Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

tzob

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Αφού απλά το φυσικό τοπίο σε εμπνέι για καλύτερο σεχ
τότε πρέπει να επιλέξεις και μια καλή παραλία!
Συνιστώ Μαέ Ναμ στο Σαμούι

Δες και λίγες φώτο από Μάε Ναμ για να καταλάβεις

θα έχει και το Κο Πανγκάν θέα απέναντι!
Άμα λάχει για κάνε και ένα ντου στο Full Moon Party
Παίζει και εκεί ! πολύ πράγμα !

διάβασα πως εκει παίζει πολλή drugs και δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις τώρα πιά...
ουσιαστικά θέλω χαλαρά πράγματα και με 1 μόνο σχιστομάτικο μουνάκι...μου αρκεί
είχα και γαμώ τις δύσκολες χρονιές φέτος
θέλω ξεκούραση και πολλή μασάζ και μετα :fuck2: χωρίς όμως ούτε παρακαλητό ούτε γρίνια :rockon:
 

tzob

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
μάλλον θα μείνω εδώ MUANG SAMUI SPA RESORT Chaweng beach
και θα το κλείσω απο dion tours
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Λοιπον...Απο παραλιες..Η αο Νανγκ ειναι σαφως καλυτερη απο τη παραλια της Πατονγκ..Κανεις μπανιο ανετοτατα γιατι ειναι καθαρη...Οχι βεβαια μπροστα μπροστα,γιατι εχει βαρκες...αλλα πας 100 μετρα αριστερα και εισαι ΟΚ...Το καλο ειναι επισης οτι μπορεις να κανεις τις εκδρομες για Phi-Phi,James Bond και 4 αλλα νησακια με πολυ λιγοτερα λεφτα και πολυ γρηγοροτερα γιατι ειναι κοντα...
Η εκδρομη ας πουμε για Phi-Phi με ταχυπλοο ειναι 900 μπατ...Ενω απο Πουκετ,αν θυμαμαι καλα την ειχα πληρωσει καπου 2500 με ταχυπλοο παντα..
Σημερα πηγα στα 4 νησακια Tup,Chicken,Poda,Phra nang εκδρομη μεχρι το απογευμα με φαγητο,καθως και snorcelling (κολυμπας και βλεπεις τα ψαρια κλοουν με μασκα) με βαν που σε παιρνει και σε φερνει πισω στο ξενοδοχειο,με 600 μπατ...Τιμη ξεφτιλα...Τοσα θελουν οι τουκτουκατζηδες στη Πατονγκ για να σε πανε και να σε φερουν στη διπλα παραλια ...Οι τουκτουκατζηδες επισης εδω,εχουν ταριφα για οποιαδηποτε διαδρομη μεσα στην Αο Νανγκ και τις διπλα παραλιες 20 μπατ το ατομο!!!Καλα ακουσατε "Πουκετοβιοι"..Οχι 200 μπατ οπως ζητανε εκει...
Τωρα για τους φιλους που ρωτανε,αν "κανει" το μερος,εστω για "honeymoon" παρεα με γκομενακι,απαντω κατηγορηματικα ΟΧΙ...Δε ξερω για τη high season (αν και μου ειπαν πως τα πραγματα ειναι ελαφρως καλυτερα),αλλα για τωρα...Το μερος εχει ΜΗΔΕΝΙΚΗ νυχτερινη ζωη...Στις 11 το βραδυ κλεινουν τα παντα...Δεν υπαρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ κλαμπακι για να πιεις ποτο...Μονο κατι εστιατορια μενουν μεχρι αργα και βαζουν μουσικη...Μονο το σοι με τα 10 μπαρακια,βαραει μεχρι τις 4...Και δεν νομιζω οτι ειναι και το πιο ομορφο στιγμιοτυπο να εισαι στις γλυκες με το μωρο και διπλα σου να χαμουρευονται τα μπαροκοριτσα...
Χτες το βραδυ δε μου κολλαγε υπνος και βγηκα κατα τις 4 για να παω στα 7/11 για τσιγαρα...Σε μια ακτινα 300 μετρων,οσο εβλεπε το ματι δεν υπηρχε ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ανθρωπος...Ηταν κατασκοταδο γιατι το βραδυ σβηνουν και τις ταμπελες,αλλα και τα περισσοτερα φωτα του δρομου.....Στα 7/11 η πωλητρια κοιμοτανε και τη ξυπνησα για να πληρωσω...
Χωρια που το 50% των μαγαζιων και επιχειρησεων ειναι κλειστα...ενα 10% απο αυτα κανουν ανακαινιση και το 90% εχουν ταμπελα πωλειται...
ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΚΡΑ η Αο Νανγκ...
εγω παλι το βρισκω τελειο και μια απομονωση σε τροπικο παραδεισο εχωντας παει βεβαια παρε με 1 η και 2 γκομενακια για ενα τετραημερο
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Πάντως, όποιος πάει Κραμπι, που για μένα Αύγουστο με παρέα από Μπανγκοκ ήταν πολύ ωραία, ας κάνει μερικές βόλτες και από το Εθνικό πάρκο ή στα γύρω περίχωρα της στεριάς. Καταπληκτικά μέρη.
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Έχω διαβάσει 100+ σελίδες ρε μάγκες και έχω τρελαθεί με τις περιγραφές. Σκέφτομαι να πάω κι εγώ να αγωνιστώ στο μέτωπο της Πατάγια για καμιά βδομάδα, να κολλήσω κι εγώ μερικά ένσημα.

Βέβαια, λόγω έλειψης ταξιδιωτικής πείρας εκτός Ευρώπης, μάλλον θα επιλέξω ένα από τα πακέτα πρακτορείων για 8 ημέρες/5 νύχτες κατά Νοέμβριο μεριά. Είναι καλή περίοδος η μπα? Ξέρω ότι είναι λίγες οι νύχτες, αλλά μόλις πάρω την πρώτη κρυάδα μετά θα κλείσω και ταξίδι χωρίς να μεσολαβήσει πρακτορείο...

Χαιρετώ τους αγωνιστές που έχουν φτιάξει αυτό το τρομερό thread...  :rockon: :rockon:
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Αφού απλά το φυσικό τοπίο σε εμπνέι για καλύτερο σεχ
τότε πρέπει να επιλέξεις και μια καλή παραλία!
Συνιστώ Μαέ Ναμ στο Σαμούι

Δες και λίγες φώτο από Μάε Ναμ για να καταλάβεις

θα έχει και το Κο Πανγκάν θέα απέναντι!
Άμα λάχει για κάνε και ένα ντου στο Full Moon Party
Παίζει και εκεί ! πολύ πράγμα !

διάβασα πως εκει παίζει πολλή drugs και δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις τώρα πιά...
ουσιαστικά θέλω χαλαρά πράγματα και με 1 μόνο σχιστομάτικο μουνάκι...μου αρκεί
είχα και γαμώ τις δύσκολες χρονιές φέτος
θέλω ξεκούραση και πολλή μασάζ και μετα :fuck2: χωρίς όμως ούτε παρακαλητό ούτε γρίνια :rockon:

Δεν χρειάζεται να αναμιχθείς σε drugs
εσύ απλά θα πας για άλλα !!!! τα καλά !

όσοι αναμειγνύονται σε drugs καταντάν κάπως έτσι

ενώ εσύ θα ασχοληθείς με κάτι τέτοιο

έχει άφθονο και Ταϊλανδέζικο
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
απλά επειδή θα είμαι μόνος δέν θέλω χάσω χρόνο σε άσκοπα καμάκια ή και να χαλάσω με οποιοδήποτε τρόπο τις διακοπές μου.
:2funny: Φίλε μου μην μπερδεύεσαι στην Ταιλάνδη δεν παίζει άσκοπο καμάκι, αν την πέσεις ακόμα και σε θυληκιά γάτα στην Ταιλάνδη και δεν σου κάτσει θα είναι είδηση άσε που πολλές θα σου κάνουν καμάκι χώρις να κάνεις απολύτως τίποτα εκτός και αν είσαι σαν το κουασιμόδο ή συμπεριφέρεσαι άθλια τότε ναι μπορεί από κάποιες ίσως αρκετές να φας χυλόπιτα, άλλες πάλι δεν τις νοιάζει παρά μόνο ο παράς, αλλά και να μην είσαι φαν του καμακίου υπάρχουν τόσα beer bar, gogo που πας συζητάτε το τιμοκατάλογο και φορτώνεις
απλά τα πράγματα, αυτά αν σε ενδιαφέρει το ταξίδι από άποψη σεξοτουρισμού
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Έχω διαβάσει 100+ σελίδες ρε μάγκες και έχω τρελαθεί με τις περιγραφές. Σκέφτομαι να πάω κι εγώ να αγωνιστώ στο μέτωπο της Πατάγια για καμιά βδομάδα, να κολλήσω κι εγώ μερικά ένσημα.

Βέβαια, λόγω έλειψης ταξιδιωτικής πείρας εκτός Ευρώπης, μάλλον θα επιλέξω ένα από τα πακέτα πρακτορείων για 8 ημέρες/5 νύχτες κατά Νοέμβριο μεριά. Είναι καλή περίοδος η μπα? Ξέρω ότι είναι λίγες οι νύχτες, αλλά μόλις πάρω την πρώτη κρυάδα μετά θα κλείσω και ταξίδι χωρίς να μεσολαβήσει πρακτορείο...

Χαιρετώ τους αγωνιστές που έχουν φτιάξει αυτό το τρομερό thread...  :rockon: :rockon:
Δεν είναι ανάγκη να μπλεχτείς με πρακτορείο αυτά που θα σου χρειαστούν είναι airtickets, pamediakopes, travelplanet24 και άλλα που μπορούν να αναφαίρουν συναγωνιστές μήπως βρεις καλή προσφορά για αεροπορικά ή απευθείας με τις αεροπορικές εταιρείες πχ thaiair, qatar air, egypt air κτλ, για ξενοδοχείο επειδή είναι η πρώτη φορά που ταξιδεύεις μπορείς να κλείσεις από για τις πρώτες 3 μέρες και από εκεί και έπειτα να έχεις όλη την άνεση εκεί τις 3 μέρες που θα είσαι να ψάξεις για άλλο αν εξακολουθείς βέβαια να θες να πας με πρακτορείο up to you που λένε και οι φίλες μας οι Ταιλανδές
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Έχω διαβάσει 100+ σελίδες ρε μάγκες και έχω τρελαθεί με τις περιγραφές. Σκέφτομαι να πάω κι εγώ να αγωνιστώ στο μέτωπο της Πατάγια για καμιά βδομάδα, να κολλήσω κι εγώ μερικά ένσημα.

Βέβαια, λόγω έλειψης ταξιδιωτικής πείρας εκτός Ευρώπης, μάλλον θα επιλέξω ένα από τα πακέτα πρακτορείων για 8 ημέρες/5 νύχτες κατά Νοέμβριο μεριά. Είναι καλή περίοδος η μπα? Ξέρω ότι είναι λίγες οι νύχτες, αλλά μόλις πάρω την πρώτη κρυάδα μετά θα κλείσω και ταξίδι χωρίς να μεσολαβήσει πρακτορείο...

Χαιρετώ τους αγωνιστές που έχουν φτιάξει αυτό το τρομερό thread...  :rockon: :rockon:
Λαθος ...λαθος και παλι μεγα λαθος :headbang:
Θα δωσεις τζαμπα λεφτα και θα μεινεις με την γλυκα.Οσον αφορα τον Νοεμβριο ειναι καλη περιοδος
Στο ξαναλεω ομως ,το μονο που σου προσφερουν αυτα τα πακετα ειναι να σε παρουν απο το αεροδρομιο και να σε πανε Παταγια και το αντιστροφο....μεγαλος αντρας εισαι μπορεις να τα καταφερεις και μονος σου,αποφαση θελει!!!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
θέλω να πώ μήπως να ζητήσω απο το ξενοδοχείο να μου κανονίσει κάτι παρόμοιο ???
Πες μας ρε φιλε ποσα θελεις για να μας τρελανεις....οχι πες μου ποσα,θα κατεβεις Ταιλανδη που βρομαει ο τοπος μυδι και εσυ θα ζητησεις απο το ξενοδοχειο να καθαρισει την μπουγαδα? :headbang: :headbang:
Τα πραγματα ουτε δυσκολα ειναι ουτε τραγικα....θα πας ,θα δεις τι παιζει και θα παρεις τον δρομο σου :tickedoff:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Τραβα INSOMNIA παρε δυο καλα μωρα απο τα τοοοσα  ...και ντυστα σερβιτορες να σου φυγει η καψα :rockon:
εγώ πρότεινα να τις ρωτάει ώσπου να τις πετύχει...
αλλά ναί...παίζει και αυτό...αν βαριέται...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Άντε πάλι κουφάλες πήγα και σας ανέβασα το baht για να
το βρείτε σαν τον παλιό καλό καιρό..χεχεχε
Εγώ το έβρισκα 39.21 στις αρχες σε better rate.  :think:

Λοιπόν παίδες, Αφού συνήλθα απο το σοκ της επιστροφής μου.. ΞΑΝΑ .. :headbang: :headbang: :headbang:
είναι μεγάλο γαμήσι αυτή η επιστροφή..και δεν τη γουστάρω καθόλου. :-

αλλά τι να κάνουμε όλα κάποτε τελειώνουν..

Η Ζωή μας ούτως η άλλως είναι ένα ταξίδι..αλλά δεν είναι ώρα για φιλοσοφίες  :cheesy:

Πάμε λοιπόν

Ως βέρος παταγιανός  θα κάνω μια αφιέρωση στους
φυσιολάτρες του θρέντ... ετσι γιατί οι φυσιολάτρες δεν μας
έδειξαν και πολλά φυσιολατρικά...μόνο προθέσεις φυσιολατρίας
βλέπουμε κατά καιρούς..και πολύ μπλα-μπλα  :uglystupid:

Για τον φίλο πιπίνο τα κάνω όλα..  που από ότι διαβάζω
επιτέλους θα πάει στο "ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ"  :grin:
στην πόλη όπου όμοια της δεν υπάρχει άλλη...χεχεχε

κουφαλίτσα πιπίνο θα γίνεις ΑΓΟΡΙ εκεί  :grin:..χαχαχα

TIP: Προσοχή στα Aircontition αυτόν τον καιρό.. ;)

δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέριες από Pattaya αυτή την φορά
(Αν και πέρασα τέλεια στην πολυαγαπημένη μου ΠΑΤΑΓΙΑ)
γιατί θα με μαλώσετε και θα με στείλετε για εξετάσεις για ΣΜΝ.
πάλι ΑΚΑΠΟΤΟΣ ήμουν.. (μια ζωή την έχουμε..χεχεχε)

Αρχικά έκατσα ΠΑΤΑΓΙΑ για να ΣΥΝΤΗΡΗΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΑ.. :grin:
διασκέδασα τρελά και μετά έκανα κλήση στο παλιό πολύ-αγαπημένο Τιλάκ
το οποίο ήρθε απο το ΙΣΑΑΝ για μένα στην ΠΑΤΑΓΙΑ..

Περιττό να σας πω ότι έγινε σύντηξη υδρογόνου με το που βρεθήκαμε στο καπάκι..
με ρούφηξε στην κυριολεξία αλλά και εγώ την τίμησα δέοντος γιατί αξιζει πολλά
το κορίτσι όχι μόνο ως Tιλάκ αλλά και ως χαρακτήρας.

Να φανταστείτε ότι πηγαίναμε στα σόγια της πατάγια μέσα στα αδηφάγα βλέματα
των κοριτσιών αγκαλιασμένοι και μέσα στην τρελή χαρά και ξαφνικά τα παίρναμε
στο κρανίο (χαβαλές) και αρχίζαμε τις κλωτσιές ο ένας τον άλλο... τελείως σούργελα λέμε..

Λοιπόν πάμε στο θέμα της ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΕΙΑΣ..

Επειδή από πολλές κοπέλες στο παρελθόν άκουγα για το Ισαάν (την βόρεια-Ανατολική ταυλάνδη)
σχεδόν από όλες δηλαδη διότι Το 90% τον κοριτσιών που βρίσκονται στην Pattaya και σε άλλα μέρη
ξεκινούν από το Ισάαν.. και ετσι και εγώ αποφάσισα να πάω στην ΠΗΓΗ..άλλα όχι για να πιω νερό..
αφού είχα το "ΝΕΡΟ ΜΟΥ" μαζί μου.

Επίσεις ήθελα να γνωρίσω και τον "ΠΕΘΕΡΟ" μου ο οποίος έχει 4 ΚΟΡΕΣ  και χωράφια με ΡΥΖΙ
και ένα KUBOTA DYNAMIC DIESEL για να τα οργώνει..

Σας ετοίμασα λοιπόν ένα μικρο άλμπουμ για να δείτε και την άλλη όψη
η οποία ειναι πραγματικά μαγευτική.

Ο Αέρας μυρίζει αγνή φύση. 
Φυσικά εκεί δεν είναι όπως την Pattaya.. (Extreme Nightlife)
και οι farang να είναι το κέντρο της προσοχής.
Εκεί οι Farang ειναι είδος προς εξαφάνιση.
και όλοι σε βλέπουν σαν εξωγήινο και σε περιεργάζονται..
Ειδικά αν περάσεις οπό μικρή γειτονία σε κοιτάνε όλοι,
αλλά και εσύ βλέπεις την άλλη όψη του νομίσματος.

Την ζωή του απλού Tαυλανδού και το πως ζει γενικότερα.
Ένα από τα καλά της επαρχίας είναι ότι οι τιμές είναι πολύ κάτω
από αυτές που γνωρίζουμε στην πατάγια.

π.χ

Έμεινα στο TAΚSILA HOTEL (Maha Sarakham) Τεσσάρων Αστέρων παρακαλώ
Μέχρι και μπουκάλι με Sang som είχε το δωμάτιο. (έξτρα χρέωση 150 baht)
είχε και Fitness & SPA
Πρωινό Τέλειο σε σαλόνι πολυτελείας (Συμπεριλαμβανόμενο στην τιμή)
με 800baht / Night Χωρίς παζάρι.

Οι τιμές γενικά είναι κατά 30% - 50% κάτω από την πατάγια
και αυτό ισχύει γενικότερα οχι μόνο σε ξενοδοχεία αλλα και σε τρόφιμα ρούχα κ.τ.λ.
διότι οι τιμές είναι για Ταϊλανδους και όχι για farang.

Ακολουθήσαμε με το TILAK την διαδρομή

pattaya

Bankok --> Morchit

Pathum Thani

Nakhon Nayok

Nakhon Ratchasima

Kon Kaen

Maha Sarakham -> borabu

Το ταξίδι έγινε με λεωφορεία, έκλεισα  10ωρο με τις στάσεις στο λεωφορείο μόνο στο πήγαινε
χωρίς να πλήττω καθόλου, διότι απλά οι εικόνες εναλλάσσονταν τέλεια σε βαθμό που είχα κολλήσει και
Είχα μείνει άφωνος..να σημειώσω ότι ήμουν μοναδικός farang μέσα στο λεωφορείο δεν υπήρχε άλλος.

Να σημειώσω επίσης οτι από Μόρχιτ (Morchit) που είναι το κέντρο υπεραστικών λεωφορείων στην Bangkok
θέλεις ένα δίωρο να φτάσεις από Pattaya και για Iσάαν (Maha Saraκham) για την ακρίβεια είναι άλλες 7,5 ώρες
και το εισιτήριο είναι 130 baht απο pattaya -> Morchit και 380 Μorchit -> Maha Saraκham  δηλαδη ξεφτίλα αν σκεφτείς
οτι μεσα στο λεοφορειο σου δίνουν 2 - 3 φορες αναψυκτικό και Σνακ ή Μπισκότα
έχει aircontition τουαλέτα (WC) και TV την οποία οι ταϊλανδοι τιμούν δεόντως.
αξιζει με χίλια να κάνετε διαδρομή μέρα με λεωφορείο προς βορά.

Αρκεί να υπάρχει χρόνος

να πω ότι το bus δεν ήταν VIP. Υπαρχουν και τα VIP  :uglystupid:

Η Ταϊλάνδη έχει πολύ καλό  κεντρικό οδικό δίκτυο..και οι δρόμοι τους είναι υποδειγματικοί.
και όχι μόνο άριστο αλλά και διακοσμημένο άριστα. καμία σχέση με την ΜΠΑΝΑΝΙΑ κλάσης ανώτερο
και ομορφότερο ετσι για να μην νομίζουν κάποιοι οτι η Ελλάδα είναι πιο "σύγχρονη"

κυκλοφορούσα με ένα σακίδιο στην πλάτη και το Τιλάκ να με συνοδεύει
και να με ξεναγεί στα άδυτα αχανών φυτειών ρυζιού του Ισάαν.
άλλοτε με τα πόδια και άλλοτε με το μηχανάκι της (έχει ένα παπί)


Δεν έχω να πω πολλά λόγια.. ΜΑΓΕΙΑ.. και οι φώτο παρόλο που είναι καλές
δεν αρκούν

Πρέπει να το ζήσετε..

αφιερωμένο εξαιρετικά στους "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΕΣ" του θρέντ..


(Pipino Ακούς.. άκου Pattaya...  χάλασες και συ ρε γαμώτο...αχαχαχαχαχαχα)

Οι περισσότερες φωτογραφίες που θα δείτε είναι για πόστερ..

αρχίζω..
 

Συνημμένα

  • image0.jpg
    image0.jpg
    90 KB · Εμφανίσεις: 19
  • image1.jpg
    image1.jpg
    94,9 KB · Εμφανίσεις: 18
  • image2.jpg
    image2.jpg
    52,8 KB · Εμφανίσεις: 17
  • image3.jpg
    image3.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 18

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ΠΑΜΕ και αλλο
 

Συνημμένα

  • image4.jpg
    image4.jpg
    67,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • image5.jpg
    image5.jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • image6.jpg
    image6.jpg
    55,2 KB · Εμφανίσεις: 15
  • image7.jpg
    image7.jpg
    78,6 KB · Εμφανίσεις: 23

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Πάμε και άλλο
 

Συνημμένα

  • image8.jpg
    image8.jpg
    76,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • image9.jpg
    image9.jpg
    48,4 KB · Εμφανίσεις: 21
  • image10.jpg
    image10.jpg
    80,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • image11.jpg
    image11.jpg
    62,6 KB · Εμφανίσεις: 18

tzob

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
αυτό που κατάλαβα απο όσα έχω διαβάσει......ειναι πως ενα ταξίδη στην ται
ειναι η εξαίρεση στον κανόνα που λεει ...όπου ακους πολλά κεράσια πάρε και μικρό καλάθι :boobies: εδώ μάλλον τα κεράσια είναι πολλή περισσότερα ακόμη και απο τα ίδια τα δέντρα :dancing:
πάντως να ρωτήσω κάτι....
γιατί αρετοί συναγωνηστές πάνα παττάγια ψωνίζουν φρέσκο μύδι απο εκεί και μετά πάνε νότια να το γλύψουν με την ησυχία τους ? :think:
γιατί ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom