Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, δεκτά όλα αυτά που γράφεις, απλά εγώ δεν την έχω ζήσει το βράδυ την Πατάγια και ήθελα να ακούσω απόψεις εδώ μέσα από άλλους.
Ότι να 'ναι φίλε μου, έχεις ποστάρει το τελευταίο διβδόμαδο 60 πόστ για το πώς είναι η ζώη πέρα απο την Παττάγια και παροτρήνεις όλο το φόρουμ να πάει σε άλλα μέρη της Ταϊλάνδης, όποιος γουστάρει θα πάει αλλά γιατί δεν πας εσύ στην Παττάγια να δεις τι παίζει? Δεν κατηγορήθηκες άδικα απλά κοίτα τα πόστ σου και θα δεις τι αναφέρεις και θα καταλάβεις σε τι αναφερομαι...
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
jamest , αν μου επιτρέπεις , δε νομίζω ότι ο μέσος συμφορουμίστας που μπαίνει σε αυτό το thread και πάει ή θέλει να πάει κάτω έχει τη δυνατότητα για 5.000 ευρώ το δεκαπενθήμερο.
Συμφωνώ μαζί σου, για αυτό και ανέφερα οτι το "άρχοντας" είναι αντικειμενικό, όσα μπορεί ο καθένας χαλάει. Αυτο που θέλησα να ενοηθει είναι ότι όποιος τα έχει τα 5000 και θέλει να τα χαλάσει θα το καταφέρει ευκολα.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Συμφωνώ. Εγώ αρχικά ήθελα να μεταφέρω το μήνυμα ότι όσοι δεν έχουν πάει ακόμα Ταϋλάνδη ( ή έχουν πάει αλλά δεν πήγαν Πατάγια ) μπορούν να περάσουν πολύ καλά με λίγα χρήματα. Αυτό σε άλλα μέρη της Ταϋλάνδης δεν είναι εφικτό (χαμηλό μπάτζετ με διαμονή και κάθε μέρα μπουμ μπουμ). Δημιουργείται λάθος εντύπωση από μερικά ποστ σε αυτούς που δεν έχουν πάρει το βάπτισμα.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ναι, δεκτά όλα αυτά που γράφεις, απλά εγώ δεν την έχω ζήσει το βράδυ την Πατάγια και ήθελα να ακούσω απόψεις εδώ μέσα από άλλους. Απλά με κετηγορήσαν πριν ότι σχολιάζω και κρίνω άλλους, πράγμα που δεν συμβαίνει. Απλά ήθελα να δω κριτικές από Πατάγια και άλλα μέρη της Ταϊλάνδης, ώστε να συγκρίνω και να έχω και απόψεις από μέλη που τα γνωρίζουν πολύ καλύτερα από εμένα ορισμένα μέλη.
Εγώ το μόνο που μπορώ να σου πω σαν προσωπική άποψη με τη μικρή μου εμπηρεία από τρία μέρη που έχω ταξιδέψει στην Ταιλάνδη είναι τα εξής
Μπανγκόγκ: τεράστια πόλη με μεγάλα και ωραία εμπορικά για ψωνια ,ναούς και αξιοθέτατα που μπορείς να επισκεφτείς έχει τους τρεις προαναφερθείς δρόμους Nana-Patpong-Soicowboy που είναι μαζεμένο το επίκεντρο το ενδιαφέρον του σεξοτουρισμού της πόλης πλην όμως όπως και στην Πατάγια υπάρχουν διάσπαρτα στην πόλη ακτός από αυτούς τους δρόμους αμέτρητα beerbar και μασατζήδικα οι γκόμενες για μένα εκτός ίσως από τα μασατζήδικα που είχε όντος τρελά αστέρια ίδιες με Πατάγια, φυσικά υπάρχουν οι freelancer που κυκλοφορούν στο δρόμο έξω από κεντρικούς λεοφώρους και εμπορικά αυτές που συναντάς στα κλαμπάκια της Μπανγκόγκ και φυσικά η διαφορά για μένα στις γκόμενες της Πατάγια με την Μπανγκόκ είναι στις γκόμενες ας το πούμε όχι του επαγγέλματος αυτές που δουλεύουν σε εμπορικά σε καταστήματα κτλ, αυτές που μπορεί αν γουστάρεις να καμακώσεις πχ στο τρένο κτλ αυτές είναι πραγματικά αστέρια και διαφέρουν κάπως σε σχέση με τις Παταγιανές  ίσως μετά από Πατάγια η Μπανγκόκ να είναι ο επόμενος ποιο σεξοτουριστικός προορισμός μαζί με το Πουκέτ που έχω ακούσει όμως δεν έχω πάει και δεν έχω προσωπική άποψη και έχε στο νού σου ότι η Μπανγκόκ είναι στο κατά κάτι ποιο ακριβή από Πατάγια
Cha am: Ηχυχο παραλιακό μέρος όχι νυχτερινή ζωή για απομόνωση με το tilak σου
Πατάγια: Νομίζω ότι τα έχουμε πει χιλιάδες φορές, μαζεμένο μέρος με νυχτερινή διασκέδαση στο φούλ με αμέτρητα gogo, beerbar, λίγα και καλά κλαμπάκια για τρελό παιχνίδι (οι γκόμενες μόνο που δεν σε βιάζουνε) σε καλύτερες τιμές και απευθύνεται αυστηρά σε σεξοτουρίστες σαν την αφεντιά μου :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω ρε μαγκες απο γαμησι δοξα το θεο δεν εχω προβλημα γαμαω καργα,οποτε μπορειτε να προτεινετε κανα καλο μερος στην ταυλανδη να παρω το αισθημα για μπανακια τον νοεμβρη?
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
εγω ρε μαγκες απο γαμησι δοξα το θεο δεν εχω προβλημα γαμαω καργα,οποτε μπορειτε να προτεινετε κανα καλο μερος στην ταυλανδη να παρω το αισθημα για μπανακια τον νοεμβρη?
εσύ είσαι εκτός πραγματικότητος αν νομίζεις ότι πηγαίνουμε εκεί κάτω μόνο για να γαμήσουμε...
πάνε πρώτα και μετά πόσταρε τις εξυπνάδες σου...
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ναι, δεκτά όλα αυτά που γράφεις, απλά εγώ δεν την έχω ζήσει το βράδυ την Πατάγια και ήθελα να ακούσω απόψεις εδώ μέσα από άλλους.
Ε τι μας βγαζεις την ψυχη ρε μεγαλε με την ΒΚΚ το Πουκετ και την φυσιολατρεις...... :huh:
Τραβα μια βολτα και απο Παταγια μερια ,ζησε εκει καμια δεκαρια μερες (τουλαχιστον) και μετα ελα να τα ξαναπουμε.....
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
εγω ρε μαγκες απο γαμησι δοξα το θεο δεν εχω προβλημα γαμαω καργα,οποτε μπορειτε να προτεινετε κανα καλο μερος στην ταυλανδη να παρω το αισθημα για μπανακια τον νοεμβρη?
Ρε εσεις ....εχετε βαλθει ολοι να μας τρελανετε?
Εσεις τι νομιζετε οτι μαζευουμε ολο το χρονο χρημα για να κατεβουμε εκει κατω καμια δεκαρια μερες και να πεταξουμε τα χοντραδια?Νομιζετε οτι ουτε γυναικες ,ουτε αρραβωνιαρες ουτε τιποτα δεν εχουμε εδω ....οτι ειμαστε πειναλες του κερατα και η Ταιλανδη ειναι η τρυπα μας?
Αν τα νομιζετε ολα αυτα ειστε γελασμενοι του κερατα,και γυναικες εχουμε και αρραβωνιαρες και μια χαρα νορμαλ τυποι ειμαστε.
Απλα ψαχνουμε κατι διαφορετικο,το κατι αλλο που εδω δεν το βρησκουμε.....τι καθομαι ομως και σας λεω :jerking:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
εγω ρε μαγκες απο γαμησι δοξα το θεο δεν εχω προβλημα γαμαω καργα,οποτε μπορειτε να προτεινετε κανα καλο μερος στην ταυλανδη να παρω το αισθημα για μπανακια τον νοεμβρη?



Κο Τάο  :uglystupid:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
εγω ρε μαγκες απο γαμησι δοξα το θεο δεν εχω προβλημα γαμαω καργα,οποτε μπορειτε να προτεινετε κανα καλο μερος στην ταυλανδη να παρω το αισθημα για μπανακια τον νοεμβρη?
Φίλε αφού γαμάς κάργα εδώ μην πας με το αίσθημα στην Ταιλάνδη θα το μετανιώσεις, άκου που σου λέω
Πηγένετε κανά Παρίσι, Βενετία και άμα θες εξωτικό μέρος Μπαλί, Μαλδίβες και άλλα πολλά, αν γουστάρεις το αίσθημά σου είναι κρίμα να χωρήσεις φιλικά πάντα στα λέω αυτά
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Εγώ πάντως με ένα 5000αρο περνάω ζάχαρη 2 μήνες ...  ;) ... Χαλλλαρά ...  :grin:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εδω που τα λεμε ο σεξοτουρισμος δεν ειναι και πολυ νορμαλ υποθεση
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Δεν είναι νορμάλ , αλλά είναι ωραίο  ;)
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ έχω να πω πλέον μετά και το τρίτο ταξίδι μου μιας και είμαστε στο Ταιλάνδη sex trip
Οτι αυτή τη φορά έκανα τα καλύτερα μαμήσια της ζωής μου με 3 συγκεκριμένα γκομενάκια
Την πρώτη και τη δεύτερη φορά είχα αξιόλογα μαμήσια αλλά όχι καλύτερα που αυτά είχα κάνει εδώ στην πατρίδα
Α ρε Ναύαρχε κρίμα που έχασα και δεν πρόλαβα την καλύτερη πίπα της Πατάγια ας όψεται το τιλάκ
Σόρυ για τα πμ που θα γεμίσεις τώρα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom