Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
σε ευχαριστω για τις πληροφορίες φίλε για 2 μερες θα καθησω bkk μετά pattaya  :dancing:

Μια και θα κάνεις τόσο ταξιδι, αξίζει να κάτσεις στην Μπανγκοκ παραπάνω, όσο βεβαια επιτρέπει το πρόγραμμά σου.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα παίδες από Μπανγκοκ,

Καταπληκτικός καιρός, βρέχει ελάχιστα το απογευματάκι, όλα είναι όμορφα, εκπτώσεις σε όλα για τους φασιονίστας και γυναίκες τίγκα, λίγος τουρισμός και οι τιμές πεσμένες στα κλαμπ του σπορ. ;)  Μπορείς να βρεις και με 1500 μπαχτ, κάνεις ό,τι κάνεις, μετά έχει κλαμπ μέχρι πρωϊας που πάνε όλοι και μπορείς να φορτώσεις ακόμα και δωρεάν αν σε γουστάρει η γκόμενα, αλλιως και με 1000 μπαχτ κάνεις το κομμάτι σου, τους χορούς σου με παρτενέρ ΄όλο το βράδυ, φοβερά πάρτι, όλος ο κόσμος μια παρέα. Είχα πάει στο κλαμπ Climax στο ξενοδοχείο Ambassador μετά τη μία τη νύχτα, ο κακός χαμός από ξενυχτηδες και κοπελες, εισοδος 200 μπαχτ με ένα ποτό δωρεά, το δεύτερο ποτό 160-180 μπαχτ και ζωντανή ορχήστρα. Κόλαση. Το μαγαζί σαν χωρος είναι μεγάλος, αλλά σαν κλαμπ παίζει επιτυχίες της εποχής και οι μπαντες παίζουν ό,τι είδος αρέσει. Καθαρά ποτά και οι γκομενίτσες ντυμένες στην τρίχα, στην πλειοψηφία τους. Κατά τις 4.00 κέρασα μία κοπέλα μια μπύρα και τόσο ενθουσιάστηκε, που την πήρα δωρεάν για μεγάλες στιγμές στο ξενοδοχείο μου. Βέβαια ήμουν κιμπάρης, την πήγα σε ένα κυριλάτο μπαρ πριν πάμε στα κατ' ιδίαν, οπότε ήρθε στα 800 μπαχτ, αν δεν πήγαινα όμως θα ήταν τιμής ενεκεν το σεξοξενυχτι. Δεν συμβαίνει πάντα σε όλους, αλλά αυτή είναι η Μπανγκοκ, λίγο καλοντυμένος, λίγο χαμόγελο και έξω καρδιά και κερδίζεις. Και εις άλλα με υγεία.
Ωραίος στο climax  3-4 φορές έχω πάει και όσες εχώ πετύχει είναι στιγνές επαγγελματίες καμία σχέση με insomnia πχ πάντα όταν φόρτωνα και φεύγαμε από το club ή στην έξοδο ή στο ξενοδοχείο με ρωτάγανε για λεφτά, ζητάγανε 3000 το sort για τους αδαής και κατεβαίνανε στα 2000 βέβαια εγώ καλομαθημένος από Πατάγια το κατέβαζα στο χιλιάρικο και αυτό με το ζόρι και γκρίνια κατά τα άλλα ωραίο κλαμπάκι με καλή μουσική γεμάτο στις freelancer
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα παίδες από Μπανγκοκ,

Καταπληκτικός καιρός, βρέχει ελάχιστα το απογευματάκι, όλα είναι όμορφα, εκπτώσεις σε όλα για τους φασιονίστας και γυναίκες τίγκα, λίγος τουρισμός και οι τιμές πεσμένες στα κλαμπ του σπορ. ;)  Μπορείς να βρεις και με 1500 μπαχτ, κάνεις ό,τι κάνεις, μετά έχει κλαμπ μέχρι πρωϊας που πάνε όλοι και μπορείς να φορτώσεις ακόμα και δωρεάν αν σε γουστάρει η γκόμενα, αλλιως και με 1000 μπαχτ κάνεις το κομμάτι σου, τους χορούς σου με παρτενέρ ΄όλο το βράδυ, φοβερά πάρτι, όλος ο κόσμος μια παρέα. Είχα πάει στο κλαμπ Climax στο ξενοδοχείο Ambassador μετά τη μία τη νύχτα, ο κακός χαμός από ξενυχτηδες και κοπελες, εισοδος 200 μπαχτ με ένα ποτό δωρεά, το δεύτερο ποτό 160-180 μπαχτ και ζωντανή ορχήστρα. Κόλαση. Το μαγαζί σαν χωρος είναι μεγάλος, αλλά σαν κλαμπ παίζει επιτυχίες της εποχής και οι μπαντες παίζουν ό,τι είδος αρέσει. Καθαρά ποτά και οι γκομενίτσες ντυμένες στην τρίχα, στην πλειοψηφία τους. Κατά τις 4.00 κέρασα μία κοπέλα μια μπύρα και τόσο ενθουσιάστηκε, που την πήρα δωρεάν για μεγάλες στιγμές στο ξενοδοχείο μου. Βέβαια ήμουν κιμπάρης, την πήγα σε ένα κυριλάτο μπαρ πριν πάμε στα κατ' ιδίαν, οπότε ήρθε στα 800 μπαχτ, αν δεν πήγαινα όμως θα ήταν τιμής ενεκεν το σεξοξενυχτι. Δεν συμβαίνει πάντα σε όλους, αλλά αυτή είναι η Μπανγκοκ, λίγο καλοντυμένος, λίγο χαμόγελο και έξω καρδιά και κερδίζεις. Και εις άλλα με υγεία.
  τι  μου  θυμισες  τωρα :cheesy:  φιλε  ευχομαι  ετσι  να  περνας  παντα :thumbsup:  αν  και  φυσιολατρης :2funny:  ομολογω  πως  το  climax  ειναι  πολυ  καλο!!!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
πιπι θα μας ανεβασεις καμια φωτο???
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
λακη εμαθα τα κοριτσια ρωτουσαν για μενα...  :'(
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.555
Κριτικές
36
Like
38.457
Πόντοι
19.795
Ο πιπινος εχει πεσει σε καταθλιψη φαινεται, και μας ξεχασε :grin: Αναμενουμε  νεα απο το Λακη. Χουσειν αν θες δινεις οσο περισσοτερες πληροφοριες για Μπανγκοκ. Φετος τον Φλεβαρη θα παω 11 μερες Μπανγκοκ και 4 μερες Παταγια.(οι περιγραφες του πιπινου εκαναν το ποτηρι να ξεχυλησει).
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ο πιπινος εχει πεσει σε καταθλιψη φαινεται, και μας ξεχασε :grin: Αναμενουμε  νεα απο το Λακη. Χουσειν αν θες δινεις οσο περισσοτερες πληροφοριες για Μπανγκοκ. Φετος τον Φλεβαρη θα παω 11 μερες Μπανγκοκ και 4 μερες Παταγια.(οι περιγραφες του πιπινου εκαναν το ποτηρι να ξεχυλησει).

μηπως να εκανες το αναποδο???  :think:
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
οκτοβριο θα βρισκομαι και εγω μπανκονκ ελπιζω να συναντηθουμε με κανεναν να τα πουμε
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
θα ειμαι και εγω οκτωβρη κατω κατα τις 18
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
για τα ψωνια εννοουσα.
Εδω θα διαφωνησω...
Παν μετρον αριστον...
Χρειαζονται και οι εκδρομουλες...Να δεις και καποια πραγματα...Να γνωρισεις και λιγο τη χωρα...
Αλλα εως ενος σημειου...Γιατι καποια στιγμη και αυτα αρχιζεις και τα βαριεσαι...και συνειδητοποιεις οτι η βασικη τουριστικη ατραξιον της Ταυλανδης ειναι ΤΟ ΜΟΥΝΙ... ;)

νομιζω με καλυψε ο πιπις ΑΠΟΛΥΤΑ και ΚΑΡΑΣΥΜΦΩΝΩ μαζι του!
Εγω που γυρισα ολο το πουκετ λιγο πολυ,φετος θα παω καθαρα για
να ειμαι ρεμαλι και να σεξαρω οτι ωρα γουσταρω και οσο γουσταρω και με οποιαν γουσταρω ΕΓΩ!

οπως ειπε και ο πιπις πατε 1-2 φορες να δειτε και αλλα πραγματα να ειστε καλυμενοι και τελος...!

PATTAYA εννοω θα παω...
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Μήπως γνωρίζει κάποιος απο ποια ευρωπαΐκή πόλη πετάμε φθηνότερα για ΒΚΚ ; ...  :huh: ... Νομίζω Λονδίνο, αλλά να το σιγουρέψουμε ; ...  ;)
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
... Μήπως γνωρίζει κάποιος απο ποια ευρωπαΐκή πόλη πετάμε φθηνότερα για ΒΚΚ ; ...  :huh: ... Νομίζω Λονδίνο, αλλά να το σιγουρέψουμε ; ...  ;)
Δεν ειναι καθολου σιγουρο για Λονδινο....εγω που το εψαξα καλυτερη τιμη απο τα 485 με EGYPT AIR που εκλεισα δεν βρηκα....χωρις να υπολογιζω και το Θεσ/νικη-Λονδινο και παλι πισω :think:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Και οσοι γραφουν για τοπια,παραλιες και αλλα τετοια "γραφικα",με το καιρο θα συνειδητοποιησουν οτι η Ταυλανδη δεν ειναι για full moon party,αλλα για [size=10pt][size=10pt]full ΜΟΥΝΙ party[/size][/size]... :rockon:
Μη λες τετοια γιατι οι φιλοι μας οι φυσιολατρες θα πληγωθουνε......γιατι αν κατεβενεις και δεις καναδυο νησακια και πηδηξεις καμια δεκαρια γκομενες εισαι φυσιολατρεις,ενω αν πηδηξεις μονο δεκα γκομενες χωρις τα νησακια εισαι αξεστος-στεριμενος-μπαζοματιας-πεινασμενος και φυσικα  :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Το μουνι αντιθετα ειναι ιδιο σε ολες τις χωρες του κοσμου. Οι ασιατισες δεν το εχουν οριζοντια.. οτι εχεις ακουσει ειναι μυθος.
Δεν ειναι τοσο κακη η γνωμη καποιου αρκει να μην υπαρχει τοση αγνοια, γιατι κατανταει επικινδυνη..
Αι στο διαολο....και γω που νομιζα οτι το εχουν στην ευθεια..!!!
Το Ταιλανδεζικο μυδι ομως σε βλεπω να τιμας αρχηγε μου....αλλα τι λεω ,εγω ειμαι ενας αχετος και επικυνδινος βλαχος :2funny:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα από την ηλιόλουστη Μπανγκοκ,

παίδες ή τυχερός είμαι ή δεν ξέρω αν το γεμάτο φεγγάρι αύριο με σεληνιάζει, αλλά στον χθεσινό περίπατο, που μετά από μασαζ, ψώνια και μποξ (όποιος έρθει Μπανγκοκ ΠΡΕΠΕΙ να πάει στο στάδιο Λουμπινι να το απολαύσει, πήγα σε ενα μπαρ στην Νανα σκουερ και εκεί πουν ήταν μισοάδειο με γιαπωνέζους αγάμητους, που έβλεπαν αλλά δεν άγγιζαν εμφανίζεται μια γιαπωνεζοταϊλανδή, 23 ετών, ομορφιά και παρελκόμενα 10/10, εξωτισμός χολυγουντιανών προδιαγραφών, μου σκάει ένα χαμόγελο που ήταν όλο δικό μου, μαύρα μαλιά μακριά μέχρι τη μέση, ΑΠΤΑΙΣΤΑ αγγλικά και ζητά να την κεράσω. Φυσικα το έκανα. Πανέμορφο χαμόγελο. Και μου λεει: Με 1700 μπαχτ είμαι δική σου, βαρέθηκα εδώ μέσα (ήταν 23.30 περασμένες). Υπάκουσα. Ξενοδοχείο και ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ;)
Τίποτα από όλα αυτά δεν θα ήταν ασυνήθιστο αν...

η κοπέλα δεν ήταν φοιτήτρια του Μάρκετινγκ που χρηματοδοτεί τις πανάκριβες σπουδές της, ούτε αγαπούληδες, ούτε μωρά, ούτε τίποτα. Ετσι εξηγείτο και η απταιστος αγγλική. Της αρέσει το σεξ, επιλέγει εκείνη ακόμα και αν την επιλέγουν, σκεφτείτε ότι αύριο και μεθαύριο εσκορτάρει νεαρό εκατομμυριούχο από το Χονγκ Κονγκ (της είχα πει να πάμε σε ενα κλαμπ που παίζει διάσημος βρετανός ντιτζεϊ και με ευγένεια μου αποκάλυψε τον λόγο της άρνησής της". Μου έδωσε τηλέφωνο και μεϊλ να την συναντήσω ξανά, μου το πρότεινε η ίδια, ΧΩΡΙΣ ΦΡΑΓΚΑ, αν και εγώ είμαι σε αυτά λίγο κιμπάρης και υποχρεώνομαι να της δείξω ότι δεν με ξεγελούν οι πολλές δωρεές και ότι μαζί μου θα περάσει καλά, μου έδειξε τις συμφοιτήτριές της στην τάξη του πανεπιστημίου, εκτός από μούναρος που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ είχε και μυαλό για την πολιτική και συζητήσαμε από την κατάσταση στην Μπανγκοκ μέχρι την ταϊλανδική κοινωνία (όλα μετά από καταπληκτικό σεξ, που ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕ, πριν από την ερωτική κορύφωση (άρα όχι θέατρα)).

Οταν την ρώτησα γιατί με επέλεξε, μου είπε ότι στο μαγαζί ημουν ο μόνος που δεν είχε προστυχοσυμπεριφορά και χαμογελούσα. Δεν δουλεύει κάθε μέρα εκεί, δεν είναι "ελευθέρας βοσκής", αλλά το μέρος είναι επιχειρηματικά ασφαλές, εξετάζεται τακτικότατα για αφροδίσια και άλλα νοσήματα, προφυλακτικό μαστ, για να προστατευτώ ΕΓΩ.

Θέλω να πω ότι όπως και στην προηγούμενη αναφορά, η συμπεριφορά είναι τα δύο τρίτα της επιτυχίας. Το χαμόγελο, όπως προωθούσε περσι σε καμπάνια του ο δικός μας ΕΟΤ, στη χώρα του χαμόγελου, είναι τελικά το εισιτήριο για την ευτυχία και την ερωτική, έστω και επί χρήμασι,
επιτυχία στα μέρη αυτά.  Απίστευτη εμπειρία, απίστευτο σεξ και απίστευτη κοπέλα.
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
οποιος χαμογελαει ολος ο κοσμος ειναι δικος του <αυτο μην το ξεχνατε ποτε> :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ειναι καθολου σιγουρο για Λονδινο....εγω που το εψαξα καλυτερη τιμη απο τα 485 με EGYPT AIR που εκλεισα δεν βρηκα....χωρις να υπολογιζω και το Θεσ/νικη-Λονδινο και παλι πισω :think:

... Έγινε κατάσταση εδώ στο νησί με ένα πολύ καλό milf από Λονδίνο και έχω ανοιχτή πρόσκληση ...  :grin: ... Γι΄αυτό έλεγα να το συνδιάσω, μιας και αν τελικά πάω Οκτώβρη από Ελλάδα βλέπω πως μόνο η Qatar πετάει με καλά stopover στα 630 ...  :huh: ... Όσο για το Αθήνα - Λονδίνο - Αθήνα έχω free πτήσεις από bonus ...  :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
Καλημέρα από την ηλιόλουστη Μπανγκοκ,

παίδες ή τυχερός είμαι ή δεν ξέρω αν το γεμάτο φεγγάρι αύριο με σεληνιάζει, αλλά στον χθεσινό περίπατο, που μετά από μασαζ, ψώνια και μποξ (όποιος έρθει Μπανγκοκ ΠΡΕΠΕΙ να πάει στο στάδιο Λουμπινι να το απολαύσει, πήγα σε ενα μπαρ στην Νανα σκουερ και εκεί πουν ήταν μισοάδειο με γιαπωνέζους αγάμητους, που έβλεπαν αλλά δεν άγγιζαν εμφανίζεται μια γιαπωνεζοταϊλανδή, 23 ετών, ομορφιά και παρελκόμενα 10/10, εξωτισμός χολυγουντιανών προδιαγραφών, μου σκάει ένα χαμόγελο που ήταν όλο δικό μου, μαύρα μαλιά μακριά μέχρι τη μέση, ΑΠΤΑΙΣΤΑ αγγλικά και ζητά να την κεράσω. Φυσικα το έκανα. Πανέμορφο χαμόγελο. Και μου λεει: Με 1700 μπαχτ είμαι δική σου, βαρέθηκα εδώ μέσα (ήταν 23.30 περασμένες). Υπάκουσα. Ξενοδοχείο και ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ;)
Τίποτα από όλα αυτά δεν θα ήταν ασυνήθιστο αν...

η κοπέλα δεν ήταν φοιτήτρια του Μάρκετινγκ που χρηματοδοτεί τις πανάκριβες σπουδές της, ούτε αγαπούληδες, ούτε μωρά, ούτε τίποτα. Ετσι εξηγείτο και η απταιστος αγγλική. Της αρέσει το σεξ, επιλέγει εκείνη ακόμα και αν την επιλέγουν, σκεφτείτε ότι αύριο και μεθαύριο εσκορτάρει νεαρό εκατομμυριούχο από το Χονγκ Κονγκ (της είχα πει να πάμε σε ενα κλαμπ που παίζει διάσημος βρετανός ντιτζεϊ και με ευγένεια μου αποκάλυψε τον λόγο της άρνησής της". Μου έδωσε τηλέφωνο και μεϊλ να την συναντήσω ξανά, μου το πρότεινε η ίδια, ΧΩΡΙΣ ΦΡΑΓΚΑ, αν και εγώ είμαι σε αυτά λίγο κιμπάρης και υποχρεώνομαι να της δείξω ότι δεν με ξεγελούν οι πολλές δωρεές και ότι μαζί μου θα περάσει καλά, μου έδειξε τις συμφοιτήτριές της στην τάξη του πανεπιστημίου, εκτός από μούναρος που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ είχε και μυαλό για την πολιτική και συζητήσαμε από την κατάσταση στην Μπανγκοκ μέχρι την ταϊλανδική κοινωνία (όλα μετά από καταπληκτικό σεξ, που ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕ, πριν από την ερωτική κορύφωση (άρα όχι θέατρα)).

Οταν την ρώτησα γιατί με επέλεξε, μου είπε ότι στο μαγαζί ημουν ο μόνος που δεν είχε προστυχοσυμπεριφορά και χαμογελούσα. Δεν δουλεύει κάθε μέρα εκεί, δεν είναι "ελευθέρας βοσκής", αλλά το μέρος είναι επιχειρηματικά ασφαλές, εξετάζεται τακτικότατα για αφροδίσια και άλλα νοσήματα, προφυλακτικό μαστ, για να προστατευτώ ΕΓΩ.

Θέλω να πω ότι όπως και στην προηγούμενη αναφορά, η συμπεριφορά είναι τα δύο τρίτα της επιτυχίας. Το χαμόγελο, όπως προωθούσε περσι σε καμπάνια του ο δικός μας ΕΟΤ, στη χώρα του χαμόγελου, είναι τελικά το εισιτήριο για την ευτυχία και την ερωτική, έστω και επί χρήμασι,
επιτυχία στα μέρη αυτά.  Απίστευτη εμπειρία, απίστευτο σεξ και απίστευτη κοπέλα.
hussain θελω να γινουμε φιλοι και αν μου δωσεις το τιλεφςνο και το μαιλ της κοπελιας... ;).αντε και εγω θα σου αναψω λαμπαδα ισα με το μποι σου ετσι και γινει φαση. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom