Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
πατταγια και ξερο ψωμι ρεεεεεεεεεεε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Δηλαδή πήγες και αλλού εκτός Πατάγια και δεν είδες την ίδια κατάσταση ?

Για παράδειγμα

Soi Cowboy

Nana Entertainment Plaza

Έγω αυτά που ήθελα να δώ τα είδα, το που κατέληξα είναι δικό μου θέμα για τους δικούς μου λόγους. Το που πάει ο καθένας ποσός με απασχολεί, αλλά αυτο που κάνεις εσύ με δυσανασχετει... Δεν γουσταρείς Πατταγια? Μαγκια σου με χαρά σου δεν είναι ανάγκη όμως να σχολιάζεις τον καθένα που θέλει να πάει και να προσπαθείς να του επιβάλεις τι γνώμη σου...

Με παραξηγήσατε.
1. Εγώ δεν είπα ότι δεν γουστάρω Πατάγια αντιθέτως έχω πάει πολλές φορές και έχω περάσει ωραία.
2. Δεν επιβάλω την γνώμη μου σε κάνενα, αντιθέτως εδώ μέσα συζητάμε και εκφράζουμε απόψεις.
3. Δεν σχολιάζω κανέναν ! Ούτε σχολίασα κανέναν !
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Έχω ξαναγράψει για το Πούκετ. Είναι η Σαντορίνη της Ελλάδας. Χάλια υπηρεσίες , ακριβές τιμές , καλ(κ)ομαθημένες γυναίκες. Όσο για ΒΚΚ , πολύ ακριβά πάει το μαλλί , η ποιότητα και ποσότητα φθίνει και γενικά , για τον τουρίστα τουλάχιστον , είναι η χειρότερη επιλογή από άποψης τιμής/σεξ. Μόνο το όνομα θα της μείνει στο τέλος. Οπότε ως σεξοπροορισμός μένει μόνο η Πατάγια. Τώρα εάν κάποιος κατεβαίνει με τη γυναίκα του ας πούμε , θα θέλει μόνο φυσικές ομορφιές , και σίγουρα υπάρχουν πολλά άλλα μέρη που μπορεί να επισκεφτεί. Γι' αυτούς που μπαίνουν έχοντας υπ'όψιν τους τη θεματολογία του παρόντος ιστού η Πατάγια είναι η λύση. Ο καθένας πάει όπου θέλει βέβαια , αλλά για ένα άτομο που θέλει να ξοδέψει νορμάλ χρήματα (εξηγούμαι: 50 ευρώ την ημέρα μάξιμουμ ,όλα μέσα, εκτός από τα εισιτήρια) Πατάγια και μόνο. Αν βέβαια κάποιος το φυσάει και δεν τον πειράζει να δείνει 300-400-500 ευρώ τη μέρα και στη ΒΚΚ περνάει πολύ καλά (έχει "ειδικά" κλαμπ). Αυτός που θα πάει για πρώτη φορά κάτω , καλά είναι να περάσει και από τα τρία μέρη και να κάνει τις συγκρίσεις του. Οι νέοι καλά είναι να μην παρασύρονται από ποστ διαφόρων (συμπεριλαμβανομένων και εμού) αλλά να κρίνουν αφού δουν. Είμαι σίγουρος πάντως πως αυτός που θέλει καλό σεξ , ποικιλία και φτηνές τιμές έχει μόνο μία επιλογή.
 

Rake

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ο καθένας πάει όπου θέλει βέβαια , αλλά για ένα άτομο που θέλει να ξοδέψει νορμάλ χρήματα (εξηγούμαι: 50 ευρώ την ημέρα μάξιμουμ ,όλα μέσα, εκτός από τα εισιτήρια) Πατάγια και μόνο. Αν βέβαια κάποιος το φυσάει και δεν τον πειράζει να δείνει 300-400-500 ευρώ τη μέρα και στη ΒΚΚ περνάει πολύ καλά (έχει "ειδικά" κλαμπ). Αυτός που θα πάει για πρώτη φορά κάτω , καλά είναι να περάσει και από τα τρία μέρη και να κάνει τις συγκρίσεις του. Οι νέοι καλά είναι να μην παρασύρονται από ποστ διαφόρων (συμπεριλαμβανομένων και εμού) αλλά να κρίνουν αφού δουν. Είμαι σίγουρος πάντως πως αυτός που θέλει καλό σεξ , ποικιλία και φτηνές τιμές έχει μόνο μία επιλογή.

Επειδή ήμουν κάτω πριν κανένα δυο μήνες , μήπως τα παραλές λιγάκι ? 50 ευρώ/2000 baht μάξιμουμ (ξενοδοχείο/φαγητό/μετακινήσεις/ γυναίκα/ες) μου φαίνεται εξωπραγματικό, εκτός αν εννοούσες κάτι διαφορετικό ....
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή ήμουν κάτω πριν κανένα δυο μήνες , μήπως τα παραλές λιγάκι ? 50 ευρώ/2000 baht μάξιμουμ (ξενοδοχείο/φαγητό/μετακινήσεις/ γυναίκα/ες) μου φαίνεται εξωπραγματικό, εκτός αν εννοούσες κάτι διαφορετικό ....

μπορεις να την βγαλεις και με 50ευρω. αναλογα το τι κανεις.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Rake ,όχι. Τιλάκ=1000 μπατ , δωματιο 350-400 μπατ (εναλλακτικα ξενοδοχειο 600) , φαϊ 150 μπατ. Για μετακινήσεις το "ταξί" πάει 10 μπατ όπως ξέρεις. Τώρα αν πηγαίνεις γκο-γκο και ψωνίζεις από κει , μπορεί να μη φτάνουν ούτε δέκα χιλιάδες μπατ τη μέρα. Εντάξει , μπορεί κάποιες μέρες να ξεφύγεις , αλλά 50 ευρώ τη μέρα μέσο όρο είναι αναμενόμενο. Αυτό δε σημαίνει ότι κάποιος αν ξοδεύει περισσότερα είναι σπάταλος , απλά θέλω να πω ότι αλλού με 2000 μπατ τη μέρα δεν τη βγάζεις με τίποτα (εκτός κι αν δεν πάρεις γυναίκα  :uglystupid: )
 

Rake

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να την βγαλεις και με 50ευρω. αναλογα το τι κανεις.
Μπορεί να περάσεις και με 10/20 ευρώ , αλλά επειδή το νήμα αναφέρεται σε “Ταϊλάνδη sex trip... “ αναρωτιέμαι τι μπορείς να κάνεις με αυτά τα χρήματα . Μην ξεχνάμε οτι μιλάμε για διακοπές ....

Rake ,όχι. Τιλάκ=1000 μπατ , δωματιο 350-400 μπατ (εναλλακτικα ξενοδοχειο 600) , φαϊ 150 μπατ. Για μετακινήσεις το "ταξί" πάει 10 μπατ όπως ξέρεις. Τώρα αν πηγαίνεις γκο-γκο και ψωνίζεις από κει , μπορεί να μη φτάνουν ούτε δέκα χιλιάδες μπατ τη μέρα. Εντάξει , μπορεί κάποιες μέρες να ξεφύγεις , αλλά 50 ευρώ τη μέρα μέσο όρο είναι αναμενόμενο. Αυτό δε σημαίνει ότι κάποιος αν ξοδεύει περισσότερα είναι σπάταλος , απλά θέλω να πω ότι αλλού με 2000 μπατ τη μέρα δεν τη βγάζεις με τίποτα (εκτός κι αν δεν πάρεις γυναίκα  :uglystupid: )

Με καλυψες αν και κατά την γνώμη μου αυτό δεν είναι διακοπές ..... εννοώ από πλευράς διασκέδασης /άνεσης  ή οτιδήποτε άλλο ...
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Rake , έχω κατέβει αρκετές φορές κάτω. Αυτά που σου λέω είναι οι ταρίφες και το ξέρεις. Είπαμε , μπορείς να φας όσα θες τη μέρα. Αλλά μπορείς να φας και πολύ λίγα. Σε άλλο μέρος δεν παίζει αυτό. ¨Όπως δεν παίζει και η ποικιλία και το "σκληρό¨ σκηνικό σε άλλα μέρη.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
μπορεις να την βγαλεις και με 50ευρω. αναλογα το τι κανεις.
Ολα αυτα εχουν γραφτει και ξαναγραφτει....μπορεις να την βγαλεις με 50 ευρωπουλα αλλα πολυ στενα!
Προσωπικα Φλεβαρη που κατεβω θα διαθεσω 120 ευρω την μερα περιπου χωρις ομως να υπολογιζω τα φραγκα του ξενοδοχειου.
Ο καθενας κουμαντο στην τσεπη του  :uglystupid:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
  Μην ξεχνάμε οτι μιλάμε για διακοπές ....[/s]

Με καλυψες αν και κατά την γνώμη μου αυτό δεν είναι διακοπές ..... εννοώ από πλευράς διασκέδασης /άνεσης  ή οτιδήποτε άλλο ...
[/quote]Ναι ρε μαγκες ....μαζευουμε πεντε φραγκα ολο το χρονο για να περασουμε δεκα μερες ανετα και με γουστα....δεν χωρανε καρμιριες και στις διακοπες :think:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Τι να σας πω , εγώ μια χαρά έχω περάσει κάτω. Βέβαια μιλάμε για διακοπές τουλάχιστον 3 εβδομάδων. Τις πρώτες μέρες μπορεί να φύγουν παραπάνω (παρτούζες , σορτ-τάιμς κλπ) αλλά μετά πάει σχεδόν λονγκ η κατάσταση. Αν κάποιος κατεβεί για 5-10 μέρες π.χ. σίγουρα θα έχει άλλη ψυχολογία και συμπεριφορά. Μην κολλάτε στο συγκεκριμένο ποσό , το αρχικό ποστ έγινε για να τονίσω πόσο φτηνή είναι η Πατάγια σε σχέση με τα άλλα τουριστικά μέρη.
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
50 ευρώ τη μέρα για Πατάγια δεν φτάνουν με τίποτα !!!!!!!!!!!!!!!!

120 ευρώ τη μέρα κάτι μπορεί να γίνει και να έχεις και κάποια εμπειρία στο χώρο..............

Ξενοδοχείο 600 μπατ,πουτανακι 1000 ,μπαρ-φαΐν 400 ,μας κάνουν 2000 μπατ.

Δεν θέλεις τσιγάρα ,καμοιά μπύρα ,κανένα καφέ και το πουτ@νάκι άμα πεινάσει τι θα του πεις φάε μια φίφα............

Και μετά θα θέλεις να σου κάνει και τα καλήτερα μαμίσια.......
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Τι να σας πω , εγώ μια χαρά έχω περάσει κάτω. Βέβαια μιλάμε για διακοπές τουλάχιστον 3 εβδομάδων. Τις πρώτες μέρες μπορεί να φύγουν παραπάνω (παρτούζες , σορτ-τάιμς κλπ) αλλά μετά πάει σχεδόν λονγκ η κατάσταση. Αν κάποιος κατεβεί για 5-10 μέρες π.χ. σίγουρα θα έχει άλλη ψυχολογία και συμπεριφορά. Μην κολλάτε στο συγκεκριμένο ποσό , το αρχικό ποστ έγινε για να τονίσω πόσο φτηνή είναι η Πατάγια σε σχέση με τα άλλα τουριστικά μέρη.
Εννοειται οτι παιζουν ρολο οι μερες για τις οποιες θα κατεβεις κατω....αλλοιως παιζεις οταν θα εισαι κατω μια βδομαδα και διαφορετικα τρεις.
Αν ομως και λεω αν καποιος κατεβει μονο μια βδομαδα δεν θα πρεπει να εχει ενα χιλιαρικο μαζι του? (παντα χωρις ξενοδοχειο)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Απ' ότι καταλαβαίνω είμαι η εξαίρεση εδώ μέσα... Τέλος πάντων , δεκτά όλα αυτά. Μια απορία έχω μόνο: αν κάποιος δηλαδή θέλει να τα απολαύσει όλα αυτά και πάει ΒΚΚ πόσα θα πρέπει να χαλάει τη μέρα; 300 ευρώ;
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Απ' ότι καταλαβαίνω είμαι η εξαίρεση εδώ μέσα... Τέλος πάντων , δεκτά όλα αυτά. Μια απορία έχω μόνο: αν κάποιος δηλαδή θέλει να τα απολαύσει όλα αυτά και πάει ΒΚΚ πόσα θα πρέπει να χαλάει τη μέρα; 300 ευρώ;
Κοντα εισαι :2funny: :2funny:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Αρα για 2 βδομάδες θες ένα πεντοχίλιαρο ευρώ μαζί με τα πήγαιν' έλα  :2funny: 
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αρα για 2 βδομάδες θες ένα πεντοχίλιαρο ευρώ μαζί με τα πήγαιν' έλα  :2funny:  
Άμα θες να περάσεις αρχοντικά τα χαλάς τα 5... Το " αρχοντικά" είναι αντικειμενικό, άλλος κάνει ζωάρα με 100 ευρώ την μέρα και άλλος με 400, όπως τη βρίσκει κανείς.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδή πήγες και αλλού εκτός Πατάγια και δεν είδες την ίδια κατάσταση ?

Για παράδειγμα

Soi Cowboy

Nana Entertainment Plaza
Φίλε μου στα συγκεκριμένα έχω πάει που λες δύο ταξιδάκια στην bangkok και δεν λέω ειδικά την πρώτη φορά ξετρελάθηκα πριν το Παταγια effect φυσικά
Φοβερό μέρος η Μπανγκόγκ και όταν πρωτοπήγα νόμιζα ότι τα είχα δει όλα, έλα ντε όμως που δεν τα είχα δει και τα είδα στην Πατάγια
Αλλά μην μου συγκρίνεις δύο δρόμους άντε τρεις με την patpong που είναι στην πρωτεύουσα με μία πόλη που είναι ποσοτικά το ενδιαφέρον του σεξοτουρισμού ποιο μαζεμένη η κατάσταση από τη τεράστια και χαόδη Μπανγόγκ
Μόνο η WS είναι μεγαλύτερη από από τη soi cowboy τουλάχιστον, δεν σου λέω για όλη τη παριλιακή τουλάχιστον Πατάγια που έχει σε κοντινές αποστάσεις τα άπειρα gogo, beerbar, μασατζίδικα κτλ, για να μην πω και για τη διαφορά στον τιμοκατάλογο
Δεν λέω σεβαστή η άποψη του καθενός να του αρέσουν άλλα μέρη περισσότερο από Πατάγια και δεν τη λέω σε κανένα μαγκιά του και καμάρι του όποιος δεν πάει κυρίως για σεξτούριςμ και πάει και για φυσιολατρεία ή οποιοδήποτε άλλο λόγο να χαρεί την άλλη Ταιλάνδη πλην Πατάγιας, αλίμονο απλά εγώ λέω στα ίσια κύριοι εγώ πάω για σεξοτουρισμό κυρίως και εμένα με καλύπτει καλύτερα για αυτά που θέλω προς το παρόν η Πατάγια
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Δηλαδή πήγες και αλλού εκτός Πατάγια και δεν είδες την ίδια κατάσταση ?

Για παράδειγμα

Soi Cowboy

Nana Entertainment Plaza

Φίλε μου στα συγκεκριμένα έχω πάει που λες δύο ταξιδάκια στην bangkok και δεν λέω ειδικά την πρώτη φορά ξετρελάθηκα πριν το Παταγια effect φυσικά
Φοβερό μέρος η Μπανγκόγκ και όταν πρωτοπήγα νόμιζα ότι τα είχα δει όλα, έλα ντε όμως που δεν τα είχα δει και τα είδα στην Πατάγια
Αλλά μην μου συγκρίνεις δύο δρόμους άντε τρεις με την patpong που είναι στην πρωτεύουσα με μία πόλη που είναι ποσοτικά το ενδιαφέρον του σεξοτουρισμού ποιο μαζεμένη η κατάσταση από τη τεράστια και χαόδη Μπανγόγκ
Μόνο η WS είναι μεγαλύτερη από από τη soi cowboy τουλάχιστον, δεν σου λέω για όλη τη παριλιακή τουλάχιστον Πατάγια που έχει σε κοντινές αποστάσεις τα άπειρα gogo, beerbar, μασατζίδικα κτλ, για να μην πω και για τη διαφορά στον τιμοκατάλογο
Δεν λέω σεβαστή η άποψη του καθενός να του αρέσουν άλλα μέρη περισσότερο από Πατάγια και δεν τη λέω σε κανένα μαγκιά του και καμάρι του όποιος δεν πάει κυρίως για σεξτούριςμ και πάει και για φυσιολατρεία ή οποιοδήποτε άλλο λόγο να χαρεί την άλλη Ταιλάνδη πλην Πατάγιας, αλίμονο απλά εγώ λέω στα ίσια κύριοι εγώ πάω για σεξοτουρισμό κυρίως και εμένα με καλύπτει καλύτερα για αυτά που θέλω προς το παρόν η Πατάγια

Ναι, δεκτά όλα αυτά που γράφεις, απλά εγώ δεν την έχω ζήσει το βράδυ την Πατάγια και ήθελα να ακούσω απόψεις εδώ μέσα από άλλους. Απλά με κετηγορήσαν πριν ότι σχολιάζω και κρίνω άλλους, πράγμα που δεν συμβαίνει. Απλά ήθελα να δω κριτικές από Πατάγια και άλλα μέρη της Ταϊλάνδης, ώστε να συγκρίνω και να έχω και απόψεις από μέλη που τα γνωρίζουν πολύ καλύτερα από εμένα ορισμένα μέλη.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
jamest , αν μου επιτρέπεις , δε νομίζω ότι ο μέσος συμφορουμίστας που μπαίνει σε αυτό το thread και πάει ή θέλει να πάει κάτω έχει τη δυνατότητα για 5.000 ευρώ το δεκαπενθήμερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom