Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Είπες μια πολύ σωστή κουβέντα!
Σκοπός είναι να ξέρεις να περνάς καλά και με λίγα !
έτσι-έτσι...αλλά και τις στιγμές που χρειάζονται να έχεις το κάτι παραπάνω για να μην  :headbang: :headbang: :headbang:
αν σου περισσευουν φιλε και το εκανες οντως ,που νομιζω πλακα κανεις, γουστο σου ετσι κανουν τα καψουρακια...αλλα στο λεξικο εισαι ο ορισμος του θυματος (δεν εισαι ο μονος ειναι χιλιαδες και παρα πολλοι ελληνες)
εννοείται ότι κάνω πλάκα φίλε...
πάντως όταν γύρισα και είχα επικοινωνία με το τίλακ,μου έστειλε mail (το 3ο ή το 4ο) και μου ζητούσε...
θα ήταν παράξενο αν δεν το έκανε...
τί έκανα όμως ο παίχτης :2funny: :2funny: :2funny:
της απάντησα με mail στα ελληνικά όπου δεν φαντάζεσαι τι βρίσιμο έριχνα...
παραδόξως στο επόμενο mail που μου έστειλε μου ζήταγε συγνώμη που με πρόσβαλε και τέτοια :2funny: :2funny: :2funny:
αθάνατα ΕΛΛΗΝΙΚΑ...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
της απάντησα με mail στα ελληνικά όπου δεν φαντάζεσαι τι βρίσιμο έριχνα...
παραδόξως στο επόμενο mail που μου έστειλε μου ζήταγε συγνώμη που με πρόσβαλε και τέτοια :2funny: :2funny: :2funny:
θα εβαλλε καποιον πατριωτη  να της το μεταφρασει   :2funny:  λες και λειπουν οι ελληνες απο παταγια
θα πρεπει να ειμαστε τωρα τριτη μειονοτητα εκει μαζι με ρωσσους και αραβες!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
έτσι-έτσι...αλλά και τις στιγμές που χρειάζονται να έχεις το κάτι παραπάνω για να μην  :headbang: :headbang: :headbang:εννοείται ότι κάνω πλάκα φίλε...
πάντως όταν γύρισα και είχα επικοινωνία με το τίλακ,μου έστειλε mail (το 3ο ή το 4ο) και μου ζητούσε...
θα ήταν παράξενο αν δεν το έκανε...
τί έκανα όμως ο παίχτης :2funny: :2funny: :2funny:
της απάντησα με mail στα ελληνικά όπου δεν φαντάζεσαι τι βρίσιμο έριχνα...
παραδόξως στο επόμενο mail που μου έστειλε μου ζήταγε συγνώμη που με πρόσβαλε και τέτοια :2funny: :2funny: :2funny:
αθάνατα ΕΛΛΗΝΙΚΑ...
σωστοςςςς..καλα εχω ζησει στιγμες δραματικες και κωμικες μαζι απο φιλο που κακως τον μυησα στην περιοχη...βρε δωστα σε μενα παλι σε πουτανες θα πανε..βρε μη φατε στο στοιχιμα...οχι αυτος ,η κπελα μου θελει να σπουδασει, η μικρη (40χρονη στανταρ) εχει αναγκη στο χωριο..τωρα να σπουδασει τι,πεζοδρομιακη την εβγαλε..το χωριο στο τηλ ακουγοταν τιγκα μουσικες ..πανηγυρι ειχαν??
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ο φίλος όμως joedoe σε πολλά ποστ του λέει το ίδιο και το ίδιο και τους βάζει όλους στο ίδιο καλάθι,αυτό των χορηγών...ίσως κρίνει από τον ίδιο...
Eγω δυστυχως ειμαι και παθων και μη ...μαθων, ειδικα στο θέμα δώρο δακτυλιδι (το οποίο φυλαξει η μαμα στο χωριο, αλλα η αληθεια έχει πουληθεί αμέσως μετά αναχωρηση μου), ενω τα ξερω με τρωει συνεχεια ο κωλος μου και κανω δωρα χρυσα... εννοειται εκτος των χορηγιων. Τουλαχιστον προσπαθω αφενος ξυπνησω τους αλλους, αφετερου ξυπνησω τον εαυτο μου
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
θα εβαλλε καποιον πατριωτη  να της το μεταφρασει  :2funny:  λες και λειπουν οι ελληνες απο παταγια
θα πρεπει να ειμαστε τωρα τριτη μειονοτητα εκει μαζι με ρωσσους και αραβες!
μη γρουσουζευεις φαντομα...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Eγω δυστυχως ειμαι και παθων και μη ...μαθων, ειδικα στο θέμα δώρο δακτυλιδι (το οποίο φυλαξει η μαμα στο χωριο, αλλα η αληθεια έχει πουληθεί αμέσως μετά αναχωρηση μου), ενω τα ξερω με τρωει συνεχεια ο κωλος μου και κανω δωρα χρυσα... εννοειται εκτος των χορηγιων. Τουλαχιστον προσπαθω αφενος ξυπνησω τους αλλους, αφετερου ξυπνησω τον εαυτο μου

Κοίτα δεν ξέρω τι νομίζεις γενικότερα για την Ταϊλάνδη και τις κοπέλες
αλλά η γνώμη μου είναι ότι σε μια συναλλαγή ο τρόπος πλασαρίσματος του προϊόντος έχει σημασία
για τον πελάτη.. και αυτό αυτές το ξέρουν καλά.

Το θέμα είναι τι κάνεις εσύ και ο καθένας που πιθανώς αντιλαμβάνεται την
λαμογιά.. (συνεχίζεις με σκοπό να περάσεις καλά, ή ξενερώνεις και την στέλνεις με την μια)

Οι αντιδράσεις ποικίλουν.

Διότι όταν δεν αντιλαμβάνεται κάποιος κάτι δεν τρέχει και κάστανο.

εγώ στην θέση σου (γνώμη μου ετσι) δεν θα με ενδιέφερε και πολύ το πράγμα..
εξαρτάται βέβαια από το πως βλεπω την κοπέλα.

Το να δεις κάτι στα σοβαρά θα πρέπει να υπαρχουν κάποιες προϋποθέσεις..
και να ξέρει τι θέλει ο ένας από τον άλλο.

και φυσικά πολύ μελέτη των καταστάσεων...

Τώρα αν δεν θέλεις να πολύ ασχοληθεις κάνεις ότι νομίζεις σκας και το χιλιάρικο - διχίλιαρο etc
και δεν προσμένεις κάτι εκτός από το να περάσεις καλά.

Το αν πουλάει τα δακτυλίδια - ρούχα - παπούτσια δεν θα πρέπει να σε απασχολεί σε αυτήν την περίπτωση.

Αν προδώθηκες κάποτε ή πληγώθηκες αυτό δεν σημαίνει ότι όλα ισοπεδώνονται.. το έχουν πάθει χιλιάδες

(γνώμη μου)


 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και όμως δεν είναι :offtopic:...







Η απάντηση στο 1:47!!!  :2funny:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παιδιά άμα γουστάρετε να δίνεται κανένα φράγκο στα πουτανάκια πότε πότε μπορείτε να το κάνετε..............

Εγώ πάντως έχω γυρίσει 3 μήνες και είχα πει στο τιλάκ μην τολμήσει να μου ζητήσει χρήματα............

Με παίρνει τηλέφωνο κάθε μέρα και την παίρνω εγώ μετά με ένα σεντ το λεπτό και σήμερα μου είπε να μου στείλει κάτι για την

ρηνική αλεργία που έχω και όταν την ρώτισα πόσο κοστίζει μου είπε -1000 μπατ-........

Υπόψιν ότι γαμιέται στη δουλεία για να τα βρεί,επίσης μου είπε όταν ξαναπάω να της το πω πριν, για να πάρει άδεια απο τη δουλειά

για να μην πληρώνω μπάρ -φαΐν (500 μπατ) και αυτή δεν θέλει τίποτα.............

Τυχαίο ? δεν νομίζω.....................?????????????????????????
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Eγω δυστυχως ειμαι και παθων και μη ...μαθων, ειδικα στο θέμα δώρο δακτυλιδι (το οποίο φυλαξει η μαμα στο χωριο, αλλα η αληθεια έχει πουληθεί αμέσως μετά αναχωρηση μου), ενω τα ξερω με τρωει συνεχεια ο κωλος μου και κανω δωρα χρυσα... εννοειται εκτος των χορηγιων. Τουλαχιστον προσπαθω αφενος ξυπνησω τους αλλους, αφετερου ξυπνησω τον εαυτο μου

Φιλε Joe και εγω εκανα το ιδιο.....δωρο δαχτυλιδι και αλυσιδα για το χερι...χρυσα...Μου ειπε κιοάς οτι θα γραψει και τ'ονομα μου στο δαχτυλιδι(σαν βερα ειναι)και θα μου το δειξει την επομενη φορα που θα κατεβω!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαλλον θα το δανειστει απ'το ενεχυροδανειστηρειο του χωριου για κανα 2 μερες και θα μου το δειξει!!!!!

αλλα αυτη ηταν η πρωτη και η τελευταια φορα!!!!
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Προς όλους τους χορηγούς του forum ... Στην Πατάγια υπάρχουν και ορφανοτροφεία ... Πριν την επόμενη χορηγία σας, περάστε μια βόλτα από κει και ρωτήστε για τις ανάγκες τους ... Μετά, σκεφτείτε αν τα παιδικά χαμόγελα αξίζουν περισσότερο από ένα κινητό η ένα δαχτυλίδι η κτλ κτλ ... Φιλικά πάντα ...
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
να  πω  κατι  με το  κινδυνο  να  φανω  αιρετικος! (για το αντικειμενο του  φορουμ)  επειδη  βλεπω  οτι  υπαρχουν  πολλοι  αισθηματιες  εδω  μεσα (και  μπραβο  τους,  τους  προτιμω σαν  ανθρωπους)  σε  οσους  εχει  περασει  απ  το  μυαλο,  να  ξεκινησουν  σχεση  ζωης  με  ταυλανδεζα!  ας  αφιερωσουν  2-3-4  μερες  στην  μπαγκοκ  οπου  θα  συναντησουν  κοπελες  με  κανονικες  δουλειες!  πως  γινετε  αυτο?  μα μεσω  ιντερνετ  φυσικα!  ενδεικτικα  καποια  σαιτ  meetthaigirls,  datethaigirl,  (ψαξτε  θα  βρειτε  και  καλυτερα)  ξερω  2  φαλανγκς  (οχι  ελληνες)  που  εχουν  φτιαξει  υπεροχες  οικογενειες  με  αυτο  το  τροπο!  απλα  καντε  1-2  φορες  τσατ,  παρτε  το  τηλεφωνο  και  οταν  κατεβειτε  μπανγκοκ  κλειστε  1-2  ραντεβου  την  ημερα, και  το  βραδυ,  μονοι  σας  κανονικα ;) ειναι  αρκετα  πιθανο  να  γνωρισετε  κατι  αξιολογο!      γιατι  απο  τη  νυχτα (της παταγιας η αλλου)  οι  πιθανοτητες  ειναι  εναντιον  σας (οχι αδυνατον)      δεν  μιλαμε  για  ηθικη  εδω  απλα  για  σχεσεις  εμπιστοσυνης    (πως  να  χτισεις  τετοιες  σχεσεις  με  καποιες  που  κοροιδευουν  χορηγους)
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Στο χωριό μου λέμ μια μαντινάδα..............

Αλλος τη θέλει όμορφη
Και άλλος τη θέλει να έχει (προίκα)
Και άλλος παίρνει
Οτι του λάχει.

Πρακτικά αυτό εξηγεί πάρα πολλά πράγματα για τις επιλογές που κάνει καθένας.Αλλωστε όλες οι γυναίκες είναι ποτάνες ,εκτός

απο μερικές που είνα ,παρα πολύ μεγάλες ποτάνες.........................

Η γνώμη μου τελικά είναι ότι το μόνο που δεν παίζει ρόλο είναι η εθνικότιτα ή ο τόπος καταγωγής ή που θα συναντήσεις κάποια.

Εχω γνωρίσει αρκετές γυναίκες στη ζωή μου και 2 φορές παραλίγο να παντρευτώ,και είμαι 43 χρονών τώρα.

Το τελευταίο τίλακ που γνώρισα δεν παίρνει άριστα σε κανένα τομέα αλλά βγάζει τον υψηλότερο μέσο όρο απο όλες τις γυναίκες

που έχω γνωρίσει μέχρι τώρα.Και αυτό είναι που με ανησηχεί πάρα πολύ.Μπορεί να τη κάνω τη μαλακία στο τέλος................

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
Ολες οι γυναικες ειναι πουτανες.......εκτος απο την μανα μου την αδερφη μου και την γυναικα μου. Αλλα δεν παω στο μπουρδελο μην τυχον και τις βρω μεσα... :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
็Τις καλησπερες μου απο τη Σκατονγκ...
Θα προσπαθησω να κανω ενα ραπορτο,αλλα καθοτι ειναι η γυναικα μου εδω,την εχω δει μεχρι στιγμης "οικογενειακα" και δε δοκιμαζω αλλα μωρα,μιας και μουναρος ειναι και πηδαω τζαμπα..(τροπος του λεγειν βεβαια,γιατι στο τελος θα το παω για ψωνια)...
Βεβαια και καθε μερα αστακο τον βαριεσαι...Δε ξερω λοιπον μεχρι ποτε θα αντεξω τη μονογαμια...Αλλα μαλλον πλησιαζει η μερα να τη στειλω...
Anyway...
Εδω τα πραγματα ειναι οπως παντα...Το καλο μουνι πληρωνεται...Περασα απο Hollywood και tiger,πολυ σαβουρομανι και καποια μετρια..."Του χιλιαρικου" που λεμε...Απο "Stunners" ..μεγαλη "Ξηρασια"...
Στα διαφορα σοι,επισης η γνωστη μετριοτητα..λιγα τα κομματια που ξεχωριζουν...,με μοναδικη ισως εξαιρεση
στο σοι Lion,στο πρωτο μαγαζι δεξια,εχει 3-4 τρελλα καβλακια,αλλα η ταριφα για short ξεκιναει απο τα 2 χιλιαρικα,χωρια τα 500 μπαρφαιν...Με εχει τρελλανει ενα απο αυτα με στραβα δοντακια,1.58 υψος,αδυνατουλι 38 κιλα,19 ετων (ουτε 15 δε το κανεις βεβαια)...Οτι πρεπει..."pipinomaniac approved"...
Να σημειωσω επισης οτι οσο περνανε τα χρονια ο ορος "long time",τεινει να εξαφανιστει απο το λεξιλογιο τους...9 στις 10 δεν το αναφερουν καν,παρα η μονη τους κουβεντα "1000 baht short time"... Θελουν να φανε ενα στα γρηγορα για να βγουν παλι στη γυρα...Και μετα απο 2-3 σορτ,στο σπιτι τους για υπνο...Εκτος βεβαια και εαν τα φορτωσεις κατι τις 5 το πρωι...
Απο κοσμο,κλασσικα πραγματα...low season,αλλα λογω Αυγουστου,ειναι αρκετος κοσμος εδω...Υπαρχει βεβαια υπερπροσφορα απο γκομενακια...Πολυ πραμα...
Αυτα απο Σκατονγκ...Παω για ενα μασαζακι..
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ είπα πάλι τη γνώμη μου χωρίς να είμαι χορηγός γιατί δεν μου περισεύουνε κιόλας, αν είχα πολλά μα πολλά φράγκα μπορεί και να μουνα δεν το αποκλείω αλλά δεν κατηγορώ ούτε ειρωνεύομαι κάποιον που το κάνει γιατί δεν τα παίρνει από την τσέπη μου δικά του λεφτά είνα ότι θέλει τα κάνει
Φυσικά θα υπάρχουν και κορίτσια που μπορεί να σου φερθούν σωστά χωρίς να τις ξεχωρίζω σε μπαρόβιες και μη ( έχω δει και κάτι μη μπαρόβιες, κορίτσια του μεροκάματου που είναι πολύ χειρότερες ) όπως και με μπαρόβιες που έχω συζητήσει που μου έχουν πει ότι έχουν φερθεί σωστά στους εκάστοτε χορηγούς τους
το θέμα είναι ότι και να γίνει όποιος είναι χορηγός/καψούρης και στέλνει λεφτά ειδικά αν δεν του περισεύουν όσο σωστή μπορεί να είναι η γκόμενα ποτέ δεν μπορεί να της έχει εμπιστοσύνη ειδικά επειδή έιναι μακριά και η εύκολη λύση/χρήμα για τη γκόμενα είναι να βρει νέους πελάτες και τους καψούρηδες να τους τρώει το άγχος και η αγωνία αν πηδιέται με άλλους αυτό είναι το χειρότερο από όλα, τώρα προσπαθώ να πείσω ένα φίλο να μην στείλει λεφτά κάτω εξηγώντας του τους λόγους αλλά στην τελική αν στείλει τελικά δικαίωμά δικά του είναι τα λεφτά ότι θέλει τα κάνει ας τα κάψει κιόλας, καλό είναι λοιπόν να λέμε εδώ μέσα φάσεις που μπορεί να έχουν τύχει στο καθένα και όχι μόνο όσον αφορά την ταιλάνδη (α εγώ πήδηξα τόσες, ο άλλος παραπάνω, εγώ πηδάω τσάμπα ή σχεδόν τσάμπα, εμένα δεν με έχει πιάσει ποτέ κανένας κορόιδο είμαι πολύ μάγκας και τα ρέστα)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ είπα πάλι τη γνώμη μου χωρίς να είμαι χορηγός γιατί δεν μου περισεύουνε κιόλας, αν είχα πολλά μα πολλά φράγκα μπορεί και να μουνα δεν το αποκλείω αλλά δεν κατηγορώ ούτε ειρωνεύομαι κάποιον που το κάνει γιατί δεν τα παίρνει από την τσέπη μου δικά του λεφτά είνα ότι θέλει τα κάνει
Φυσικά θα υπάρχουν και κορίτσια που μπορεί να σου φερθούν σωστά χωρίς να τις ξεχωρίζω σε μπαρόβιες και μη ( έχω δει και κάτι μη μπαρόβιες, κορίτσια του μεροκάματου που είναι πολύ χειρότερες ) όπως και με μπαρόβιες που έχω συζητήσει που μου έχουν πει ότι έχουν φερθεί σωστά στους εκάστοτε χορηγούς τους
το θέμα είναι ότι και να γίνει όποιος είναι χορηγός/καψούρης και στέλνει λεφτά ειδικά αν δεν του περισεύουν όσο σωστή μπορεί να είναι η γκόμενα ποτέ δεν μπορεί να της έχει εμπιστοσύνη ειδικά επειδή έιναι μακριά και η εύκολη λύση/χρήμα για τη γκόμενα είναι να βρει νέους πελάτες και τους καψούρηδες να τους τρώει το άγχος και η αγωνία αν πηδιέται με άλλους αυτό είναι το χειρότερο από όλα, τώρα προσπαθώ να πείσω ένα φίλο να μην στείλει λεφτά κάτω εξηγώντας του τους λόγους αλλά στην τελική αν στείλει τελικά δικαίωμά δικά του είναι τα λεφτά ότι θέλει τα κάνει ας τα κάψει κιόλας, καλό είναι λοιπόν να λέμε εδώ μέσα φάσεις που μπορεί να έχουν τύχει στο καθένα και όχι μόνο όσον αφορά την ταιλάνδη (α εγώ πήδηξα τόσες, ο άλλος παραπάνω, εγώ πηδάω τσάμπα ή σχεδόν τσάμπα, εμένα δεν με έχει πιάσει ποτέ κανένας κορόιδο είμαι πολύ μάγκας και τα ρέστα)

αν ειχες πολλα φραγκα εκει θα ησουν συνεχεια!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
็Τις καλησπερες μου απο τη Σκατονγκ...
Θα προσπαθησω να κανω ενα ραπορτο,αλλα καθοτι ειναι η γυναικα μου εδω,την εχω δει μεχρι στιγμης "οικογενειακα" και δε δοκιμαζω αλλα μωρα,μιας και μουναρος ειναι και πηδαω τζαμπα..(τροπος του λεγειν βεβαια,γιατι στο τελος θα το παω για ψωνια)...
Βεβαια και καθε μερα αστακο τον βαριεσαι...Δε ξερω λοιπον μεχρι ποτε θα αντεξω τη μονογαμια...Αλλα μαλλον πλησιαζει η μερα να τη στειλω...
Anyway...
Εδω τα πραγματα ειναι οπως παντα...Το καλο μουνι πληρωνεται...Περασα απο Hollywood και tiger,πολυ σαβουρομανι και καποια μετρια..."Του χιλιαρικου" που λεμε...Απο "Stunners" ..μεγαλη "Ξηρασια"...
Στα διαφορα σοι,επισης η γνωστη μετριοτητα..λιγα τα κομματια που ξεχωριζουν...,με μοναδικη ισως εξαιρεση
στο σοι Lion,στο πρωτο μαγαζι δεξια,εχει 3-4 τρελλα καβλακια,αλλα η ταριφα για short ξεκιναει απο τα 2 χιλιαρικα,χωρια τα 500 μπαρφαιν...Με εχει τρελλανει ενα απο αυτα με στραβα δοντακια,1.58 υψος,αδυνατουλι 38 κιλα,19 ετων (ουτε 15 δε το κανεις βεβαια)...Οτι πρεπει..."pipinomaniac approved"...
Να σημειωσω επισης οτι οσο περνανε τα χρονια ο ορος "long time",τεινει να εξαφανιστει απο το λεξιλογιο τους...9 στις 10 δεν το αναφερουν καν,παρα η μονη τους κουβεντα "1000 baht short time"... Θελουν να φανε ενα στα γρηγορα για να βγουν παλι στη γυρα...Και μετα απο 2-3 σορτ,στο σπιτι τους για υπνο...Εκτος βεβαια και εαν τα φορτωσεις κατι τις 5 το πρωι...
Απο κοσμο,κλασσικα πραγματα...low season,αλλα λογω Αυγουστου,ειναι αρκετος κοσμος εδω...Υπαρχει βεβαια υπερπροσφορα απο γκομενακια...Πολυ πραμα...
Αυτα απο Σκατονγκ...Παω για ενα μασαζακι..

αντε να πας πατταγια να δεις καμια ασπρη μερα!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom