Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Εδω θα διαφωνησω...
Παν μετρον αριστον...
Χρειαζονται και οι εκδρομουλες...Να δεις και καποια πραγματα...Να γνωρισεις και λιγο τη χωρα...
Αλλα εως ενος σημειου...Γιατι καποια στιγμη και αυτα αρχιζεις και τα βαριεσαι...και συνειδητοποιεις οτι η βασικη τουριστικη ατραξιον της Ταυλανδης ειναι ΤΟ ΜΟΥΝΙ... ;)

για τα ψωνια εννοουσα.
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
Απο οτι διαβαζω,εχουμε πηξει στους φυσιολατρες... :grin:
Επειδη περασα κι εγω απο αυτη τη φαση της "φυσιολατριας",εχω να πω τα εξης...
Οταν θα κανετε 5-6 ταξιδια στη Ταυλανδη...
Επισκεφτειτε καμμια 20αρια νησακια..παραλιες..Βουδιστικους ναους...Ζωολογικους κηπους...Μπανιο παρεα με καρχαριες και πιρανχας...Σαφαρι στη ζουγκλα με φιδια και ελεφαντες...
Θα τα βαρεθειτε και ουσιαστικα θα συνειδητοποιησετε τα εξης..
α)Η Ταυλανδη ειναι μια πολυ FLAT χωρα,με πολυ μικρη εναλλαγη τοπιων...Σε οποιο νησι η παραλια και να πας,ειναι σαν να εχεις παει σε ολα...Κοιταζω τις εκατονταδες φωτογραφιες που εχω τραβηξει και ειλικρινα δυσκολευομαι καποιες στιγμες να πω η καθε μια απο πιο συγκεκριμενο μερος ειναι...
Σε αυτο το τομεα,η Ελλαδα υπερεχει φανερα γιατι το μεγαλυτερο "ατου" της,το οποιο ειναι γνωστο παγκοσμιως,ειναι η τρομερη εναλλαγη τοπιων...
β)Οι Ταυλανδοι που διαμενουν στα τουριστικα μερη και "συναλλασονται" με τους φαρανγκ,ειναι ΛΑΜΟΓΙΑ του κερατα και εντελως ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟΣ λαος...Κοιταζουν να σε γαμησουν με το χαμογελο...Παραδειγμα...
Οσοι γνωριζουν τη γεωγραφια της Ταυλανδης,τα νησια Phi Phi,ουσιαστικα βρισκονται σε ενα κολπο αναμεσα απο Πουκετ και Κραμπι...Η εκδρομη απο Πουκετ που ειναι μιση ωρα παραπανω αποσταση,με ταχυπλοο κοστιζει 2800 μπατ..Απο Κραμπι η ιδια εκδρομη 800 μπατ...Με λιγα λογια δεν εχουν ουτε ιερο ουτε οσιο...ΟΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ για να σε γαμησουν...Η εκμεταλευση σε ολο της το μεγαλειο...
Δευτερο παραδειγμα...Μπλουζακι μαιμου της Εθνικης Αργεντινης...Στη Πατονγκ 800 μπατ,με τα χιλια παζαρια 550 μπατ...Στη Πατταγια σε ενα απομακρυσμενο μαγαζακι,Η ΙΔΙΑ μπλουζα προσφορα 99 μπατ...
Τριτο παραδειγμα...Αγορασα αυτο το στυλο λειζερ...Στη Πατονγκ 1000 μπατ...με παζαρια 600...Στη Παταγια 400-500 μπατ...Τελικα το αγορασα 100 ΜΠΑΤ!!!!
Τωρα ΑΝ για καποιους ΔΙΑΚΟΠΕΣ ειναι να παρουν ενα σακιδιο στη πλατη και να πανε τουρ στα διαφορα χωρια της ορεινης Ταυλανδης,να κανουν 20 ωρες ταξιδι με λεωφορεια και τραινα,να γνωρισουν τον απλο,καθημερινο,ΚΑΛΟΚΑΓΑΘΟ ΤΑΥΛΑΝΔΟ,να τρωνε φιδια και κατσαριδες και να μενουν σε αντισκοινα που κινδυνευουν να τους φανε τα κουνουπια και οι σκορπιοι..ΤΟΤΕ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ...
Μαλλον ειναι δημοσιοι υπαλληλοι στην Ελλαδα και ξυνουν τα αρχιδια τους ολη τη χρονια,γιατι δε δικαιολογειται να πανε διακοπες και να υποβαλουν τον εαυτο τους σε τετοια ταλαιπωρια...
Και μπορει επαναλαμβανω να το κανουν μια-δυο φορες...ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ κατανταει ΒΑΡΕΤΟ...Και οσοι το εκαναν τη πρωτη δευτερη φορα που πηγαν,ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΟΥΝ...
Εγω προσωπικα,τρωω αρκετη πουτσα στην Ελλαδα,δουλευωντας ουσιαστικα 3 δουλειες ΧΩΡΙΣ ΡΕΠΟ ολο το χρονο και παω στη Ταυλανδη 10-15-20 μερες 1-2 φορες το χρονο ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ...Να κοιμαμαι 10-12 ωρες..Να τρωω..Να χεζω...Και να γαμαω...
ΣΕΞ-ΦΑΙ-ΣΚΑΤΑ και ΥΠΝΟ,που λεει και ο Τζιμαρας (Πανουσης)...
Και οσοι γραφουν για τοπια,παραλιες και αλλα τετοια "γραφικα",με το καιρο θα συνειδητοποιησουν οτι η Ταυλανδη δεν ειναι για full moon party,αλλα για [size=10pt][size=10pt]full ΜΟΥΝΙ party[/size][/size]... :rockon:

Οι Ταυλανδοί είναι όσο λαμόγια είναι οι Ελληνες που ασχολούνται με τον τουρισμό και πουλάνε τουριστικά πράγματα.
Τώρα δεν ξέρω να πας στο Κοσαμούι που είναι όλο ξύλινο, να πας στην Μπαγκόκ να δεις τη βρώμα σε όλο της το μεγαλείο (παρέα με άλλα ολοκαίνουρια πράγματα), μπορείς να πας να δεις τους βουδιστικούς ναούς, να δεις κάτι πράγματα αρχαία από π.Χ. που έχουν, να δεις κάτι χριστιανικές εκκλησίες που είναι ένας συνδυασμός γοτθικών-βουδιστικών-χριστιανικών, να πας στο Τσιανγκ Μάι να δεις μια πιο διαφορετική πόλη, να βγεις στις ζούγκλες, να πάρεις διάφορα παραδοσιακά τους δημιουργήματα. Και όλα αυτά να τα λες στο αεροπλάνο ότι θα τα κάνεις την επόμενη φορά που θα πας μια και σε όλες σου τις διακοπές καθόσουν και γαμούσες :cheesy:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
να  πω  κατι  το  θρεντ (λογω  τιτλου)  ειναι  "δικο  σας"  (των  αμετανοητων  παταγιανων)  και  εμεις  οι  "φυσιολατρες"  :2funny:  ειμαστε  απλα  μουσαφιρηδες, απλα γραφω  στο  μπλονγκ  γιατι θεωρω  οτι  εχει    το  πιο  δημοκρατικο πνευμα  στη  χωρα  (κοιταχτε  ποσα  πολιτικα  θρεντ  ανοιγονται  και  δεν  πειραζουν  σχεδον  κανενα!  και ο  καθενας (και  εγω)  γραφουμε  αρκετες  φορες μαλακιες,  και  πολλοι  πολιτικα  κατευθηνομενες  μαλακιες  :jerking:  δεν  εχει  νοημα αυτη  η  αντιπαραθεση  και  καλα "σεξοτουριστων"-"φυσιολατρων",  απλα  η  διαφορα  ειναι  οτι  καποιοι  τα θελουν  ολα  στο  πιατο,  και  καποιοι  αλλοι  θελουν  λιγο  μεγαλυτερο  συντελεστη  δυσκολιας!    γουστα  ειναι  αυτα!  καλα  ταξιδια  σε  ολους  και  καλα  :knockinb:  σε  ολους  ειτε  στη  walking  street  (παταγια)  ειτε  στο  κραμπι  ειτε  στο  τσιανκγ  μαι
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Για να μην υπάρχουν αντιπαραθέσεις δεν ανοίγετε ρε παλικάρια ένα thread "Ταϊλάνδη για Φυσιολάτρες" να ηρεμίσουμε και λίγο??
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
να  πω  κατι  το   θρεντ (λογω  τιτλου)   ειναι  "δικο  σας"   (των  αμετανοητων  παταγιανων)  και   εμεις  οι  "φυσιολατρες"  :2funny:  ειμαστε  απλα  μουσαφιρηδες, απλα γραφω  στο  μπλονγκ  γιατι θεωρω  οτι  εχει    το  πιο  δημοκρατικο πνευμα  στη   χωρα  (κοιταχτε  ποσα  πολιτικα  θρεντ  ανοιγονται   και  δεν  πειραζουν  σχεδον  κανενα!  και ο  καθενας (και  εγω)  γραφουμε  αρκετες  φορες μαλακιες,  και  πολλοι  πολιτικα  κατευθηνομενες  μαλακιες  :jerking:  δεν  εχει  νοημα αυτη  η  αντιπαραθεση   και  καλα "σεξοτουριστων"-"φυσιολατρων",  απλα  η  διαφορα  ειναι  οτι  καποιοι  τα θελουν  ολα  στο  πιατο,  και  καποιοι  αλλοι  θελουν  λιγο  μεγαλυτερο  συντελεστη  δυσκολιας!    γουστα  ειναι  αυτα!   καλα  ταξιδια  σε  ολους   και  καλα   :knockinb:   σε  ολους   ειτε  στη  walking  street  (παταγια)  ειτε  στο  κραμπι  ειτε  στο  τσιανκγ  μαι
Φυσικά φίλε μου δεν είναι το site Πατάγια sex trip αλλά Ταιλάνδη (απλά γράφονται ποιο πολλά για Παττάγια γιατί καλός ή κακκώς οι ποιο πολλοί που γράφουμε εδώ μέσα πάμε Παττάγια) και ο καθένας μπορεί εδώ μέσα να γράφει τις δικές του εμπηρείες από το ταξίδι στη χώρα του χαμόγελου, όπως τις βιώνει ο καθένας, απλά εγώ δεν θέλω να πιστεύω ότι κάποιοι εδώ υποκρινόμαστε ότι και καλά δεν παίζει ρόλο το boom boom όταν πάμε Ταιλάνδη και το παίζουμε υπεράνω, μακάρι τα παιδιά που είναι τις φυσιολατρείας να λένε αλήθεια και μαγκιά τους που πάνε κυρίως για άλλα πράγματα εκτός του  :knockinb:, για το φίλο shamans9 είμαι σίγουρος από τις περιγραφές του ότι δεν πήγε μόνο με αυτή τη σκεπτική, τώρα για το μεγαλύτερο συντελεστή δυσκολίας όσον αφορά την Ταιλάνδη γενικά εκεί θα διαφωνίσω μόνο μαζί σου σε όλη την Ταιλάνδη όπως Φιλιπίνες Κούβα κτλ δεν υπάρχει συντελεστής δυσκολίας αν θες συντελεστή δυσκολίας υπάρχουν οι Ελληνίδες όσον αφορά το αν οι Ταιλανδοί που ασχολούντε με τον τουρισμό ναι είναι λαμόγια και πολύ όπως άλλωστε και οι Ελληνες με τη μόνη διαφορα που σε κοροιδεύυν με χαμόγελο (land of smile) και όχι με την στραβομουτσούνα την δικιά μας, σε σφάζουν με μπαμπάκι δηλαδή, βέβαια το αποτέλεσμα είναι το ίδιο όσο αναφορά το τι θα σκέφτεσαι στο αεροπλάνο εξαρτάται σε ποια κατηγορία ανοίκεις, ανοίκεις σε αυτούς που θα γυρίσουνε πίσω και θα δείχνουνε στους φίλους τους με καμάρι φωτογραφίες από γκόμενες παρτούζες κτλ, και στο σόι τους θα τους βγει το όνομα του μπήχτη μη έχωντας να τους δείξουν αξιοθέατα που επισκέφτηκαν, σε αυτούς που βγάζουν φωτογραφίες αξιοθέατα και όχι γκόμενες κτλ και έχουν να δείξουν στην οικογένεια κάτι αλλά μόλις τα δείχνουν αυτά στους φίλους να τους κοροιδεύουν (μου συνέβει στο πρώτο ταξίδι) και σε αυτούς που συνδιάζουν λίγο από όλα για αυτό καλό είναι να μην κατηγορούμε ούτε αυτούς που γαμάνε όλη μέρα ούτε τους φυσιολάτρες φυσικά και ερχόμαστε σε ανούσιες αντιπαραθεσεις φιλικά προς όλους αυτά από ένα Παταγιανόφιλο
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
να  πω  κατι  το   θρεντ (λογω  τιτλου)   ειναι  "δικο  σας"   (των  αμετανοητων  παταγιανων) 
και ομως ακομη και αυτο το επιχειρημα που ανακυκλωνεται συχνα εδω καταριπτεται πανευκολα
για ενα απλα λογο
η Παταγια δεν ειναι παρα η κορυφη του παγοβουνου

επισης γιατι καποιος θα πρεπει να ειναι ενα απο τα δυο δηλαδη η χαρντκορ σεξοτουριστας που θα κανει παρτουζες απο το πρωι μεχρι το βραδυ η χαρντκορ φυσιολατρης που θα κανει καταδυσεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ?
μερικοι συνδιαζουν και τα 2 και δεν το βρισκουν καθολου βαρετο    :rockon:



 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Για να μην υπάρχουν αντιπαραθέσεις δεν ανοίγετε ρε παλικάρια ένα thread "Ταϊλάνδη για Φυσιολάτρες" να ηρεμίσουμε και λίγο??
Σε πληροφορώ , αν δεν το ξέρεις, ότι υπάρχει θρεντ αποκλειστικά για Παττάγια, που όμως οι περισσότεροι το αποφεύγουν
Εγω που ανηκω σε αυτη τη κατηγορια πως πρεπει να ονομαζομαι?
Ημι-φυσιολατρης η Ημι-σεξοτουριστας?
.
Απλό Φυσιολάτρης-σεξοτουρίστας. Καλώς ήρθες, κανόνισε να τα πούμε και κατ΄ιδιαν.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ με βάζω 80% Παταγιανό σεξοτουρίστα
και 20% όλα τα άλλα :2funny: :2funny: :2funny:
ή μήπως 90-10 :think:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
100% σεξοτουριστας!!!

ειμαι στην καρπαθο εδω και 2 μηνες για δουλεια και εχω κανει μονο ενα μπανιο και αυτο για μιση ωρα και στην πιο κοντινη παραλια.  :2funny:
και εχω μαθει για φοβερες παραλιες εδω.  απλα δεν την γουσταρω την θαλασσα και δεν παω. προτιμω καμια πισινα αγκαλια με τιλακ!!!  :grin:


και για να μην ξεχνιομαστε...

PATTAYA RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!  :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
παιδια.Ειρηνη υμιν!!!ο καθενας εδω γραφει τι βλεπει και τι αισθανεται με τα "δικα του ματια" και αισθιτικη.....καθε πληροφορια εδω ειναι χρησιμη(αρκει να ειναι σωστη αλλα και το σωστο ειναι υποκειμενικο στον καθενα μας)
ειμαι αεροδρομιο και περιμενω να παω Αθηνα και απο εκει Καιρο και μετα Μπανγκοκ...
ειμαι πολυ περιεγος να πεταξω με την egypt.θα σας γραψω πως ηταν

Τα λεμε
πολυ σωστος ο λακης.φιλε λακη καλο ταξιδι και καλο κουραγιο με την egypt air.πολυ ταλαιπωρια μου φαινεται αν και ισως προλαβεις να δεις πυραμιδες στην αιγυπτο...παντως δεν θα ηθελα με τιποτα να εβλεπα στον γυρισμο τις κακασχημες σκατοφατσες των τουρκων και των αραβων.φιλε μου εγω δθστθχως ειμαι πολυ νπισω οικονομικα και εχω ακομα πολυ καιρο.μεχρι τοτε θα την βγαζω με τις περιγραφες σας.υπομονη λοιπον.αντε να δουμε.λακη περιμενουμε περιγραφες σου και βιντεακια αν μπορεσεις οπως την προηγουμενη φορα.ισως ανεβω σαλονικα μεσα στον χειμωνα να βγουμε εξω.σε λιγες μερες μετακομιζω ροδο.αντε καλα  :knockinb: φιλε μου.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
Απο οτι διαβαζω,εχουμε πηξει στους φυσιολατρες... :grin:
Επειδη περασα κι εγω απο αυτη τη φαση της "φυσιολατριας",εχω να πω τα εξης...
Οταν θα κανετε 5-6 ταξιδια στη Ταυλανδη...
Επισκεφτειτε καμμια 20αρια νησακια..παραλιες..Βουδιστικους ναους...Ζωολογικους κηπους...Μπανιο παρεα με καρχαριες και πιρανχας...Σαφαρι στη ζουγκλα με φιδια και ελεφαντες...
Θα τα βαρεθειτε και ουσιαστικα θα συνειδητοποιησετε τα εξης..
α)Η Ταυλανδη ειναι μια πολυ FLAT χωρα,με πολυ μικρη εναλλαγη τοπιων...Σε οποιο νησι η παραλια και να πας,ειναι σαν να εχεις παει σε ολα...Κοιταζω τις εκατονταδες φωτογραφιες που εχω τραβηξει και ειλικρινα δυσκολευομαι καποιες στιγμες να πω η καθε μια απο πιο συγκεκριμενο μερος ειναι...
Σε αυτο το τομεα,η Ελλαδα υπερεχει φανερα γιατι το μεγαλυτερο "ατου" της,το οποιο ειναι γνωστο παγκοσμιως,ειναι η τρομερη εναλλαγη τοπιων...
β)Οι Ταυλανδοι που διαμενουν στα τουριστικα μερη και "συναλλασονται" με τους φαρανγκ,ειναι ΛΑΜΟΓΙΑ του κερατα και εντελως ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟΣ λαος...Κοιταζουν να σε γαμησουν με το χαμογελο...Παραδειγμα...
Οσοι γνωριζουν τη γεωγραφια της Ταυλανδης,τα νησια Phi Phi,ουσιαστικα βρισκονται σε ενα κολπο αναμεσα απο Πουκετ και Κραμπι...Η εκδρομη απο Πουκετ που ειναι μιση ωρα παραπανω αποσταση,με ταχυπλοο κοστιζει 2800 μπατ..Απο Κραμπι η ιδια εκδρομη 800 μπατ...Με λιγα λογια δεν εχουν ουτε ιερο ουτε οσιο...ΟΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ για να σε γαμησουν...Η εκμεταλευση σε ολο της το μεγαλειο...
Δευτερο παραδειγμα...Μπλουζακι μαιμου της Εθνικης Αργεντινης...Στη Πατονγκ 800 μπατ,με τα χιλια παζαρια 550 μπατ...Στη Πατταγια σε ενα απομακρυσμενο μαγαζακι,Η ΙΔΙΑ μπλουζα προσφορα 99 μπατ...
Τριτο παραδειγμα...Αγορασα αυτο το στυλο λειζερ...Στη Πατονγκ 1000 μπατ...με παζαρια 600...Στη Παταγια 400-500 μπατ...Τελικα το αγορασα 100 ΜΠΑΤ!!!!
Τωρα ΑΝ για καποιους ΔΙΑΚΟΠΕΣ ειναι να παρουν ενα σακιδιο στη πλατη και να πανε τουρ στα διαφορα χωρια της ορεινης Ταυλανδης,να κανουν 20 ωρες ταξιδι με λεωφορεια και τραινα,να γνωρισουν τον απλο,καθημερινο,ΚΑΛΟΚΑΓΑΘΟ ΤΑΥΛΑΝΔΟ,να τρωνε φιδια και κατσαριδες και να μενουν σε αντισκοινα που κινδυνευουν να τους φανε τα κουνουπια και οι σκορπιοι..ΤΟΤΕ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ...
Μαλλον ειναι δημοσιοι υπαλληλοι στην Ελλαδα και ξυνουν τα αρχιδια τους ολη τη χρονια,γιατι δε δικαιολογειται να πανε διακοπες και να υποβαλουν τον εαυτο τους σε τετοια ταλαιπωρια...
Και μπορει επαναλαμβανω να το κανουν μια-δυο φορες...ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ κατανταει ΒΑΡΕΤΟ...Και οσοι το εκαναν τη πρωτη δευτερη φορα που πηγαν,ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΟΥΝ...
Εγω προσωπικα,τρωω αρκετη πουτσα στην Ελλαδα,δουλευωντας ουσιαστικα 3 δουλειες ΧΩΡΙΣ ΡΕΠΟ ολο το χρονο και παω στη Ταυλανδη 10-15-20 μερες 1-2 φορες το χρονο ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ...Να κοιμαμαι 10-12 ωρες..Να τρωω..Να χεζω...Και να γαμαω...
ΣΕΞ-ΦΑΙ-ΣΚΑΤΑ και ΥΠΝΟ,που λεει και ο Τζιμαρας (Πανουσης)...
Και οσοι γραφουν για τοπια,παραλιες και αλλα τετοια "γραφικα",με το καιρο θα συνειδητοποιησουν οτι η Ταυλανδη δεν ειναι για full moon party,αλλα για [size=10pt][size=10pt]full ΜΟΥΝΙ party[/size][/size]... :rockon:
ποιος ειπε οτι εδω γραφονται τα δια και τα ιδια.μπραβο πιπι.να μια πληροφορια που δεν ξερω αν εχει γραφτει εδω ξανα.πολυ καλο ποστο εγραψες εδω.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
το ευρω παλι επεσε κατω απ'τα 40???
 

stelios58

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
39,58 στο ανταλλακτηριο της KASIKORN στο ROYAL GARDEN σημερα
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Εχω μια απορία ,αφού όλοι είμαστε πάνω απο 18 χρονών δηλαδή ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει,γιατί τσακώνεστε..............

Εχουμε πει ότι μας αρέσει η Ταΐ για όλο το πακέτο,τώρα αν ένας γουστάρει να κάνει βόλτες ή να κάνει σεξερσάΐζ δικαιωμα του.

Αλλωστε μπορεί να υπάρχουν και ορισμένοι που δεν μπορούν να μαμήσουν ας κάνουν ταξιδάκια δεν είναι κακό..............

Εγώ πάντως προτιμάω να κάνω και τα δύο χωρίς προγραμμα και ότι κάτσει.Διακοπές πάμε ,βλέπωντας και κάνοντας.................
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα παίδες από Μπανγκοκ,

Καταπληκτικός καιρός, βρέχει ελάχιστα το απογευματάκι, όλα είναι όμορφα, εκπτώσεις σε όλα για τους φασιονίστας και γυναίκες τίγκα, λίγος τουρισμός και οι τιμές πεσμένες στα κλαμπ του σπορ. ;)  Μπορείς να βρεις και με 1500 μπαχτ, κάνεις ό,τι κάνεις, μετά έχει κλαμπ μέχρι πρωϊας που πάνε όλοι και μπορείς να φορτώσεις ακόμα και δωρεάν αν σε γουστάρει η γκόμενα, αλλιως και με 1000 μπαχτ κάνεις το κομμάτι σου, τους χορούς σου με παρτενέρ ΄όλο το βράδυ, φοβερά πάρτι, όλος ο κόσμος μια παρέα. Είχα πάει στο κλαμπ Climax στο ξενοδοχείο Ambassador μετά τη μία τη νύχτα, ο κακός χαμός από ξενυχτηδες και κοπελες, εισοδος 200 μπαχτ με ένα ποτό δωρεά, το δεύτερο ποτό 160-180 μπαχτ και ζωντανή ορχήστρα. Κόλαση. Το μαγαζί σαν χωρος είναι μεγάλος, αλλά σαν κλαμπ παίζει επιτυχίες της εποχής και οι μπαντες παίζουν ό,τι είδος αρέσει. Καθαρά ποτά και οι γκομενίτσες ντυμένες στην τρίχα, στην πλειοψηφία τους. Κατά τις 4.00 κέρασα μία κοπέλα μια μπύρα και τόσο ενθουσιάστηκε, που την πήρα δωρεάν για μεγάλες στιγμές στο ξενοδοχείο μου. Βέβαια ήμουν κιμπάρης, την πήγα σε ένα κυριλάτο μπαρ πριν πάμε στα κατ' ιδίαν, οπότε ήρθε στα 800 μπαχτ, αν δεν πήγαινα όμως θα ήταν τιμής ενεκεν το σεξοξενυχτι. Δεν συμβαίνει πάντα σε όλους, αλλά αυτή είναι η Μπανγκοκ, λίγο καλοντυμένος, λίγο χαμόγελο και έξω καρδιά και κερδίζεις. Και εις άλλα με υγεία.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
hussain απο ξενοδοχεια παιζει τιποτα φθηνο φίλε; γιατι θα παω και εγω τον οκτωμβρη
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
hussain απο ξενοδοχεια παιζει τιποτα φθηνο φίλε; γιατι θα παω και εγω τον οκτωμβρη

Ακόμα και τα πεντάστερα είναι φθηνά στην Μπανγκοκ, βρίσκεις καλό ξενοδοχείο ακόμα και με 60 ευρώ, μεγάλα δωμάτια, καθαρά, σου προτείνω τα ξενοδοχεία στην Σουκουμβιτ, ο κεντρικότερος δρόμος της Μπανγκοκ, όλα τα κλαμπ, τα έτσι και τα αλλιώς, βρίσκονται σε κάθετους δρόμους,ενώ μπορείς να χρησιμοποιείς και το μετρό τους πάμφθηνο από 15 μπαχτ, κάτι λιγότερο από μισό ευρώ. Ολα τα σαϊτ τύπου booking com, έχουν τεράστιες προσφορές, ιδιαίτερα αν κάνεις έγκαιρα κρατήσεις.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
σε ευχαριστω για τις πληροφορίες φίλε για 2 μερες θα καθησω bkk μετά pattaya  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom