Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κατ αρχας,ΕΔΩ ειμαι..Δεν χαθηκα...
Απλα λογω φορτου εργασιας,εχω πεσει με τα μουτρα στη δουλεια...Αυτο ειναι ενα απο τα τιμηματα που πρεπει παντα να πληρωσω οταν επιστρεφω,γιατι με τις διακοπες καποια πραγματα πανε πισω...
Με αφορμη επισης το μηνυμα του του φιλου hussain,θα ηθελα να κανω ενα μικρο συγκριτικο αναμεσα στη Πατταγια και τη Μπανγκοκ...Γιατι μπορει η επισκεψη μου στη Πατταγια να αλλαξε αρδην την αποψη μου για το επιπεδο και τη ποιοτητα των "παρεχομενων υπηρεσιων" της Πατονγκ,ομως σε καμμια περιπτωση δεν αλλαξε την αποψη μου για τη Μπανγκοκ...
Για εμενα παραμενει ο απολυτος προορισμος,αν και το ιδανικο ταξιδι θα ηταν ο συνδιασμος και των δυο...Μπανγκοκ-Πατταγια...
Κι αυτο γιατι οπως σας ειπα,δεν εχω την ορεξη να πηγαινω στις ντισκο και να μενω αυπνος μεχρι τις 5-6 το πρωι για να να πηδηξω...Προτιμω για διαφορους λογους (σας εξηγησα τα γνωστα μου κολληματα για τα τατουαζ,τα σημαδια και τα πεσμενα βυζια)να ψωνιζω απο "a go go",πρωτον γιατι ΞΕΡΩ τι αγοραζω (βλεπω την αληθεια "γυμνη" ) και δευτερον γιατι οτι ωρα μου καβλωσει φορτωνω..ακομα και στις 10-11 το βραδυ...Με το αναλογο βεβαια αυξημενο κοστος (barfine-κερασματα κλπ)...
Αλλοι τη "βρισκουν" να κανουν παρτυ μεχρι το πρωι και μετα να φορτωνουν...Εγω ΟΧΙ...Γουστα ειναι αυτα..
Ειναι επισης δεδομενο οτι στη Πατταγια ΕΙΔΙΚΑ,ο συγκεκριμενος τυπος γυναικων που γουσταρω (καταλευκα πιπινια με λιγα "χιλιομετρα στο κοντερ"),δουλευουν κατα 95% στα a go go και η περιπτωση να τα πετυχεις να ψωνιζονται μονα τους στη WS ειναι απο σπανια μεχρι ανυπαρκτη...Στο Insomnia,πετυχα καποια που ειχαν "σχολασει" απο τα a go go και ειχαν μεινει αφορτωτα κατα τις 4-4.30 το πρωι,αλλα ειναι δεδομενο πως η συντριπτικη πλειοψηφια των "αστεριων" (τα καλυτερα του καθε a go go),συνηθως εχουν ηδη φορτωθει...
Και εαν ΔΕΝ εχουν φορτωθει,τα περισσοτερα (αστερια),γυρνανε σπιτι για υπνο,μιας και ειναι σιγουρες πως την αλλη,αντε τη παρααλλη μερα θα φορτωθουν και θα "τσιμπησουν" το 2χιλιαρο...Χωρια που θα εχουν μαζεψει και αλλα 300-400 μπατ τουλαχιστον απο τα τιπ και τα μπαλλακια...
Για να επιστρεψουμε λοιπον στο θεμα "Μπανγκοκ",για εμενα υπαρχουν μερικα συγκριτικα πλεονεκτηματα της πρωτευουσας σε σχεση με τη Πατταγια...
α)A go go υπαρχουν και στη Μπανγκοκ και μαλιστα σε αφθονια...Η ποιοτητα επισης των γυναικων ειναι πιο ανεβασμενη,χωρις βεβαια αυτο να σημαινει πως στη Πατταγια δε θα βρεις "αστερι"...Απλα εαν στη Πατταγια μπεις σε ενα a go go και δεις 5 αστερια,στη Μπανγκοκ θα δεις 10...Τα πραγματα βεβαια ειναι πολυ πιο "κυριλε" και ηρεμα...Στο Νανα ειδικα δεν χορευουν καν γυμνοστηθες...Και για τα οργια που γινονται στο Windmils της Πατταγια,ουτε συζητιση...
β)Το μεγαλυτερο συγκριτικο πλεονεκτημα ειναι τα μασατζιδικα και τα soappys της Μπανγκοκ...Καμμια συγκριση με τα αντιστοιχα της Πατταγια...Και βεβαια δεν ειδα ουτε ενα Nuru Massage(το αγαπημενο μου) στη Πατταγια κι ας εψαξα επι ωρες τα διαφορα φορουμ...Οσοι λοιπον τη "βρισκουν" με αυτου του ειδους την "εκτονωση" η Μπανγκοκ ειναι μονοδρομος...
γ)Στη Μπανγκοκ "ανθει" και το αθλημα της "ημιαπασχολησης"...Μπορεις πολυ ευκολα να βρεις και φοιτητριες η απλες καθημερινες Ταυλανδεζες που βγαινουν μια-δυο φορες τη βδομαδα η το μηνα στη γυρα για κανα χαρτζηλικι (καποιες πανε και 2ημερα στη Πατταγια για τον ιδιο λογο)...
Αν επισης εχεις και τα απαραιτητα προσοντα και το "τροπο" να τις πλησιαζεις,μπορεις να κανεις και καμακι σε απλη Ταυλανδεζα και να "βγαλεις" γκομενα...Με τον ορο δε "απλη Ταυλανδεζα" εννοω μια κοπελα που απλα εχει βγει το βραδυ για να διασκεδασει σε ενα κλαμπ...Γιατι σε αυτα τα κλαμπ (τα μη "πονηρα"),οι 99 στις 100 αν πας και τους πεις "short time?" θα σου φερουν τη τσαντα στο κεφαλι...Αντιθετα στο Insomnia και το Hollywood ΟΛΕΣ "φορτωνονται"...
δ)Τα πολλα "κυριλε" κλαμπ (οχι "πονηρα"),για νυχτερινη διασκεδαση,εστιατορια,μπαρ κλπ..
ε)Η Μπανγκοκ ειναι ο παραδεισος του Shopping και γενικα εχεις πολυ περισσοτερα πραγματα να κανεις ολη τη μερα και σου περναει η ωρα πιο ευκολα...
Στα μειον της Μπανγκοκ...
α)η σαφως ακριβοτερη ζωη (ξενοδοχεια-φαγητα-μετακινησεις-πηδημα-γενικα εξοδα).
β)Το "χαος" της μεγαλουπολης και η πιο αποπνιχτικη ατμοσφαιρα.
γ)Αν εχεις καβλες πρωινιατικα πρεπει να πας σε soappy η μασατζιδικο γιατι τα "πονηρα" μαγαζια ειναι ανοιχτα μονο το βραδυ..
δ)Η νυχτα στη Μπανγκοκ ειναι πιο μικρη σε διαρκεια...Τα παντα κλεινουν στις 2-3 το πολυ και υπαρχουν λιγα μονο ξενυχταδικα,τα περισσοτερα απο αυτα "χωμενα" σε σημεια που πρεπει να ξερεις για να πας...
ε)Οι νομοι εφαρμοζονται σε πολυ μεγαλυτερο βαθμο απο οτι στο Πουκετ και τη Πατταγια που επικρατει μια αναρχια...
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... djzan δεν τα θυμάμαι πολύ καλά γιατί πέρασαν πολλά χρόνια ... Δεν έφτασα στην καταγγελία γιατί κόλωσε μέσα σε 3 μέρες ... Πάρε μια απόδειξη από το μαγαζί για να ξέρεις με τι είδους επιχείρηση έχεις να κάνεις ... Μίλα με τον επόπτη εργασίας για να μάθεις μέσα σε ποιο χρονικό διάστημα πρέπει να γίνει η καταγγελία από την ημέρα που θα σταματήσεις και τι μάρτυρες χρειάζεσαι ... Πάρε τα 400 που σου δίνει και κανόνισε να λάβεις τα υπόλοιπα καμμιά 10αρία μέρες πριν λήξει η προθεσμία για καταγγελία ... Αν δεν σε ξεχρεώσει τον γαμάς πολλαπλά γιατί δεν είναι οτι θα πάρεις μόνο τα λεφτά σου αλλά και όλα τα νόμιμα (απόλυση, επιδόματα, δώρα και αυτό που θα τον πονέσει περισσότερο τα ένσημα και την καμπάνα από το ΙΚΑ) ... Στην περίπτωση που πας δικαστικά θα αργήσεις αλλά θα τα πάρεις ... Υπάρχει το ενδεχόμενο να σε καθυστερήσει μέχρι την μέρα του πρώτου δικαστηρίου όπου ο δικηγόρος του θα σου ζητήσει συμβιβασμό ... Καλά ξεμπερδέματα ...
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα από την ηλιόλουστη Μπανγκοκ,

παίδες ή τυχερός είμαι ή δεν ξέρω αν το γεμάτο φεγγάρι αύριο με σεληνιάζει, αλλά στον χθεσινό περίπατο, που μετά από μασαζ, ψώνια και μποξ (όποιος έρθει Μπανγκοκ ΠΡΕΠΕΙ να πάει στο στάδιο Λουμπινι να το απολαύσει, πήγα σε ενα μπαρ στην Νανα σκουερ και εκεί πουν ήταν μισοάδειο με γιαπωνέζους αγάμητους, που έβλεπαν αλλά δεν άγγιζαν εμφανίζεται μια γιαπωνεζοταϊλανδή, 23 ετών, ομορφιά και παρελκόμενα 10/10, εξωτισμός χολυγουντιανών προδιαγραφών, μου σκάει ένα χαμόγελο που ήταν όλο δικό μου, μαύρα μαλιά μακριά μέχρι τη μέση, ΑΠΤΑΙΣΤΑ αγγλικά και ζητά να την κεράσω. Φυσικα το έκανα. Πανέμορφο χαμόγελο. Και μου λεει: Με 1700 μπαχτ είμαι δική σου, βαρέθηκα εδώ μέσα (ήταν 23.30 περασμένες). Υπάκουσα. Ξενοδοχείο και ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ;)
Τίποτα από όλα αυτά δεν θα ήταν ασυνήθιστο αν...

η κοπέλα δεν ήταν φοιτήτρια του Μάρκετινγκ που χρηματοδοτεί τις πανάκριβες σπουδές της, ούτε αγαπούληδες, ούτε μωρά, ούτε τίποτα. Ετσι εξηγείτο και η απταιστος αγγλική. Της αρέσει το σεξ, επιλέγει εκείνη ακόμα και αν την επιλέγουν, σκεφτείτε ότι αύριο και μεθαύριο εσκορτάρει νεαρό εκατομμυριούχο από το Χονγκ Κονγκ (της είχα πει να πάμε σε ενα κλαμπ που παίζει διάσημος βρετανός ντιτζεϊ και με ευγένεια μου αποκάλυψε τον λόγο της άρνησής της". Μου έδωσε τηλέφωνο και μεϊλ να την συναντήσω ξανά, μου το πρότεινε η ίδια, ΧΩΡΙΣ ΦΡΑΓΚΑ, αν και εγώ είμαι σε αυτά λίγο κιμπάρης και υποχρεώνομαι να της δείξω ότι δεν με ξεγελούν οι πολλές δωρεές και ότι μαζί μου θα περάσει καλά, μου έδειξε τις συμφοιτήτριές της στην τάξη του πανεπιστημίου, εκτός από μούναρος που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ είχε και μυαλό για την πολιτική και συζητήσαμε από την κατάσταση στην Μπανγκοκ μέχρι την ταϊλανδική κοινωνία (όλα μετά από καταπληκτικό σεξ, που ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕ, πριν από την ερωτική κορύφωση (άρα όχι θέατρα)).

Οταν την ρώτησα γιατί με επέλεξε, μου είπε ότι στο μαγαζί ημουν ο μόνος που δεν είχε προστυχοσυμπεριφορά και χαμογελούσα. Δεν δουλεύει κάθε μέρα εκεί, δεν είναι "ελευθέρας βοσκής", αλλά το μέρος είναι επιχειρηματικά ασφαλές, εξετάζεται τακτικότατα για αφροδίσια και άλλα νοσήματα, προφυλακτικό μαστ, για να προστατευτώ ΕΓΩ.

Θέλω να πω ότι όπως και στην προηγούμενη αναφορά, η συμπεριφορά είναι τα δύο τρίτα της επιτυχίας. Το χαμόγελο, όπως προωθούσε περσι σε καμπάνια του ο δικός μας ΕΟΤ, στη χώρα του χαμόγελου, είναι τελικά το εισιτήριο για την ευτυχία και την ερωτική, έστω και επί χρήμασι,
επιτυχία στα μέρη αυτά.  Απίστευτη εμπειρία, απίστευτο σεξ και απίστευτη κοπέλα.
   oh  yes!  this is "one night in bangkok"  hussain don't be afraid of the  heavy rain  ;)
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
δεν καταλαβες... τα κοριτσια της ρεσεψιον του bay resort ρωτουσαν. εχουμε φιλικες σχεσεις και μιλαμε πολυ συχνα στο internet.
Γραψε λαθος φιλε μου.....αξιζει κανενα απο αυτα τωρα που το εφερε η κουβεντα?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Οπως σου ειπε και ο Μυκονος πηγαινε σε εναν εποπτη εργασιας και κουβεντιασε το θεμα....αυτος θα σου δωσει λυση 1000%,αν ομως χρειαστει μυνηση μην κολωσεις...κανε την και οταν ενημερωθει απο τον δικηγορο του θα σου στειλει και τα αλλα φραγκα αμεσως πριν φτασει η δουλεια στα δικαστηρια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.555
Κριτικές
36
Like
38.457
Πόντοι
19.795
Πιπινο για νουρου μασσαζ εψαχνα και εγω στην Μπανγκοκ αλλα σαν πρωταρης με κανα δυο βολτες στην περιοχη Νανα δεν βρηκα τιποτα. Αν εχεις καμμια πληροφορια η εσυ η ο Φον Μακουλης η ο Φαντομας..... Οσο για το Wildmiles η περιγραφη σου ειναι αυτη που θα με στειλει στην παταγια εστω για 3-4 μερες. Δεν  ξερω αν υπαρχει αντιστοιχο μερος και στην Μπανγκοκ. Κατι τετοιες καταστασεις με εξιταρουν :bigdick: καθ οσον εκτος απο κωλογερος ειμαι και πορνογερος  :zfuck:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας,συναγωνιστες......Πρωτα απ'ολα,ευχαριστω για τις ευχες σας.Να'στε καλα....
Δεμ θα πω πολλα λογια σημερα...Ετοιμαζω αναλυτικο ρεπορταζ για την πτηση της Egypt(αυριοθα ειναι ετοιμο).......
περασε η 1η νυχτα(αν και κουρασμενος και ταλαιπωρημενος)γυρισα το πρωι στο Hotel.....Οντως δεν εχει πολλους ξενους και εχει πολλες επιλογες απο κοριτσια.....ο καιρος κλασσικος γι'αυτη την εποχη(συννεφιασμενος με υγρασια και ζεστη και ριχνει για κανα 15-20 λεπτο βροχη δυνατη και σταματαει).Σχετικα καλος ειναι δηλαδη...

Αυριο θα γραψω περισσοτερα

Ζαν.εχεις χαιρετισματα απ'τα κοριτσια του Pattaya bay

Παντως εδω εχουν αρχισει να δημιουργουνται οι πρωτες φιλιες μεσα απ'το site...Eννοω απ'τα παιδια που εχουμε μιλησει και συναντηθει μεχρι τωρα......Εστι δεν ειναι jamest,victoratious,rebetis,hussain,George,Vassilis,George 2,Suadam,Angel και λοιποι φιλοι???
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Πιπινο για νουρου μασσαζ εψαχνα και εγω στην Μπανγκοκ αλλα σαν πρωταρης με κανα δυο βολτες στην περιοχη Νανα δεν βρηκα τιποτα. Αν εχεις καμμια πληροφορια η εσυ η ο Φον Μακουλης η ο Φαντομας..... Οσο για το Wildmiles η περιγραφη σου ειναι αυτη που θα με στειλει στην παταγια εστω για 3-4 μερες. Δεν  ξερω αν υπαρχει αντιστοιχο μερος και στην Μπανγκοκ. Κατι τετοιες καταστασεις με εξιταρουν :bigdick: καθ οσον εκτος απο κωλογερος ειμαι και πορνογερος  :zfuck:

nourou:

AKANE στη Σουκουμβιτ, σοι 33, στη σταση ΒΤS Propong Station, 100 μετρα από το ξενοδοχείο Λότους Νοβοτέλ (πολύ φτηνό και καλό, δίπλα στο Peep In Hotel (φθηνότατο)

OGOTO
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
nourou:

AKANE στη Σουκουμβιτ, σοι 33, στη σταση ΒΤS Propong Station, 100 μετρα από το ξενοδοχείο Λότους Νοβοτέλ (πολύ φτηνό και καλό, δίπλα στο Peep In Hotel (φθηνότατο)

OGOTO

για νουρου μασαζ (δηλαδη μασαζ με το γιαπωνεζικο τζελ που γλιστραει πιο πολυ απο τις σαπουναδες)
να προσθεσουμε και το Colonze 2 στην Ratchadapisek soi 7
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Αντε ρε Λάκη από τις ανταποκρίσεις σου κρεμόμαστε......να μπουμε στο κλίμα αν και δεν απέχουμε πολυ!!!Μετράω 23 και σήμερα και κατέβηκα στον παράδεισο (Pattaya) αντε να περάσουν οι μαμημένες!!!! :knockinb: :fuck2: :pipa1: :pipa2:Πατάγια και ξερό ψωμί.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
κωλογερε τα ειπαν οι προηγουμενοι ακανε και κολονσε 2 ειναι τα πιο γνωστα
το ακανε εχει 2 παραρτηματα
το κολονσε ειναι σε στυλ soapy με βιτρινα και ειναι πιο πολυ για Ταυλανδους αλλα εχει και το νουρου-νουρου που θες
υπαρχει και το επισης πολυ γνωστο sazanka επισης κοντα στο phrom phong
γενικα αυτη η περιοχη εχει και αλλα γιαπωνεζικα λιγοτερο γνωστα
αλλα δε νομιζω να παιζει νουρου-νουρου κοντα στο gems fair    :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.555
Κριτικές
36
Like
38.457
Πόντοι
19.795
κωλογερε τα ειπαν οι προηγουμενοι ακανε και κολονσε 2 ειναι τα πιο γνωστα
το ακανε εχει 2 παραρτηματα
το κολονσε ειναι σε στυλ soapy με βιτρινα και ειναι πιο πολυ για Ταυλανδους αλλα εχει και το νουρου-νουρου που θες
υπαρχει και το επισης πολυ γνωστο sazanka επισης κοντα στο phrom phong
γενικα αυτη η περιοχη εχει και αλλα γιαπωνεζικα λιγοτερο γνωστα
αλλα δε νομιζω να παιζει νουρου-νουρου κοντα στο gems fair    :2funny:
Αντε να κανω και ενα νουρου μασσαζ και να ολοκληρωθω σαν αντρας :2funny:Οσο για τh Gems Fair to Φλεβαρη αν πας να συναντηθουμε για ενα καφε.
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα από την ηλιόλουστη Μπανγκοκ,

παίδες ή τυχερός είμαι ή δεν ξέρω αν το γεμάτο φεγγάρι αύριο με σεληνιάζει...

Συμβαινουν κι αυτα...!!  :rockon: ..keep walking

nourou:

AKANE στη Σουκουμβιτ, σοι 33, στη σταση ΒΤS Propong Station, 100 μετρα από το ξενοδοχείο Λότους Νοβοτέλ (πολύ φτηνό και καλό, δίπλα στο Peep In Hotel (φθηνότατο)
AKANE ειναι κορυφαιο! Να ειχαμε ενα νουρου σημερα που ειναι και δυσκολη μερα...  :grin:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Παίδες καλησπέρα από την πιό πολύ ηλιόλουστη Μπανγκοκ,

Μόνο που σήμερα το ριπορτ έχει μάθημα ιστορίας. Επισκέφθηκα στο Λομπουρι, δύο ώρες με το τρένο βόρεια της Μπανγκοκ το σπίτι του πατριώτη μας του Κωνσταντίνου Γεράκη, του ΠΡΩΤΟΥ και ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ξένου πρωθυπουργού στην ιστορία του Σιάμ, μοναδικό φαινόμενο στην ιστορία η περίπτωση του Κεφαλλονίτη. Από το σπίτι του που το έκαψαν οι Βιρμανοί και οι αντάρτες που δεν καλοέβλεπαν το κύρος ενός ξένου στην πατρίδα τους μένει ο εξωτερικός τοίχος, το εσωτερικό κυρίως δωμάτιο και μία καθολική εκκλησία, ήταν ορθόδοξος αλλά βαπτιστηκε καθολικός για να παντρευτεί την ιαπωνο-πορτογαλίδα κόρη του καθολικού αρχιερέα στην χώρα (ήταν γαμικόκουλας όπως και ο Γεράκης με έφεση στις ταϊλανδές). Εξω από το σπίτι του υπάρχει ολόκληρη επιγραφή για τον Greek Constantine Faulkon (=Γεράκι), πρωθυπουργού του ναράϊ του μεγάλου.

Βλέπετε πόσους αιώνες πάει πίσω το χουϊ μας με την χώρα του χαμόγελου;

Και για τους μελλοντικούς ταξιδιώτες να και μια προσφορά της Γκάλφ που δεν ανακοινώνεται δημοσίως αλλά στα μέλη της εταιρείας: 30% εκπτωση σε πτήσεις που όμως οι κρατήσεις πρέπει να γίνουν αμέσως.

However, the good news is that we have now extended our offer untill midnight on 26 August, 2010 (Bahrain time/ GMT+3).

To get 30% off, all you have to do is visit gulfair.com and enter the Discount Code 19442408 while booking a flight to any Gulf Air destination.

Discount Code: 19442408

*Terms and Conditions:

Applicable to all fares except for fares labeled  "WEB DEAL", "Economy Promo", "Falcon gold Promo".
Purchase dates: Until midnight on 26 August 2010 (Bahrain time, GMT+3).
Departure date: Between 25 August 2010 and 30 November 2010, except between 10 September 2010 and 19 September 2010.
Return date: Between 25 August 2010 and 30 November 2010, except between 10 September 2010 and 19 September 2010.
Origination airports: All.
Destination airports: All.
Only valid for flights operated by Gulf Air (flights operated by partner airlines are excluded).
Discount applied to the fare component, only. Limited rounding may apply.
Valid on gulfair.com, only.
Instructions: Go to gulfair.com and start booking your flights filling the booking form on the home page. Select your preferred flights and fare. Once you reach the "Review Details" page, type the Discount Code above in the Web Discount Voucher box then click "Submit". The discount will be automatically applied to your fare. Continue the booking process as normal.
 

baht_spender

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα. πηραμε αποφαση με ενα φιλαρακι μου να κανουμε ενα ταξιδακι προσ Πατταγια μερια τον Μαρτιο αλλα χρειαζομαστε μερικες πληροφοριες απο καποιον γνωστη της περιοχης. ξερω οτι μερικοι θα μου πειτε να διαβασω το τι γραφετε αλλα μεχρι τοτε ισως να εχω τελειωσει τις 1681 σελιδες!!! παρακαλω οποιος εχει πληροφοριες σχετικα με a go go, μασατζιδικα στυλ nuru, ξενοδοχεια κλπ ας στειλει ενα πμ αν βαριεται να γραψει public. ευχαριστω εκ των προτερων και ελπιζω να μην τη σπασω σε μερικους επειδη απλα δεν θελω να παω ξεβρακωτος στ'αγγουρια!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.555
Κριτικές
36
Like
38.457
Πόντοι
19.795
Παιδες καλjavascript:void(0); :grin:ημερα. πηραμε αποφαση με ενα φιλαρακι μου να κανουμε ενα ταξιδακι προσ Πατταγια μερια τον Μαρτιο αλλα χρειαζομαστε μερικες πληροφοριες απο καποιον γνωστη της περιοχης. ξερω οτι μερικοι θα μου πειτε να διαβασω το τι γραφετε αλλα μεχρι τοτε ισως να εχω τελειωσει τις 1681 σελιδες!!! παρακαλω οποιος εχει πληροφοριες σχετικα με a go go, μασατζιδικα στυλ nuru, ξενοδοχεια κλπ ας στειλει ενα πμ αν βαριεται να γραψει public. ευχαριστω εκ των προτερων και ελπιζω να μην τη σπασω σε μερικους επειδη απλα δεν θελω να παω ξεβρακωτος στ'αγγουρια!!!
Φιλε αν διαβασεις τις πρωτες 200-300 σελιδες ειδικα για Παταγια εχεις καλυφθει.(Εγω την εχω μαθει απεξω και ανακατωτα χωρις να εχω παει καν) :grin:. Παντως οσες πληροφοριες και να σου δωσουν για Ταυλανδη ενα ειναι σιγουρο. Μολις πας εκει θα τα ξεχασεις ολα.
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Αμα δεν βρέξεις κώλο ψάρι δεν τρώς................................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom