Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
μαγκόνια και εγώ ρισκάρω. λονδίνο έκανα παρτουζες με άγνωστους μέσω πρακτορείου που τις δοργάνωνε. δεν κόλησα τίποτα απο τυχη μάλλον. αλλά όπως ξέρετε τα κονδυλώματα και κράνος να φοράς θα τα κολήσεις.
Φίλε κονδυλώματα με σκουφάκι δεν το γνωρίζω οπώτε δεν μπορώ να σου απαντήσω, πάντα θεωρούσα ότι αν φορά καπότα είσαι κατά 99% safe τι να πω αν είναι έτσι αυτό μπορεί να σου τύχει χτύπα ξύλο οπουδήπωτε, μετά από 3 ταξίδια πάντος προς το παρών εγώ είμαι σώος και ευλαβής  :grin:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου η Ταιλάνδη είναι ίδια περίπτωση με παντού αν δεν προσέξεις μπορεί να κολλήσεις και τίποτα
και στο λέει ένας που είναι κομμάντο αυτοκτονίας αυτό και είχα φάει κράξιμο για αυτό παρόλο που έπαιζα το δικό μου πάνω και κάτω κεφάλι, αν προφυλάσεσαι έχεις τις ίδιες πιθανότητες με το να κολλησεις αντίστοιχα και εδώ τίποτα
Μιλάς για πέρισι στο σκηνικό με την πιτσιρίκα στην ΒΚΚ?
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
τι σκηνικό ρε μαγκόνια για πείτε.....
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Παρεπιπτώντος έκανα και μια εξέταση σε νοσοκομείο που ήταν απέναντι ακριβώς από το ξενοδοχείο που έμενα στη soi 4 τώρα στην τελευταία επίσκεψη ας το πούμε δράπτωντας της ευκαιρίας πυρετού που είχα σηκώσει μια μέρα, αφού βγήκαν τα αποτελέσματα καθαρά  :rockon: μέσα σε 40 λεπτά μου δώσαν αντιβίωση για τον πυρετό και κάποια φάρμακα τα οποία έχω κρατήσει ακόμα και στο σύνολο για όλα αυτά πλήρωσα 2500 μπατ και η εξυπηρέτηση στο νοσοκομείο άψογη καμία σχέση με τα δικά μας νοσοκομεία
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παρεπιπτώντος έκανα και μια εξέταση σε νοσοκομείο που ήταν απέναντι ακριβώς από το ξενοδοχείο που έμενα στη soi 4 τώρα στην τελευταία επίσκεψη ας το πούμε δράπτωντας της ευκαιρίας πυρετού που είχα σηκώσει μια μέρα, αφού βγήκαν τα αποτελέσματα καθαρά  :rockon: μέσα σε 40 λεπτά μου δώσαν αντιβίωση για τον πυρετό και κάποια φάρμακα τα οποία έχω κρατήσει ακόμα και στο σύνολο για όλα αυτά πλήρωσα 2500 μπατ και η εξυπηρέτηση στο νοσοκομείο άψογη καμία σχέση με τα δικά μας νοσοκομεία
Στο θέμα της νοσηλείας και της ιατρικής περίθαλψης είμαστε πιο τριτοκοσμικοί και απο την Ταϊλάνδη...
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
περιληπτικά ρε μαγκόνι πες μας
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny:
Το τιλάκ μου μια μέρα το είχα βάλει κάτω γιατί μου ξυνότανε για  :knockinb: συνέχεια (με ρούφηξε η ρουφιάνα)
εγώ να χω πονοκέφαλο και να λέω δεν γαμιέται πάρτην από κάτω και να σπρώχνω και σε κάποιες στιγμές να νομίζω ότι θα σπάσει το κεφάλι μου στιλ ημικρανίες και να λέω από μέσα μου πόσο άρρωστος είμαι τελικά ούτε με πονοκεφάλους δεν σταματάω τουλάχιστον απέφευγα να τη φιλάω μην την κολλήσω τη γρίπη :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Αμα παίρνετε απο μπυρ-μπαρ είστε λίγο πιο σίγουροι γιατί τσεκάρωννται κάθε 1-2 μήνες..........

Στο διάολο και 300-400 μπάρ-φαΐν στο κάτω κάτω άμα σου κάνει καμοιά μ@λάκία θα ξέρεις που θα την βρείς.

Οσο για τα ακάποτα απαγορεύονται δια ροπάλου.Μια μ@λακία μπορεί να πληρώσεις μια ζωή.!!!!!!!!!!!

Δεν λέει, είπαμε να πάμε να περάσουμε όμορφα και να έχουμε τη δύναμη να ξαναπάμε.......
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Με 5000 χιλιάρικα περνάς ζάχαρη 2 μηνάκια..............

Ετσι λέω εγώ ας πούμε............
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Με 5000 χιλιάρικα περνάς ζάχαρη 2 μηνάκια..............

Ετσι λέω εγώ ας πούμε............

Κοιτα...

Περνάς και παραπάνω (μπορεί και 6 μήνες) αλλά πρέπει να τρώεις ΣΟΜ ΤΑΜ ή φαι απου την ΜΠΟΥΧΑΟ   :uglystupid: σουβλάκια και φρούτα (καρπούζες και πεπονια) απο καρότσια, και παπάγια χαλασμένη  :uglystupid:
να μην ψουνίζεις κάθε μέρα άλλη να γαστρώνεις  :grin:  και να μην κάνεις πεσκέσια στο τιλάκ  :2funny:
επίσης μπορείς να παραμυθιάσεις το τιλάκ πως θα το παντρευτείς  :uglystupid: και να νοικιάσεις και ένα διαμέρισμα ντελόγο με κουζίνα πληρως εξοπλισμένη με 8000-10000 μπατάκια το μηνα και να ψουνίζεις τροφή απού το BigC ή απου το carefour και να βάνεις την κοπελιά να μαγερέυει  :uglystupid:
Τέλος να μην κερνάς στα μπαράκια ή να μην πγαίνεις καθόλου...


για ΓοΓο ή GoGo ούτε λόγος  :2funny: :2funny:



εεεεεε μα είπαμε εδά πέστονε μια ζωή την έχουμε  :uglystupid:


PS: Μαγκες...Ο Μήνας στην Pattaya θέλει 2000 - 2500 και άνω

Τέλος
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αμα παίρνετε απο μπυρ-μπαρ είστε λίγο πιο σίγουροι γιατί τσεκάρωννται κάθε 1-2 μήνες..........

Στο διάολο και 300-400 μπάρ-φαΐν στο κάτω κάτω άμα σου κάνει καμοιά μ@λάκία θα ξέρεις που θα την βρείς.

Οσο για τα ακάποτα απαγορεύονται δια ροπάλου.Μια μ@λακία μπορεί να πληρώσεις μια ζωή.!!!!!!!!!!!

Δεν λέει, είπαμε να πάμε να περάσουμε όμορφα και να έχουμε τη δύναμη να ξαναπάμε.......
Εγώ πάλι Γιώργο ψώνιζα συνήθως freelancer από τα κλαμπάκια της Παττάγια όχι γιατί σκεπτόμουν τα 300 του μπαρφάιν (αν και είμαι γνωστός τσιγγούνης  :2funny: ) αλλά γουστάρω ποιο πολύ το παιχνιδάκι που παίζεται με τα γκομενάκια στα κλαμπ και όλη αυτή τη φάση, ευτυχώς δεν μου έκατσε καμιά στραβή όλες όσες πέτυχα δεν μου κάνανε καμιά λαλακία από beerbar έχω πάρει κάμποσες φορές καθώς και από την παραλία επίσης freelancer μέχρι στιγμής δεν έχω πάρει από gogo
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τωρα για τα λεφτά τα 5000 τους 5 μήνες όντος σε καμία περίπτωση δεν θα κάνεις αυτά που θα έκανες αν πήγαινες για 15 μέρες με σκοπό να χαλάσεις 1500 ευρώπουλα πχ μόνο αν το αναλύσεις 1000 ευρώ το μήνα είναι 40000 μπατ, με 5000 νοικιάζεις διαμέρισμα-δωμάτιο, 10-15000 για να έχεις ένα τιλάκ το μήνα σου μένουν 20-25000 για να περάσεις τον μήνα που σημαίνει να χαλάς στην καλύτερη κανά 800άρι μπατ τη μέρα σε φαγητά, ποτά, μετακινήσεις, αντε καμιά φορά να βγει και κανά σορτ, σίγουρα βγαίνεις και με χιλιάρι το μήνα (εδώ βγαίνεις στην Ελλάδα με αυτά) αλλά το αυτονόητο είναι ότι δεν παιρνάς όπως όταν πας με 2000αρο φορτωμένος για λιγότερς μέρες ή αν είσαι ο τρισμέγιστος μαμιάς και εκμεταλευτής και πηδάς τσάμπα
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Στο νησί Κο Σαμούι της Ταϋλάνδης έχει πάει κάποιος να με ενημερώσει τι παίζει γύρω από το σεξ και εάν οι τιμές κυμαίνονται στα επίπεδα Μπανγκόκ και Πατάγια; Η' θα πρέπει να προτιμήσει Πατάγια και Μπανγκοκ;

Κο Σαμούι παίζει καλύτερες τιμές από Μπανγκόκ. Ενοείτε η πρωτεύουσα κάθε κράτους είναι και η ακριβότερη περιοχή. Από Πατάγια θα σε ενημερώσουν τα παιδιά εδώ μέσα.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τι να πω ρε παίδες, άμα πηγαίνει κάποιος στην Πατταγια για να περασει ένα "χ" χρονικό διάστημα με ένα μουνί κλεισμένος σε ένα σπιτι... Το να μείνω κλεισμένος στο σπίτι με γκομενα το κανω και εδώ και πάνω κάτω έτσι περνάω το χειμώνα, αλλά όταν πάω Πατταγια πάω για να περάσω καλά και να βγάλω τα γούστα μου. Τώρα αυτα που ακούγονται για 5000 σε 5 και 7 μήνες τα θεωρώ αστεία... Αυτα χωρίς παρεξήγηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom