Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αληθεια,πως θα αισθανοταν ενας Ταυλανδος,αν γνωριζε Ελληνικα και κατα τυχη,εμπαινε στο σαιτ και διαβαζε ολα αυτα...?
Η για να αντιστρεψω την ερωτηση...Πως θα αισθανοσασταν εσεις αν μπαινατε σε ενα σαιτ ξενης χωρας και διαβαζατε κατι αναλογο?
Αντι να μιλανε δηλαδη για τις ατελειωτες ομορφιες της Ελλαδας και των νησιων μας...Την Αρχαια ιστορια...Τα θαυματα των προγονων μας...Τους ναους..Τα αρχαια αγαλματα...
Να αναλωνοταν το φορουμ σε πληροφοριες για το που θα βρουνε πουτανες να γαμησουν...το ποσο ωραια γαμιουνται οι Ελληνιδες..Το GFE που βγαζουν...Που βρισκονται τα κωλομπαρα...Οτι η Ελλαδα ειναι ο παραδεισος του φτηνου σεξ...κλπ κλπ...
Μηπως τελικα αντι να εξυψωνουμε τη χωρα αυτη,στο τελος την υποβαθμιζουμε?

Υ.Γ..Ειμαι σιγουρος οτι αρκετοι θα γελασουν και θα με κραξουν για το ποστ αυτο...
Καποιοι ομως ισως συμφωνησουν...

 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ρε συ πιπινομανιακ, προχθες ζηταγες 16χρονα και τωρα κανεις κυρηγμα ηθικης???
για συνελθετε λιγο ρε παιδια..
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εγω προσωπικα ειμαι ενας διεστραμενος πορνογερος...
Αλλα δε θα εκανα ποτε 10 ωρες ταξιδι μονο και μονο για να γαμησω...Θελω να δω και να γνωρισω και αλλα πραγματα στη χωρα αυτη..
Αλλωστε δεν εχω κολλημα με τις ασιατισες..Πηδαω ολες τις φυλες των Ιουδαιων..Δεν ειμαι ρατσιστης..(Αν και δε πολυγουσταρω τις μαυρες απο τη Καυλαματα)!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
για συνελθετε λιγο ρε παιδια..
εγω δεν μπορω να συνελθω, βλεπω και στον υπνο μου και στον ξυπνιο μου λογω δουλειας ,ασιατισες παντου, θα αντεξω ως τον νοεμβρη ? ο kontolagnos (συγχωρεστε τον που χαθηκε αλλα αυτη την εποχη εχει πολυ δουλια στο νησι) με ψηνει να παμε τελος οκτωβρη και γω το καλοσκεφτομαι βεβαια.
οσο για το ροκο τι να πω, θα τον δω πριν φυγει και ποια η θεση μου μετα ? πως θα συνελθω ? μηπως να του αρπαζα το διαβατηριο τα εισιτηρια και τα γυαλια? ξερω κατι καβατζες στο αεροδρομιο και δεν θα τον βρει κανεις :2funny:, ΠΡΟΣΕΧΕ ΡΟΚΟ
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Αλλα δε θα εκανα ποτε 10 ωρες ταξιδι μονο και μονο για να γαμησω...
φυσικα κανεις λογικος δεν θα εκανε 10 ωρες ταξιδι για να γαμησει,
9 ωρες και εικοσι λεπτα κανουμε. :2funny:
πιπινομανιακ τα πιπινια εκει δεν ειναι σαν τα αλλα,  :rockon:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
οσο για το ροκο τι να πω, θα τον δω πριν φυγει και ποια η θεση μου μετα ? πως θα συνελθω ? μηπως να του αρπαζα το διαβατηριο τα εισιτηρια και τα γυαλια? ξερω κατι καβατζες στο αεροδρομιο και δεν θα τον βρει κανεις :2funny:, ΠΡΟΣΕΧΕ ΡΟΚΟ

και για το υψος τι θα κανεις ρε θεομουρλε?  :2funny: :2funny:

βλεπω να σου λεω καλημερα απο το κινητο αυριο..  ;) ;)
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια το τρεντ λέγεται Ταϊλάνδη sex trip το ξεκίνησε ένα παιδί το οποίο ήθελε να συζητήσει ανάλογα θέματα. Αρα το κύριο θέμα είναι αυτό και τα λοιπά περί κουλτούρας και πολιτισμού έπονται. Ουδεις γενικεύει (όλες εκεί πόρνες κλπ), πιστεύω ότι το διαβάζουμε και γράφουμε για να το διασκεδάσουμε, όλοι μας (χωρίς εξαίρεση). Εν κατακλείδι, σεβασμό στον δημιουργό του τρεντ, σεβασμό και στην χώρα, στον πολιτισμό και τις γυναίκες της. Αλλά θεωρώ απαραιτητο να γράφονται μαλακίες, τσοντόβια, υπερβολές και φαντασιώσεις, διότι το τρεντ ειναι για τον χαβαλέ και την διασκέδαση μας και όχι για βαρύγδουπες συζητήσεις περί πολιτισμού κλπ. Δεν κατηγορώ κανέναν αλλά στεναχωριέμαι να βλέπω αντιπαραθέσεις άνευ λόγου μεταξύ αγνωστων. Χωρίς τις πιπεράτες ιστορίες θα ήταν βαρετό. Εξάλλου περί ιστορίας πολιστιμού κλπ υπάρχουν αμέτρητα site στο διαδικτυο. Καλό ταξίδι στα παιδιά που αναχωρούν, προέχει να περάσετε καλά και να ξεκουραστείτε από τα καθημερινά προβλήματα και μετά το πόσες θα πηδήξετε.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
πιπινομανιακ τα πιπινια εκει δεν ειναι σαν τα αλλα,  :rockon:
Σε μια βδομαδα φιλτατε Κωστα,θα κανω μια επιτοπια διερευνηση του φαινομενου "Ασιατικο πιπινι" και θα σου στειλω σε πμ τα συμπερασματα..!!!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Συναγωνιστή και φίλε pipinomaniac,
μακάρι να έβρισκα κι εγώ αντίστοιχες αναφορές γαι την Ελλάδα για να ξέρω που να αποτανθώ κι εγώ και να μην τρέχω στην άλλη άκρη της γης.Αλλά δυστυχώς μόνο σε χώρες με χαμηλό βιοτικό επίπεδο συμβαίνουν αυτά.Οπως ανέφερα και παραπάνω και για τη Φιλύης και το Μεταξουτγείο υπάρχουν αναφορές , τι πάει να πει αυτό; ΕΙΝΑΙ Η ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ SITE να γίνονται αναφορές γι'αυτά τα θέματα και για την Ελλάδα και για την Ταϊλάνδη και για όλες τις χώρες.Τώρα αν σε κάποιο site έβρισκα δημοσιεύσεις για το πως κάποιος αλλοδαπός πήδηξε μια ελληνίδα και που και με πόσα λεφτά δε θα με έθιγε , και σίγουρα όχι τη Ελλάδα.Βέβαια , ίσως άλλοι έχουν διαφορετική άποψη.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
να περάσετε καλά και να ξεκουραστείτε από τα καθημερινά προβλήματα και μετά το πόσες θα πηδήξετε.
εδω το χαλασες, ολα εχουν τη σημασια τους, ακομα και οι αριθμοι.. :rockon:
μην τους ωθεις στην μονογαμικοτητα  :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αυριο τετοια ωρα θα εχει προσγειωθει με το καλο το αεροπλανο της thai στην μπανγκοκ.!!!!!
και το παρτυ ξεκιναει !!!!!
ευχαριστω τους, kostasf16,vonmakoulis,kostasbmw,lordjim, και τους υπολοιπους για τις ευχες τους.

θα σπασω την μονογαμια μου στην ταυλανδη, το αποφασισα και αυτο!!!
μιας και δεν εχω εσωτερικη πτηση για phuket κλεισμενη θα ξεκινησω απο πατταγια, αν και τον φεβρουαριο που πηγα δεν πολυενθουσιαστηκα, αλλα θα την ξαναπροσπαθησω, εγω εχω ποιο καλες αναμνησεις απο phuket.

με το καλο θα φροντιζω και τις ανταποκρισεις, θα το προσπαθησω, δεν το υποσχομαι!!!

 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
Πολυ φιλικα

Αγαπητέ φαντομά δεν καταλαβαίνω το πνεύμα σου. Ποιος δε σέβεται την
Ταϊλάνδη; Αν δηλαδή αρχίσουμε και γράφουμε για τη Μύκονο π.χ. τι θα
συμπαιράνεις , ότι η Ελλάδα είναι μία έκφυλη χώρα όπου οι περισσότεροι
είναι ομοφυλόφιλοι;
πως μπορεί κάποιος να παρεξηγηθεί χωρίς λόγο !
τι σας έκανε ρε παιδιά το νησάκι μου ? μια χαρά "πουσταρέλια" έχουμε εδώ ! λάβετε υπόψιν ότι είναι η καλύτερη πελάτες και καλοπληρωτές ! σχεδόν ποτέ δεν δημιουργούν φασαρίες και συμπλοκές

δύστυχος όταν γραφής πρέπει να δύνης καλές εξήγησης γιατί γίνονται παρερμηνείες !όλη γράφουμε με τις καλύτερες προϋπόθεσης αλλά στον δρόμο χανόμαστε !
για αυτό λοιπόν μην χάνεστε στις αντιφάσεις , όμως να γίνετε κουβέντα για να στρώσουμε χαρακτήρα ...όλη μας !
άσε που δεν μου αρέσει να γράφουμε μονό για που..., μουν..., καβλ.... και να λέμε ότι είμαστε χαρούμενη !κάναμε κουβέντα και σήμερα !  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αληθεια,πως θα αισθανοταν ενας Ταυλανδος,αν γνωριζε Ελληνικα και κατα τυχη,εμπαινε στο σαιτ και διαβαζε ολα αυτα...?
Η για να αντιστρεψω την ερωτηση...Πως θα αισθανοσασταν εσεις αν μπαινατε σε ενα σαιτ ξενης χωρας και διαβαζατε κατι αναλογο?
Αντι να μιλανε δηλαδη για τις ατελειωτες ομορφιες της Ελλαδας και των νησιων μας...Την Αρχαια ιστορια...Τα θαυματα των προγονων μας...Τους ναους..Τα αρχαια αγαλματα...
Να αναλωνοταν το φορουμ σε πληροφοριες για το που θα βρουνε πουτανες να γαμησουν...το ποσο ωραια γαμιουνται οι Ελληνιδες..Το GFE που βγαζουν...Που βρισκονται τα κωλομπαρα...Οτι η Ελλαδα ειναι ο παραδεισος του φτηνου σεξ...κλπ κλπ...
Μηπως τελικα αντι να εξυψωνουμε τη χωρα αυτη,στο τελος την υποβαθμιζουμε?

Υ.Γ..Ειμαι σιγουρος οτι αρκετοι θα γελασουν και θα με κραξουν για το ποστ αυτο...
Καποιοι ομως ισως συμφωνησουν...

H αρχαία ιστορία και το τι έκαναν οι πρόγονοι των ελλήνων αποτελούν συνέχεια άλλοθι για τη σημερινή κατάντια. Και που είναι οι ατέλειωτες ομορφιές της ελαδας; Εδώ μέχρι και την πάρνηθα έκαψαν.

Τώρα για το τι θα έγραφαν υποθετικά για τις ελεεινίδες... αποκλείεται να γράψουν για φτηνό σεξ (εκτός αν στους ξένους δε ζητάνε αντίγραφο φορολογικής δήλωσης), και για gfe... ας γελάσω  :2funny:

Και για να καταλήξω, ουδόλως θα με ενοχλούσε το τι θα έγραφε ο καθένας για τις ντόπιες, γιατί απλούστατα τις έχω (ξε)γράψει.

Αυτή είναι η πραγματικότητα που αναγκάζει τον ιθαγενή να ξενιτευτεί, και το γεγονός ότι οι μπαρόβιες της ταυλάνδης μπορούν να εμπνεύσουν τόσα συναισθήματα σε έναν άντρα που αναζητά αυτό που του στερούν οι ντόπιες ανοίγει από μόνο του την πόρτα σε πολλούς προβληματισμούς, και σίγουρα όχι υποτιμητικούς για τους ταξιδιώτες που μεταφέρουν εδώ τις εμπειρίες τους.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
δύστυχος όταν γραφής πρέπει να δύνης καλές εξήγησης γιατί γίνονται παρερμηνείες !όλη γράφουμε με τις καλύτερες προϋπόθεσης αλλά στον δρόμο χανόμαστε !
για αυτό λοιπόν μην χάνεστε στις αντιφάσεις , όμως να γίνετε κουβέντα για να στρώσουμε χαρακτήρα ...όλη μας !

Έλεος! Βάλτε και κάνα spelling checker στην ανάγκη!
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
Έλεος! Βάλτε και κάνα spelling checker στην ανάγκη!
φιλέ μου δεν έχω ελληνικά στο pc μου ....οπότε αν σε δυσκολεύω μην με διαβάσεις !
δεν "επιτιθέμε" και δεν όξινο τα πνεύματα αλλά το καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο....


me afto prospatho
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μιας και δεν εχω εσωτερικη πτηση για phuket κλεισμενη θα ξεκινησω απο πατταγια, αν και τον φεβρουαριο που πηγα δεν πολυενθουσιαστηκα
δωσε στην πατταγια μια δευτερη ευκαιρια, καλη ειναι, παρεξηγημενη λιγο αλλα καλη, πηγαινε και στην ντισκοτεκ λουσιφερ.
οσο για ανταποκρισεις δεν δικαιολογεισαι να μην στελνεις, εχει απειρα νετ καφε με χρεωση 1 μπαχτ το λεπτο.
αντε τα κεφαλια ψηλα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο μιμικος νομιζω παει "με βαρια καρδια" νιωθει οτι αυτο το πηγαινε ελα πρεπει να σταματησει καποια στιγμη, αυτοι εκει και μεις εδω. εγω θα του ελεγα οτι κανει λαθος, οσο θελει και μπορει ας το κανει, να πηγαινει και να περναει καλα.
εγω δεν ντρεπομαι να πω οτι δεν γυρισα ποτε απο την πρωτη φορα που πηγα.
και θα πηγαινω συχνα, καλημερα 93 μερες ακομα
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ειχα αποφασισει να μη δωσω συνεχεια αλλα μερικοι που δεν εχουν γνωση της χωρας επιμενουν να γραφουν και να παραπληροφορουν. Ξεκιναω λοιπον, ελπιζω να αντεχετε, εγω παντως αντεχω ακομη  :grin:

Αγαπητε Ακη,
Φιλε μου καθισες και εγραψες ολοκληρη διατριβη περι Βουδισμου, πουριτανισμου, μονογαμιας, πολυγαμιας, αγαμιας! και εγω δεν ξερω τι. Απο οτι εχω γραψει μεχρι τωρα εσυ αυτο καταλαβες? Βρες μου ενα ποστ που εχω κανει, στο οποιο εχω γραψει εστω και μια (αριθμος 1) φορα τη λεξη μονογαμια/πολυγαμια. Τελικα μεσα απο ολην αυτην την αντιπαραθεση βγαινει και γελιο.
Για να ξεκαθαρισουμε λιγο τα πραγματα. Καταρχας δεν ειμαι Βουδιστης. Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειμαι το λιγοτερο θρησκευομενο ατομο του θρεντ, για την ακριβεια ειμαι αθεος. Βεβαια το οτι δεν πιστευω σε τιποτα, δε σημαινει οτι μεθαυριο θα σκασω μυτη με το ξεκωλο για φωτο και ευλογια απο το μοναχο. Αλλο να ειναι κανεις θρησκευομενος και αλλο να σεβεται μερικα πραγματα που εχουν τονιστει επανειλλημενως απο ολους τους εμπειρους συντροφους του σαιτ (Φον και Λορδος) και εμενα. Οσον αφορα το σχολιο περι πουριτανισμου εκει πραγματικα γελασα. Το να ειναι κανεις πουριτανος οντας ξενος, εβρισκομενος στην Ταυλανδη ειναι οξυμωρο σχημα. Εγω προσωπικα δε εχω συναντησει πολλους ισως και κανεναν. Για ποιον πουριτανισμο κανεις λογο, οταν εχω πει για πολλοστη φορα (και παλι διαβαζεις τι γραφω?) οτι μεσα απο τα μπαρς εχω περασει ΚΑΙ ΕΓΩ.

Στην τελικη αυτο που εκανε το ποτηρι να ξεχειλησει ηταν το ξεκωλο με φοντο το νεο. Ο λογος ειναι απλος. Στελνει ΛΑΘΟΣ μυνηματα στους νεωτερους και αυτο ειναι απαραδεκτο. Αν δεν υπηρχε αντιπαραθεση, το πιθανοτερο ειναι ενας νεος να πιστευε "παμε στην Ταυλανδη, κανουμε οτι γουσταρουμε και δεν τρεχει και τιποτα να παμε και για προσκυνημα με το στριγγακι παραποδας". Τρεχει φιλε μου και μαλιστα τρεχει για ολους μας (ασχετα αν μερικοι δεν το εχουν παρει πρεφα) και προφανως για εμενα περισσοτερο. Αυτες ακριβως ειναι οι συμπεριφορες που κανουν τους Ταυλανδους να μισουν τους ξενους ακομα περισσοτερο. Εχεις ιδεα για τι πραγμα μιλαω (το μισος και την περιφρονηση) γιατι μερικοι μιλατε ενω ζητημα ειναι να εχετε ερθει 2 με 3 φορες? Εχεις βιωσει κατι απο ολα αυτα, εχεις μηπως τη διορατικοτητα να δεις τι εννοω, εχεις μηπως μιλησει με Ταυλανδους για ολα αυτα? Στο κατω-κατω να μιλαμε για κατι που ξερουμε, δεν πηγα εγω να ποσταρω με τοση επιμονη σε φορουμς σχετικα με την ελληνικη σκηνη, Βραζιλια, Ζιμπαμπουε γιατι δεν εχω ιδεα.

Αν προσεξεις τα ποστ του φιλου που τα δημοσιευσε εκανε λογο οτι ο μοναχος τον στραβοκκοιταξε αλλα στου κουφου την πορτα...Για ποιο "Ταϊλάνδη sex trip" κανει λογο ο φιλος ο ZAICHIC οταν ανεβαινουν τετοιες φωτογραφιες. Ειπα τιποτα για τα ξεκωλα στα μπαρς? Υπαρχει τοπος και χρονος για ολα. Οταν μερικοι ποσταρουν τετοιες φωτος με θριαμβευτικο στομφο, εχουμε ξεφυγει κατα πολυ απο τα αυστηρα περιχαρακωμενα συνορα των μπαρς και του σεξοτουρισμου. Αναγκαστικα μπαινουμε σε θεματα κουλτουρας, του τι επιτρεπεται και του τι ειναι απαραδεκτο. Εμεις πρεπει να εχουμε τη ωριμοτητα να διακρινουμε που παμε με το ξεκωλο και που δεν παμε. Εχουμε τονισει επανειλλημενα (οι αλλοι εμπειροι συντροφοι που προανεφερα και εγω) οτι στην Ταυλανδικη κουλτουρα απαγορευονται οι απευθειας συγκρουσεις λογω της σημασιας του face στην τοπικη κοινωνια. Αυτο σημαινει οτι ποτε Ταυλανδος δε θα γυρισει να σου πει καταμουτρα οτι αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο. Δε θα σου το δειξει καν εκτος κι αν εσυ εχεις την εμπειρια να διαβασεις κατω απο τα χαμογελα τους. Ξερεις τι λεει ενα ρητο μεταξυ φαρανγκς στην Ταυλανδη: "In Thailand, a smile can mean so much but at the same time so little".

Ο φιλος ο πιπινομανιακ τα λεει μια χαρα οτι Ταυλανδος (αυτος που δεν εχει παθει ανοσια τουλαχιστον) θα ειχε φριξει αν καταλαβαινε τι γραφοταν εδω. Που ηδη εχουν φριξει δηλαδη τι να λεμε, δε χρειαζεται να ερθουν να τα διαβασουν εδω, σταγονα στον ωκεανο ειμαστε οι θαμωνες του θρεντ. Επισης ας μη λεμε οτι θελουμε. Αν ξενοι καναν στην Ελλαδα οτι κανουν στην Ταυλανδη, πρωτοι εσεις που τα δικαιολογειτε ολα θα ειχατε σηκωσει το λαβαρο εναντιον τους. Εδω οι περισσοτεροι Ελληνες αντιδρανε με τους φτωχομπινεδες τους Αλβανους που συγκριτικα ειναι αγιοι μπροστα σε κατι μαργαριταρια που σκανε εδω, τσουρμο ολοκληρο, λες και ειναι μαγνητης αυτη η δυσμοιρη χωρα.

Το ζητουμενο για μενα δεν ειναι τοσο ο σεξοτουρισμος αλλα οι συμπεριφορες που αναδεικνυονται μεσω αυτου. Μπορουμε ολοι να ειμαστε τουριστες (σεξοτουριστες και μη) αλλα δεν υπαρχει λογος να προκαλουμε. Οι συμπεριφορες μας, γινονται μπουμερανγκ και καποια στιγμη ισως το μετανοιωσετε που δεν ησαστε λιγο πιο προσεκτικοι, ποσο μαλλον αν στο μελλον μερικοι αποκτησετε και πιο στενη επαφη με τη χωρα. Το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ειναι να δω Ελληνες να ερχονται εδω και να προσθετουν ενα ακομα λιθαρακι στα αρνητικα αισθηματα πολλων Ταυλανδων για τους ξενους. Πολλοι ξενοι το εχουν πληρωσει πολυ ακριβα αυτο, αν δε με πιστευετε παρακολουθηστε μερικα ξενα φορουμς και διαβαστε για την εγκληματικοτητα της Παταγιας, τις περιεργες "αυτοκτονιες" ξενων.

Πολυ φιλικα για ολους ανεξαιρετως ακομη και αυτους που ισως εθιξα με αυτα που ειπα.  :)



 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Aς θέσω και εγώ ένα ερώτημα: Την στρινγκοφορούσα την πήγε ο ξένος στο ναό ή εκείνη πήγε αυτόν; Οπότε γιατί (στη συγκεκριμένη περίπτωση που αντιλαμβάνομαι ότι ήταν η πέτρα του σκανδάλου) δεν λένε οι ταυλανδοί για τη ταυλανδέζα και λένε για τον ξένο;

Διαβάζω: "ρε συ ο παπας μιλαγε και εγω εβλεπα τα στριγκακια απο τις προσκυνητριες (μαπα ολες αλλα το στριγκ στριγκ)"

Δηλαδή αυτές φοράγαν στρινγκ αβέρτα ο άντρας που δε φόραγε τους πείραξε; Εκτός αν φόραγε κι αυτός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom