αλλα δεν πηγα, το βρισκω μαλακια να κλειστεις σε ενα συγκεκριμενο κλαμπ, και να ψωνισεις υποχρεωτικα απο κει, ενω εξω γινεται τρελο νυφοπαζαρο :rockon:
Ρε Κώστα έχει ωραία πιπίνια το pattaya secrets. θα πάμε μαζί το νοέμβριο για ένα χαλαρωτικό τέστ ντράιβ. Πρέπει να διευρύνουμε τους ορίζοντες μας.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Εμενα μου ελεγε για ντισκο Μαλιν, μετάφερα στο ποστ Μαλίν, μου έλεγαν δεν υπαρχει τετοια ντισκο, ξαναρωταγα πως λεγεται, που έλεγε Μαλίν και τελικά είδα μονος οτι ηταν η Marine. Αρα το πως προφερεται από τους Ταυλανδούς μία λεξη εχει σημασια.

Κλασσικη ιδιαιτεροτητα της Ταυλανδικης γλωσσας αυτο. Το ρ πολυ σπανια προφερεται ρ, θα το ακουσεις πιο συχνα ως λ. Για παραδειγμα λενε "don't wolly" αντι για "don't worry" η "vely" αντι για "very"  :2funny:.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε Κυκλαδες την Ιταλια τη γνωριζουν πολυ περισσοτερο λογω της κουζινας. Ιταλικα εστιατορια υπαρχουν σε ολες τις μεγαλες πολεις (μονο η Μπανγκοκ εχει καμια 200ρια). Ποσα Ελληνικα υπαρχουν ομως?  Ενδιαφερεσαι?  :2funny:
μου φαίνεται 2 bbk και 1  Phuket
 

Συνημμένα

  • Bazi to soutien89 (84).jpg
    Bazi to soutien89 (84).jpg
    388,2 KB · Εμφανίσεις: 33

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
μου φαίνεται 2 bbk και 1  Phuket
οπως τα λες ακριβως, δηλαδη παπαριες...ερημια φιλε. Διανυουμε δεκαδες χιλιομετρα για να φαμε ενα γα..ενο μουσσακα. Σκεφτομαι και Ελληνικο να ανοιξουμε μονο εμεις θα τρωμε, οι Ταυλανδοι δεν προκειται να τα αγγιξουν. Αντε και κανας μεθυσμενος τουριστας  :2funny:.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κωστα η πρωτη φωτο ειναι καυλα...
Την εβαλα wallpaper στο Pocket pc...!!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καλησπέρα στους συναγωνιστές απο το phuket. μια μέρα στην thailand και έχω πάθει τρελλή ζημιά... και η αλήθεια είναι ότι οι εντυπώσεις μου δεν είναι όλες θετικές...  :-  :huh:
τέσπα,φεύγω για μασαζάκι τώρα, αργότερα αν προλάβω θα ξαναγράψω.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
στο λεει ανθρωπος που δινει βαση στο υψος
Ο σύντροφος ΚώσταςF16, είναι σαν τον Καλούση (τον περίφημο δικαστή με τη μεζούρα από το παραδικαστικό κύκλωμα), αλλά από την ανάποδη. Κρατάει μεζούρα και όσες είναι πάνω από 1,50 κόβονται.  :grin:
 

Male37

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
3
Πόντοι
0
Φιλε rokoss ποια ειναι τα αρνητικά;
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
ΚωσταF πες μας τι σημαινει Pattaya Sectres και κλειστο Club?? ποια η διαφορα του από τα άλλα Go Go?
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Στην Κίνα, Honk Kong & Taiwan ξεχάστε το Greece, δεν το καταλαβαίνει κανένας!

Καταλαβαίνουν μόνο το Chee-la (προφέρεται σιιί-λα) και φυσικά μόνο το European Champions (μεγάλη ενασχόληση με το ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο), από Ολυμπιακούς Αγώνες άστα να πάνε... άσχετοι...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Φιλε rokoss ποια ειναι τα αρνητικά;
δεν εχει δεκα καβλια να τις γαμαει δεκα δεκα  :2funny: :2funny:
κι εγω πρωτο βραδυ δεν ηξερα να "παιζω" και νευριαζα, πηρα απο την παραλια..
μετα ομως ;)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο συντροφος μιμικος που ειναι στην πατταγια βρηκε την noy, δεν του ειχα δωσει τηλεφωνο της, την θυμοταν απο τις φωτο. δεν νομιζω να μου την γαμησει :headbang:, αν το κανει ας την προσεξει λιγο παραπανω, σχηματισε καλη εντυπωση για τους γκλικς, μη την χαλασει τωρα ο μιμικος
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΚωσταF πες μας τι σημαινει Pattaya Sectres και κλειστο Club?? ποια η διαφορα του από τα άλλα Go Go?
δεν πηγα αλλα μαλλον ειναι σαν το hell και eden, δωματια ντισκο και γυναικες που διαλεγεις, χαζομαρα νομιζω ,και οι γυναικες μετριες, στην πατταγια να κλειστεις σε ενα ξενοδ. μαλακια ειναι.
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Κανονικά η λέξη Ελλάδα στα Ταυλανδέζικα γράφεται  กรีก  και προφέρεται  γκριίκ (ή συνηθέστερα γκλιίκ ).
Άλλωστε αυτοί δεν χρησιμοποιούν το σίγμα ως τελικό σύμφωνο. Καταχρηστικά βέβαια μπορούμε να την δούμε γραμμένη και ως กรีซ ή ως  กรีส
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Κανονικά η λέξη Ελλάδα στα Ταυλανδέζικα γράφεται  กรีก  και προφέρεται  γκριίκ (ή συνηθέστερα γκλιίκ ).
Άλλωστε αυτοί δεν χρησιμοποιούν το σίγμα ως τελικό σύμφωνο. Καταχρηστικά βέβαια μπορούμε να την δούμε γραμμένη και ως กรีซ ή ως  กรีส

Φιλε Κριτων επετρεψε μου να κανω μερικες διευκρινησεις/διορθωσεις σε αυτα που ειπες. กรีก (=γκρικ) δε σημαινει Ελλαδα παρολο που μερικοι Ταυλανδοι που δεν ξερουν, λανθασμενα λενε γκρικ εννοωντας τη χωρα Ελλαδα. Το σωστο ειναι

้่คน กรีก (προφερεται ως "κον γκριικ") ειναι ο Ελληνας
ประเทส กรีซ (προφερεται ως "πρατέετ γκριις") ειναι η χωρα Ελλαδα.

Μερικοι Ταυλανδοι λανθασμενα λενε πρατέετ γκρικ για τη χωρα Ελλαδα αλλα δε θα το ακουσεις ποτε ετσι στην τηλεοραση η απο καποιον που ξερει η σε βιβλιο/λεξικο. Το σωστο για τη χωρα Ελλαδα ειναι "πρατέετ γκρις" και ετσι να το λετε για να το μαθαινουν και οι λιγοι Ταυλανδοι που ακομα το μπερδευουν.

Σε αυτο που ειπες οτι το σιγμα δεν το χρησιμοποιουν ως τελικο συμφωνο εχεις δικιο αλλα το γραμμα ซ ειναι ειδικο σιγμα (εξαιρεση) και προφερεται κανονικα ως σιγμα στο τελος  ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ο συντροφος μιμικος που ειναι στην πατταγια βρηκε την noy, δεν του ειχα δωσει τηλεφωνο της, την θυμοταν απο τις φωτο. δεν νομιζω να μου την γαμησει :headbang:, αν το κανει ας την προσεξει λιγο παραπανω, σχηματισε καλη εντυπωση για τους γκλικς, μη την χαλασει τωρα ο μιμικος

ξετρελαθκε οταν τη βρηκα και της ειπα οτι τη λενε NOY και ειμαι φιλος του κωστα απο ελλαδα, δεν την πηδηξα αν και για να ειμαι ειλικρινης δεν ερχοταν με τιποτα μαζι μου επειδη ειμαι φιλος του κωστα, σου την τσεκαρισα για παρτη σου, καθησαμε περιπου 2 ωρες μαζι να μιλησουμε, της εβαλα χερι που πηγε στο ναο με το στρνγκ απ εξω και μου ειπε το ξερω απλα δεν ειχαμε χρονο να παει να αλλαξει. μου λεει απο που τα ξερεις ολα αυτα, και της ειπα οτι ο φιλος μου ο κωστας μου ειπε πολλα για σενα, που να της εξηγησεις τωρα οτι μας εχει πει δημοσια τι ωραια τσιμπουκια κανει και τα σχετικα...

λοιπον τωρα εγω σημερα ειχα μια κοπελα απο chiang με αρκετα λευκη και ψηλη με ευρωπαικο σωμα, οπως μου αρεσει περισοτερο, καναμε αρκετο boom boom αλλα οι αντοχες της δεν ηταν για παραπανω απο 1,5 ωρα.

ο rokoss θα εχει πηξει εκει κατω, δε θα ξερει τι να πρωτοκανει.

sabaideekap αγαπητοι συντροφοι και θα σας εχω ενημερους.
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Mια καλή ιδέα δροσερής απόδρασης για κάποιον που βρίσκεται στην Πατάγια είναι η παραλία Σαμαέ στο νησάκι Κο Λάαν. Ο πιο άνετος και γρήγορος τρόπος να πάει κανείς είναι η πριβέ μετακίνηση με κρις-κραφτ. Το κόστος πηγαινέλα ανέρχεται σε 1500Β. Αν το μοιραστούν δύο άτομα είναι ανεκτό. Η αναχώρηση γίνεται από την παραλία της Πατάγια δεξιά της παλιάς αποβάθρας. Σε σύντομο χρόνο το σκάφος προσεγγίζει το νησί, όμως η παραλία που σε αποβιβάζει δεν είναι και η ιδανικότερη λόγω συνωστισμού. Κατευθύνεσαι λοιπόν προς το δεξιό της άκρο, όπως την αντικρίζεις. Από εκεί ξεκινάει δρόμος που οδηγεί σε άλλες πιο ήσυχες με καλύτερη την Σαμαέ. Με μηχανάκι(50Β) και αφού περάσεις ανηφόρες (εδώ συνιστάται στάση για απόλαυση της πανοραμικής θέας) και κατηφόρες καταλήγεις σε μια όμορφη οργανωμένη πλαζ.
  Προτιμώ πρωινή αναχώρηση πριν τις 9. Δεν υπάρχει ανάγκη πάντα να στερούμαι τον ύπνο
τις μεταμεσονύκτιες ώρες. Αν έχω βρεί την κατάλληλη ή τις κατάλληλες (στην ''αμαρτωλή'' πόλη βρισκόμαστε και τα threesome είναι υπόθεση ρουτίνας και συνάμα οικονομικά) μπορώ να πηδάω όλες τις υπόλοιπες ώρες ακόμα και μέσα στη θάλασσα που απλώνεται μπροστά στη ήσυχη παραλία. Ενα ακόμη πλεονέκτημα της έγκαιρης προσέλευσης είναι οτι πρωί-πρωί έχουμε το φαινόμενο της πλημμυρίδας που καθιστά την παραλία ελκυστικότερη.
  Νωρίς ερχόμαστε, νωρίς φεύγουμε για να αποφύγουμε τα πλήθη των άλλων τουριστών. Πριν την 1 το μεσημέρι έχουμε πάρει το δρόμο της επιστροφής. Με μηχανάκι πίσω στην κεντρική παραλία του Κο Λάαν και με το ταχύπλοο που μας περιμένει στην Πατάγια.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
της εβαλα χερι που πηγε στο ναο με το στρνγκ απ εξω και μου ειπε το ξερω απλα δεν ειχαμε χρονο να παει να αλλαξει.
οντως δεν ειχαμε χρονο γιατι θα εκλεινε, το θυμαμαι καλα. ειχα αργησει να χυσω εκεινο το μεσημερι.
:rockon:τελικα το επιπεδο του σαιτ ειναι υψηλο, εγω δεν πηδηξα την ταβαν του zaichik, ο μιμικος δεν καταφερε την noy, καλα τα παμε στα ξενα..
αν και του αρεσε του μπαγασα, τι φορουσε μιμικο? καλογρια ηταν ντυμενη?
τωρα ο ροκος τι κανει, ο θεος να βαλει το χερι του, βρηκε το δρομο του, η ακομα?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
μου λεει απο που τα ξερεις ολα αυτα, και της ειπα οτι ο φιλος μου ο κωστας μου ειπε πολλα για σενα, που να της εξηγησεις τωρα οτι μας εχει πει δημοσια τι ωραια τσιμπουκια κανει και τα σχετικα...

Δε χρειαζεται να εξηγησεις τιποτα. Απλως δωσε της το λινκ στα και θα καταλαβει μολις δει τις φωτογραφιες της  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom