Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Pattaya far the best place to loose yr mind...and yr money... :2funny: :2funny: :2funny:
ήφ έβεριθινγκ γκόους φάιν Άντμιραλ άι γουίλ σί γιου εγκέιν ιν 147 ντέεις εντ τουντέι

30 December με 8 January με thai air 560 ευρώ με airtickets το μόνο ερώτημα είναι μέχρι κανά μήνα δίμινο πριν που θα το έχω σιγουρέψει θα υπάρχει αυτή η τιμή στην thai?  :think: χλωμό ε!
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αφου εκανα τις απαραιτητες ρυθμισεις για να εχω ελληνικη γλωσσα και σας κουραζω με γκρικλις,σας καλησπεριζω απο το Κραμπι και συγκεκριμενα τη παραλια Αο Νανγκ...
Μου το ελεγαν και δεν ηθελα να το πιστεψω..."Μη πας low season...ειναι νεκρα.."
Εγω ο "εξυπνος",μη θελωντας να πιστεψω οτι υπαρχει μερος τουριστικο στη Ταυλανδη,που "δεν παιζει" ΚΑΘΟΛΟΥ νυχτερινη ζωη (και ενεκα του συνοδοιπορου που μας προεκυψε ολιγον φυσιολατρης),αποφασισα να παω για να του κανω και το χατηρι...
:jerking:
Η παραλια Αο Νανγκ λοιπον,που τη high season εχει αρκετη ζωη,τωρα ειναι η πολη των ζωντανων νεκρων..Δε κουνιεται φυλλο...Ειναι ζητημα εαν υπαρχουν ολες κι ολες 30-40 γυναικες για φορτωμα στα 10 περιπου μπαρ που ειναι ανοιχτα...Τα δε μασατζιδικα την εχουν δει "SPA" και ουτε κουβεντα για εξτρα υπηρεσιες...Χωρια που εχουν μαζευτει ολες οι συνταξιουχες μασατζουδες... :zombie:
Ειπαμε να "ασκησουμε" και το αθλημα της φυσιολατριας,αλλα οχι να μενουμε με το πουλι στο χερι...Παν μετρον αριστον...Να δουμε και τα νησακια..και τις παραλιες..αλλα να βρισκουμε και "καμμια ζεστη να τον βαζουμε".."Να μπαινει και το πλοιο στο λιμανι"... :grin:
Ειναι κριμα κι αδικο..Ειναι αμαρτια..Να πηγαινεις στη Ταυλανδη για 20 μερες και να μη ξοδευεις τουλαχιστον 3 ντουζινες καποτες...Σε ποιον θα το πεις και δε θα σε μουτζωσει...? :uglystupid:
Στο συντομο meeting λοιπον που εγινε μετα τη πρωτη μερα,ξηρασιας,απραξιας και ακρατης φυσιολατριας (σε βαρος της σεξουαλικης ηδονης βεβαια),επαρθη η αποφασις να αποχωρησουμε με ελαφρα πηδηματακια..Για να μη πω τρεχωντας... ;)
Επομενοι σταθμοι,τα 3 μερη της ηδονης που αρχιζουν απο Π (οπως η πουτσα)..Πατονγκ-Παταγια-Πατπονγκ... :2funny:
Επιφυλασομαι λοιπον τις επομενες μερες για κανονικο "sex trip report",γιατι το πρωτο μηνυμα μου απο τη "πατριδα" ηταν εντελως "γιαλαντζι"...
Γαμω τις "φυσιολατριες" μου γαμω... :jerking:
Pipinomaniac πηγένετε στο ένα Π (Πατάγια) για να βρείτε την υγειά σας, εκεί δεν καταλαβαίνουνε από low season
Οσο και να έχει πέσει ο τουρισμός εκεί έχει δεκάδες gogo εκατοντάδες beer bar χιλιάδες μασατζίδικα και άπειρες γκόμενες freelancer που κυκλοφορούν παντού μέσα και έξω από τα club, με λίγα λόγια θα πήξετε στο μουνί για φυσιολατρεία πας και αλλού στο λέω και θα με θυμηθείς
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ήφ έβεριθινγκ γκόους φάιν Άντμιραλ άι γουίλ σί γιου εγκέιν ιν 147 ντέεις εντ τουντέι

30 December με 8 January με thai air 560 ευρώ με airtickets το μόνο ερώτημα είναι μέχρι κανά μήνα δίμινο πριν που θα το έχω σιγουρέψει θα υπάρχει αυτή η τιμή στην thai?  :think: χλωμό ε!
Πολύ χλωμό...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Είμαι σίγουρος αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία λένε
Αν βρω από άλλη εταιρεία κοντά σε αυτά τα λεφτά (επίσης χλωμό λόγο σεζόν) με όσο το δυνατόν μικρότερη παραμονή στο ενδιάμεσο έχει καλός ειδάλως παραπάνω από 147 και σήμερα :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Η γνώμη μου είναι όταν πας στη Ταΐ, πηγαίνεις στη Πατάγια κάθεσαι 2-3 μέρες ,φορτώνεις  κάτι καλό και μετά πηγαίνεις


όπου θέλεις και το παίζεις φυσιολάτρης.Και εγώ πήγα στο Κο-Κσανγ το Μαΐο και αντιμετόπισα περίπου τα ίδια.

Γιατί λοιπόν όταν πηγαίνεις σε κάποιο μέρος που δεν έχει πάρα πολλά μουν@κια να μην πας φορτωμένος???..............

Τυχαίο ? δεν νομίζω ........

Καλή η φύση δεν λέω αλλά ,πως θα τη απολαύσεις αν δεν έχεις και μια να σου κάνει φίφες και ότι άλλο προκύψει.........
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Γαμω τις "φυσιολατριες" μου γαμω... :jerking:
Απανταχου απιστοι ,κατακριτες της Παταγια ,ψευτοφυσιολατρες και φυσιολατρες αυτα παθαινει οποιος αρνηται τα καλη και τα γουστα του παραδησου  :uglystupid:
PATTAYA FOR EVER  :rockon:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Αφου εκανα τις απαραιτητες ρυθμισεις για να εχω ελληνικη γλωσσα και σας κουραζω με γκρικλις,σας καλησπεριζω απο το Κραμπι και συγκεκριμενα τη παραλια Αο Νανγκ...
Τελικα ομως πατριωτη δεν μας ειπες .....η παραλια αξιζει?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
30 December με 8 January με thai air 560 ευρώ με airtickets το μόνο ερώτημα είναι μέχρι κανά μήνα δίμινο πριν που θα το έχω σιγουρέψει θα υπάρχει αυτή η τιμή στην thai?  :think: χλωμό ε!
Ουτε με σφαιρες  :ak:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Και γω  πρεπει να κλεισω αυτες τις μερες για τον Φλεβαρη αλλα μεχρι προχθες μου εβγαζε 590. Δεν ξερουμε και κατα ποσο μπορουν να επηρεαστουν καποια πραγματα (σχεση ευρω μπατ)και απο τις πολιτικες εξελιξεις στην ταυλανδη.Το Νοεμβρη αν δεν κανω λαθος γινονται εκλογες. Παντως αν το ευρω ακολουθησει την ανοδικη πορεια μεχρι τον Σεπτεμβρη μπορει η τιμη να πεσει και αλλο.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
τον ιανουάριο που πήγα,τα εισητήρια τα έβγαλα κατά τις 15 δεκεμβρίου...560 ευρώ...
οπότε μην βιάζεστε...απ'ότι έχω παρατηρήσει πάντα κανά μήνα πρίν βγάζουν ή κρατάν ή έχουν ακόμη τις προσφορές...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
τον ιανουάριο που πήγα,τα εισητήρια τα έβγαλα κατά τις 15 δεκεμβρίου...560 ευρώ...
οπότε μην βιάζεστε...απ'ότι έχω παρατηρήσει πάντα κανά μήνα πρίν βγάζουν ή κρατάν ή έχουν ακόμη τις προσφορές...
same same τώρα τον Ιούλιο Αυγουστο
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα ομως πατριωτη δεν μας ειπες .....η παραλια αξιζει?


... Ναι ρε pipin, κάνε και ένα φυσιολατρικό ρεπορτάζ για μας που θα πάμε φορτωμενάκια, λέει εκεί από παραλίες σε σύγκριση με Phuket ;...  :grin:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Αμα λέω άμα γυρίσουμε στη δραχμή τότε θα ξαναδούμε τη Ταΐλάνδη μόνο στο χάρτη................... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Για αυτό αδέρφια βγάλτε πολλές φωτόγραφιες να θυμόμαστε που και που........................
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Αφου εκανα τις απαραιτητες ρυθμισεις για να εχω ελληνικη γλωσσα και σας κουραζω με γκρικλις,σας καλησπεριζω απο το Κραμπι και συγκεκριμενα τη παραλια Αο Νανγκ...
Μου το ελεγαν και δεν ηθελα να το πιστεψω..."Μη πας low season...ειναι νεκρα.."

Στο είχα γράψει ότι πρέπει να πας φορτωμένος!  :sunglasses:

Τιπας να κάνεις ως pipinomaniac με τις παλιόγριες του Πουκετ και της Πατάγια;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
το ενδεχομενο να πας με δραχμες το εχεις σκεφτει?
Το εχω σκεφτει και αυτο και επειδη ουτως η αλλως θα πρεπει να παω για δουλεια σκεφτομαι μηπως τον Σεπτεμβρη αν εχουμε ακομα ευρω να αγορασω λιγα δολλαρια. Συνηθως τον Σεπτεμβρη το ευρω ποιανει την ανωτερη του τιμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom