Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
δηλαδή εγώ που έστειλα στο τίλακ 25000 baht προχτές επειδή μου είπε ότι είχε μια δυσκολία είμαι θύμα???
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Πού πάνε ? οι αυθεντικοι φυσιολατρες ?
υπογραφεις ως mae hong son και με ρωτας που να πας?! αν εισαι στο βορρα φυσικα mae hong son!

δηλαδή εγώ που έστειλα στο τίλακ 25000 baht προχτές επειδή μου είπε ότι είχε μια δυσκολία είμαι θύμα???
με το νομο των πιθανοτητων νομιζω δεν εκανες καλα ιδιαιτερα αν τη γνωρισες σε μπαρ εκτος κι αν σου περισσευουν
αν θες πες λεπτομερειες οπως που τη γνωρισες, ποσο καιρο την γνωριζεις και τι ειδους δυσκολια
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Επιτελους,ηρθα στο "χωριο μου"...
Σκατονγκ και παλι Σκατονγκ..(Ε..συγγνωμη..Πατονγκ εννοουσα)...
Χαμος...Αν κανω και μια συγκριση της Αο Νανγκ με τη Πατονγκ,ΑΥΤΗ τη στιγμη θα παρομοιαζα την Αο Νανγκ με το Διακοφτο Κορινθειας και τη Πατονγκ με τη Νεα Υορκη...Για τετοια διαφορα μιλαμε...
Γιατι απο οτι διαβασα στα λεγομενα καποιων,δεν εχουν συνειδητοποιησει ΤΙ ακριβως κατασταση συναντησα στην Αο Νανγκ...Φανταστειτε οτι μου ειπαν πως σε σχεση με περυσι τον Αυγουστο,η κινηση εινα πεσμενη γυρω στο 80%...Και για να μιλαμε με μεγεθη,σε ολη την Αο Νανγκ και τη διπλα παραλια,σε καμμια 100στη ξενοδοχεια στο συνολο,ειναι ζητημα εαν βρισκοντουσαν 800-900 ανθρωποι...Υπηρχε ξενοδοχειο με 120 δωματια,που ηταν κλεισμενα ΜΟΝΟ 3!!!!
Και βεβαια οι τιμες στον πατο...Εκανες τρελλα παζαρια...
Αλλα ΤΙ να το κανεις,οταν στις 11 το βραδυ κλειναν σχεδον τα παντα...Και βεβαια το Luna bar,ηταν κλειστο...Κι αν θεωρειτε εκπληξη οτι το luna ηταν κλειστο,τι να πουμε για το "The Last Fisherman"!!..Το πιο παλιο και γνωστο μπαρ σε ολο το Κραμπι,που τις καλες περιοδους ηταν τιγκα,που το προτεινουν και το γραφουν ολοι οι ταξιδιωτικοι οδηγοι...Λογω ελλειψης κοσμου...Ηταν κι αυτο ΚΛΕΙΣΤΟ...!!
Και βεβαια υπηρχε ΜΟΝΟ ενα σοι με μπαρακια,που απο τα 12 μαγαζια λειτουργουσαν τα 8...Το αλλο σοι ηταν κλειστο...Και πως να μην ειναι,που ακομα και το ενα σοι που ηταν ανοιχτο,ειναι ζητημα εαν απο τις 8 εως τις 2 το βραδυ μπαιναν μεσα 50-60 πελατες...
ΝΕΚΡΑ!!!!!
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
δηλαδή εγώ που έστειλα στο τίλακ 25000 baht προχτές επειδή μου είπε ότι είχε μια δυσκολία είμαι θύμα???
Φίλε ο καθένας με το παρά του κάνει ότι θέλει αν σου περισεύουν να της στείλεις λεφτά το κάνεις και δεν σε παρεξηγεί κανένας αν σου ζητάει λεφτά για τον οποιοδήποτε λόγο εσύ δεν μπορεί να το ξέρεις αν λέει αλήθεια, αν έχει όντος πρόβλημα ή πουλάει παραμύθια, εμένα προσωπικά δεν μου περισεύουν, ένα τιλάκ μου έχει μείνει και της έχω ξηγηθεί ότι από μένα δεν έχει να περιμένει λεφτά, μόνο όταν κατέβω κάτω και την δω για 4-5 μέρες θα τις αφήσω λεφτά αναλόγος με αυτά που θα έχω χαλάσει για αυτήν σε φαγητά, ποτά, δώρα και στο τέλος της αφήνω κάποια λεφτά, και εκείνη μου έχει πει προς το παρών βέβαια ότι δεν θέλει να της στείλω λεφτά, μου τυχε αυτή τη φορά μπροστά μου το τιλάκ να την παίρνει τηλέφωνο ο χορηγός της από το Ισραήλ που τις στέλνει λεφτά και την παίρνει τηλέφωνο κάθε μέρα, να του ζητάει να της στείλει λεφτά γιατί και καλά δεν έχει πάνω στο κρεβάτι είμασταν μετά από  :knockinb: να με κοιτάει να του μιλάει να γελάει και να τον κοροιδεύει και να μου λέει και καλά ότι δεν τον γουστάρει γιατί είναι μεγάλος και παντρεμένος και κρατάει επαφή μαζί του γιατί της στέλνει λεφτά.
Μία άλλη που είχα επικοινωνία μου ζήτητσε λεφτά γιατί και καλά είναι άρρωστη η μάνα της στο νοσοκομείο (μπορεί να έλεγε και αλήθεια βέβαια) αλλά δεν παιζει με τίποτα να στείλω λεφτά την ξέκοψα εντελός και μόλις το κατάλαβε ζήτησε συγνώμη και μου έλεγε ότι δεν θέλει καθόλου λεφτά και ήθελε να με ξαναδεί και καλά να με ξεναγήσει στα νησάκια χωρίς να της δώσω φράγκο αλλά δεν ξανασχολήθηκα.
Βέβαια δεν είμαι και κανά κανίβαλος να θέλω να τη βγάλω τσάμπα στο  :knockinb: ξέρω ότι τα περισσότερα είναι φτωχοκόριτσα πέρα από αυτές που έχουν μόνιμο εισόδημα από χορηγούς και δεν γουστάρω να το παίζω α εγώ γαμάω τσάμπα στην Ταιλάνδη πουλώντας παραμύθι στις Ταιλανδές παρόλο που μου λένε φίλοι μου εδώ "ρε μαλάκα αφού μπορείς γιατί δεν το κάνεις" και στο θέμα της χορηγείας τις θεορώ σχεδόν όλες ίδιες δεν πανά είναι μπαρόβια ή όχι, φίλος μου γνώρισε γκόμενα από εμπορικό κέντρο στην bangkok καμάκι, αφού γύρισε πίσω χωρίς να του πει τίποτα η γκόμενα της έστειλε 200 ευρώ και μετά από λίγο πήρε θάρος και του ζήτησε και άλλα για να πληρώσει τα μαθήματα αγγλικών της και τότε κατάλαβε ο φίλος και το ξέκοψε
Το θέμα είναι αυτό που λέμε ο καθένας με τα λεφτά του κάνει ότι καταλαβαίνει, αυτές είναι δικές μου πάλι εμπηρείες και τις γράφω εδώ για να έχουμε μία ανταλλαγή απόψεων και εμπηρειών που είμαι σίγουρος παρόμοιες θα έχουν και άλλοι συναγωνιστές εδώ μέσα
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Οπως επισης ξερουν πως να κλαινε, να σου κανουν σκηνες ζηλοτυπιας
Οντος αυτό ισχύει
Σε αυτά που μου έκανε η μικρή , κλάμματα, ζηλωτυπίες, ακόμα και σκηνικό με δήθεν γνωστή που είχε γνωρίσει φίλης της ένα  βράδυ και την είχαμε μαζί στη lucifer και επειδή αυτή η γνωστή της φίλης της δεν είχε και καλά λεφτά για να πάρει ποτό της έδωσε η δικιά μου ένα χιλιάρι που της είχα δώσει το πρωί να πάει σαλούν να καλοπιστεί και η άλλη εξαφανίστηκε με το χιλιάρι και μετά μου το παίζαν με τις φίλες της ότι δεν την ξέρανε καλά και ότι ήταν απατεώνισα και μας έφαγε το χιλιόμπατο και ότι αν την βρούνε θα πλακωθούνε, μέχρι και ψεύτικο σκηνικό ζηλοτυπίας πρέπει να σκαρφίστηκε με μιά άλλη γκόμενα που ήξερε και η οποία μου την έπεσε και καλά μπροστά της σε γνωστό μπαράκι της δικιάς μου που πηγαίναμε και βγήκε έξω η δικιά μου να την βρει να πλακωθούνε, ποτέ δεν πίστεψα τίποτα από όλα αυτά απλά πήγαινα με τα νερά της και όλα αυτά αφαιρούντουσαν στο τέλος από το επίδομα δεν ξέρω ή δεν είμαι τόσο ευκολόπιστος ή φαντασία μου οργιάζει και τελικά μου έλεγε αλήθεια σε όλα αυτά :2funny: :2funny: :2funny:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Επιτελους,ηρθα στο "χωριο μου"...
Σκατονγκ και παλι Σκατονγκ..(Ε..συγγνωμη..Πατονγκ εννοουσα)...
Χαμος...Αν κανω και μια συγκριση της Αο Νανγκ με τη Πατονγκ,ΑΥΤΗ τη στιγμη θα παρομοιαζα την Αο Νανγκ με το Διακοφτο Κορινθειας και τη Πατονγκ με τη Νεα Υορκη...Για τετοια διαφορα μιλαμε...
Γιατι απο οτι διαβασα στα λεγομενα καποιων,δεν εχουν συνειδητοποιησει ΤΙ ακριβως κατασταση συναντησα στην Αο Νανγκ...Φανταστειτε οτι μου ειπαν πως σε σχεση με περυσι τον Αυγουστο,η κινηση εινα πεσμενη γυρω στο 80%...Και για να μιλαμε με μεγεθη,σε ολη την Αο Νανγκ και τη διπλα παραλια,σε καμμια 100στη ξενοδοχεια στο συνολο,ειναι ζητημα εαν βρισκοντουσαν 800-900 ανθρωποι...Υπηρχε ξενοδοχειο με 120 δωματια,που ηταν κλεισμενα ΜΟΝΟ 3!!!!
Και βεβαια οι τιμες στον πατο...Εκανες τρελλα παζαρια...
Αλλα ΤΙ να το κανεις,οταν στις 11 το βραδυ κλειναν σχεδον τα παντα...Και βεβαια το Luna bar,ηταν κλειστο...Κι αν θεωρειτε εκπληξη οτι το luna ηταν κλειστο,τι να πουμε για το "The Last Fisherman"!!..Το πιο παλιο και γνωστο μπαρ σε ολο το Κραμπι,που τις καλες περιοδους ηταν τιγκα,που το προτεινουν και το γραφουν ολοι οι ταξιδιωτικοι οδηγοι...Λογω ελλειψης κοσμου...Ηταν κι αυτο ΚΛΕΙΣΤΟ...!!
Και βεβαια υπηρχε ΜΟΝΟ ενα σοι με μπαρακια,που απο τα 12 μαγαζια λειτουργουσαν τα 8...Το αλλο σοι ηταν κλειστο...Και πως να μην ειναι,που ακομα και το ενα σοι που ηταν ανοιχτο,ειναι ζητημα εαν απο τις 8 εως τις 2 το βραδυ μπαιναν μεσα 50-60 πελατες...
ΝΕΚΡΑ!!!!!
  πιπινο με  αυτα  που βρηκες  τελικα  το  κραμπι(αο νανγκ)  απο  15 νοεμβρη  ως  15  φλεβαρη ενα  τριμηνο μονο!!!  κριμα!!  κοιτα  να  αναπληρωσεις  στην  πατογκ!  κανε  και μια  βολτα  απ  την  αγαπημενη  μου  seduction  εχει  πολυ  αλλοδαπο πραγμα!  (αν υπαρχει ακομα,  εχω σχεδον 3  χρονια  να παω  πουκετ)
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Τα παντα εχουν σχεση με τον ανθρωπο αλλα και το περιεχομενο της τσεπης του.....
Προσωπικα ξερω πολυ καλα για πιο λογο κατεβαινω κατω....10-15 μερες να περασω καλα με οσα περισσοτερα κοριτσια γινεται και μετα ουτε τηλεφωνακια,ουτε μυνηματακια ,ουτε καψουρες ουτε τιποτα.....ψυχρα!!!
Και εγω να περασω καλα ,και τα κοριτσια που ερχονται μαζι μου να βγαλουν παντα το κατι της τους αλλα μεχρι εκει.....αλλα ποτε δεν θα κατακρινω καποιους που κανουν τα προαναφερομενα. :think:
Καλα να περναμε ολοι και οταν γυρναμε πισω να τα σκεπτομαστε και να γελαμε :dancing:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Αυτο ακριβως νομιζω, αλλιως δεν εξηγειται ποσοι τις περνουν τηλεφωνο να δουν τι κανουν στο χωριο.. ντε και καλα..., να τηλεφωνουν σε ατομα που ειναι κατω να μαθουν τι κανει το κοριτσι και εαν παρολο οτι δουλευει στο μπαρ δεν παει με κανεναν περιμενοντας την επιστροφη τους κλπ. Και το κυριοτερο ποσοι και ποσοι δεν στελνουν λεφτα επειδη το κοριτσι υποφερει στις φυτειες ρυζιου στο χωριο... ντε και καλα...
για να αποκαταστήσω την τάξη και την αλήθεια...
(δεν ξέρω να κάνω πολλές παραθέσεις στο ίδιο κείμενο...ο φίλος όμως joedoe σε πολλά ποστ του λέει το ίδιο και το ίδιο και τους βάζει όλους στο ίδιο καλάθι,αυτό των χορηγών...ίσως κρίνει από τον ίδιο...)
φυσικά και δεν έστειλα τίποτα,φυσικά και δεν υπάρχει περίπτωση,φυσικά και δεν είμαι ''αμερικανάκι''...
όποιος πατάει το πόδι του εκεί και δεν καταλαβαίνει τί παίζει με την μία...εεεε τί να πώ...
καλά,χρυσά,άψογα,τέλεια...τα κορίτσια μας ,
αλλά με το που μπαίνεις στο αεροπλάνο του γυρισμού...χαιρετίσματα...που λένε και στο χωριό μου...
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
:helpplea:Ερωτηση προς αυτους που κανανε κρατηση στο PATTYA BAY RESORT.
Παιζει το ενδεχομενο η τιμη της κρατησης να πεσει αν ζητησω μονο δωματιο χωρις πρωινο και τετοια?
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
για να αποκαταστήσω την τάξη και την αλήθεια...
(δεν ξέρω να κάνω πολλές παραθέσεις στο ίδιο κείμενο...ο φίλος όμως joedoe σε πολλά ποστ του λέει το ίδιο και το ίδιο και τους βάζει όλους στο ίδιο καλάθι,αυτό των χορηγών...ίσως κρίνει από τον ίδιο...)
φυσικά και δεν έστειλα τίποτα,φυσικά και δεν υπάρχει περίπτωση,φυσικά και δεν είμαι ''αμερικανάκι''...
όποιος πατάει το πόδι του εκεί και δεν καταλαβαίνει τί παίζει με την μία...εεεε τί να πώ...
καλά,χρυσά,άψογα,τέλεια...τα κορίτσια μας ,
αλλά με το που μπαίνεις στο αεροπλάνο του γυρισμού...χαιρετίσματα...που λένε και στο χωριό μου...

Μην ξεχνάτε αγόρια ότι όλα είναι business, κάτι ανάμεσα σε παροχη υπηρεσιών και "επικοινωνία". Ο συναισθηματισμός είναι σαβουάρ βιβρ, αλλά σε όπως κάθε κανόνα υπάρχουν οι εξαιρεσεις που τον επιβεβαιώνουν
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
:helpplea:Ερωτηση προς αυτους που κανανε κρατηση στο PATTYA BAY RESORT.
Παιζει το ενδεχομενο η τιμη της κρατησης να πεσει αν ζητησω μονο δωματιο χωρις πρωινο και τετοια?

100μπατ λιγοτερα χωρις πρωινο. και πιστεψε με δεν το χρειαζεσε.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
δηλαδή εγώ που έστειλα στο τίλακ 25000 baht προχτές επειδή μου είπε ότι είχε μια δυσκολία είμαι θύμα???
αν σου περισσευουν φιλε και το εκανες οντως ,που νομιζω πλακα κανεις, γουστο σου ετσι κανουν τα καψουρακια...αλλα στο λεξικο εισαι ο ορισμος του θυματος (δεν εισαι ο μονος ειναι χιλιαδες και παρα πολλοι ελληνες)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom