Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
VON αυριο θα κατεβω στο μεγαλο λιμανι, θα τα πουμε μαλλον, βραδακι
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
με τα βεβαιότητος σου προτείνω να αλλάξεις  τις κύριες που σε συνοδεύουν...!
φυσικά να μελετήσεις και τα κριτήρια  που τις επιλεγείς !
το αναφέρω με βάση τα δικά σού λεγόμενα

επί τις ευκαιρία,απορώ ?είναι τόσο δύσκολο να γνωρίσει ένας άνθρωπος μια εξαιρετική κηρία και καλλονή ?
είναι τόσο δύσκολο να έχει και μυαλό μέσα στο κεφάλι τις ?φυσικά όταν κάνει μια καλή επιλογή είναι υπευθύνως για αυτό που διάλεξε  ;)
φυσικά όταν χειροδικείς παύεις να είναι άνδρας αλλά άνανδρος ....άνδρας  :thumbsup:

Άλλο ένα δείγμα του γιατί οι ελεεινίδες κατάντησαν εκεί που κατάντησαν.
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Να ρωτήσω κάτι ασχετο?
Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις τιμές την περίοδο Χριστουγέννων-Πρωτοχρονιάς? επειδη έσκασε πρόταση στην παρέα απο αλλον 1 φίλο που δεν μπορει να πάρει μεγάλη αδεια Οκτώβρη!!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
Να ρωτήσω κάτι ασχετο?
Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις τιμές την περίοδο Χριστουγέννων-Πρωτοχρονιάς? επειδη έσκασε πρόταση στην παρέα απο αλλον 1 φίλο που δεν μπορει να πάρει μεγάλη αδεια Οκτώβρη!!
ε μην περιμενεις και εκπτωσεις θα ειναι λιγο τσουχτερα κυριως τα εισητηρια
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
φ16
τον νοεμβριο βλεπω να πεφτουν τα τσιμεντα για το ισογειο
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα
βλεπεις εγω βγαινω με σοβαρες γυναικες μακριες φουστες κτλ
δεν εκανες σχολιο και ανυσηχησα  λολ

 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
δηλαδη εγω ημουν υπευθυνος για την εμφανιση και τη συμπεριφορα της noy ? αιντεεεε, αν το λες σοβαρα εχουμε ξεφυγει τελειως.
οσον αφορα  τις πραξεις της δεν τις θυμαμαι και καλα, εχω πει ομως για τις πιπες της που δεν θα τις ξεχασω ποτε.
:rockon: :rockon:
Υ.Γ.  ειχα πολλα να πω ακομα για τη noy αλλα με το τσουναμι που σηκωθηκε στο θρεντ μου εφυγαν απο το μυαλο οι αναμνησεις,
Κωστα,φιλε μου,μην μας το κανεις αυτο.Οι αναμνησεις σου και ο τροπος που τις περιγραφεις ειναι κατι το μοναδικο,συνεχισε το.Τωρα αυτες οι αντιπαραθεσεις μπορει να εχουν ξεφυγει λιγο απο το νοημα υπαρξης του θρεντ αλλα χρειαζονται που και που,ετσι για να ξυπνανε τα αιματα...που ξερεις μπορει να μας βγουν σε καλο..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Συμφωνώ, αν δεν ήταν αυτές οι αναμνήσεις το thread δε θα είχε κανένα ενδιαφέρον.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Ενδιαφερον θα ειχε,απλα δεν θα ειχε αυτο το πικαντικο...που το κανει μοναδικο...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Να ρωτήσω κάτι ασχετο?
Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις τιμές την περίοδο Χριστουγέννων-Πρωτοχρονιάς? επειδη έσκασε πρόταση στην παρέα απο αλλον 1 φίλο που δεν μπορει να πάρει μεγάλη αδεια Οκτώβρη!!
Το μεγαλο προβλημα ειναι οχι τοσο τα εισιτηρια,αλλα οι τιμες των δωματιων τη παραμονη και ανημερα τα Χριστουγεννα και τη Πρωτοχρονια..
Για να σου δωσω ενα παραδειγμα,το ξενοδοχειο που σκεφτομαι να μεινω,απο τον Ιουνιο και μεχρι 31 Οκτωβριου (low season),οι τιμες που λεει στο σαιτ ειναι 1100 μπατ τη μερα.Απο 1 Νοεμβριου πηγαινει στα 2000 Μπατ και ειδικα για τις δυο μερες παραμονη και ανημερα Χριστουγεννα χρεωνει 3100 και για πρωτοχρονια 4200 μπατ...
Δε ξερω βεβαια τι χρεωσεις θα κανει αν κλεισεις ενα 15ημερο ας πουμε και οι μερες αυτες ειναι μεσα...η Αν κλεισεις πακετο απο Τουριστικο γραφειο..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
παταγια !!!!!
αγαπητοι μου, πρωτη μερα στην παταγια, ο καιρος συνεφιασμενος και οι γυναικες αρκετα σεξυ απο νωρις !!!!
οι μοντ θα εχουν πολυ δουλεια αυτη τη φορα με τη μετατροπη των greeklish !!!!
παω σιγα σιγα να ξεκινησω τον πρωτο μαραθωνιο !!!
παω να λοκαρω το στοχο !!!
χθες το βραδυ στο αεροπλανο μεγαλο παρτυ με ελληνες. πως δεν μας πεταξαν απ εξω δεν το εχω καταλαβει ακομη.
ο συντροφος tasaef ηταν στην ιδια πτηση αλλα δεν με βρηκε.
sabaideekap συντροφοι
θα μιλησουμε αυριο !!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Καλα “βαφτησια” mimiko...θα τα πουμε από κοντα σε μια βδομαδα!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παταγια !!!!!
παω να λοκαρω το στοχο !!!
κανονισε να πειραξεις δικους μου στοχους, και τα λεμε, οι κοντυτερες πατταγιανες ειναι δικες μου, μακρια.
ο ροκος αραγε θα πηρε το βαπτισμα του πυρος?
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν κάνω λάθος αλλά νομίζω ότι εμείς οι Έλληνες είμαστε σε γενικές γραμμές "συμπαθείς" στους Ασιάτες αλλά και σε άλλους λαούς που μας λένε Yunan, λέξη που προέρχεται από το Ίωνες! Ίσως λοιπόν το μίσος για τους ξένους μετριάζεται όταν μάθουν ότι είσαι από την Ελλάδα.
Δύσκολα συγκρίνεις και τον πιο δύστροπο Έλληνα με τους Άγλλους, Γερμανούς, Αυστραλούς και Αμερικάνους τουρίστες για παράδειγμα - μιλάω φυσικά για τους νέους ή σχεδόν νέους και όχι για τους μεσήλικες που ταξιδεύουν για παραθερισμό.

Υ.Γ. "String-friendly" μοναστήρι!?  :2funny: 04Fantomas05 έδωσες ρέστα πάλι. Τι λες εσύ για τα παραπάνω?
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Παρεμπιπτόντως μια που ανέφερα τους Άγγλους τουρίστες, πάρτε από έρευνα του BBC :

Η Ινδία, η Ταϊλάνδη και η Αυστραλία εμφανίζονται στις κορυφαίες 10 χώρες όπου ζητείται προξενική βοήθεια παρότι δεν είναι μεταξύ των δημοφιλέστερων προορισμών. "Αυτό θα μπορούσε να συμβαίνει επειδή ενώ οι Βρετανοί γίνονται πιό τολμηροί, δεν παίρνουν τις απαραίτητες προφυλάξεις", δήλωσε ο....

Ωστόσο :

Η Ελλάδα είχε τις περισσότερες περιπτώσεις βιασμού (48) και τον υψηλότερο αριθμό Βρετανών που νοσηλεύθηκαν (955)


Δεν λένε βέβαια ότι τα καθήκια τους καταλήγουν στα νοσοκομεία επειδή πλακώνονται μεταξύ τους, ούτε αν οι μεθυσμένες αγγλιδούλες βιάζονται από σωβρακοποιημένα πατριωτάκια τους.

Διαβάστε όλο το άρθρο του BBC εδώ :


Και ένα παλιό αλλά καλό :

Πώς βγάζουν οι Άγγλοι το προφυλακτικό?



 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
κουνάνε τον κώλο τους να πέσει...... :cheesy:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν κάνω λάθος αλλά νομίζω ότι εμείς οι Έλληνες είμαστε σε γενικές γραμμές "συμπαθείς" στους Ασιάτες αλλά και σε άλλους λαούς που μας λένε Yunan, λέξη που προέρχεται από το Ίωνες! Ίσως λοιπόν το μίσος για τους ξένους μετριάζεται όταν μάθουν ότι είσαι από την Ελλάδα.
Το θέμα σύντροφε δεν είναι αν είμαστε συμπαθείς ως λαός στους ασιάτες, αλλά αν μας ξέρουν σαν χώρα.!! :dancing:
Που δεν μας ξέρουν οι περισσότεροι. Μόνο από τους ολυμπιακούς αγώνες κάποιοι ταϋλανδοί ξέρουν τη χώρα μας (μιλώ πάντα για τον απλό λαό και όχι φυσικά για τους πολύ μορφωμένους) και από το euro 2004. Για αυτούς είμαστε farang.
Και την ελλάδα στην ασία δεν την ξέρουν ως Yunan ή yunanistan (έτσι μας καλούν οι τούρκοι και οι άραβες) άλλα με άλλες ονομασίαες. Στα ταύλανδέζικα για παράδειγμα η ελλάδα λέγεται ghe'-ta (γράφεται กรีซ), στα γιαπωνέζικα Ki-ri-hi-ja κτλ κτλ.
Καλύτερα Greece λοιπόν και όποιος καταλάβει, κατάλαβε. :2funny:
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Φοβάμαι ότι η όποια συμπάθεια αυτών των λαών με ιστορία, οφείλεται στο γεγονός ότι μας γνωρίζουν ως ιστορία, δηλαδή σαν αρχαίους Έλληνες.

Απάντηση στο κουίζ :
- Κλάνοντας! (καλή προσπάθεια Τάλω  :))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom