Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
1. Αγαπητοί φίλοι έχετε απόλυτο δίκιο... Πριν στείλουμε  κάποιο μήνυμα απο δώ και στο εξής θα το στέλνουμε σε μιά επιτροπή φιλολόγων για "έγκριση"...

2. Προσωπικά δεν έχο ούτε πρόθεση, αλλά ούτε και διάθεση τόσο να πατάξω κανέναν , αλλά ούτε και να ακούω "χριστομάθειες",

3. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η φράση "σε όποιον αρέσει" σε ενόχλησε
π.χ. Αν εγγραφώ σε έναν ιστότοπο για την ιστιοπλοϊα δεν είναι ιδιαίτερα λογικό να  να γράφω μυνήματα του στύλ.. "Δεν πρέπει να κάνετε ιστιοπλοϊα".. "μπορεί να πνιγήτε..." μπορεί να σας κάψει ο ήλιος"... μπορεί να πέσετε στην θάλασσα και να σας φάει ο κάρχας".. "καλύτερα να ασχοληθείτε με σκάκι ή γκόλφ"...

"έγκριση" - "χριστομάθειες" - "σε όποιον αρέσει" - "Δεν πρέπει να κάνετε ...κάθισα και διάβασα μερικές σελίδες ....ποιος έγραψε "Δεν πρέπει"?????????
:think: :think: :think:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Στην τελικη αυτο που εκανε το ποτηρι να ξεχειλησει ηταν το ξεκωλο με φοντο το νεο. Ο λογος ειναι απλος. Στελνει ΛΑΘΟΣ μυνηματα στους νεωτερους και αυτο ειναι απαραδεκτο. 
....... Αναγκαστικα μπαινουμε σε θεματα κουλτουρας, του τι επιτρεπεται και του τι ειναι απαραδεκτο. Εμεις πρεπει να εχουμε τη ωριμοτητα να διακρινουμε που παμε με το ξεκωλο και που δεν παμε. Εχουμε τονισει επανειλλημενα οτι στην Ταυλανδικη κουλτουρα απαγορευονται οι απευθειας συγκρουσεις λογω της σημασιας του face στην τοπικη κοινωνια. Αυτο σημαινει οτι ποτε Ταυλανδος δε θα γυρισει να σου πει καταμουτρα οτι αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο. Δε θα σου το δειξει καν εκτος κι αν εσυ εχεις την εμπειρια να διαβασεις κατω απο τα χαμογελα τους.
Μπορουμε ολοι να ειμαστε τουριστες (σεξοτουριστες και μη) αλλα δεν υπαρχει λογος να προκαλουμε. Οι συμπεριφορες μας, γινονται μπουμερανγκ και καποια στιγμη ισως το μετανοιωσετε που δεν ησαστε λιγο πιο προσεκτικοι, ποσο μαλλον αν στο μελλον μερικοι αποκτησετε και πιο στενη επαφη με τη χωρα.
Τώρα μάλιστα, βρήκαμε την άκρη.
Σύντροφοι ο σ. Φαντομάς με το παραπάνω πόστ του, θέλει ουσιασικά να προστατεύσει, αυτούς που τυχόν θα πάρουν λάθος μηνύματα και θα ακολουθήσουν παρόμοιες τακτικές, από κάποιες τυχόν ανεπιθύμητες σε βάρος τους ενέργειες. Έχω τονίσει επανειλλημένα ότι η Ταϋλάνδη θυμίζει την Ελλάδα του 1970. Πόσοι από σας δεν έχουν επισκευτεί μοναστήρια που υποχρέωναν τις γυναίκες να φορούν κάτι μακριές μάυρες ρόμπες πάνω από τα μίνι ή τα πανταλόνια (παρόμοιο φαινόμενο συνάντησα και στο Μπαλί). Καλώς ή κακώς οι ναοί είναι τόποι ιεροί και ο βουδισμός είναι ένα από τα δύο θέματα ταμπού της χώρας (το άλλο είναι η βασιλεία) και οφείλουμε να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί στα θέματα αυτά. Και εγώ άθεος είμαι, πλήν  όμως σέβομαι τις θρησκευτικές πεποιθήσεις των εντοπίων και γι' αυτό το λόγο πάντα φροντίζω να μην προκαλώ. Έτσι δεν μπαίνω με σορτσάκια και ανυπόδητος στους ναούς, δεν κάνω γυμνισμό στα νησάκια, δεν αγγίζω χαριτωμένα κεφαλάκια (ακόμα και αν κάνουν αυτό που αντιλαμβάνεστε) κλπ .
Ο χαρακτήρας και η κουλτούρα των ασιατών είναι ιδιαίτερος και παντελώς έξω από τις ευρωπαίκές συνήθειες και καλό είναι να είμαστε πίο προσεκτικοί σε κάποιες ενέργειές μας , που μπορεί να αποβούν σε βάρος μας.
Τώρα η μικρή τι ήθελε με το στριγκ στο ναό ? Και σ΄αυτό απάντησε ο σύντροφος. Λόγω ενασχόλησής της με το "άθλημα" και ούσα στο περιθώριο της ταϋλανδέζικης κοινωνίας , απλά τα γράφει στα @@@ της και αδιαφορεί για τις συνέπειες.
Σε ένα πράγμα θα ψιλο-διαφοροποιηθώ από το φαντομά. Μιλάμε για την παττάγια, την πιό αλλοτριωμένη πόλη της χώρας, οπότε θεωρώ αρκετά πιθανό ακόμα και οι μοναχοί να είναι πιό ανεκτικοί σ΄αυτά τα θέματα, μετά από όσα έχουν δεί τα μάτια τους.
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εγω προσωπικα ειμαι ενας διεστραμενος πορνογερος...
Αλλα δε θα εκανα ποτε 10 ωρες ταξιδι μονο και μονο για να γαμησω...Θελω να δω και να γνωρισω και αλλα πραγματα στη χωρα αυτη..
Αλλωστε δεν εχω κολλημα με τις ασιατισες..Πηδαω ολες τις φυλες των Ιουδαιων..Δεν ειμαι ρατσιστης..(Αν και δε πολυγουσταρω τις μαυρες απο τη Καυλαματα)!!
Σωστός
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Και στην τελικη να πουμε και την αληθεια,μπορει αυτο το thread να αφορα τον σεξοτουρισμο,αλλα μην ξεχναμε οτι οταν μιλαμε για μια σεξοεπισκεψη σε μια αλλη χωρα θα πρεπει να γνωριζουμε και τα βασικα για την κουλτουρα αυτης της χωρας.
Έχεις δίκαιο σύντροφε έτσι πρέπει να είναι τα πράγματα.
Προς Johnxxx, όλα καλά σύντροφε, χρήσιμα και ενδιαφέροντα αυτά που ποστάρεις, αλλά γιατί επιμένεις να κάνεις copy - paste και γιατί θεωρείς ότι όλοι είμαστε δίγλωσσοι? Δεν σε αποτρέπω να ποστάρεις, το αντίθετο μάλιστα, απλά το καλύτερο θάτανε μια περίληψη του θέματος στα ελληνικά και από εκεί και πέρα μια απλή παράθεση του σχετικού λινκ .
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Τώρα η μικρή τι ήθελε με το στριγκ στο ναό ? Και σ΄αυτό απάντησε ο σύντροφος. Λόγω ενασχόλησής της με το "άθλημα" και ούσα στο περιθώριο της ταϋλανδέζικης κοινωνίας , απλά τα γράφει στα @@@ της και αδιαφορεί για τις συνέπειες.
πιστευετε οτι εντυσα ξεκωλο την ταυλανδεζα και την πηγα για προσκυνημα?
σας πληροφορω οτι δικια της ιδεα ηταν να προσκυνησει και απλα την ακολουθησα, θα μπορουσε ανετα να αλλαξει πριν αφου το δωματιο της ηταν ακριβως 200 μετρα πιο  διπλα, αυτη ειναι βουδιστρια και θα επρεπε να ξερει τι κανει, εγω γιατι προσβαλω, και ναι οσες προσκυνουσαν μεσα και ηταν ολες γυναικες οπως ηταν γονατιστες με τα παντελονια που φοραγαν ηταν εξω τα στριγκακια, παλι φταιω εγω ? και οι φωτο γιατι πειραξαν τον φαντομα, ενας ναος ειναι παντα αξιοθεατο για φωτογραφιση σε ολο τον κοσμο. και οι μπαροβιες δεν προσευχονται δηλαδη, υπαρχει καιαδας στην ταυλανδη?  οσες θυμαμαι φορανε το κορδονακι στον καρπο που σημαινει οτι προσευχηθηκαν.
νομιζω εχει παραμαλακιστει το θεμα με τους "ηθικους".
εμενα με κουρασε.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Cool my friend. Δεν νομίζω ότι ο φαντομάς λέει αυτό το πράγμα. Εξάλλου είπαμε άλλο Παττάγια άλλο η υπόλοιπ χώρα. Συνέχισε το έργο σου.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
36
Like
1.566
Πόντοι
8.165
πιστευετε οτι εντυσα ξεκωλο την ταυλανδεζα και την πηγα για προσκυνημα?
σας πληροφορω οτι δικια της ιδεα ηταν να προσκυνησει και απλα την ακολουθησα, θα μπορουσε ανετα να αλλαξει πριν αφου το δωματιο της ηταν ακριβως 200 μετρα πιο  διπλα, αυτη ειναι βουδιστρια και θα επρεπε να ξερει τι κανει, εγω γιατι προσβαλω, και ναι οσες προσκυνουσαν μεσα και ηταν ολες γυναικες οπως ηταν γονατιστες με τα παντελονια που φοραγαν ηταν εξω τα στριγκακια, παλι φταιω εγω ? και οι φωτο γιατι πειραξαν τον φαντομα, ενας ναος ειναι παντα αξιοθεατο για φωτογραφιση σε ολο τον κοσμο. και οι μπαροβιες δεν προσευχονται δηλαδη, υπαρχει καιαδας στην ταυλανδη?  οσες θυμαμαι φορανε το κορδονακι στον καρπο που σημαινει οτι προσευχηθηκαν.
νομιζω εχει παραμαλακιστει το θεμα με τους "ηθικους".
εμενα με κουρασε.
Συμφωνώ απόλυτα Κώστα. Είπαμε να πούμε δυο-τρία πράγματα για Ταυλάνδη και ταυλανδέζες και τελικά η συζήτηση ξέφυγε τελείως του θέματος. Το κουράσαμε πολύ μα πάρα πολύ.
 

Επισκέπτης
Παίδες πήγε ένας φίλος μου και μού είπε κάτι πολύ τραβηγμένο! Είπε πως επειδή είναι ψηλός κάνανε ουρά τα γκομενάκια απο πίσω του γιατί λέει πως το πολύ το ύψος εκεί θεωρείτε πολύ καλή τύχη! Ξέρει κανείς επ΄αυτου? Αν είναι έτσι να πάω και εγώ που είμαι 2.03!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
φυσικο ηταν μετα απο τοσες σελιδες να γραφτει και κατι παραπανω απο τα συνιθισμενα

βον μακουλη μας μου αρεσε το   συνεχισε το εργο σου.Ειναι ακομα στα θεμελια ο φ16  λολ

εφυγε ο ροκος και εν προλαβα να του βαλω τη κινεζοσιγκαπουρεζα
 

Συνημμένα

  • kineza.jpg
    kineza.jpg
    15 KB · Εμφανίσεις: 16
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εφυγε ο ροκος και εν προλαβα να του βαλω τη κινεζοσιγκαπουρεζα
και επρεπε να βλεπατε τη φατσα του λιγο πριν μπει στο αεροπλανο, ειχα την τιμη να την δω, , χαμογελο μεγαλο και ματια ορθανοιχτα, νομιζε κανεις οτι ηξερε τι θα δει, ο δε μιμικος ,τον ειδα και αυτον, χαρουμενος και προβληματισμενος μαζι, νομιζες οτι ο δολοφονος ξαναγυρνα στον τοπο του εγκληματος, διακοπες κανουμε ρε, και μαζι πηδαμε και ταυλανδεζες, και στον καναδα να πηγαιναμε ,καναδεζες θα πηδαγαμε...κοκ.
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
@04Fantomas05 : Μήπως έχεις δει να φτιάχνουν κάπου αυτό το κάλυμα?
 

Συνημμένα

  • leather.JPG
    leather.JPG
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 26
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Εξάλλου είπαμε άλλο Παττάγια άλλο η υπόλοιπ χώρα. Συνέχισε το έργο σου.
ξερω οτι αν πηγαινα πουκετ τσιαν μαι κτλ  θα ημουν ο "σωστος" τουριστας που παει εκει για τις φυσικες ομορφιες και την κουλτουρα, φυσικα θα εκανα οτι και στην πατταγια, αλλα το "πατταγια" ειναι που ενοχλει, και δεν περιμενα οτι θα ενοχλουσε τοσο πολυ. κυριως τους παλιους εδω μεσα. εγω ξερω οτι οταν αγαπαμε ενα μερος και το λαο του,  το αγαπαμε χωρις να το τεμαχιζουμε και χωριζοντας το σε κατηγοριες.και κυριως δεν χωριζουμε τους κατοικους του σε κατηγοριες.
εγω να ξερετε οταν με πηγανε στην πατταγια για πρωτη φορα  δεν ημουν υποψιασμενος για το μεγεθος του sex trip.
τον νοεμβρη που θα δω και αλλα μερη τα λεμε παλι.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
πιστευετε οτι εντυσα ξεκωλο την ταυλανδεζα και την πηγα για προσκυνημα?
σας πληροφορω οτι δικια της ιδεα ηταν να προσκυνησει και απλα την ακολουθησα, θα μπορουσε ανετα να αλλαξει πριν αφου το δωματιο της ηταν ακριβως 200 μετρα πιο  διπλα, αυτη ειναι βουδιστρια και θα επρεπε να ξερει τι κανει, εγω γιατι προσβαλω, και ναι οσες προσκυνουσαν μεσα και ηταν ολες γυναικες οπως ηταν γονατιστες με τα παντελονια που φοραγαν ηταν εξω τα στριγκακια, παλι φταιω εγω ? και οι φωτο γιατι πειραξαν τον φαντομα, ενας ναος ειναι παντα αξιοθεατο για φωτογραφιση σε ολο τον κοσμο. και οι μπαροβιες δεν προσευχονται δηλαδη, υπαρχει καιαδας στην ταυλανδη?  οσες θυμαμαι φορανε το κορδονακι στον καρπο που σημαινει οτι προσευχηθηκαν.
νομιζω εχει παραμαλακιστει το θεμα με τους "ηθικους".
εμενα με κουρασε.
αν έχετε προσέξει πάντα ερωτώ και δεν υποδεικνύω !
συγγνώμη όταν συνοδεύεις μια κηρία δεν είσαι υπεύθυνος για τις πράξις τις και την συμπεριφορά τις ?
ο άντρας δεν χαρακτηρίζεται δηλαδή από αυτήν που συνοδεύει ?

νομίζω ότι είμαστε λεβεντόπαιδα ακόμα η Νεοέλληνες !  :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
βον μακουλη μας μου αρεσε το   συνεχισε το εργο σου.Ειναι ακομα στα θεμελια ο φ16  λολ
δηλαδη με περιμενουν πολλοι οροφοι μετα τα θεμελια κωστα?  φοβαμαι..
:dancing:θα γινω σαν τους παλιους μετα απο χρονια?  :dancing: δεν θα παταω στην πατταγια? :tickedoff:
ισως βγαλω και κοτσιδα σαν του von :2funny:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
[συγγνώμη όταν συνοδεύεις μια κηρία δεν είσαι υπεύθυνος για τις πράξις τις και την συμπεριφορά τις ?
δηλαδη εγω ημουν υπευθυνος για την εμφανιση και τη συμπεριφορα της noy ? αιντεεεε, αν το λες σοβαρα εχουμε ξεφυγει τελειως.
οσον αφορα  τις πραξεις της δεν τις θυμαμαι και καλα, εχω πει ομως για τις πιπες της που δεν θα τις ξεχασω ποτε.
:rockon: :rockon:
Υ.Γ.  ειχα πολλα να πω ακομα για τη noy αλλα με το τσουναμι που σηκωθηκε στο θρεντ μου εφυγαν απο το μυαλο οι αναμνησεις,
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
αν έχετε προσέξει πάντα ερωτώ και δεν υποδεικνύω !
συγγνώμη όταν συνοδεύεις μια κηρία δεν είσαι υπεύθυνος για τις πράξις τις και την συμπεριφορά τις ?
ο άντρας δεν χαρακτηρίζεται δηλαδή από αυτήν που συνοδεύει ?

νομίζω ότι είμαστε λεβεντόπαιδα ακόμα η Νεοέλληνες !  :dancing:

Oι νεοέλληνες με αυτή τη νοοτροπία έχουν καταντήσει τις γυναίκες υστερικές που ξέρουν ότι μπορεί να διεκδικήσουν τα παντα χωρίς συνέπειες.

Αν ήταν να είμαστε υπεύθυνοι για την κάθε "κυρία", τότε θα έπρεπε να έχουμε το ελεύθερο να την πλακώνουμε στις σφαλιάρες για να την επαναφέρουμε στην τάξη.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
Oι νεοέλληνες με αυτή τη νοοτροπία έχουν καταντήσει τις γυναίκες υστερικές που ξέρουν ότι μπορεί να διεκδικήσουν τα παντα χωρίς συνέπειες.

Αν ήταν να είμαστε υπεύθυνοι για την κάθε "κυρία", τότε θα έπρεπε να έχουμε το ελεύθερο να την πλακώνουμε στις σφαλιάρες για να την επαναφέρουμε στην τάξη.
με τα βεβαιότητος σου προτείνω να αλλάξεις  τις κύριες που σε συνοδεύουν...!
φυσικά να μελετήσεις και τα κριτήρια  που τις επιλεγείς !
το αναφέρω με βάση τα δικά σού λεγόμενα

επί τις ευκαιρία,απορώ ?είναι τόσο δύσκολο να γνωρίσει ένας άνθρωπος μια εξαιρετική κηρία και καλλονή ?
είναι τόσο δύσκολο να έχει και μυαλό μέσα στο κεφάλι τις ?φυσικά όταν κάνει μια καλή επιλογή είναι υπευθύνως για αυτό που διάλεξε  ;)
φυσικά όταν χειροδικείς παύεις να είναι άνδρας αλλά άνανδρος ....άνδρας  :thumbsup:
λογοπαίγνιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom