Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
phuket calling...
χαιρετω την παρεα απο την γλυκια εξορια του πουκετ
μετρο συγκρισης δεν εχω ειναι η πρωτη μου φορα εδω απλα θα γραψω μερικα πραγματα που εχω παρατηρησει
γυναικες αρκετες αναλογικα με τους αντρες, πραγμα καλο γιατι δινει την δυνατοτηα επιλογης
στα της επιλογης βεβαια νομιζω οτι θα συμφωνησω με τον πιπινομανιακ. ελαχιστο gfe εχω δει,και το προβλημα μου δεν ειναι οτι δεν κανω αγαπουλες με τις κοπελες,απλα η συμπεριφορα τους ειναι αχρωμη και αοσμη, 4 μερες εδω και 1 κρατησα μεχρι το πρωι και αυτη με μιση καρδια. εχουν χασει το νοημα νομιζω, ξεχασαν τι πουλαει το μερος. κοινως η ξεπετα παει συνεφο. κατα την προσωπικη μου αποψη το πουκετ θα την πατησει με την ολη κατασταση.αν τωρα τα πραγματα ειναι ετσι τι θα γινει τα χριστουγεννα πχ που θα γεμισει ο τοπος τουριστες? ακομη εχω παρατηρησει(κατοπιν συζητησεων με παλιους) οτι οι τιμες σε φαγητο,ειδικα θαλασσινα εχουν ανεβει αρκετα απο περυσι)...
τεσπα, η κατασταση βολευεται απλα θελει να περνας απο ψιλο κοσκινο τις γκομενες εαν δεν θελεις ενα απλο γαμησι επιπεδου φυλης
και για να πω την αληθεια, αν και πρωτη φορα εδω εχω ψιλοχαλαστει σε σχεση με το πως τα περιμενα. δεν πτοουμεθα βεβαια, απλα αυτο κανει το ταξιδι μια λιγο μεγαλυτερη προκληση.
αυτα τα λιγα απο μενα προσ το παρον, καθε συμβουλη, παρατηρηση και διαφωνια ευπροσδεκτη

Ax!!!!και να πω οτι δεν στα ειπαμε!!!Πατταγια,φιλε!!!!Πατταγια!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Σαν την Πατάγια αποκλείεται φίλε μου, παραπλήσια ίσως αλλά σαν την Πατάγια στο θέμα σεξοτουρισμού δεν νομίζω
Το να συνδιάσεις σεξοτουρισμό με άλλα πράγματα ναι ίσως να βρεις καλύτερα μέρη από Πατάγια, αλλά την ποσότητα και το χημείο της Πατάγιας δεν το βρίσκεις αλλού
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Ότι να 'ναι φίλε μου, έχεις ποστάρει το τελευταίο διβδόμαδο 60 πόστ για το πώς είναι η ζώη πέρα απο την Παττάγια και παροτρήνεις όλο το φόρουμ να πάει σε άλλα μέρη της Ταϊλάνδης, όποιος γουστάρει θα πάει αλλά γιατί δεν πας εσύ στην Παττάγια να δεις τι παίζει? Δεν κατηγορήθηκες άδικα απλά κοίτα τα πόστ σου και θα δεις τι αναφέρεις και θα καταλάβεις σε τι αναφερομαι...

Ότι να 'ναι φίλε μου, έχεις ποστάρει το τελευταίο διβδόμαδο 60 πόστ
έχω ποστάρει θέματα που έχουν σχέση με Ταϊλάνδη
Το φορουμ γράφει >...Ταϊλάνδη > Ταϊλάνδη sex trip......
(και δεν λέει μόνο Πατάγια.)
όλα τα ποστ μου είναι σωστά

 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
ειχα βρει ενα βιντει στο ιντερνετ και εδειχνε που κανανε παρτουζα 3 ελληνες μια κοπελα απο την ταιλανδη
εχει ωραια μωρα εκει απ'οτι ειδα και στο βιντεο.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
phuket calling...
χαιρετω την παρεα απο την γλυκια εξορια του πουκετ
μετρο συγκρισης δεν εχω ειναι η πρωτη μου φορα εδω απλα θα γραψω μερικα πραγματα που εχω παρατηρησει
γυναικες αρκετες αναλογικα με τους αντρες, πραγμα καλο γιατι δινει την δυνατοτηα επιλογης
στα της επιλογης βεβαια νομιζω οτι θα συμφωνησω με τον πιπινομανιακ. ελαχιστο gfe εχω δει,και το προβλημα μου δεν ειναι οτι δεν κανω αγαπουλες με τις κοπελες,απλα η συμπεριφορα τους ειναι αχρωμη και αοσμη, 4 μερες εδω και 1 κρατησα μεχρι το πρωι και αυτη με μιση καρδια. εχουν χασει το νοημα νομιζω, ξεχασαν τι πουλαει το μερος. κοινως η ξεπετα παει συνεφο. κατα την προσωπικη μου αποψη το πουκετ θα την πατησει με την ολη κατασταση.αν τωρα τα πραγματα ειναι ετσι τι θα γινει τα χριστουγεννα πχ που θα γεμισει ο τοπος τουριστες? ακομη εχω παρατηρησει(κατοπιν συζητησεων με παλιους) οτι οι τιμες σε φαγητο,ειδικα θαλασσινα εχουν ανεβει αρκετα απο περυσι)...
τεσπα, η κατασταση βολευεται απλα θελει να περνας απο ψιλο κοσκινο τις γκομενες εαν δεν θελεις ενα απλο γαμησι επιπεδου φυλης
και για να πω την αληθεια, αν και πρωτη φορα εδω εχω ψιλοχαλαστει σε σχεση με το πως τα περιμενα. δεν πτοουμεθα βεβαια, απλα αυτο κανει το ταξιδι μια λιγο μεγαλυτερη προκληση.
αυτα τα λιγα απο μενα προσ το παρον, καθε συμβουλη, παρατηρηση και διαφωνια ευπροσδεκτη
στα είπαμε για...και αναλυτικότατα...
το πρώτο ταξίδι πρέπει να είναι πάντα παττάγια για να μην χαλαστείς...ακριβώς όπως το είπες...
και μετά πας στα υπόλοιπα...
 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ έχω να πω πλέον μετά και το τρίτο ταξίδι μου μιας και είμαστε στο Ταιλάνδη sex trip
Οτι αυτή τη φορά έκανα τα καλύτερα μαμήσια της ζωής μου με 3 συγκεκριμένα γκομενάκια
Την πρώτη και τη δεύτερη φορά είχα αξιόλογα μαμήσια αλλά όχι καλύτερα που αυτά είχα κάνει εδώ στην πατρίδα
Α ρε Ναύαρχε κρίμα που έχασα και δεν πρόλαβα την καλύτερη πίπα της Πατάγια ας όψεται το τιλάκ
Σόρυ για τα πμ που θα γεμίσεις τώρα   :grin:
Jimi δεν πειραζει, την αλλη φορα με το καλο!
Αρκετες φαρμακωσες μην εχεις και παραπονο, τωρα οσον αφορα τις πιπες τα ειπαμε αν θυμασαι
οτι μακραν οι κολομβιανες κανουν το καλυτερο στριπαρισμα :thumbsup:
Αλλα δυστυχως η Κολομβια εμεινε μονο στις αναμνησεις μας :think:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αρκετες φαρμακωσες μην εχεις και παραπονο, τωρα οσον αφορα τις πιπες τα ειπαμε αν θυμασαι
οτι μακραν οι κολομβιανες κανουν το καλυτερο στριπαρισμα :thumbsup:
Αλλα δυστυχως η Κολομβια εμεινε μονο στις αναμνησεις μας :think:
Η αλήθεια να λέγεται από μαμίσι δόξα το Θεό εχόρτασα χωρίς να θέλω να περιαυτολογό 5 τεμάχια τη μέρα φεύγανε μέσο όρο
να ναι καλά κάποια κορίτσια που μετά από κάθε συνεδρία με χαλαρόνανε με μασαζάκι και τα μπόλικα μα μπόλικα orange juice μιας και αλκόλ δεν πίνω που μου δίνανε τις απαραίτητες δυνάμεις (με είχανε μάθει όλες στα μπαρ στα κλαμπάκια και πριν καν τους ζητήσω για να πιω κάτι μου ετοιμάζανε orange juice και γελάγανε) για τις Κολομβιάνες κάτι ξέρεις παραπάνω όπως και για τις μουνάρες από Βενεζουέλα αλλά εμείς Ναύαρχε βολευόμαστε ποια και με τα σχιστομάτικα Ταιλανδικά μουτράκια
Και μιας και λέω για Ταιλαδικά μουτράκια δώσε χαιρετήσματα στο μωρό του internet cafe που δεν είχα το χρόνο να το γνωρίσω καλύτερα και καλά να παιρνάς
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ρε εσεις ....εχετε βαλθει ολοι να μας τρελανετε?
Εσεις τι νομιζετε οτι μαζευουμε ολο το χρονο χρημα για να κατεβουμε εκει κατω καμια δεκαρια μερες και να πεταξουμε τα χοντραδια?Νομιζετε οτι ουτε γυναικες ,ουτε αρραβωνιαρες ουτε τιποτα δεν εχουμε εδω ....οτι ειμαστε πειναλες του κερατα και η Ταιλανδη ειναι η τρυπα μας?
Αν τα νομιζετε ολα αυτα ειστε γελασμενοι του κερατα,και γυναικες εχουμε και αρραβωνιαρες και μια χαρα νορμαλ τυποι ειμαστε.
Απλα ψαχνουμε κατι διαφορετικο,το κατι αλλο που εδω δεν το βρησκουμε.....τι καθομαι ομως και σας λεω :jerking:
Ευχομαι στο ποστ σου αυτο να μη εχεις τη διαθεση να προσβαλεις οποιοδηποτε απο τα παιδια που συμμετεχουν σε αυτο το φορουμ..
Αλλωστε μια παρεα ειμαστε που μοιραζομαστε τις εμπειριες μας,παρεχοντας πληροφοριες και σε οποιον θελει να κανει αυτο το ταξιδι...
ΑΝ,ο σκοπος σου λοιπον ΔΕΝ ειναι να προσβαλεις (που αυτο θελω να πιστευω),στο κεντρικο θεμα της τοποθετησης σου,θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ...
Στο ΠΩΣ "διαχειριζεται" καποιος αυτο το ταξιδι,παιζει πολυ μεγαλο ρολο και η σεξουαλικη ζωη που βιωνει στην Ελλαδα...Αν ΔΕΝ ειναι απο τους τυχερους αυτης της ζωης και ο θεος ΔΕΝ τον εχει προικισει απλωχερα με εξωτερικα "χαρισματα",ειναι λογικο να αντιλαμβανεται αυτο το ταξιδι σαν μια πανακεια και ατερμονη συλλογη σεξουαλικων εμπειριων..
Στο "ζουμι" λοιπον της υποθεσης...Υπαρχουν 2 τυποι σεξοτουριστων...Αυτοι που τη "περνανε" μια χαρα και στην Ελλαδα και σχετικα ευκολα βρισκουν και καμμια ζεστη να τον χωσουν και αυτοι που "δυσκολευονται",αρα πανε εκει για να "γεμισουν" τις μπαταριες τους μεχρι το επομενο ταξιδι...
Επαναλαμβανω λοιπον,χωρις ΚΑΜΜΙΑ διαθεση να προσβαλω κανεναν,και οι 2 κατηγοριες απολαμβανουν απο μερους μου τον ιδιο ακριβως σεβασμο.
ΒΕΒΑΙΑ...Αναλογα σε ποια κατηγορια ανηκεις,τις περισσοτερες φορες,αυτο επιδρα και στην εν γενει συμπεριφορα σου εδω,καθως και στις ΕΠΙΛΟΓΕΣ γυναικων που κανεις...
ΑΝ εισαι "χορτασμενος",ερχεσαι εδω και αναζητας κατι το ΣΠΕΣΙΑΛ για να γαμησεις..Αν ΔΕΝ το βρεις ενα βραδυ,ΔΕΝ εγινε και τιποτα...Πας και την αραζεις μονος σου για υπνο στο ξενοδοχειο...ΑΝ βεβαια εχεις λιγες μονο μερες,τοτε τοποθετεις υποσυνειδητα απο μονος σου και πιο χαμηλα στανταρντς...Και το "σπεσιαλ" να μη βρεις,ξερεις οτι ειναι λιγες οι μερες και ειναι μαλακια να εχεις κανει αυτο το ταξιδι για 7-10 μερες και να μεινεις αγαμητος...
ΑΝ εχεις 2-3 βδομαδες,τοτε εισαι πιο χαλαρος...
Στα δικα μου τωρα...
Χτες "εστειλα" το τιλακ...Ειπαμε...Καλος ο αστακος,αλλα καθε μερα τον βαριεσαι...Ειναι τοσοι οι πειρασμοι,που θεωρω ανωμαλια να κολλας σε ενα μονο μουνι...Βεβαια ο πρωτος "ανωμαλος" του φορουμ ειμαι εγω,που ολο και σε καποιο τιλακ κολλαω καθε φορα... :grin:
Ευτυχως ερχεται η στιγμη που με φωτιζει ο θεος και τα "στελνω"... ;)
Ειχαμε τα γνωστα κλαμματα...Αλλα επειδη ειμαι μαθημενος και γνωριζω οτι ολες εχουν ενσωματωμενη την "CRY-MACHINE" που λειτουργει με ON-OFF,δε μου εκανε και ιδιαιτερη αισθηση... ;)...Εχω καταντησει πολυ γαιδαρος... :grin:
Χτες λοιπον πρωτη βραδια ελευθεριας στη Σκατονγκ...
Αφου σκαναρησα κατα τις 11-12 ΟΛΑ τα σοι της Μπανγκλα για να δω τι κυκλοφορει στη πιατσα,και μεσα στη γενικη μετριοτητα,βρηκα καμμια δεκαρια αστερακια...Σε 3-4 που μιλησα,μου ειπαν τη κλασσικη ταριφα του "πανω ραφιου",δηλαδη 1500-2000 μπατ...Βεβαια το 95% της Σκατονγκ ζηταει 1000αρικο...Απλα ειναι μερικα που ΞΕΡΟΥΝ οτι ξεχωριζουν και ζητανε το κατι παραπανω...
Κι εκει που ημουνα μεσα σε ενα σοι...Βλεπω ενα ΘΕ-Ο-ΜΟΥ-ΝΟ...Επαθα ΣΟΚ...Απο τα ωραιοτερα μουνια που εχω δει ολα αυτα τα χρονια στη Ταυλανδη...Το πλησιαζω και καθομαι στο μπαρ που δουλευε...Παιρνω ενα ποτο και το κερναω κι αυτο ενα για να το πιασω στο μπλα-μπλα...Με τα πολλα τη ρωταω τιμη...Μου λεει "I take 4000 baht short time"!!!!
Τηρουμενων βεβαια των αναλογιων,δε νομιζω οτι ζηταγε πολλα...Αλλωστε ειναι γνωστο οτι οι τιμες στη "Ξεπετονγκ",εχουν ξεφυγει...Το καθε τσολι ζηταει χιλιαρικο και το καθε πιτσιρικι 2χιλιαρο για να σου γδυθει,να σου παρει μια αεροπιπα και μετα να σου κανει αερα στα αρχιδια...Οπως και να εχει ομως..100 ευρω ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ...Για ονομα του θεου...Δεν τα βρισκουμε στο δρομο...
Anyway...Του λεω.."ΟΚ..Sorry,but its a lot of money for me..Thank you very much for the company..Take care beautiful lady..."..Της χαμογελαω,της δινω ενα φιλακι στο μαγουλο και σηκωνομαι να φυγω...
Με σταματαει..."I like you..You are handsome.."...Και η "τριποντη" απαντηση μου..."I know i am handsome thats why i dont pay 4000 baht for sex..." :grin:..
Τη πλησιαζω σε αποσταση αναπνοης,τη καρφωνω στα ματια και της λεω σου δινω 2000 μπατ μαξιμουμ...Μου λεει δωσε μου το τηλεφωνο σου και εαν δεν βρω πελατη σημερα,θα σε παρω..
Προφανως ΒΡΗΚΕ γι αυτο και ακομα περιμενω τηλεφωνο...Αλλα που θα μου παει...ΑΥΤΟ θα το πηδηξω...
Βεβαια δεν εμεινα αγαμητος...4 το βραδυ...βολτα εξω και μεσα στη Tiger...εκατονταδες μουνια αφορτωτα...Τσιμπησα ενα που δουλευε στο σοι lion (και ζηταγε 2 χιλιαρικα σορτ συν μπαρφαιν οταν το ειχα ρωτησει πριν λιγες μερες),του εριξα 2 μανικια,ενα στο καπακι και ενα σημερα στις 12 το μεσημερι που ξυπνησαμε,πηρε 1500 μπατ και το εστειλα στο καλο...
Επομενη ενημερωση αυριο... ;)
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Χτες λοιπον πρωτη βραδια ελευθεριας στη Σκατονγκ...
Αφου σκαναρησα κατα τις 11-12 ΟΛΑ τα σοι της Μπανγκλα για να δω τι κυκλοφορει στη πιατσα,και μεσα στη γενικη μετριοτητα,βρηκα καμμια δεκαρια αστερακια...Σε 3-4 που μιλησα,μου ειπαν τη κλασσικη ταριφα του "πανω ραφιου",δηλαδη 1500-2000 μπατ...Βεβαια το 95% της Σκατονγκ ζηταει 1000αρικο...Απλα ειναι μερικα που ΞΕΡΟΥΝ οτι ξεχωριζουν και ζητανε το κατι παραπανω...
Κι εκει που ημουνα μεσα σε ενα σοι...Βλεπω ενα ΘΕ-Ο-ΜΟΥ-ΝΟ...Επαθα ΣΟΚ...Απο τα ωραιοτερα μουνια που εχω δει ολα αυτα τα χρονια στη Ταυλανδη...Το πλησιαζω και καθομαι στο μπαρ που δουλευε...Παιρνω ενα ποτο και το κερναω κι αυτο ενα για να το πιασω στο μπλα-μπλα...Με τα πολλα τη ρωταω τιμη...Μου λεει "I take 4000 baht short time"!!!!
Τηρουμενων βεβαια των αναλογιων,δε νομιζω οτι ζηταγε πολλα...Αλλωστε ειναι γνωστο οτι οι τιμες στη "Ξεπετονγκ",εχουν ξεφυγει...Το καθε τσολι ζηταει χιλιαρικο και το καθε πιτσιρικι 2χιλιαρο για να σου γδυθει,να σου παρει μια αεροπιπα και μετα να σου κανει αερα στα αρχιδια...Οπως και να εχει ομως..100 ευρω ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ...Για ονομα του θεου...Δεν τα βρισκουμε στο δρομο...
Anyway...Του λεω.."ΟΚ..Sorry,but its a lot of money for me..Thank you very much for the company..Take care beautiful lady..."..Της χαμογελαω,της δινω ενα φιλακι στο μαγουλο και σηκωνομαι να φυγω...
Με σταματαει..."I like you..You are handsome.."...Και η "τριποντη" απαντηση μου..."I know i am handsome thats why i dont pay 4000 baht for sex..." :grin:..
Τη πλησιαζω σε αποσταση αναπνοης,τη καρφωνω στα ματια και της λεω σου δινω 2000 μπατ μαξιμουμ...Μου λεει δωσε μου το τηλεφωνο σου και εαν δεν βρω πελατη σημερα,θα σε παρω..
Προφανως ΒΡΗΚΕ γι αυτο και ακομα περιμενω τηλεφωνο...Αλλα που θα μου παει...ΑΥΤΟ θα το πηδηξω...
Βεβαια δεν εμεινα αγαμητος...4 το βραδυ...βολτα εξω και μεσα στη Tiger...εκατονταδες μουνια αφορτωτα...Τσιμπησα ενα που δουλευε στο σοι lion (και ζηταγε 2 χιλιαρικα σορτ συν μπαρφαιν οταν το ειχα ρωτησει πριν λιγες μερες),του εριξα 2 μανικια,ενα στο καπακι και ενα σημερα στις 12 το μεσημερι που ξυπνησαμε,πηρε 1500 μπατ και το εστειλα στο καλο...
Επομενη ενημερωση αυριο... ;)
όταν όμως είσουν στην Ελλάδα άλλα έλεγες...
τώρα όμως μέσα στα εκατοντάδες πιπίνια βλέπεις ότι τα 100 ευρώ είναι πολλά έστω και για ένα θεόμουνο.....εκεί...
πάντως στον τρόπο που το χειρίστικες συμφωνώ απόλυτα...
άλλος το λέει θάρρος-θράσος,εγώ το λέω αυτογνωσία και σιγουριά...
ότι χρώμα και να έχουν,από όπου και να είναι,
όλες είναι γυναίκες και έχουν την ίδια αντίδραση και συμπεριφορά στο φτύσιμο...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Από ότι κατάλαβα Πουκέτ παίζουνε τιμές Μπανγκόκ ε?
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Στο νησί Κο Σαμούι της Ταϋλάνδης έχει πάει κάποιος να με ενημερώσει τι παίζει γύρω από το σεξ και εάν οι τιμές κυμαίνονται στα επίπεδα Μπανγκόκ και Πατάγια; Η' θα πρέπει να προτιμήσει Πατάγια και Μπανγκοκ;
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
και για να συμπληρώσω το σκεπτικό μου...
την μοναδική που πήρα από agogo (happy agogo),και θεόμουνο και άσπρη-άσπρη έδωσα 3000 και 600 bar-fine...
όταν έφευγε το πρωί με ρωτάει αν θα περάσω το βράδυ και της λέω φυσικά...
το βράδυ που πήγα ήταν μέσα στην τρελή χαρά φυσικά και όλο παιχνίδια...
πίνω την μπύρα μου,κερνάω και ένα ποτό και της λέω: σε θέλω και απόψε αλλά,
1ον δεν γουστάρω να δώσω τα 600 στο μαγαζί...
και 2ον αν θέλεις θα σου δώσω 2000...
πάω στο insomniα αν θέλεις, πέρνα από εκεί...και ήταν και ιανουάριος...high season...
πέρασε εννοείται και ήταν και όλο υποκλίσεις...
αααααααχ αυτές οι υποκλίσεις... :headbang: :headbang: :headbang:

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
όταν όμως είσουν στην Ελλάδα άλλα έλεγες...
τώρα όμως μέσα στα εκατοντάδες πιπίνια βλέπεις ότι τα 100 ευρώ είναι πολλά έστω και για ένα θεόμουνο.....εκεί...
πάντως στον τρόπο που το χειρίστικες συμφωνώ απόλυτα...
άλλος το λέει θάρρος-θράσος,εγώ το λέω αυτογνωσία και σιγουριά...
ότι χρώμα και να έχουν,από όπου και να είναι,
όλες είναι γυναίκες και έχουν την ίδια αντίδραση και συμπεριφορά στο φτύσιμο...
δεν λεω κατι διαφορετικο τωρα...η βασικη μου διαφωνια με καποιους ειναι ΑΝ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ καποια μουνια να ζητανε τοσα λεφτα..εξακολουθω λοιπον να εχω την ιδια αποψη..για εμενα υπαρχουν μουνια που αξιζουν και 4 και 5 και 10 χιλιαρικα...το ΑΝ θα τα δωσεις βεβαια ειναι αλλο θεμα..φετος ειμαι πολυ σφιγμενος οικονομικαβγι αυτοβκαιβδενβτα δινω.αλλες χρονιες μπορει να τα εδινα..
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
δεν λεω κατι διαφορετικο τωρα...η βασικη μου διαφωνια με καποιους ειναι ΑΝ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ καποια μουνια να ζητανε τοσα λεφτα..εξακολουθω λοιπον να εχω την ιδια αποψη..για εμενα υπαρχουν μουνια που αξιζουν και 4 και 5 και 10 χιλιαρικα...το ΑΝ θα τα δωσεις βεβαια ειναι αλλο θεμα..φετος ειμαι πολυ σφιγμενος οικονομικαβγι αυτοβκαιβδενβτα δινω.αλλες χρονιες μπορει να τα εδινα..

+++++++
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Χτες λοιπον πρωτη βραδια ελευθεριας στη Σκατονγκ...
Αφου σκαναρησα κατα τις 11-12 ΟΛΑ τα σοι της Μπανγκλα για να δω τι κυκλοφορει στη πιατσα,και μεσα στη γενικη μετριοτητα,βρηκα καμμια δεκαρια αστερακια...Σε 3-4 που μιλησα,μου ειπαν τη κλασσικη ταριφα του "πανω ραφιου",δηλαδη 1500-2000 μπατ...Βεβαια το 95% της Σκατονγκ ζηταει 1000αρικο...Απλα ειναι μερικα που ΞΕΡΟΥΝ οτι ξεχωριζουν και ζητανε το κατι παραπανω...
Κι εκει που ημουνα μεσα σε ενα σοι...Βλεπω ενα ΘΕ-Ο-ΜΟΥ-ΝΟ...Επαθα ΣΟΚ...Απο τα ωραιοτερα μουνια που εχω δει ολα αυτα τα χρονια στη Ταυλανδη...Το πλησιαζω και καθομαι στο μπαρ που δουλευε...Παιρνω ενα ποτο και το κερναω κι αυτο ενα για να το πιασω στο μπλα-μπλα...Με τα πολλα τη ρωταω τιμη...Μου λεει "I take 4000 baht short time"!!!!
Τηρουμενων βεβαια των αναλογιων,δε νομιζω οτι ζηταγε πολλα...Αλλωστε ειναι γνωστο οτι οι τιμες στη "Ξεπετονγκ",εχουν ξεφυγει...Το καθε τσολι ζηταει χιλιαρικο και το καθε πιτσιρικι 2χιλιαρο για να σου γδυθει,να σου παρει μια αεροπιπα και μετα να σου κανει αερα στα αρχιδια...Οπως και να εχει ομως..100 ευρω ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ...Για ονομα του θεου...Δεν τα βρισκουμε στο δρομο...
Anyway...Του λεω.."ΟΚ..Sorry,but its a lot of money for me..Thank you very much for the company..Take care beautiful lady..."..Της χαμογελαω,της δινω ενα φιλακι στο μαγουλο και σηκωνομαι να φυγω...
Με σταματαει..."I like you..You are handsome.."...Και η "τριποντη" απαντηση μου..."I know i am handsome thats why i dont pay 4000 baht for sex..." :grin:..
Τη πλησιαζω σε αποσταση αναπνοης,τη καρφωνω στα ματια και της λεω σου δινω 2000 μπατ μαξιμουμ...Μου λεει δωσε μου το τηλεφωνο σου και εαν δεν βρω πελατη σημερα,θα σε παρω..
Προφανως ΒΡΗΚΕ γι αυτο και ακομα περιμενω τηλεφωνο...Αλλα που θα μου παει...ΑΥΤΟ θα το πηδηξω...
Βεβαια δεν εμεινα αγαμητος...4 το βραδυ...βολτα εξω και μεσα στη Tiger...εκατονταδες μουνια αφορτωτα...Τσιμπησα ενα που δουλευε στο σοι lion (και ζηταγε 2 χιλιαρικα σορτ συν μπαρφαιν οταν το ειχα ρωτησει πριν λιγες μερες),του εριξα 2 μανικια,ενα στο καπακι και ενα σημερα στις 12 το μεσημερι που ξυπνησαμε,πηρε 1500 μπατ και το εστειλα στο καλο...
Επομενη ενημερωση αυριο... ;)

Ωραίος!!! Εξαιρετική διαχείριση πόρων!!!  :rockon:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ευχομαι στο ποστ σου αυτο να μη εχεις τη διαθεση να προσβαλεις οποιοδηποτε απο τα παιδια που συμμετεχουν σε αυτο το φορουμ..
Αλλωστε μια παρεα ειμαστε που μοιραζομαστε τις εμπειριες μας,παρεχοντας πληροφοριες και σε οποιον θελει να κανει αυτο το ταξιδι...
ΑΝ,ο σκοπος σου λοιπον ΔΕΝ ειναι να προσβαλεις (που αυτο θελω να πιστευω),στο κεντρικο θεμα της τοποθετησης σου,θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ...
Οχι απλα δεν εχω την διαθεση να προσβαλω κανενα αλλα το αντιθετο.....εγω αισθανθηκα να με  προσβαλουν!!!
Η τοποθετηση μου ηταν σταρατη και ακριβης....ουτε κανενας στερημενος απο σεξ ειμαι ,ουτε κανενα ανωμαλο φρικιο....κατεβαινω κατω γιατι πολυ απλα μου αρεσουν τα ταξιδια-οι εμπηριες-και το σεξ.....αυτα!
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
καλησπέρα μαγκονια. με τα τόσα που γραφετε για την ταιλανδη μου ερχεται να κανω και εγω καμία καταδρομική. αλλά ρε μαγκόνια να ρωτήσω όσοι απο εσάς έχετε παέι δεν έχετε κολήσει τίποτα απο σεξουαλικό νόσημα??

 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
καλησπέρα μαγκονια. με τα τόσα που γραφετε για την ταιλανδη μου ερχεται να κανω και εγω καμία καταδρομική. αλλά ρε μαγκόνια να ρωτήσω όσοι απο εσάς έχετε παέι δεν έχετε κολήσει τίποτα απο σεξουαλικό νόσημα??
Αμα φορας το σκουφακι σου και αποφυγει τα μουνο-γλυψιματα δεν τρεχει τιποτα :uglystupid:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
καλησπέρα μαγκονια. με τα τόσα που γραφετε για την ταιλανδη μου ερχεται να κανω και εγω καμία καταδρομική. αλλά ρε μαγκόνια να ρωτήσω όσοι απο εσάς έχετε παέι δεν έχετε κολήσει τίποτα απο σεξουαλικό νόσημα??
Φίλε μου η Ταιλάνδη είναι ίδια περίπτωση με παντού αν δεν προσέξεις μπορεί να κολλήσεις και τίποτα
και στο λέει ένας που είναι κομμάντο αυτοκτονίας αυτό και είχα φάει κράξιμο για αυτό παρόλο που έπαιζα το δικό μου πάνω και κάτω κεφάλι, αν προφυλάσεσαι έχεις τις ίδιες πιθανότητες με το να κολλησεις αντίστοιχα και εδώ τίποτα
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μαγκόνια και εγώ ρισκάρω. λονδίνο έκανα παρτουζες με άγνωστους μέσω πρακτορείου που τις δοργάνωνε. δεν κόλησα τίποτα απο τυχη μάλλον. αλλά όπως ξέρετε τα κονδυλώματα και κράνος να φοράς θα τα κολήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom