Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vagosfire

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παταγια για σημερα πουκετ για αυριο...αν μπορεις βοηθα μας
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπερα στουs συναγωνιστεs τηs παταγια απο phuket!!!!!     και εδω εχουμε ελληνεs , τελικα το ελληνικο στοιχειο ειναι παντου!!!   καλο απογευμα και καλα να περνατε παιδεs!!!!!!!!!!

Το ελληνικο στοιχείο είναι παντού !


και στην Μπανγκόκ
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Ωραια.......κρατηστε ψηλα την Σημαια,συναγωνιστες!!!!αλλα και τελη αυγουστου-αρχες Σεπτεμβρη θα ειμαστε και αλλο Ελληνες εκει!!!!!κανινισατε να βρεθειτε ολοι οι Ελληνες κατω???
 

PUKETOVIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στον αρχοντα του post!!!!!  καλο καλοκαιρι!!!  :dancing:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Του thread PUKETOVIOS ...  ;) ... Καλό μήνα σε όλους και καλό ταξίδι στους τυχερούς ...  :grin: ... Ο Μάρτιος είναι σιγουράκι πλέον, το προσπαθώ και για Οκτώβρη αλλά δεν βοηθάνε καθόλου οι σπόνσορες !!! ...  :2funny:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
φαντομα ακους? μη λειπεις.
χαχα πως με ξερεις!
τι να πω να θελω να συναντησω εγω ελληνες που εχω να δω μηνες το καταλαβαινω αλλα να θελουν να συναντησουν αυτοι που τους τρωνε στη μαπα 365 μερες το χρονο εεε αυτο δεν το καταλαβαινω...τεσπα περι ορεξεως κτλ μην επαναλαμβανομαστε
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
μου  θυμιζετε  το  γεωργατο  που  πηγε  στο μιλανο  να παιξει  μπαλα  και  γυρισε  αρον  αρον  γιατι  του  ελειπε  ο  φραπες :jerking:  παρεουλα  με τον  ανατολακη  και  τα  αλλα  παιδια
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
χαχα πως με ξερεις!
τι να πω να θελω να συναντησω εγω ελληνες που εχω να δω μηνες το καταλαβαινω αλλα να θελουν να συναντησουν αυτοι που τους τρωνε στη μαπα 365 μερες το χρονο εεε αυτο δεν το καταλαβαινω...τεσπα περι ορεξεως κτλ μην επαναλαμβανομαστε
+++++++++++++++++++ αυγουστος σεπτεμβριος η παταγια τρωει χ
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
καλα κανει και εχει πολλους ελληνες.και καλα κανει καποιος που βρισκει παρεα ατομα που εχει πολλα κοινα.που ειναι το κακο?πρεπει σωνει και καλα να κανεις με αλλους ξενους επειδη βλεπεις ελληνες ολο τον υπολοιπο χρονο?δεν λεω να κανεις παρε αμονο με ελληνες οπωσδηποτε υποχρεωτικα δηλαδη αλλα τεσπα ο καθενας με την γνωμη του.για μενα το να εχεις παρεα να κανειος χαβαλε να πεις δυο μαλακιες με ελληνικο χιουμορ και να συλλεξεις πληροφοριες απο συμπατριωτες σου πιο εμπιραστατωμενα ειναι απο τα καλυτερα διαλλειματα που μπορεις να εχεις εκει αφου το γαμησι πεφτει αφθονο και η λεξη αντρικος συναγωνισμος ειναι σχεδον αγνωστος εκει.βαρεθηκα αυτον τον ραγιαδισμο.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Πως το αξιολογεις?

μια χαρα ειναι! για οποιον θελει να ειναι διπλα στην πιατσα και οταν ξυπναει να πινει το καφεδακι του με ωραια παρεα!
οπως εχω ξαναγραψει δεν ειναι ακριβως ξενοδοχειο. το κακο ειναι οτι δεν εχει πισινα (δεν με ενδιαφερει εμενα) και ασανσερ. αν μενεις ομως στο πρωτο οροφο δεν εχεις προβλημα!

ειναι καθαρο και φθηνο και τα δωματια ειναι αρκετα μεγαλα! εχει μεγαλο safebox μεσα στο δωματιο και mini bar. pringles, fystikia, αναψυκτικα, μπυρες, νερα, σοκολατες, listerine και προφυλακτικα ολων των μεγεθων!  :grin:

αυτα!!! αν θελεις να μαθεις τπτ αλλο, ρωτα!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ας ημουν παταγια και ας εβρεχε ολη μερα!!! και η βροχη εχει την πλακα της!!!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom